این بار هند عامل سقوط بیت کوین …

این بار هند عامل سقوط بیت کوین …

به نقل از راشا تودی، وزارت امور مالی هند در روز جاری اذعان کرده است که :

دولت این کشور ارزهای مجازی را به عنوان پول قابل پرداخت یا سکه محسوب نمی کند و تمامی اقدامات لازم را برای حذف استفاده از ‘اموال مجازی’ اتحاذ خواهد کرد.

لازم به ذکر است که تا کنون در هند به عنوان دومین کشور پرجمعیت دنیا مقررات خاصی برای استفاده از ارزهای مجازی وضع نشده است. این در حالی است که این کشور در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای ارزهای مجازی در دنیا است. گفته می شود که ۱۰ درصد از مجموع معاملات واقع شده بر روی بیت کوین در هند انجام می گیرد.

این بار هند عامل سقوط بیت کوین ...

به گفته ی مونیش پاندا یکی از حقوقدانان کشور هند :

 در حال حاضر دولت هند یا قانونی جدید وضع می کند و یا قوانین موجود را اصلاح خواهد کرد تا مطمئن شود که هر نوع معامله و مبادله ی تجاری با ارز های مجازی غیر قانونی است و نهادها و اشخاص نقض کننده ی مقررات مجازات خواهند شد”. وی افزوده است که ”باید صبر کنیم و ببینیم که ساختار نهایی قانون جدید چگونه خواهد بود.

باید خاطر نشان گردد که سال گذشته وزارت امور مالی هند اعلام کرده بود که استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای مجازی نوعی ”سرمایه گذاری متقلبانه” است که به موجب آن به جای وجود یک نظام تولید سود منصفانه و عادلانه، سرمایه گذاران قدیمی تر این ارز تنها با ورود سرمایه گذاران جدید به سود دست می یابند. به گفته ی این وزارتخانه، بیت کوین می تواند سرمایه گذاران را با نابودی ناگهانی اموالی که به سختی به دست آورده اند مواجه کند. پیش تر از این نیز بانک های هند در خصوص بیت کوین اقداماتی سخت گیرانه اتخاذ کرده بودند و هر نوع نقل و انتقال مالی در مورد بیت کوین را به شدت تحت نظر گرفته بودند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

9 دیدگاه
مصطفی
مصطفی
6 سال قبل

متاسفانه "ارزهای مجازی" دیگه شکست خوردن :-(

ا م
ا م
6 سال قبل

این ریزش ظرف یک هفته مدیریت خواهد شد ریزش چین رو همه دیدیم.

بادبادک
بادبادک
6 سال قبل

این مطلب صحت ندارد و یک شایعه بین المللی است.

رضا
رضا
6 سال قبل

بیت کوین تا 1000 دلار ریزش خواهد کرد

محمد شاطرزاده
محمد شاطرزاده
6 سال قبل

الان بیت کوین و اتر یه تکونی خورد

سعید
سعید
6 سال قبل

واقعا چه دیدگاه متحجرانه ای دارند نسبت به بیت کوین البته دولتها و بانک‌های مرکزی حق دارن این اراجیف رو بگن چون بد جور خطر رو احساس کردند

احسان
احسان
6 سال قبل

خدا کفار و بت پرست رو لعنت کنه:))

reza
reza
6 سال قبل

این خبر تکذیب شد

محمد شاطرزاده
محمد شاطرزاده
6 سال قبل

به نظر من اینبار و تا این لحظه که دارم کامنت می زارم .. این ریزش خیلی بیشتر و طولانی تر از دفعات قبل خواهد بود. چون اگه از این مبلغ بیت کوینی که تا الان 8690 دلار هست باز هم کمتر بشه خیلی ها تاکید می کنم خیلی ها هر چی بیت کوین دارن می فروشن و این باز هم این سیکل و قوی تر می کنه. البته اگه به زیر 7 هزار تا برسه ریزش خیلی سنگین میشه.