ماجرای فروش گسترده توکن‌های کرو توسط بنیان‌گذار این پلتفرم چه بود؟

ماجرای فروش گسترده توکن‌های کرو توسط بنیان‌گذار این پلتفرم چه بود؟

طبق گزارش‌ها، مایکل ایگوروف، بنیان‌گذار کرو فایننس طی چند روز گذشته، به‌سرعت بخش قابل‌توجهی از توکن‌های کرو دائو خود را فروخته است. اکنون، اقدامات عجولانه او باعث ایجاد گمانه‌زنی‌ها و نگرانی‌هایی در سراسر بازار ارزهای دیجیتال شده است.

به گزارش یو‌تودی، ایگوروف در تنها ۳ ساعت، ۳.۷۵میلیون توکن کرو را به خزانه یرن فایننس و ۱.۲۵میلیون دیگر را به «استیک دائو گاروننس» فروخته است. این اقدامات درپی فروش ۵۹.۵میلیون توکن کرو به قیمت ۲۳.۸میلیون دلار به ۱۳ مؤسسه یا سرمایه‌گذار طی تنها ۲ روز انجام گرفته است.

ماجرای فروش گسترده توکن‌های کرو توسط بنیان‌گذار این پلتفرم چه بود؟
بخشی از تراکنش‌های کیف پول مایکل ایگوروف در شبکه اتریوم

ایگوروف همچنین مبلغ ۳میلیون تتر را به پلتفرم دیفای آوی بازگردانده است. نکته قابل توجه این است که این اقدامات با انباشت بدهی ایگوروف همزمان شده است. درحال‌حاضر، کل بدهی او در چندین پلتفرم دیفای از جمله آوی، آبراکادابرا، فرکس‌لِند، اینورس و سیلو بالغ بر ۸۲.۶میلیون دلار است.

به نظر می‌رسد که دلیل فروش فوری این توکن‌‌ها توسط ایگوروف اقدام  پروتکل آبراکادابرا، یکی از طلبکاران او باشد. آبراکادابرا که با نام «مجیک مانی» نیز شناخته می‌شود، به‌طور یک‌جانبه پیشنهاد کرده است که نرخ سالانه بهره پایه وام‌های کلان تا ۲۰۰درصد افزایش یابد.

این اقدام تنها در صورتی انجام می‌گیرید که ارزش وثیقه وام ۲ برابر مبلغ وام باشد که در نتیجه ضریب وام را به ۵ برابر افزایش می‌دهد. این حرکت به‌طور بالقوه می‌تواند ایگوروف را وادار به بازپرداخت ۱۴.۵میلیون دلار استیبل کوین کند.

افزایش شدید بهره وام توسط آبراکادابرا و پیامدهای احتمالی ناشی از آن (لیکوئیدشدن وام) ایگوروف را در موقعیتی خطرناک قرار داده بود. به نظر می رسد فروش گسترده توکن‌های کرو و بازپرداخت سریع یک حرکت استراتژیک از سوی او برای کاهش پیامدهای احتمالی ناشی از این تغییر ناگهانی باشد. با این حال، جامعه کرو فایننس گوش به زنگ است و فعلاً با نگرانی وقایع را دنبال می‌کند.

در حالی که پیش‌بینی تأثیر بلندمدت این فروش‌ گسترده این توکن‌ها بر اکوسیستم کرو دشوار است، تصمیم استراتژیک ایگوروف بر اهمیت این مسئله تأکید می‌کند که اگر بدهی بزرگی دارید بهتر است تا حدممکن نقدینگی در اختیار داشته باشید.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
خسرو خانXOSROV-XAN
خسرو خانXOSROV-XAN
۱۱ ماه قبل

آخه چن بار بگم ؟؟؟؟🫥 اگر بدهی بزرگی دارید بهتر است تا حدممکن نقدینگی در اختیار داشته باشید.

اگر بدهی بزرگی دارید بهتر است تا حدممکن نقدینگی در اختیار داشته باشید.

آخه چن بار بگم ؟ خسته شدم از بس گفتم اگر بدهی دارید ....