خرید تتا نتورک

خرید ارز دیجیتال تتا نتورک در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید تتا نتورک Theta Network از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش تتا نتورک THETA با بهترین قیمت تتا نتورک امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

Theta Network

5.83%

$2.27

۱۳۹,۶۰۰ ت

Theta Network
Theta Network

تتا نتورک در حال کاهش قیمت است!

تتا نتورک در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۷.۹۵ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۱.۵۱% از دیروز تغییر داشته است. خرید تتا نتورک در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 2.27 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۱۳۹,۶۰۰ تومان خواهد بود. تتا نتورک نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۵.۸۳% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۲.۲۸ میلیارد دلار است.
ارزش کل بازار 2.28 میلیارد دلار

حجم معامله 17.95 میلیون دلار

عرضه در گردش 1 میلیارد دلار

نرخ تغییر -7.26 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار تتا نتورک

درباره خرید تتا نتورک

فلر چیست؟

فلر (Flare) یک پروتکل مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که امکان دسترسی به داده‌های اینترنتی و دیگر بلاک چین‌ها را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند. فلر با استفاده از قراردادهای هوشمند، ایجاد و استفاده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز یا همان دی‌اپ‌ها (dApps) را امکان‌پذیر می‌کند.

به‌عنوان‌مثال، می‌توانید در این پلتفرم برنامه کاربردی غیرمتمرکزی ایجاد کنید که از فناوری فلر برای دریافت داده‌ها از اینترنت، مانند اخبارو ترندها و نظرات، بهره می‌گیرد. همچنین می‌توانید از این فناوری برای اتصال به دیگر بلاک چین‌ها مانند اتریوم و انجام عملیات و پرداخت‌های میان‌زنجیره‌ای استفاده کنید.

فلر برای تأمین امنیت شبکه خود از مکانیسم اجماع ویژه‌ای به نام اجماع بیزانس فدرال (Federated Byzantine Agreement یا FBA) بهره می‌برد که سریع‌تر، ارزان‌تر، و مقیاس‌پذیرتر از دیگر سازوکارهای اجماع است. اجماع بیزانس فدرال فلر را قادر می‌سازد به دیگر بلاک‌چین‌ها مانند بیت کوین متصل شود و از داده‌ها و دارایی‌های آن‌ها در قراردادهای هوشمند خود استفاده کند.

توکن فلر چیست؟

فلر توکنی اختصاصی با نماد FLR دارد. می‌توان از توکن فلر برای انجام پرداخت‌ها، هزینه‌های‌ تراکنش‌، سهام‌گذاری و مشارکت در حاکمیت شبکه استفاده کرد. همچنین می‌توان از توکن رپد فلر (WFLR) که توکنی با استاندارد ERC-20 است در انواع برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند شبکه استفاده کرد.

میزان عرضه فلر ثابت نیست و براساس تقاضا و میزان استفاده از شبکه تنظیم می‌شود. عرضه FLR بر اساس فرمولی که نرخ تورم، نرخ سوزاندن، و فعالیت شبکه را در نظر می‌گیرد می‌تواند به‌مرورزمان افزایش یا کاهش یابد.

فلر چگونه کار می‌کند؟

فلر یک بلاک چین لایه اول برای داده است که دو پروتکل اختصاصی برای جمع‌آوری داده دارد: اوراکل FTSO و اتصال‌دهنده وضعیت (State Connector). این دو پروتکل به ترتیب اطلاعات قیمت و داده غیرمتمرکز را برای دی‌اپ‌ها در فلر فراهم می‌کنند و اطلاعات را از بلاک چین‌های دیگر و اینترنت به صورت امن و بدون واسطه (Trustless) با قراردادهای هوشمند در فلر قابل‌استفاده می‌کنند.

 • پروتکل اتصال‌دهنده وضعیت (State Connector) به فلر این امکان را می‌دهد که اطلاعات رویدادها مانند تراکنش‌ها، موجود‌ی‌ها، اوراکل‌ها و رابط‌های برنامه‌نویسی (APIs) را از بلاک چین‌های دیگر و اینترنت به دست آورد. این اطلاعات می‌توانند در قراردادهای هوشمند فلر بدون نیاز به اعتماد به ارائه‌دهندگان یا واسط‌های ثالث استفاده شوند. امنیت اتصال‌دهنده وضعیت توسط مجموعه‌ای از اعتبارسنج‌های مستقل تأمین می‌شود. این اعتبارسنج‌ها باید در مورد اعتبار هر رویداد توافق کنند تا بتواند در فلر استفاده شود.
 • پروتکل اوراکل FTSO اطلاعات قیمت و داده‌های غیرمتمرکز و قابل‌اطمینان را برای فلر فراهم می‌کند، مانند قیمت ارزهای دیجیتال، نرخ تبادل و داده‌های بازار. این فرایند توسط خود شبکه اداره می‌شود؛ یعنی توسط دارندگان توکن فلر و ارائه‌دهندگان داده که بابت ارائه داده دقیق تشویق می‌شوند. این پروتکل می‌تواند در دیگر بلاک‌چین‌ها و پلتفرم‌هایی که به داده با کیفیت بالا نیاز دارند، استفاده شود.

از ویژگی‌های جالب‌توجه فلر سازگاری آن با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است؛ یعنی فلر می‌تواند هر قرارداد هوشمند نوشته شده با زبان سالیدیتی (Solidity) یا دیگر زبان‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم را اجرا کند. در نتیجه، فلر هر دی‌اپ و قرارداد هوشمندی را که بر پایه اتریوم ساخته شده باشد بدون نیاز به تغییر یا جابه‌جایی پشتیبانی می‌کند.

همچنین، فلر از کوین‌های بدون قرارداد هوشمند مانند بیت کوین، دوج (DOGE) و لایت کوین (Litecoin) که روی بلاک چین دیگری نیستند و بلاک چین اصلی خود را دارند، نیز پشتیبانی می‌کند؛ یعنی این توکن‌ها نیز قادر هستند با قراردادهای هوشمند در فلر تعامل کنند. به همین دلیل، فلر پلتفرمی قدرتمند برای ساخت برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز است که می‌توانند از داده‌های رسیده از منابع و اکوسیستم‌های مختلف بهره‌مند شوند.

از کجا فلر بخریم؟

ما می‌توانیم از صرافی‌های خارجی، غیرمتمرکز یا داخلی اقدام به خرید فلر کنیم. البته هر یک از این موارد ویژگی‌های مخصوص خود را دارند و ما باید با بررسی همه‌جانبه هر یک از آنها گزینه‌ای که بیشترین مطابقت را با ترجیحات و نیازها و شرایط ما دارد انتخاب کنیم.

مثلاً برای خرید فلر از صرافی‌های خارجی به احراز هویت نیاز است، چراکه تقریباً همه صرافی‌های معتبری خارجی احراز هویت را اجباری کرده‌اند. انجام این عملیات برای ما کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها بسیار دشوار و حتی ناممکن است.

با فرض اینکه با ترفندهایی موفق به ایجاد اکانت در این صرافی‌ها شویم، باز هم این احتمال وجود دارد که صرافی هویت واقعی ما را کشف کند. این امر به بسته‌شدن حساب ما در صرافی و بلوکه‌شدن کل سرمایه موجود در آن منجر می‌شود. اغلب در چنین مواردی خدمات پشتیبانی نیز به کاربر ارائه نمی‌شود؛ لذا خرید فلر از صرافی‌های خارجی گزینه آسان و امنی نیست.

صرافی‌های غیرمتمرکز نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت ندارند و از این بابت مشکلی برای کاربران ایرانی ایجاد نمی‌کنند؛ اما اغلب بسته به نوع ارز دیجیتال مورد معامله، کارمزدهای بالایی بر روی تراکنش‌ها از کاربر دریافت می‌کنند. به همین دلیل، خرید فلر از صرافی‌های غیرمتمرکز نیز می‌تواند گزینه دشواری باشد؛ به ویژه که پیچیدگی‌های فنی آن می‌تواند برای کاربران عادی و تازه‌وارد باعث دردسر شود.

با توجه به این توضیحات، صرافی‌های داخلی گزینه مناسبی برای خرید فلر هستند. استفاده از این صرافی‌ها ساده است، به راحتی در دسترس هستند، ثبت‌نام و احراز هویت در آنها به آسانی انجام می‌شود و خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهند.

فراموش نکنیم که همه صرافی‌های داخلی معتبر و مطمئن نیستند؛ بلکه باید در انتخاب صرافی ایرانی نیز با دقت تحقیق کنیم. برای سنجش اعتبار صرافی می‌توانیم به نظرات مشتریان، گفته‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی، کیفیت خدمات و سرعت پاسخگویی یک صرافی توجه کنیم.

اگر به هر دلیلی همچنان به خرید فلر از صرافی خارجی علاقه‌مند هستید، کافی است بودجه ریالی خود را در یک صرافی ایرانی به تتر یا هر استیبل کوین دیگری تبدیل کنید و سپس با استیبل کوین خریداری‌شده از صرافی خارجی موردنظرتان فلر تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش فلر

برای خرید و فروش فلر از صرافی دو راه وجود دارد.

۱. روش مستقیم

در این روش، شما فلر را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خرید و با شخص ثالث وارد معامله نمی‌شوید. در این روش لازم نیست منتظر تکمیل‌شدن سفارش خود بمانید. بلافاصله پس از خرید نیز توکن‌های خریداری شده به حسابتان در صرافی منتقل می‌شود. این روش در صرافی‌ها با نام خرید سریع یا خرید فوری نیز شناخته می‌شود.

۲. روش همتا به همتا

در این روش، شما سفارش خرید خود را در پلتفرم صرافی ثبت می‌کنید و منتظر می‌مانید تا سفارش فروش متناظر با سفارش شما پیدا شود. در روش همتا به همتا صرافی فقط واسطی است که کمک می‌کند خریدار و فروشنده یکدیگر را پیدا کنند.

مراحل خرید فلر (FLR)  از صرافی‌های ارز دیجیتال

خرید فلر از صرافی‌های ارز دیجیتال بسیار آسان است. برای این کار کافی است مراحلی را که در ادامه توضیح داده شده است، دنبال کنید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و وارد ویجت سمت چپ صفحه شوید.

۲. مقدار فلری را که می‌خواهید بخرید در فیلد FLR وارد کنید. مشاهده می‌کنید که مبلغ لازم برای این خرید به تومان در فیلد زیرین به شما نمایش داده می‌شود.

۳. روی دکمه «خرید فلر» کلیک کنید.

۴. در فیلدی که باز می‌شود شماره موبایلتان را وارد کنید و روی گزینه «ارسال کد» کلیک کنید.

۵. کد شش‌رقمی که برایتان پیامک می‌شد را در فیلد مربوطه وارد کرده و کمی صبر کنید تا شماره موبایلتان در سایت تأیید شود.

۶. کد ملی و تاریخ تولدتان را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

۷. روی گزینه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید.

۸. در نهایت روی گزینه «ارسال به درگاه» کلیک کنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید و خریدتان را تکمیل کنید. دقت کنید که پرداخت فقط از طریق کارت‌های بانکی امکان‌پذیر است که به کد ملی وارد شده در مرحله ۶ مرتبط باشد.

پس از تکمیل فرایند خرید، حسابی با اطلاعات شخصی شما که در این مراحل وارد کرده‌اید در صرافی برایتان باز می‌شود و با ورود به این حساب شما به فلر خریداری شده خود دسترسی خواهید داشت. البته شما می‌توانید بلافاصله بعد از احراز هویت، خرید خود را به کیف پول شخصی‌تان انتقال دهید.

در صورتی که از قبل با همین شماره موبایل در صرافی حساب داشته باشید، فلر خریداری‌شده بلافاصله قابل‌برداشت خواهد بود.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید تتا نتورک باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال تتا نتورک نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید تتا نتورک ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید THETA ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش تتا نتورک گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید تتا نتورک با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن THETA بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید تتا نتورک در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید تتا نتورک از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید تتا نتورک چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، تتا نتورک وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید تتا نتورک باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، THETA به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه تتا نتورک بفروشم؟
  برای فروش THETA در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید THETA در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال تتا نتورک بخرید.
 • آیا خرید و فروش THETA در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش THETA در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش THETA در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش THETA در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، THETA هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های THETA خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش تتا نتورک در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید THETA از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
saeed
saeed
1 ماه قبل

ارز توبی هست احتمالن تو بولران تا ۵ الی ۶ دلار هم برسه .اما برای هولد بهترین فیمت زیر یک دلار اونم خرید پله ای هست.موفق باشید

سعید غلامی
سعید غلامی
2 ماه قبل

من که یه هفته پیش گرفتم ۷۰ درصد توی سودم
البته ۱ تمن خریدم ۱تمنم شیبا
جفتشون سود خوبی دادن

Arash akbari
Arash akbari
2 ماه قبل

حرفم با اونایی که تو 10 12 دلار خرید زدن. تو این بولران بد جور شلیک میکنه.
میگن دروغ نزدیک براست بگی راستگویی
ولی راست نزدیک به دروغ بگی دروغگو میشی.
حالا یه راست نزدیک به دروغ.
من نداشتمش تا الان میخام 10.000دلار خرید بزنم
21 دلار سیو سود میکنم 23 دلار خداحافضی.
شمام بخندین بهم 😂

ساناز
ساناز
2 ماه قبل

اینو چندسال پیش 12دلار خریدم
خخخخ الانم دونه‌ای10دلار تو ضررم

K_m
K_m
2 ماه قبل

الان وقت خریده ؟ یا میاد پایین تر؟

❄️Mr.Ice❄️
❄️Mr.Ice❄️
2 ماه قبل

با تتا یه سقف تاریخی مون نشه؟؟
من سه سال پیش با دلار 27 هزار تومنی رو 7 دلار خرید زدم
هنوز دارمش تو تراست ولت
ببینیم ما رو به کجا میبره این تتا نتورک

hesam77hoseini
hesam77hoseini
2 ماه قبل

سلام خرید کنم یا نه ؟؟؟راهنمایی کنید

ابوالفضل پاک گهر
ابوالفضل پاک گهر
2 ماه قبل

😁😁یک هفته قبل گفتم تو نظرات هر ارزی خریدم سود کرده ، اینم شیرینی هولدرا ♥️😂

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
2 ماه قبل

سلام الان وقت خرید هست یا نه

Mohamad Kherad
Mohamad Kherad
3 ماه قبل

تا حالا همش هر روز مثبت بود تا خریدم روند نزولی گرفت

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه