خرید سوشی سواپ

خرید ارز دیجیتال سوشی سواپ در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید سوشی سواپ SushiSwap از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش سوشی سواپ SUSHI با بهترین قیمت سوشی سواپ امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

SushiSwap

6.33%

$1.19

۷۳,۲۱۶ ت

SushiSwap
SushiSwap

سوشی سواپ در حال کاهش قیمت است!

سوشی سواپ در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳۱.۴۰۱ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۱.۱۹% از دیروز تغییر داشته است. خرید سوشی سواپ در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 1.19 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۷۳,۲۱۶ تومان خواهد بود. سوشی سواپ نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۶.۳۳% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۲۹۶.۸۵۵ میلیون دلار است.
ارزش کل بازار 296.855 میلیون دلار

حجم معامله 31.401 میلیون دلار

عرضه در گردش 263.554 میلیون دلار

نرخ تغییر 13.81 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار سوشی سواپ

درباره خرید سوشی سواپ

سوشی سواپ چیست؟

توکن سوشی سواپ (SushiSwap) یا سوشی (Sushi) ارز دیجیتالی است که نیروی پلتفرم سوشی سواپ را فراهم می‌کند. سوشی سواپ صرافی غیرمتمرکزی است که به کاربران امکان مبادله، ذخیره و دریافت پاداش از دارایی‌های مختلف در حیطه ارز دیجیتال را می‌دهد. سوشی سواپ یکی از پرطرفدارترین و نوآورانه‌ترین پلتفرم‌ها در سیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) است که هدفش ارائه جایگزینی برای خدمات مالی سنتی با استفاده از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند است.

توکن سوشی سواپ در اوت ۲۰۲۰ نتیجه فورکی از یونی سواپ (Uniswap)، صرافی غیرمتمرکز دیگری است. اصلی‌ترین تفاوت بین سوشی سواپ و یونی سواپ این است که سوشی سواپ توکن حاکمیتی به نام سوشی به کاربرانش معرفی کرد که به دارندگان آن حق رأی برای توسعه و جهت‌گیری پلتفرم را می‌دهد. توکن سوشی همچنین به دارندگانش این امکان را می‌دهد که از درآمد حاصل از کارمزدهای پلتفرم سهم داشته باشند، بتوانند توکن‌هایشان را ذخیره کنند و از استخرهای نقدینگی پاداش بگیرند.

توکن سوشی سواپ تفاوت‌هایی با سایر توکن‌های مشابه دارد چرا که نه تنها یک توکن حاکمیتی و پاداشی است، بلکه توکنی ابزاری است که می‌تواند برای دسترسی به ویژگی‌ها و عملکردهای مختلف پلتفرم سوشی سواپ و سایر پروتکل‌ها و پلتفرم‌های دیفای که با آن ادغام شده‌اند، استفاده شود.

 ویژگی‌های سوشی سواپ

توکن سوشی یواپ برای مشارکت در حاکمیت پلتفرم سوشی سواپ و سهام‌گذاری در این پلتفرم استفاده می‌شود. حاکمیت به این معناست که دارندگان توکن سوشی سواپ می‌توانند با شرکت در رأی‌گیری‌ها در مورد پیشنهادهای مؤثر بر پلتفرم مانند اضافه‌کردن جفت‌های معاملاتی جدید، تغییر ساختارهای کارمزد یا ارتقای پروتکل، اظهار نظر کنند. سهام‌گذاری به این معناست که دارندگان توکن سوشی سواپ می‌توانند توکن‌های خود را در استخرهای نقدینگی قفل کرده و از درآمدی که از کارمزد پلتفرم تولید می‌شود، پاداش دریافت کنند.

دارندگان توکن سوشی سواپ همچنین می‌توانند از استخرهای نقدینگی در پروتکل‌ها و پلتفرم‌های دیفای دیگری که با سوشی سواپ ادغام شده‌اند، پاداش دریافت کنند. به‌عنوان‌مثال، سوشی سواپ با شبکه یرن فایننس (Yearn Finance)، پلتفرمی برای بهینه‌سازی استراتژی‌های فارمینگ همکاری کرده است تا پروتکل پیکل (Pickle) را ایجاد کند. هدف از ایجاد پروتکل پیکل تثبیت قیمت‌ استیبل کوین‌ها است. دارندگان توکن سوشی سواپ می‌توانند توکن‌های خود را در پیکل قرار داده و از هر دو پلتفرم سوشی سواپ و یرن فایننس پاداش دریافت کنند.

سوشی سواپ با پروتکل‌های دیفای دیگری که عملکردهای مختلفی را برای سرمایه‌گذاران توکن سوشی فراهم می‌کنند، ادغام شده است. به‌عنوان‌مثال، بنتوباکس (BentoBox) پروتکلی است که با سوشی سواپ ادغام شده است و به کاربران امکان وام‌دهی، وام‌گیری و معامله مارجین با دارایی‌های ارز دیجیتال را می‌دهد. دارندگان توکن سوشی سواپ می‌توانند از بنتوباکس برای دسترسی به سرمایه بیشتر استفاده کنند. یک مثال دیگر ادغام پالیگان (Polygon) با سوشی سواپ است. پالیگان راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه-۲ای است که هزینه‌ تراکنش و زمان تراکنش را کاهش می‌دهد. دارندگان توکن سوشی سواپ می‌توانند از پالیگان برای مبادله، سهام‌گذاری و دریافت پاداش به صورت سریع و ارزان استفاده کنند.

مزایای سوشی سواپ

توکن سوشی و پلتفرم سوشی سواپ برای کاربران و سرمایه‌گذاران خود مزایای متعددی دارند. برخی از این مزایا عبارت‌اند از:

 • جامعه‌محور و شفاف: دارندگان توکن سوشی سواپ در حاکمیت و توسعه پلتفرم دخالت دارند و می‌توانند به تمام اطلاعات و داده‌های مرتبط با عملکرد و فعالیت‌های پلتفرم دسترسی داشته باشند.
 • نوآورانه و تعاملی: توکن و پلتفرم سوشی سواپ به طور مداوم در حال تکامل و ادغام با سایر پروتکل‌ها و پلتفرم‌های دیفای هستند که ویژگی‌ها و عملکردهای بیشتری را برای کاربران و سرمایه‌گذارانشان فراهم ‌کنند.
 • سودآور و پاداش‌بخش: دارندگان توکن سوشی سواپ می‌توانند از درآمد حاصل از کارمزدهای پلتفرم سود کسب کنند و با قرار دادن توکن‌های خود در استخرهای نقدینگی پاداش بگیرند و هم‌زمان از افزایش ارزش توکن در طول زمان بهره‌مند شوند.

از کجا سوشی سواپ بخریم؟

برای خرید سوشی سواپ می‌توانیم به سراغ صرافی‌های خارجی، صرافی‌های غیرمتمرکز یا صرافی‌های داخلی برویم. هر یک از این موارد ویژگی‌های خاص خود را دارند و ما باید با توجه‌ به نیاز و شرایط خریدمان مناسب‌ترین گزینه را برای خرید سوشی سواپ انتخاب کنیم.

به‌ عنوان‌ مثال، خرید سوشی سواپ از صرافی‌های خارجی چندان معقول نیست؛ چون اولاً ایجاد اکانت و احراز هویت آن برای ما کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها بسیار دشوار و اغلب غیرممکن است. ثانیاً حتی اگر موفق به ثبت‌نام در صرافی خارجی شویم باز هم این ریسک وجود دارد که در آینده صرافی هویت واقعی ما را به هر دلیلی کشف کند که سبب می‌شود حساب ما در صرافی بسته شود و دسترسی خود به کل سرمایه موجود در آن را از دست بدهیم بدون اینکه از خدمات پشتیبانی مشتریان بهره‌مند شویم و کسی درصدد برطرف‌کردن این مشکل بربیاید.

صرافی‌های غیرمتمرکز مشکلات ثبت‌نام و احراز هویت را ندارند؛ اما اغلب بسته به ارز دیجیتال مورد معامله کارمزدهای بالایی روی معاملات و تراکنش‌ها تعیین می‌کنند که خرید سوشی سواپ از آنجا را غیرمنطقی و غیراقتصادی می‌سازد.

از توضیحات ارائه شده در این بخش به این نتیجه می‌رسیم که بهترین گزینه خرید سوشی سواپ برای ما کاربران ایرانی خرید از صرافی‌های داخلی است؛ چون صرافی‌های داخلی به راحتی در دسترس هستند، ثبت‌نام و احراز هویت در آنها به‌سادگی انجام می‌شود و خدمات پشتیبانی به کاربرانشان ارائه می‌دهند. البته این به معنای معتبر و مطمئن بودن همه صرافی‌های داخلی نیست؛ بلکه بهتر است برای انتخاب صرافی ایرانی نیز با دقت و وسواس عمل کنیم و گزینه‌ای را انتخاب کنیم که از کیفیت خدمات و سرعت پاسخگویی‌شان مطمئن هستیم، سایر مشتریان نظرات مثبتی راجع به آن دارند و کلاً نقد و نظرها درباره آن مثبت است.

البته اگر هنوز هم به خرید سوشی سواپ از صرافی خارجی اصرار دارید می‌توانید این کار را انجام دهید. کافیست با بودجه ریالی خود از یک صرافی ایرانی معتبر تتر یا هر استیبل کوین دیگری بخرید و سپس آن استیبل کوین را در صرافی خارجی موردنظرتان به سوشی سواپ تبدیل کنید.

راه‌های خرید و فروش سوشی سواپ

به‌طورکلی برای خرید سوشی سواپ از صرافی دو راه وجود دارد:

۱. خرید مستقیم یا OTC

در این روش شما سوشی سواپ را به صورت مستقیم از خود صرافی تهیه می‌کنید. این روش در صرافی‌ها با عنوان «خرید سریع» یا «خرید فوری» نیز شناخته می‌شود؛ زیرا لازم نیست منتظر بمانید تا شخص دیگری پیدا شود و سوشی سواپ خود را به شما بفروشد و همچنین پس از تکمیل فرایند خرید، توکن‌های خریداری شده به سرعت به حساب شما در صرافی منتقل می‌شوند و دردسترس شما قرار می‌گیرند.

۲. خرید همتا به همتا یا  P2P

در این روش صرافی نقش واسطی را ایفا می‌کند که کمک می‌کند خریدار و فروشنده سوشی سواپ یکدیگر را بیابند بدین ترتیب که شما سفارش خرید خود را در پلتفرم صرافی قرار می‌دهید و منتظر می‌مانید تا شخص دیگری که قصد فروش توکن‌های سوشی سواپ خود را دارد سفارش را بردارد و با شما وارد معامله شود. طبیعتاً این روش کندتر از خرید مستقیم بوده و صبر بیشتری می‌طلبد.

مراحل خرید سوشی سواپ (SushiSwap) از صرافی ارزدیجیتال

یک راه ساده برای خرید سوشی سواپ اقدام از طریق همین صفحه از سایت ارزدیجیتال است. برای خرید SushiSwap کافیست مراحلی را که در ادامه ارائه شده است دنبال کنید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و وارد ویجت سمت چپ شوید.

۲. مقدار سوشی سواپ که قصد خریدش را دارید در فیلد Sushi وارد کنید.

۳. مبلغ لازم برای خرید میزان موردنظر شما از سوشی سواپ در فیلد زیرین به تومان نمایش داده می‌شود.

۴. روی دکمه «خرید سوشی» کلیک کنید.

۵. شماره موبایلتان را در فیلد مربوطه وارد نمایید.

۶. روی گزینه «ارسال کد» کلیک کنید.

۷. کد شش‌رقمی را که برایتان پیامک می‌شود در همان فیلد شماره موبایل وارد کنید و کمی صبر کنید تا شماره موبایلتان در سایت تأیید شود.

۸. دو فیلد جدید که برایتان در صفحه ظاهر می‌شود با اطلاعات «کد ملی» و «تاریخ تولد» خود پر کنید. توجه داشته باشید که پرداخت فقط با کارت‌های بانکی ممکن است که به کد ملی وارد شده در این مرحله مرتبط باشند.

۹. سپس روی گزینه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید.

۱۰. در نهایت گزینه «ارسال به درگاه» را بزنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید.

پس از پرداخت مبلغ لازم و تکمیل فرایند خرید، یک حساب با اطلاعات شخصی شما که در این مراحل وارد کرده‌اید در صرافی برایتان باز می‌شود و سوشی سواپ خریداری شده به این حساب منتقل می‌شود. با ورود به این حساب به توکن‌های خریداری شده خود دسترسی خواهید داشت و بلافاصله بعد از احراز هویت اکانتتان در صرافی قادر خواهید بود توکن‌های خود را به کیف پول شخصی خود ارسال کنید.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید سوشی سواپ باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال سوشی سواپ نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید سوشی سواپ ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید SUSHI ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش سوشی سواپ گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید سوشی سواپ با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن SUSHI بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید سوشی سواپ در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید سوشی سواپ از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید سوشی سواپ چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، سوشی سواپ وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید سوشی سواپ باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، SUSHI به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه سوشی سواپ بفروشم؟
  برای فروش SUSHI در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید SUSHI در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال سوشی سواپ بخرید.
 • آیا خرید و فروش SUSHI در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش SUSHI در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش SUSHI در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش SUSHI در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، SUSHI هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های SUSHI خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش سوشی سواپ در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید SUSHI از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
عبدالعلی محربی
عبدالعلی محربی
1 هفته قبل

نزدیک به دو ساله خریدم همش ضرر.

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 ماه قبل

من خودم الان پونصد تا خرید زدم چون منتظر این لحظه بودم اهل نظر دادن نیستم چون عددی بین اساتید محترم نیستم ولی این حرف من نیست دوستم چندسال کارش اینه چارت همین سوشی جوری بود که دوستم بهم هی تاکید میکرد این عدد رسید خبرش کنم چون سرش به مغازش شلوغه از من گفتن بعدا پشیمون نشین امیدوارم

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 ماه قبل

درود، سوشی تا 1.90بالا میره، از اونجا با اصلاح مارکت به سمت تارگت قیمتی 1.30الی 1.40اصلاح میکنه که دراین قیمت برای ورود و خرید عالیه با توجه به تشکیل سر و شانه در تایم هفتگی هدف قیمتی در کوتاه مدت 3.40 میباشد، خداقوت

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
1 ماه قبل

درود، تحلیل مو به مو در حال پیشرویه، ابتدا 1.90 زده شد و سپس همراه مارکت اصلاح به سمت اهدافی که گفته شد، خرید فراموش نکنید در این نواحی، اون 5 تا دیسلایک نمی‌فهمم قضیش چیه 😁
موفق باشید ❤️

عبدالعلی محربی
عبدالعلی محربی
2 ماه قبل

دو سال پیش خریده ام تا حالا همش ضرر بوده .

Ah
Ah
2 ماه قبل

سلام این ارز رو توی منفی خریدم تا چند درصد معمولاً میره بالا چون برای اولین بار من این ارزو خریدم لطفاً راهنمایی کنید

R r
R r
2 ماه قبل

سلام اول راهه تازه مثلث نزولی رو پر قدرت شکسته عجله نکنین برادر خواهرمن تا ۴ دلار راحت میره خودم ۶۵ هزار خریدم لطفا صبور باشین ۴ تارگت اولش هست من خودم ۱۰ دلار میفروشم لطفا هول نشین این شاخه اون شاخه هم نکنین با آرزوی سلامتی🙏🙏🙏

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 ماه قبل

من امروز ۴ساعت قبل دوتا ارز ldiوsushi خریدم پامپ کرد باید ارزو در پایین نقطه خرید

رضا خان
رضا خان
3 ماه قبل

یکسال پیش ۶۳ سنت بود که تا ۲۰ دلار هم رفت کی فکر میکر بیست برابر نزول کنه ولی ارز خوبی هست همه ارزهای که سواپ دارن برای خرید ترس ندارن نگران نباشید

خدای بیت کوین
خدای بیت کوین
4 ماه قبل

این چیه دیگه!؟
داره به سمت صفر شدن حرکت میکنه
با اینکه تو قیمت نسبتا خوبی خرید کردم اما بازم سنگین تو ضررم😞

R r
R r
4 ماه قبل

این همه نوسان یه روزه خیلی عجیبه من که ۵۰۰ میل خریدم ۶۵ تومان بماند به یادگار حس میکنم رفتارش مشکوکه

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه