خرید کامپاند

خرید ارز دیجیتال کامپاند در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید کامپاند Compound از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش کامپاند COMP با بهترین قیمت کامپاند امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

Compound

15.33%

$63.67

۳,۸۹۹,۱۰۶ ت

Compound
Compound

کامپاند در حال کاهش قیمت است!

کامپاند در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳۱.۶۵۴ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۰.۱۰۳۴۵۶% از دیروز تغییر داشته است. خرید کامپاند در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 63.67 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۳,۸۹۹,۱۰۶ تومان خواهد بود. کامپاند نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۱۵.۳۳% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۵۲۹.۹۸۱ میلیون دلار است.
ارزش کل بازار 529.981 میلیون دلار

حجم معامله 31.654 میلیون دلار

عرضه در گردش 10 میلیون دلار

نرخ تغییر 13.14 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار کامپاند

درباره خرید کامپاند

کامپاند چیست؟

کامپاند (Compound) یکی از محبوب‌ترین و نوآورانه‌ترین پروژه‌ها در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) است. دیفای (DeFi) در مقایسه با سیستم مالی سنتی مزایای متعددی دارد، از جمله کاهش موانع ورود، افزایش کارایی، افزایش امنیت و ایجاد فرصت‌های بیشتر برای نوآوری. هدف کامپاند نیز ایجاد یک سیستم مالی باز بر پایه فناوری بلاک چین است.

کامپاند پروتکلی غیرمتمرکز است که به کاربران این امکان را می‌دهد که آزادانه و شفاف اقدام به وام‌دهی و وام‌گیری از دارایی‌ها در قالب ارز دیجیتال کنند. با استفاده از کامپاند، کاربران می‌توانند از سپرده خود سود کسب کنند یا به هنگام نیاز آن را نقد کنند.

مزایای کامپاند نسبت به سیستم مالی سنتی

سیستم مالی سنتی برای سهولت در وام‌دهی یا وام‌گیری متکی به واسطه‌ها است و این مورد باعث ایجاد ناکارآمدی و اصطکاک در این سیستم می‌شود. این واسطه‌ها هزینه‌های زیادی را اعمال می‌کنند، مقررات سخت‌گیرانه دارند و برای ورود بسیاری از علاقه‌مندان به مشارکت در این بازار موانعی ایجاد می‌کنند.

کامپاند به افراد امکان وام دادن و وام گرفتن از ارزهای دیجیتال را بدون نیاز به بانک‌ها، کارگزاران یا  دیگر واسطه‌ها می‌دهد و این مشکلات سیستم مالی سنتی را ندارد. کامپاند، الگوی معاملاتی هوشمندی است که به صورت خودکار و قابل‌اعتماد در بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود و به هر کسی این امکان را می‌دهد که بدون واسطه در این بازار جهانی مشارکت کند.

کامپاند نسبت به دیگر پلتفرم‌های دیفای نیز مزایایی ارائه می‌دهد، از جمله نرخ‌ سود بالا و متغیر، کارمزد کم و شفاف، دسترسی فوری و سفارشی به سرمایه نقد، پروتکل امن و بدون نیاز به اعتماد، و حاکمیت جامعه‌ای و غیرمتمرکز.

پروتکل کامپاند روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این پروتکل شبکه‌ای توزیع‌شده از کامپیوترهاست که می‌توانند معاملات را بدون نیاز به یک مرجع مرکزی اجرا و تأیید کنند. کامپاند از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند. قراردادهای هوشمند برنامه‌های خود اجرایی هستند که قوانین و منطق پروتکل را به صورت خودکار اجرا می‌کنند.

مشخصه‌های پلتفرم کامپاند

اجزای اصلی کامپاند عبارت‌اند از:

•        سی توکن‌ها: سی توکن‌ها (cTokens) توکن‌هایی با استاندارد ERC-20 هستند که موجودی و سود کاربر در پروتکل را نمایندگی می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، هنگامی که اتریوم (ETH) خود را به کامپاند واریز می‌کنید، به‌جای آن توکن‌های سی اتریوم (cETH) دریافت می‌کنید. شما می‌توانید از توکن‌های سی به‌عنوان تضمین استفاده کنید، آن‌ها را در سایر پلتفرم‌ها معامله کنید یا هر زمان که بخواهید آن‌ها را نقد کنید.

•        نرخ‌های سود: نرخ سود مقدار سودی را که هنگام وام‌دهی در کامپاند کسب یا هنگام وام‌گیری پرداخت می‌کنید، تعیین می‌کند. نرخ‌ سود در کامپاند توسط یک الگوریتم مبتنی بر بازار محاسبه می‌شود که نرخ‌ها را بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می‌کند. هرچه تقاضا برای یک دارایی بیشتر باشد، نرخ سود بالاتر خواهد بود و برعکس.

•        تضمین: منظور از تضمین همان دارایی‌ای است که شما برای ضمانت بازپرداخت وام خود در کامپاند واریز می‌کنید. شما می‌توانید تا یک درصد خاص از ارزش تضمین خود (که به آن عامل تضمین گفته می‌شود) وام بگیرید. عامل تضمین بستگی به ریسک و نوسانات دارایی موردنظر دارد. به‌عنوان‌مثال، عامل تضمین برای اتریوم ۷۵درصد است؛ یعنی می‌توانید تا ۷۵درصد ارزش واریزی اتریوم خود را وام بگیرید.

•        لیکوئید: اگر ارزش تضمین شما از حداقل موردنیاز برای پوشش وام شما کمتر شود، لیکوئیداتورها می‌توانند وام شما را به‌جای شما پرداخت کرده و بخشی از تضمین شما را به‌عنوان پاداش دریافت کنند. برای جلوگیری از لیکوئیدشدن، باید بر تضمین خود نظارت داشته باشید و وام خود را پرداخت کنید یا اگر نسبت تضمین کم شده باشد، تضمین بیشتری به پلتفرم کامپاند تزریق کنید.

مزایای کامپاند نسبت به دیگر پلتفرم‌های دیفای

کامپاند یکی از محبوب‌ترین و قابل‌اعتمادترین پلتفرم‌های دیفای در جهان است. برخی ویژگی‌ها و مزایای این پلتفرم آن را از سایر پلتفرم‌های دیفای متمایز می‌کند:

•        نرخ‌ سود بالا و متغیر: کامپاند از یک الگوریتم مبتنی بر بازار استفاده می‌کند تا نرخ‌ سود برای هر دارایی را بر اساس عرضه و تقاضا تعیین کند. این بدان معناست که در شبکه کامپاند شما می‌توانید نسبت به حساب بانکی یا پلتفرم وام‌دهی با نرخ ثابت سود بالاتری کسب کنید؛ زیرا نرخ‌ها با دینامیک بازار تطابق پیدا می‌کنند.

•        کارمزد کم و شفاف: کامپاند کارمزد بسیار کم معادل ۰.۰۲۵درصد برای وام‌دهندگان و ۰.۱۵درصد برای وام‌گیرندگان اعمال می‌کند که از پرداخت‌های سود کم می‌شود.  در این شبکه هیچ کارمزد یا کمیسیون پنهانی وجود ندارد و شما هر زمان می‌توانید میزان دقیق سود به‌دست‌آمده یا پرداخت‌شده را در اپلیکیشن کامپاند مشاهده کنید.

•        دسترسی فوری و انعطاف‌پذیر به نقدینگی: کامپاند به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان، بدون هیچ مسدودی و جریمه‌ای اقدام به‌نقد کردن یا برداشت دارایی خود کنید. همچنین می‌توانید بسته به ارزش تضمینی دارایی‌های واریزی‌تان از شبکه وام بگیرید. ازاین‌گذشته، می‌توانید از پروتکل کامپاند یا دیگر سرویس‌های دیفای مانند یونی‌سواپ (Uniswap) یا کرو (Curve) دارایی‌های خود را مبادله کنید.

        پروتکل امن و بدون نیاز به اعتماد: کامپاند بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است که امنیت، شفافیت و ثبات خوبی دارد. برای استفاده از کامپاند نیاز به هیچ واسطه یا مجوزی ندارید، چون پروتکل توسط قراردادهای هوشمندی اداره می‌شود که به صورت خودکار و قابل‌تأیید اجرا می‌شوند. در کامپاند شما همیشه کنترل کامل و مالکیت بر دارایی‌های خود را دارید، چراکه آن‌ها در کیف پول شما یا در یک قرارداد هوشمند ذخیره می‌شوند.

•        حاکمیت جامعه‌ای و غیرمتمرکز: کامپاند تحت حاکمیت توکن کامپاند (COMP) قرار دارد که به دارندگان این توکن امکان می‌دهد در رأی‌گیری‌ها مشارکت داشته باشند و تغییراتی را در پروتکل پیشنهاد دهند؛ مانند افزودن دارایی‌های جدید و به‌روزرسانی مدل ریسک یا ارتقای سیستم. این ویژگی کمک می‌کند که پروتکل با منافع و نیازهای جامعه هماهنگ بوده و قادر به تکامل و سازگاری با تغییرات بازار باشد.

از کجا کامپاند بخریم؟

برای خرید کامپاند می‌توانیم از این سه طریق اقدام کنیم:

۱. خرید کامپاند از صرافی‌های خارجی

۲. خرید کامپاند از صرافی‌های غیرمتمرکز

۳. خرید کامپاند از صرافی‌های داخلی

هر یک از این گزینه‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و ما باید باتوجه‌به نیاز و شرایطی که داریم بهترین مورد را برای خریدمان انتخاب کنیم. به‌عنوان‌مثال، برای خرید کامپاند از صرافی خارجی نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت داریم؛ این در حالی است که انجام این پروسه برای ما کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها و ممنوعیت‌ها علیه ایران به‌شدت دشوار و در مواردی حتی ناممکن است.

با این فرض که موفق شویم در صرافی خارجی اکانت باز کنیم و اکانت خود را احراز هویت کنیم باز هم این خطر وجود دارد که هویت ایرانی ما به دلایل مختلفی در آینده توسط صرافی کشف شود. این مسئله می‌تواند به بسته‌شدن حساب و ازدست‌رفتن سرمایه موجود در آن منجر شود، بدون این که پشتیبانی کمکی به ما بکند. به همین خاطر، خرید کامپاند از صرافی خارجی گزینه پرچالشی است.

صرافی‌های غیرمتمرکز دشواری‌های ثبت‌نام و احراز هویت را ندارند؛ اما اغلب کارمزدهای بالایی برای معاملات تعین می‌کنند. این کارمزدها بسته به نوع ارز دیجیتال مورد معامله متفاوت است. همچنین، کار با صرافی‌های غیرمتمرکز به دلیل پیچیدگی این پلتفرم‌ها می‌تواند برای کاربران عادی و تازه‌کار بسیار دشوار باشد. به هر حال، این ویژگی سبب می‌شود تا صرافی‌های غیرمتمرکز گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای برای خرید کامپاند نباشد.

این‌طور به نظر می‌رسد که بهترین گزینه برای خرید کامپاند صرافی‌های ایرانی هستند. ثبت‌نام و احراز هویت در این صرافی‌ها به راحتی انجام می‌شود، به کاربر خدمات پشتیبانی می‌دهند و به‌طورکلی گزینه امن و در دسترسی است. البته این به این معنا نیست که همه صرافی‌های داخلی معتبر و قابل‌اعتماد هستند. در انتخاب صرافی ایرانی هم باید با دقت و وسواس عمل کنیم و باتوجه‌به کیفیت خدمات، سرعت پاسخگویی، نقد و نظر کاربران و گفته‌ها و نوشته‌ها درباره صرافی در شبکه‌های اجتماعی بهترین مورد را برای خرید انتخاب کنیم.

بااین‌حال، اگر به خرید کامپاند از صرافی خارجی اصرار دارید کافی است با بودجه ریالی خود از یک صرافی ایرانی تتر یا هر استیبل کوین دیگری بخرید و سپس با تتر خریداری شده از صرافی خارجی موردنظرتان کامپاند تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش کامپاند

برای خرید کامپاند از صرافی دو راه وجود دارد:

۱. خرید مستقیم یا OTC

در این روش، شما کامپاند را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خرید؛ به این معنا که با یک شخص ثالث برای خرید کامپاند وارد معامله نمی‌شوید. کامپاند خریداری شده نیز بلافاصله بعد از تکمیل فرایند خرید به حساب شما در صرافی منتقل می‌شود. این روش اغلب در صرافی‌ها با نام «خرید سریع» یا «خرید فوری» نیز شناخته می‌شود.

۲. خرید همتا به همتا یا P2P

در این روش صرافی پلتفرم واسطی است که کمک می‌کند شما به‌عنوان خریدار کامپاند، اشخاص فروشنده کامپاند را پیدا کنید. روال کار به این صورت است که شما سفارش خود مبنی بر تعداد کامپاندی که قصد خریدش را دارید در پلتفرم صرافی ثبت کرده و منتظر می‌مانید تا سفارش شما با یک سفارش متناظر برای فروش تطبیق یابد. سفارش‌دهنده متناظر سفارش شما را برمی‌دارد و با شما وارد معامله شود؛ یعنی کامپاند خود را به شما می‌فروشد.

مراحل خرید کامپاند از صرافی ارز دیجیتال

یک راه ساده و سریع برای خرید کامپاند اقدام از طریق همین صفحه است. برای خرید کامپاند از این صفحه کافی است مراحلی را که در ادامه توضیح داده شده است، طی کنید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و وارد ویجت سمت چپ شوید.

۲. در قسمت COMP مقدار کامپاندی را که می‌خواهید بخرید وارد کنید.

۳. مشاهده می‌کنید که مبلغ لازم برای انجام این خرید به تومان در فیلد زیرین به شما نمایش داده می‌شود.

۴. روی گزینه «خرید کامپاند» کلیک کنید.

۵. شماره موبایلتان را وارد و روی گزینه «ارسال کد» کلیک کنید.

۶. کدی را که برایتان پیامک شده است در همین قسمت وارد کنید و منتظر بمانید تا شماره موبایلتان در سایت تأیید شود.

دو فیلد جدید «کد ملی» و «تاریخ تولد» در صفحه ظاهر می‌شود. اطلاعات لازم را وارد کنید.

۷. روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید.

۸. روی گزینه «ارسال به درگاه» بزنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید.

بعد از تکمیل پرداخت خرید شما نهایی می‌شود. به این نکته توجه کنید که در این قسمت فقط با کارت‌هایی امکان پرداخت دارید که متعلق به مالک همین شماره موبایل باشد. پس از پرداخت، یک حساب با اطلاعات شخصی شما که در این مراحل وارد کرده‌اید در صرافی برایتان باز می‌شود و کامپاند خریداری شده به این حساب منتقل می‌شود.

شما می‌توانید با ورود به این حساب به کامپاند خود دسترسی پیدا کنید و پس از احراز هویت، می‌توانید آن را به کیف پول شخصی خود ارسال کنید. اگر هم از قبل با همین شماره موبایل در صرافی حساب کاربری داشته باشید، بلافاصله بعد از پرداخت می‌توانید کامپاند خود را برداشت کنید.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید کامپاند باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال کامپاند نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید کامپاند ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید COMP ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش کامپاند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید کامپاند با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن COMP بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید کامپاند در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید کامپاند از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید کامپاند چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، کامپاند وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید کامپاند باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، COMP به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه کامپاند بفروشم؟
  برای فروش COMP در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید COMP در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال کامپاند بخرید.
 • آیا خرید و فروش COMP در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش COMP در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش COMP در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش COMP در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، COMP هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های COMP خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش کامپاند در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید COMP از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه