خرید ثور چین

خرید ارز دیجیتال ثور چین در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید ثور چین THORChain از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش ثور چین RUNE با بهترین قیمت ثور چین امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

THORChain

17.87%

$6.87

۴۲۰,۸۹۱ ت

THORChain
THORChain

ثور چین در حال رشد قیمت است!

ثور چین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۴۰.۲۹۳ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن ۱.۶۸% از دیروز تغییر داشته است. خرید ثور چین در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 6.87 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۴۲۰,۸۹۱ تومان خواهد بود. ثور چین نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۱۷.۸۷% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۲.۲۹۹ میلیارد دلار است.
ارزش کل بازار 2.299 میلیارد دلار

حجم معامله 240.293 میلیون دلار

عرضه در گردش 412.74 میلیون دلار

نرخ تغییر 27.68 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار ثور چین

درباره خرید ثور چین

ثورچین چیست؟

ثورچین پروتکلی غیرمتمرکز است که امکان استفاده از استخرهای نقدینگی میان‌زنجیره‌ای را فراهم می‌کند. با این روش، مبادله توکن‌های اصلی ثورچین بین بلاک چین‌های مختلف بدون وابستگی به توکن‌های رپد (Wrapped) یا واسطه‌ها ممکن می‌شود.

پروژه ثورچین در سال ۲۰۱۸  توسط اریک فورهیز (Eric Voorhees)، شخصیت برجسته فضای ارزهای دیجیتال، تأسیس شد. ابتدا، تورچین روی شبکه بایننس راه‌اندازی شد، اما بعدها گسترش یافت و پشتیبانی از ۹ شبکه مختلف بلاک چین ازجمله بیت‌کوین، اتریوم، کازماس و لایت کوین را فراهم کرد.

ثورچین می‌خواهد اکوسیستمی کارآمدتر ایجاد کند که کاربران بتوانند هر دارایی را با کم‌ترین کارمزد و امنیت بالا در لحظه مبادله کنند. هدف این پروتکل ارائه راهی سریع، امن و شفاف به کاربران برای تبادل ارزهای دیجیتال بین بلاک چین‌های مختلف مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس اسمارت چین و دیگر شبکه‌ها است. اما این کار چگونه انجام می‌شود؟ در ادامه نگاهی به اجزای اصلی و مکانیزم‌های ثورچین خواهیم داشت.

اجزای اصلی ثورچین

ثورچین از سه جزء اصلی تشکیل شده است:

پروتکل بیفروست (Bifröst): پروتکل بیفروست شامل مجموعه‌‌ای از استانداردها و مشخصات برای اتصال هر بلاک چین به شبکه ثورچین است. این پروتکل به ثورچین این امکان را می‌دهد که ارزهای دیجیتال مختلف مانند بیت کوین، اتریوم، لایت‌کوین و... را پشتیبانی کند.

شبکه ثورچین (THORChain): شبکه ثورچین مجموعه‌ای از نودها (nodes) است که نرم‌افزار ثورچین را اجرا کرده و استخرهای نقدینگی میان زنجیره‌ای را حفظ می‌کنند.

توکن RUNE: توکن بومی شبکه ثورچین RUNE نام دارد. این توکن  برای سهام‌گذاری، حاکمیت و پرداخت هزینه‌ها در شبکه ثورچین استفاده می‌شود. این توکن به‌عنوان پلی بین ارزهای دیجیتال مختلف عمل می‌کند، چون هر استخر نقدینگی باید ۵۰درصد از توکن RUNE و ۵۰درصد از دیگر دارایی‌ها داشته باشد.

مثالی از تبادل میان زنجیره‌ای در شبکه ثورچین

بیایید یک نمونه از چگونگی تبادل بیت کوین با اتریوم با استفاده از شبکه ثورچین را بررسی کنیم تا بهتر با سازوکار این شبکه آشنا شویم.

کاربری بیت کوین خود را به آدرسی از بیت کوین ارسال می‌کند که توسط نودی در شبکه ثورچین کنترل می‌شود. نود موردنظر تراکنش را تأیید کرده و گواه تراکنش را به شبکه ثورچین ارسال می‌کند.

شبکه ثورچین گواه تراکنش را بررسی کرده و مقدار متناظر بیت کوین را از استخر نقدینگی بیت کوین - ثورچین کسر می‌کند. شبکه همچنین مقدار اتریومی را که باید توسط کاربر دریافت شود بر اساس نرخ تبادل فعلی و کارمزدها محاسبه می‌کند.

شبکه ثورچین اتریوم را به آدرسی از اتریوم ارسال می‌کند که توسط نود دیگری از ثورچین کنترل می‌شود. نود موردنظر تراکنش را تأیید کرده و گواه آن را به شبکه ثورچین ارسال می‌کند.

شبکه ثورچین آن گواه تراکنش را بررسی کرده و مقدار متناظر اتریوم را به استخر نقدینگی اتریوم - ثورچین اضافه می‌کند. شبکه همچنین ترازهای عرضه‌کنندگان نقدینگی و هزینه‌های تبادل را به‌روزرسانی می‌کند.

بدین ترتیب، کاربر می‌تواند به‌صورت سریع، ایمن و غیرمتمرکز ارزهای مختلف را بدون نیاز به هیچ واسطه‌ای معامله کند.

چرا ثورچین برای صنعت ارزهای دیجیتال مهم است؟

ثورچین تنها یک پروتکل دیفای نیست، بلکه تحولی در صنعت ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. ثورچین چندین مزیت ارائه می‌دهد که آن را از سایر راهکارهای مبادلات میان‌زنجیره‌ای متمایز می‌کند، از جمله:

غیرمتمرکز بودن: ثورچین کاملاً غیرمتمرکز است، یعنی هیچ‌کس کنترل یا مالکیتی روی آن ندارد و نمی‌تواند تراکنش‌ها را در این شبکه دست‌کاری کند. ثورچین فقط از مکانیسم اجماع و اعتبارسنجی توسط اعتبارسنج‌ها برای امن کردن شبکه و تأیید تراکنش‌ها استفاده می‌کند.

امنیت: ثورچین از مکانیسم‌های مختلفی برای حفاظت از اموال و امنیت شبکه در برابر حملات استفاده می‌کند. این شبکه از یک سیستم سهام‌گذاری استفاده می‌کند که در آن نودها  ارز دیجیتال ثورچین را به شبکه می‌سپارند و در ازای آن پاداش می‌گیرند. اگر نودی عمل خلافی انجام دهد یا سعی بر تقلب داشته باشد، سهامش کاهش می‌یابد یا سهام خود را از دست می‌دهد. ثورچین همچنین از طرح امضایی استفاده می‌کند که در آن چندین گره باید قبل از اجرای تراکنش آن را امضا کنند.

شفافیت: ثورچین شفاف و قابل‌بررسی است، چراکه تمام تراکنش‌ها و فعالیت‌ها در شبکه در دفتر کل روزانه ثبت می‌شوند. این دفتر کل برای هر کسی قابل دسترسی است و همه می‌توانند اطلاعات موجود در آن را بررسی و تأیید کنند. سیستم حاکمیتی ثورچین نیز به این صورت است که دارندگان RUNE می‌توانند برای تصمیمات مهم شبکه، تغییر در پارامترها و ویژگی‌های شبکه پیشنهاد ارائه دهند یا در رأی‌گیری مشارکت کنند. این ویژگی این تضمین را ایجاد می‌کند که شبکه به مرور زمان با نیازها و ترجیحات جامعه هماهنگ خواهد شد.

مقیاس‌پذیری: ثورچین مقیاس‌پذیر و سریع است. این پلتفرم می‌تواند با تأخیر و هزینه کم هزاران تراکنش را در ثانیه پردازش کند. در شبکه ثورچین هر تراکنش به‌وسیله نودهای مختلف به صورت موازی اجرا می‌شود. این ویژگی کارآیی و سرعت شبکه را افزایش می‌دهد. ثورچین همچنین از مدلی از استخر نقدینگی پیوسته استفاده می‌کند که به کاربران کمک می‌کند در هر زمان بدون اینکه منتظر تأیید تراکنش یا تسویه شوند دو دارایی را مبادله کنند.

تعامل‌پذیری: ثورچین تعامل‌پذیری بسیار بالایی دارد، چون می‌تواند هر بلاک چین و هر ارز دیجیتالی را صرف‌نظر از فناوری یا پروتکل پایه آن، پشتیبانی کند. ثورچین از رابطی عمومی استفاده می‌کند که  با کمک آن هر زنجیره می‌تواند با پیاده‌سازی پروتکل بیفروست به شبکه ثورچین متصل شود. در شبکه ثورچین هر دارایی را می‌توان با استفاده از ارز دیجیتال ثورچین (RUNE) با هر دارایی دیگری مبادله کرد.

این مزایا ثورچین را به پروتکل نوآورانه‌ای بدل کرده است که امکان مبادله مستقیم و بدون واسطه ارزهای دیجیتال از زنجیره‌ها و اکوسیستم‌های مختلف را فراهم می‌کند.

از کجا ثورچین بخریم؟

برای خرید ثورچین می‌توانیم از این سه طریق اقدام کنیم:

۱. خرید ثورچین از صرافی‌های خارجی

۲. خرید ثورچین از صرافی‌های غیرمتمرکز

۳. خرید ثورچین از صرافی‌های داخلی

هر یک از این صرافی‌ها ویژگی‌های مثبت و منفی خود را دارند و بهتر است با تحقیق در این باره بهترین گزینه را برای خرید ثورچین انتخاب کنیم.

اجازه دهید یک بررسی و مقایسه کلی از این صرافی‌ها داشته باشیم. به‌طورکلی خرید ثورچین از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی کار چالش‌برانگیزی است؛ چون اولاً ثبت‌نام و احراز هویت در اغلب صرافی‌های خارجی به دلیل تحریم‌ها بسیار دشوار و حتی ناممکن است.

ثانیاً این ریسک وجود دارد که هویت ایرانی ما به دلایل مختلفی برای صرافی فاش شود. در این صورت، حساب ما بسته و سرمایه موجود در آن بلوکه خواهد شد. حتی ممکن است پس از مسدودی حساب هیچ خدمات پشتیبانی به کاربران ایرانی ارائه نشود. به همین دلیل، خرید ثورچین از صرافی خارجی می‌تواند گزینه پرچالشی برای کاربران ایرانی باشد.

صرافی‌های غیرمتمرکز دردسرهای ثبت‌نام و احراز هویت را ندارند؛ اما اغلب کارمزدهای بالایی روی معاملات دریافت می‌کنند. پروسه خرید و مقدار کارمزدها در صرافی‌های غیرمتمرکز بسته به ارزهای دیجیتال مورد معامله متفاوت است و این صرافی‌ها در کل پیچیدگی‌های خاصی دارند که کار با آن‌ها را برای کاربران عادی دشوار می‌کند.

می‌توان گفت خرید ثورچین از صرافی‌های داخلی آسان‌ترین و سریع‌ترین راه برای کاربران ایرانی است، چون ثبت‌نام و احراز هویت در آنها به راحتی انجام می‌شود، در دسترس هستند و اغلب خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهند. با وجود این، نمی‌توان همه صرافی‌های داخلی را معتبر دانست.

حتی در صورت استفاده از صرافی‌های داخلی نیز بهتر است تحقیقات لازم را برای انتخاب یک صرافی مطمئن و معتبر انجام دهیم. رضایت مشتریان، وجهه صرافی و نظرات کاربران در شبکه‌های اجتماعی از جمله مواردی است که می‌توانیم با بررسی آن‌ها قبل از خرید ثورچین، از کیفیت خدمات و پاسخ‌دهی صرافی موردنظر مطمئن شویم.

با این حال اگر به خرید ثورچین از صرافی خارجی علاقه‌مند هستید و به هر دلیلی می‌خواهید این روش را انتخاب کنید، می‌توانید با موجودی ریالی خود از یک صرافی ایرانی تتر یا هر استیبل کوین دیگری بخرید. سپس، با تتر خریداری شده ارز دیجیتال ثورچین را از صرافی خارجی موردنظر خود تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش ثورچین

به‌طورکلی، برای خرید ثورچین از صرافی دو راه وجود دارد:

خرید مستقیم

در این روش، شما ثورچین را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خرید و نه از یک شخص ثالث یا فروشنده. ثورچین خریداری شده نیز بلافاصله بعد از تکمیل فرایند خرید به حساب شما در صرافی منتقل می‌شود. به دلیل همین سرعت در خرید، این روش در صرافی‌ها با عنوان خرید سریع یا خرید فوری نیز مشاهده می‌شود.

خرید همتابه‌همتا

در این روش، شما ثورچین را از صرافی نمی‌خرید؛ بلکه سفارش خریدتان را در صرافی قرار می‌دهید و منتظر می‌مانید تا شخصی دیگر که قصد فروش ثورچین خود را دارد سفارش شما را ببیند، آن را بردارد و با شما وارد معامله شود. در این روش صرافی نقش پلتفرم واسطی را ایفا می‌کند که خریدار و فروشنده را با هم آشنا می‌کند.

مراحل خرید ثورچین (RUNE) از صرافی ارزدیجیتال

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای خرید ثورچین اقدام از همین صفحه است. برای این کار کافی است مراحلی را که در ادامه توضیح داده شده است طی کنید.

۱. به بالای همین صفحه بروید و در ویجت سمت چپ مقدار ثورچینی که قصد خریدش را دارید در فیلد RUNE وارد کنید.

۲. مشاهده می‌کنید که مبلغ لازم برای این خرید به تومان در فیلد زیرین آن نمایش داده می‌شود. برای انجام خرید روی گزینه «خرید ثورچین» کلیک کنید.

۳. شماره موبایل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید و دکمه «ارسال کد» را بزنید.

۴. کد شش‌رقمی که برایتان پیامک می‌شود در فیلد مربوطه وارد کنید.

۵. کمی صبر کنید تا شماره موبایل شما در سایت تأیید شود.

۶. بعد از تأیید شماره موبایل دو فیلد جدید برایتان باز می‌شود. آنها را با اطلاعات کد ملی و تاریخ تولدلتان پر کنید. البته در نظر داشته باشید که پرداخت برای انجام این خرید فقط از طریق کارت بانکی‌هایی ممکن خواهد بود که به کد ملی وارد شده در این مرحله مربوط باشند.

۷. سپس روی گزینه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید و دکمه «ارسال به درگاه» را بزنید.

پس از آن به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و می‌توانید فرایند خرید را با پرداخت مبلغ کامل کنید. بعد از آن یک حساب با اطلاعات شخصی شما در صرافی باز می‌شود و ثورچین‌های خریداری شده از طریق این حساب در دسترس شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بلافاصله بعد از احراز هویت اکانتتان در صرافی ثورچین‌های خریداری‌شده را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید ثور چین باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال ثور چین نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید ثور چین ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید RUNE ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش ثور چین گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید ثور چین با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن RUNE بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید ثور چین در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید ثور چین از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید ثور چین چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، ثور چین وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید ثور چین باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، RUNE به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه ثور چین بفروشم؟
  برای فروش RUNE در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید RUNE در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال ثور چین بخرید.
 • آیا خرید و فروش RUNE در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش RUNE در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش RUNE در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش RUNE در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، RUNE هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های RUNE خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش ثور چین در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید RUNE از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
tx
tx
1 هفته قبل

سلام دوستان امکان صعودش زیاده میشه خرید و در حدودای قیمت ۸ یا ۷.۵ دلار فرخت، اگر ریسک پذیر هستید توصیه میکنم بخرید

sabiyar
sabiyar
2 هفته قبل

وقت خریده کسی تحلیلی داره؟؟

آریا
آریا
1 ماه قبل

جالبه ظاهرا حتی به کف 5 و بعد از آن 4.3 هم قانع نیست و می خواد پایین تره بره. دوستان فعلا خرید نکنید یا اگه خریدید و سودی در حد 10 تا 15 درصد کردید، سریع بفروشید تا موقعیت مناسب بعدی پیش بیاد.

مهدی احمدزاده‌
مهدی احمدزاده‌
1 ماه قبل

چرا نمیشه فروختش دلیلش را بهم بگین من از این ارز دارم دوتا صرافی هم میشناسم ازش دارن میشه خرید فروشش کرد حتی تو خود تراس ولت تبدیل داره یعنی سواپ میشه مشگلتون چیه خوب

مهراب
مهراب
2 ماه قبل

برای تبدیل وفروش Rune که در بستر BEP2 می باشد نیاز دارید مقداری BNB هم خریداری کنید. (تنها چند دلار) سپس Rune ها و BNB ها را به کیف پول های ثورچین خود در آزگارد اکس ارسال کنید.( Rune ها را به آدرس کیف پول Rune آزگارد اکس ارسال کنید. و BNB ها را به آدرس کیف پول BNB آزگارد اکس ارسال کنید.) سپس وقتی Rune ها بر بستر BEP2 به کیف پول ثورچین شما رسیدند، یک نوتیفیکیشن دریافت می کنید.زمانی که روی نوتیفیکیشن کلیک کنید قادر خواهید که بود که انتخاب کنید چه میزان Rune را برای تبدیل( Convert) نیاز دارید. سپس روی Next کلیک کنید و Rune آپ گرید می شود. سپس به طور اتومات Rune BEP2 به Rune اصلی مورد نیاز در ثورچین تبدیل می شود. و عرض 30 ثانیه این تبدیل رخ می دهد.بعد میتونید سواپ کنید یا طرف مختلف بفروشیدتوصیه: اگر Rune ها هنوز به کیف پول ثورچین شما ارسال نشدند، کافیست یک مرتبه دیگه پیج را رفرش refresh کنید.

مهراب
مهراب
2 ماه قبل

دوستانی که جا موندید از خرید، تو اصلاح وارد شید، تارگت های خوبی داره

Zirkhaki
Zirkhaki
2 ماه قبل

با سلام من ارز rune bep2 تو تراست ولت دارم اما هیچ صرافی این ارز رو بر پایه bep2 خرید و فروش نمیکنه از دوستان کسی دراین مورد اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره تا همه استفاده کنند.

Nos
Nos
3 ماه قبل

تحلیلی بنابر تجربه و حرفه شخصی منتشر کرده ام و در بخش تحلیل ها قابل مشاهده هست.
ثورچین ارزی بسیار جذاب و موفق خواهد بود و برای سرمایه گذاری بسیار مناسب خواهد بود. البته هر کسی که در ۱ و ۲ دلار خریده که شاهکار کرده.
ارز هایی که تحلیل میکنم از نظر من برای سرمایه گذاری مناسب هستند البته سبد ۷ ارزه دارم و ۷ ارزی که در توضیحات تحلیل ها نوشتم رو بیشتر از بقیه میپسندم.
تصمیم با شماست

حسین
حسین
4 ماه قبل

سلام دوستانمن الان 2560دلار ازش خریدم به نظرتون میره بالا یا باید با ضرر زیاد بیام بیرون

کاربر جدید
کاربر جدید
4 ماه قبل

ارز any inu ارزش خرید داره

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه