حجم معاملات بیت کوین کش ۲۰ درصد از بیت کوین بیشتر شد/ تحلیل و بررسی دلایل

حجم معاملات بیت کوین کش ۲۰ درصد از بیت کوین بیشتر شد/ تحلیل و بررسی دلایل

در حالیکه از لحاظ میزان سرمایه گذاری بیت کوین کش هنوز فاصله زیادی با بیت کوین دارد،حجم معاملات و تجارت بیت کوین کش ۲۰ درصد از بیت کوین بیشتر شد. (۳.۱ میلیارد دلار در برابر ۲.۶ میلیارد دلار)

حجم معاملات بیت کوین کش 20 درصد از بیت کوین بیشتر شد/ تحلیل و بررسی دلایل

رقابت جالب بیت کوین و بیت کوین کش

کره جنوبی بیشترین حجم معماملات بیت کوین کش را دارد

کره جنوبی یکی از کشورهایی است که حجم معاملات BCH را به طور چشمگیری افزایش داده است. صرافی های Bithumb ،Coinone و Korbit نزدیک به ۵۵ درصد (۱.۷ میلیارد دلار) از کل حجم تجارت بیت کوین کش را به خود اختصاص داده اند.

بر خلاف دیگر کشورهایی که بیت کوین کش فقط با ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین معامله می شود، در کره بیت کوین کش با واحد پول کره (وُن) هم قابل تجارت است.

صرافی های کره جنوبی یکی از نخستین تجارتخانه های بیت کوین کش بودند. حتی قبل از اینکه شاخه بیت کوین کش به طور رسمی معرفی شود.

بیت کوین کش به حجم معاملات بیت کوین کمک می کند

با توجه به اینکه بیت کوین کش نسبتا جدید است و خرید آن با ارزهای سنتی کمی سخت است، سرمایه گذاران معمولا بیت کوین می خرند و آن را با بیت کوین کش مبادله می کنند.

از این رو تقاضا هرچقدر تقاضا برای بیت کوین کش بیشتر شود، تقاضا برای بیت کوین نیز احتمالا بالا می رود. البته اگر امکان خرید بیت کوین کش با دلار در صرافی ها فراهم شود ممکن است حجم مبادلات بیت کوین، از این قاعده مستثنی شود.

حدود ۳۰ درصد از مبادلات بیت کوین کش در صرافی ها و تجارتخانه های بزرگ دنیا (Bittrex، Poloniex، Bitfinex، Huobi، HitBTC، و غیره) انجام می شود.

عوامل موثرافزایش قیمت بیت کوین کش

در حال حاضر علت افزایش قیمت بیت کوین کش به دلیل عملیات استخراج ساده تر نسبت به استخراج بیت کوین است.

عدم اطمینان در مورد پلتفرم SegWit2x و هارد فورک دیگر بیت کوین باعث شده بعضی از سرمایه گذاران وارد حوزه بیت کوین کش شوند. حجم تراکنش های بیت کوین کش نیز نسب به بیت کوین بالاتر است و در هر بلاک حدود ۳۷۰۰۰ تراکنش انجام می شود.

در حال حاضر، بیت کوین کش نقش یک قاتل آلت کوین ها را بازی کرده است و فعلا کاری با بیت کوین ندارد. اگر چشم اندازهای مقیاس پذیری بیت کوین متوقف شود، تعداد زیادی از مردم به بیت کوین کش روی خواهند آورد.

منبع:cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه