تا هفته آینده چشم از این ۵ میم کوین و آلت کوین برندارید

تا هفته آینده چشم از این ۵ میم کوین و آلت کوین برندارید

افزایش اخیر قیمت بیت کوین به بالای ۶۵,۰۰۰ دلار در روزهای اخیر موجب ایجاد یک رالی صعودی جدید در بازار ارزهای دیجیتال شده است. آلت کوین‌های برتر نیز از این حرکت صعودی بهره می‌برند و از روندهای اصلاحی قبلی خود باز می‌گردند.

با افزایش خوش‌بینی در بازار نسبت به احتمال وقوع یک رالی صعودی قیمت پس از تکمیل فرایند هاوینگ بیت کوین، چندین توکن پتانسیل قابل توجهی برای رشد نشان می‌دهند.

۵ میم کوین و آلت کوین برتری که پتانسیل رشد قیمت دارند

فچ ای‌آی (Fetch.ai)، فلوکی (FLOKI)، بونک (BONK)، آوه (AAVE) و اتنا (Ethena)، از جمله مدعیان اصلی رشد در هفته‌های آتی هستند که نشانه‌های قوی از رشد چشمگیر را از خود بروز می‌دهند و کوین پدیا (CoinPedia) در مقاله خود به بررسی آنها پرداخته است. وب‌سایت کوین پدیا پیش‌بینی کرده است که این ارزهای دیجیتال تا پایان ماه مه سودهایی ۲ تا ۵ برابری را ثبت کنند.

تحلیل قیمت فچ ای‌آی (FET)

فچ ای‌آی یک توکن مبتنی بر اتریوم است که پلتفرم فچ ای‌آی را توانمند می‌سازد. این پلتفرم، ابزارهایی را برای ساخت اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های نوآورانه مبتنی بر هوش مصنوعی فراهم می‌کند. در میان تحکیم اخیر بازار، قیمت فچ ای‌آی در حال نوسان بین دو خط روند همگرا در یک الگوی مثلثی بوده است.

در صورت ادامه روند صعودی، انتظار می‌رود قیمت خرید فچ ای‌آی با شکست مقاومت بالاتر، اهداف قیمتی ۳.۴۸ دلاری و حتی سطح مقاومت روانی ۵ دلاری را هدف قرار دهد.

بیشتر بدانید: برای مشاهده تحلیل‌های بیشتر از فچ ای‌آی روی این لینک کلیک کنید

تحلیل قیمت فلوکی (FLOKI)

فلوکی، میم کوین محبوب الهام گرفته از سگ‌ها، با افزایش قیمت بیت کوین به ۶۷,۰۰۰ دلار در روزهای اخیر، رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. بخش میم کوین‌ها اغلب به دلیل ماهیت ذاتی پرنوسان و تأثیرپذیری از معاملات سفته‌بازانه، نسبت به تغییرات بازار واکنش شدیدتری نشان می‌دهند.

در روز ۱۵ ماه مه (۲۶ اردیبهشت)، قیمت فلوکی از سطح مقاومتی ۰.۰۰۰۲ دلاری الگوی مثلث صعودی، شکست قاطعی را ثبت کرد. این الگوی تداوم، همواره به عنوان عنصری برای تقویت شتاب صعودی و شکل‌گیری یک روند بازیابی بلندمدت شناخته می‌شود. با حفظ این شکست صعودی، بهای خرید فلوکی می‌تواند تا سطح اوج قیمت تاریخی آن در ۰.۰۰۰۳۱ دلار و حتی ۰.۴۵ دلار افزایش یابد.

بیشتر بدانید: برای مشاهده تحلیل‌های بیشتر از فلوکی روی این لینک کلیک کنید

تحلیل قیمت بونک (BONK)

قیمت بونک، میم کوین مبتنی بر سولانا از اواسط ماه آوریل روند بازیابی جدیدی را آغاز کرد که طی آن قیمت از سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۱۲ دلاری بازگشت و افزایش یافت. افزایش مجدد علاقه و تقاضای خریداران، ارزش بونک را تا ۱۶۰ درصد افزایش داد و به مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۹ دلاری رساند.

بررسی چارت روزانه نشان می‌دهد که این بازیابی به یک الگوی سر و شانه معکوس تبدیل شده است. این الگوی بازگشتی صعودی، عموماً در کف‌های بازار دیده می‌شود و حاکی از تغییر در احساسات بازار است. شکست صعودی احتمالی از خط گردن ۰.۰۰۰۰۲۹ دلاری، شتاب صعودی را تشدید کرده و بهای خرید بونک را به سطوح ۰.۰۰۰۰۴۷ دلار و متعاقباً به ۰.۰۰۰۰۷۱ دلار خواهد رساند.

تحلیل قیمت آوه (AAVE)

قیمت آوه در بحبوحه اصلاح اخیر بازار، مقاومت قدرتمندی را بالای سطح ۸۰ دلار به نمایش گذاشته است. این ارز دیجیتال بارها از حمایت مذکور جهش داشته که نشان‌دهنده تمایل سرمایه‌گذاران به انباشت این دارایی در ریزش‌های بازار است.

در تاریخ ۱۵ ماه مه، قیمت خرید آوه از حمایت ۸۰ دلاری بازگشت و طی چهار روز با ۱۱.۳۵ درصد افزایش به ۸۸.۶ دلار رسید. تداوم شتاب صعودی می‌تواند خط روند مقاومتی را درهم شکسته و هدف قیمتی ۱۵۳ دلاری را برای توکن آوه رقم بزند. البته احتمالاً این روند بازیابی، در مسیر خود با سطوح مقاومتی ۹۷.۵ دلار و ۱۰۹ دلار مواجه خواهد شد.

تحلیل قیمت اتنا (ENA)

قیمت اتنا، توکن بومی و کاربردی پروتکل دلار مصنوعی اِتِنا، طی پنج هفته گذشته درگیر یک روند اصلاحی بوده است. از سوی دیگر، روند نزولی ناشی از دو خط روند همگرا، حاکی از شکل‌گیری الگوی کُنج نزولی (Wedge Pattern) است.

محدوده قیمتی رو به کاهش این الگوی نموداری، ضعیف شدن شتاب نزولی و فرصتی برای پیروزی و تسلط خریداران بر بازار را نشان می‌دهد.

با این حال، یک شکست صعودی احتمالی از الگوی کنج، پایان روند اصلاحی را اعلام و قیمت خرید اتنا را در مسیر صعود به سطح ۱.۵ دلاری قرار خواهد داد.

جمع بندی

در مجموع، چشم‌انداز مثبتی برای آلت کوین‌ها و میم کوین‌های معرفی‌شده در این گزارش وجود دارد. با توجه به حرکت صعودی بازار ارزهای دیجیتال به‌ویژه بیت کوین، انتظار می‌رود این آلت کوین‌ها و میم کوین‌ها با تکیه بر ساختارهای تکنیکالی مستحکم و پتانسیل‌های رشد، بتوانند بازدهی قابل‌توجهی را برای سرمایه‌گذاران تا پایان ماه جاری میلادی رقم بزنند. بااین‌حال، همواره باید ریسک‌های نهفته بازار را درنظر داشت و با احتیاط در این حوزه پرنوسان سرمایه‌گذاری کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه