بایننس پیش‌بینی کرد: قیمت بیت کوین تا ۲۰۲۲ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

بایننس پیش‌بینی کرد: قیمت بیت کوین تا ۲۰۲۲ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

کاترین کولی (Catherine Coley)، مدیرعامل بخش آمریکایی بایننس، در مصاحبه تازه خود روند فعلی را نسخه «قوی‌تر» بازار صعودی ۲۰۱۷ خواند و گفت که قیمت بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش کوین تلگراف، کولی معتقد است که نشانه‌های فعلی بازار و روند صعودی فعلی، نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین ممکن است به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

کولی در مصاحبه خود با رسانه «KLTA» گفت که جهش اخیر قیمت بیت کوین از ۱۹,۰۰۰ دلار به ۳۴,۰۰۰ دلار ممکن است به‌دلیل ورود تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران نهادی به بازار ارزهای دیجیتال باشد. او در ادامه گفت با تکیه بر اتفاقاتی که پیش از صعود سال ۲۰۱۷ رخ داد، این احتمال وجود دارد که شاهد یک روند صعودی «قوی‌تر» در مقایسه با آن دوران باشیم. اشاره وی به هاوینگ سال ۲۰۱۶ و اتفاقاتی بود که یک سال و نیم پس از آن شاهدش بودیم. کولی در بخشی از صحبت‌های خود گفت:

شاید فکر می کردیم که ۵۰,۰۰۰ دلار عقلانی باشد، [ولی] به نظر من این رقم قطعاً کمی بیشتر خواهد بود. فکر می‌کنم که در پایان سال ۲۰۲۱ به‌سمت بیت کوین ۷۵,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ دلاری برویم.

کاترین کولی تنها فردی نیست که دیدگاهی این چنین صعودی در ارتباط با قیمت بیت کوین دارد. دن هلد (Dan Held)، از مدیران ارشد صرافی کراکن، از سال گذشته گفته بود که احتمال ورود بیت کوین به یک «ابَرچرخه» در سال ۲۰۲۱ وجود دارد که در نهایت قیمت آن را به ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار می‌رساند. هلد هفته گذشته هم پیش‌بینی کرده بود که با افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال، قیمت بیت کوین ممکن است رشدی ۱۰۰ برابری داشته باشد.

نباید فراموش کرد که جهش اخیر قیمت بیت کوین توجه بسیاری از غول‌های رسانه‌ای دنیا هم گرفته است. فایننشال تایمز (Financial Times)، در صفحه اول شماره امروز خود نوشت:

پرواز بیت کوین؛ قیمت بیت کوین به ۳۰,۰۰۰ دلار رسید.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۳۲,۹۰۰ دلار معامله می‌شود. و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، کاهشی ۲.۲۲ درصدی داشته است.

صفحه اول نیویورک تایمز
صفحه اول نیویورک تایمز
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

10 دیدگاه
رضا
رضا
۳ سال قبل

اتریوم بخرید اوهم دنبال بیت بالامیره وقیمت الان خیلی ارزان تره نسبت به بیت کوین

علی باک
علی باک
۳ سال قبل

ای کاش پول داشتم 10 بیت کوین میخریدم. 1 2 تا فایده ای نداره

ذکریااسکندری
ذکریااسکندری
۳ سال قبل
پاسخ  علی باک

منهم مثل شما

desert
desert
۳ سال قبل

از این واضح تر دیگه؟ خیلی خوشکل داره میگه قیمت بیت کوین را به 100 هزار دلار می رسانیم!!

پدارم جوان
پدارم جوان
۳ سال قبل

بر حسب تجربه وقتی اینها چنین وعده های میدن اطمینان بیشتری پیدا میکنم که به زودی به این قیمت ها نمیرسه ولی احتمال زیاد در هاوینگ های بعدی این اتفاق بیفته

امین
امین
۳ سال قبل

3 برابر قیمت الان👍

سعید
سعید
۳ سال قبل

نکته ای که اکثرا بهش توجه نمیکن احتمال مقابله قانونگذاران امریکا با بیتکوین هست الان مارکت بیتکوین رقم بزرگی نیست ولی اگه این مارکت حجمش بزرگتر بشه اون موقع است که قانونگذاران آمریکایی توجه شون بهش جلب میشه و ازونجایی که بیتکوین رقیب دلار محسوب میشه ممکنه قوانینی بر علیه خرید و فروش بیت وضع کنند اونوخ شرکتهای بزرگ نمیتونن وارد مارکت بیتکوین بشن و قیمت بیتکوین برمیگرده زیر ۱۰۰۰۰ دلار البته اینم بگم که هیچکس نمیتونه بیتکوین رو نابود کنه و ممکنه شرایط رو براش سخت کنن.

علی باک
علی باک
۳ سال قبل
پاسخ  سعید

رقیب دلار محصوب میشه، اما فکر میکنی اونایی که سرمایه دارن از قافله عقب میوفتن؟ خیر. بیشترین سرمایه رو هم همین چین و آمریکا داره.

siavashnam
siavashnam
۳ سال قبل

فکر میکنم خیلی بیشتر از این حرفا بشه

علی
علی
۳ سال قبل

وقتی این صرافی های بزرگ که خودشون جزو نهنگ های غول هستن شروع می کنن به جوسازی ، متاسفانه باید منتظر ریزش قیمت باشیم .