تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

بیت کوین در هفته گذشته روند صعودی خود را همچنان حفظ کرد؛ به صورتی که اصلاح های قیمتی کوچک تر از حد انتظار بود و صعود قیمت قدرت بیشتری داشته است. اصلاح قیمتی در موج ۴ طبق اصول الیوت در محدوده ی ۴۹۰۰-۵۰۰۰ دلار به اتمام رسید که از اصلاح مورد انتظاری که برای قیمت می‌رفت کمتر بود. این نشانه‌ای از قدرتمند بودن روند صعودی بیت کوین است.

همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می‌کنید قیمت در موج ۵ صعودی خود قرار گرفته که این موج در حال انبساط و گسترش یافتن است. اکنون با توجه به اصول الیوت در قیمت باید شاهد یک اصلاح ABC باشیم که این اصلاح می تواند از محدوده‌ی کنونی قیمت (۵۶۰۰ دلار) که صاحب مقاومت استاتیک نقطه ای (پیکان بنفش) هستیم، صورت گیرد یا این موج ۵ می تواند همچنان گسترش یافته و از محدوده‌ی ۶۲۰۰ دلار ( که به مراتب دارای مقاومت قوی تری است) انجام شود.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین 23 آوریل (3 اردیبهشت)

تایید دیگری که برای روند نزولی و شروع اصلاح می‌توان در قیمت مشاهده کرد، برخورد قیمت به سقف کانال صعودی در تایم فریم چهارساعته است که برای قیمت مقاومت محسوب می‌شود و می‌تواند آن را به سطوح پایین تر هدایت کند.

 

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین 23 آوریل (3 اردیبهشت)

نتیجه‌گیری

برای بیت کوین منتظر اصلاح قیمتی هستیم، حال این اصلاح می‌تواند یا از سطح کنونی قیمت و یا از سطح ۶۰۰۰-۶۲۰۰ دلار اتفاق بیافتد. زیرا طبق اصول موج شماری در موج ۵ قرار داریم که اگر این موج تمام شده باشد از سطح کنونی اصلاح صورت می پذیرد ولی در صورت گسترش یافتن موج ۵ از سطح ۶۰۰۰ دلار می‌تواند شروع به اصلاح کند. اولین سطح حمایتی برای بیت کوین سطح ۵۰۰۰ دلار و پس از آن ۴۲۰۰ دلار خواهد بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه