بایننس وایت پیپر بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

بایننس وایت پیپر بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

صرافی بایننس بخش دست کاری‌های سه ماهه‌ی توکن محلی بایننس کوین (BNB) وایت پیپر خودش را به روز رسانی کرد. این اقدام با بررسی وایت پیپر قدیمی پشتیبان گرفته‌شده در سایت archive اثبات می‌شود.

طبق بخش «طرح خرید مجدد» نسخه‌ی قبلی این وایت پیپر، بایننس اذعان داشت که با ۲۰ درصد از سود خود، هر سه ماه یک بار بایننس کوین‌ها را باز خرید کرده و سپس، تا زمانی که ۵۰ درصد از کل ۱۰۰ میلیون BNB را بازخرید نکرده‌ است، آن‌ها را از بین خواهد برد.

در نسخه‌ی جدید این وایت پیپر، بایننس، «طرح خرید مجدد» را با بخش «سوزاندن» جایگزین کرده و اذعان داشته است که هر سه ماه یک بار، این صرافی، طبق حجم معاملات پلتفرم ارز دیجیتال به ارز دیجیتال خود، تا زمانی که ۵۰ درصد از کل بایننس کوین‌ها را از بین نبرده است، به نابود کردن این کوین‌ها ادامه خواهد داد. در هر دو نسخه گفته شده است که این صرافی در نهایت، ۱۰۰ میلیون بایننس کوین را از بین خواهد برد و ۱۰۰ میلیون BNB باقی خواهد ماند.

نسخه‌ی پیشین وایت پیپر بایننس، روز ۸ فوریه (۱۹ بهمن) عکس‌برداری در وی‌بک ماشین قرار داده شد، در حالی که نسخه‌ی جدید آن، روز ۳۱ مارس (۱۱ فروردین)، در آرشیو این سایت دیده شد.

بایننس وایت پیپر بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

نسخه‌ی قبلی و کنونی وایت پیپر بایننس

از ماه نوامبر ۲۰۱۸ تا زمان نگارش این مطلب، شرح BNB بایننس در وب سایت این صرافی تغییری نکرده و چنین نوشته شده است که بایننس قرار است تا زمانی که ۵۰ درصد از کل بایننس کوین‌های عرضه‌شده (۱۰۰ میلیون BNB) سوزانده نشده‌اند، از ۲۰ درصد از سود هر سه ماه خود، برای بازخرید و سوزاندن این کوین‌ها استفاده کند.

بایننس وایت پیپر بایننس کوین (BNB) خود را به روز رسانی کرد

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس

سخنگوی این صرافی به نشریه‌ی خبری فعال حوزه‌ی ارزهای دیجیتال The Block Crypto گفته است که بایننس در روند گفته‌شده در نسخه‌ی جدید وایت پیپر، همچنان ۲۰ درصد از سود خود را خواهد سوزاند. پس از اعلام این تغییرات، چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس نیز صحت این خبر را تائید کرد و اظهار داشت که این تغییر نام، با هدف روشن کردن این موضوع صورت گرفته است که این صرافی هیچ بایننس کوینی را بازخرید نخواهد کرد، بلکه به سادگی، با سوزاندن این توکن‌ها، میزان عرضه‌شده را کاهش خواهد داد. وی در ادامه افزود:

ما به تازگی، این وایت پیپر را با هدف توضیح بهتر چگونگی انجام عملیات سوزاندن کوین، به روز رسانی کردیم. برای مثال، مرجع بازخرید را حذف کردیم زیرا ما در حقیقت هیچ بایننس کوینی را بازخرید نخواهیم کرد و به سادگی با سوزاندن این BNBها، عرضه را کاهش خواهیم داد. ما همچنین کلام سود را نیز حذف کردیم زیرا بعضی نواحی تمایل دارند این سودها را به اوراق بهادار ربط دهند و ما می‌خواهیم BNB از این موضوع دور باشد، بنابراین قصد داریم تا روش سوزاندن را این گونه توصیف کنیم و آن چه را که می‌سوزانیم بسوزانیم.

دیروز، صرافی بایننس، زنجیره‌ی بایننس شبکه‌ی اصلی را در حالت آزمایشی بتا راه‌اندازی و اعلام کرد که قصد دارد سواپ توکن محلی BNB خودش را در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) اجرا کند. پس از آن نیز، بایننس از برداشت توکن‌های BNB تحت استاندارد ERC-20 دیگر پشتیبانی نخواهد کرد زیرا قصد دارد این نوع توکن‌ها را به کوین‌های BNB مبتنی بر زنجیره‌ی بایننس (BEP2) تبدیل کند.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
رضا
رضا
5 سال قبل

خوب حالا این برای قیمت بایننس خوبه یا بد؟؟؟؟

قا3سم
قا3سم
5 سال قبل

این چرا همینجوری داره میره بالاااا