خرید آوه

خرید ارز دیجیتال آوه در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید آوه Aave از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش آوه AAVE با بهترین قیمت آوه امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

Aave

8.08%

$105.57

۶,۴۶۵,۱۰۳ ت

Aave
Aave

آوه در حال کاهش قیمت است!

آوه در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۳۵.۲۷۸ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۳.۵۷% از دیروز تغییر داشته است. خرید آوه در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 105.57 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۶,۴۶۵,۱۰۳ تومان خواهد بود. آوه نسبت به هفته گذشته نزدیک به ۸.۰۸% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۱.۵۶۵ میلیارد دلار است.
ارزش کل بازار 1.565 میلیارد دلار

حجم معامله 135.278 میلیون دلار

عرضه در گردش 16 میلیون دلار

نرخ تغییر 15.37 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار آوه

درباره خرید آوه

آوه چیست؟

محتوای صفحه خرید آوی

آوه (AAVE) پروتکل مالی غیرمتمرکزی است که امکان وام‌دهی و وام‌گیری با ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند. در این پروتکل، کاربران می‌توانند با واریز دارایی‌های دیجیتال خود به استخرهای نقدینگی سود به دست بیاورند و یا از ارزهای دیجیتال خود به‌عنوان وثیقه استفاده کنند تا از استخر نقدینگی وام آنی دریافت کنند.

پروتکل آوه یک توکن حاکمیتی به نام «آوه» دارد که به دارندگان آن امکان تصمیم‌گیری در مورد توسعه و آینده پروتکل را می‌دهد. دارندگان توکن آوه می‌توانند در مورد پیشنهاداتی که بر اجزای مختلف آوه تأثیر می‌گذارند، مانند نرخ‌های بهره، دارایی‌های پشتیبانی‌شده یا پارامترهای ریسک رأی بدهند.

آوه چه هدفی را دنبال می‌کند؟

آوه توسط استانی کولچوو (Stani Kulechov) در سال ۲۰۱۷ تحت عنوان اتلند (ETHLend) تأسیس شد. اتلند یکی از اولین پلتفرم‌های وام‌گیری غیرمتمرکز در اتریوم بود که به کاربران این امکان را می‌داد تا اتریوم و سایر توکن‌های ERC-20 را وام بگیرند یا به دیگران وام دهند. هدف اصلی اتلند این بود که یک راه شفاف، عادلانه و کارآمدتر برای وام‌گیری یا وام‌دهی ارزهای دیجیتال بدون وابستگی به واسطه‌ها یا نهادهای متمرکز ایجاد کند. این پلتفرم به دنبال فراهم‌کردن دسترسی همگانی به خدمات مالی از طریق اتصال اینترنت بود.

در سال ۲۰۱۸، اتلند به آوه تغییر نام داد که در زبان فنلاندی به معنای «روح» است. آوه پس از آن ویژگی‌ها و نوآوری‌های جدیدی را به بازار معرفی کرد، از جمله وام‌های آنی، تغییر نرخ و اِی توکن‌ها (aTokens).

آوه چگونه کار می‌کند؟

آوه در بلاک چین اتریوم، یک سیستم وام‌گیری و وام‌دهی شفاف و بدون واسطه ایجاد می‌کند. این پلتفرم از قراردادهای هوشمند برای خودکارسازی این فرایند استفاده می‌کند. این پلتفرم از حدود ۲۰ ارز دیجیتال مختلف، شامل استیبل‌ کوین‌ها، توکن‌های مبتنی بر اتریوم و رپد بیت‌کوین، پشتیبانی می‌کند.

برای استفاده از آوه، کاربران به یک کیف پول سازگار با شبکه اتریوم نیاز دارند، کیف پول‌هایی نظیر متامسک (Metamask)، کوین بیس (Coinbase) یا لجر (Ledger). کاربران می‌توانند از بین شبکه‌های مختلفی که پلتفرم آوه پشتیبانی می‌کند، مثل اتریوم، پالیگان (Polygon)، اولنچ (Avalanche)، آربیتروم (Arbitrum) و آپتیمیزم (Optimism)، انتخاب کنند و با تأیید قرارداد هوشمند و انجام تراکنش، هر یک از دارایی‌های تحت پشتیبانی را وام دهند یا وام بگیرند.

وام دادن و وام گرفتن در آوه

برای وام دادن در آوه، کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در یک استخر نقدینگی وارد کنند. منظور از استخر نقدینگی مجموعه‌ وجوهی است که برای وام‌گرفتن در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. وام‌دهندگان نیز سود خود را از پرداختی وام‌گیرندگان دریافت می‌کنند. نرخ سود ثابت نیست و بسته به عرضه و تقاضای هر دارایی در استخر نقدینگی تعیین می‌شود.

اِی توکن‌ها در آوه

وام‌دهندگان سود خود را در قالب اِی توکن‌ها دریافت می‌کنند. اِی توکن‌ها هنگام واریز وجه توسط کاربران به پروتکل آوه ساخته می‌شوند و به همین ترتیب به هنگام برداشت وجه از آوه از بین می‌روند. اِی توکن‌ها نماینده مقدار دارایی‌های واردشده و سود حاصل از آن دارایی‌ها در آوه هستند.

ارزش اِی توکن‌ها همیشه برابر ارزش دارایی‌های زیربنایی آن‌هاست. بنابراین، یک اِی دای (aDai) ارزشی برابر با یک دای (Dai) دارد. اِی توکن‌ها را می‌توان مانند هر توکن ERC-20 دیگری ذخیره، منتقل، معامله، وثیقه‌گذاری در پروتکل آوه یا به هر آدرس اتریومی ارسال کرد.

وام آنی در آوه

وام‌ آنی دیگر ویژگی مهم پروتکل آوه است که به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون ارائه وثیقه وام بگیرند، به‌شرط اینکه تراکنش تسویه وام در همان بلاک تراکنش دریافت وام انجام شود. وام‌ آنی برای توسعه‌دهندگانی مفید است که می‌خواهند عملیات پیچیده‌ مانند آربیتراژ (arbitrage) یا لیکوئید (liquid) را در یک تراکنش انجام دهند.

برای گرفتن وام آنی، شما باید یک قرارداد هوشمند بسازید که یک وام آنی از پروتکل آوه درخواست کند، مراحل موردنظر را اجرا کند و وام را به همراه کارمزد پس دهد. اگر وام پرداخت نشود یا تراکنش شکست بخورد، کل عملیات بازگردانده می‌شود و هیچ تغییری در پروتکل یا موجودی کاربر ایجاد نمی‌شود.

آینده آوه

از زمان راه‌اندازی آوه، این پلتفرم به سرعت رشد کرده و به یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین پروتکل‌ها در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تبدیل شده است. آوه به طور مداوم درحال‌توسعه و بهبود پروتکل خود است و ویژگی‌ها و امکانات جدیدی را اضافه می‌کند تا نیاز و تقاضای کاربران دیفای را برآورده کند.

آوه همچنین در حال بررسی فرصت‌ها و همکاری‌های جدید مانند ادغام با راهکارهای لایه دوم، گسترش به بلاک چین‌های دیگر، همکاری با سایر پروتکل‌های دیفای و حمایت از اهداف اجتماعی و زیست‌محیطی است.

از کجا آوه بخریم؟

از سه طریق می‌توانیم برای خرید آوه اقدام کنیم:

۱. خرید آوه از صرافی‌های خارجی

۲. خرید آوه از صرافی‌های غیرمتمرکز

۳. خرید آوه از صرافی‌های داخلی

هر یک از این نوع صرافی‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و ما می‌توانیم بر اساس نیاز، شرایط و ترجیحاتمان گزینه‌ای را که برایمان مناسب‌ت است انتخاب کنیم.

صرافی‌های خارجی

به‌طورکلی، خرید از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود؛ چون اولاً خرید آوه در این صرافی‌ها نیاز به احراز هویت دارد. این عملیات باتوجه‌به تحریم‌ها برای ما کاربران ایرانی بسیار دشوار و حتی غیرممکن است. حتی اگر با روش‌هایی موفق به احراز هویت شویم، باز هم این خطر وجود دارد که هویت ایرانی ما در آینده به دلایل مختلفی توسط صرافی کشف شود. این امر منجر به بسته‌شدن حساب و ازدست‌رفتن کل سرمایه موجود در آن می‌شود، بدون اینکه هیچ‌گونه خدمات پشتیبانی به ما ارائه شود. در نتیجه خرید آوه از صرافی خارجی گزینه چندان راحت و امنی نیست.

صرافی‌های غیرمتمرکز

خرید آوه از صرافی‌های غیرمتمرکز دردسرهای ثبت‌نام و احراز هویت را ندارد؛ اما اغلب بسته به نوع ارز دیجیتال مورد معامله، کارمزدهای بالایی بر روی معاملات تعیین می‌کند که سبب می‌شود گزینه اقتصادی و معقولی برای خرید آوه نباشد.

صرافی‌های ایرانی

به نظر می‌رسد که بهترین گزینه برای خرید آوه صرافی‌های داخلی هستند. این صرافی‌ها در دسترس هستند، ثبت‌نام و احراز هویت در آنها به‌سادگی انجام می‌شود و در صورت بروز مشکل نیز اغلب خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهند. اما فراموش نکنیم که همه صرافی‌های داخلی معتبر نیستند.

بهتر است در انتخاب صرافی ایرانی نیز با دقت به بررسی گزینه‌ها بپردازیم و صرافی امن و مطمئنی را انتخاب کنیم. رضایت مشتریان، کیفیت خدمات بالا و سرعت پاسخگویی به مشکلات و سؤالات کاربران از شاخص‌هایی است که می‌توان برای انتخاب صرافی معتبر در نظر گرفت. برای این منظور رصدکردن شبکه‌های اجتماعی و مطالعه نقد و نظرات سایر کاربران بسیار راهگشاست.

نکته آخر این که اگر با وجود توضیحات ارائه شده هنوز هم به خرید آوه از صرافی خارجی علاقه‌مند هستید، می‌توانیداز یک صرافی معتبر داخلی تتر یا استیبل کوین دیگری بخرید و سپس با استیبل کوین خریداری‌شده از صرافی خارجی موردنظرتان توکن آوه تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش آوه

برای خرید آوه از صرافی دو راه وجود دارد:

۱. خرید مستقیم

در این روش، شما آوه را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خرید و با شخص ثالثی وارد معامله نمی شوید. آوه خریداری‌شده از صرافی بلافاصله بعد از تکمیل فرایند خرید به حساب شما در صرافی منتقل می‌شود. به همین دلیل، این روش در صرافی‌ها با نام «خرید سریع» یا «خرید فوری» نیز شناخته می‌شود.

۲. خرید همتا به همتا

در این روش، صرافی نقش پلتفرم واسطی را دارد که کمک می‌کند خریدار و فروشنده یکدیگر را پیدا کنند؛ به این ترتیب که شما سفارش خرید خود را در پلتفرم صرافی ثبت می‌کنید و وقتی سفارش متقابل دیگری با سفارش شما منطبق شد، معامله انجام می‌شود. به همین روش می‌توان سفارش فروش را نیز در پلتفرم صرافی ثبت کرد.

مراحل خرید آوه (AAVE) از صرافی ارز دیجیتال

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای خرید AAVE اقدام از همین صفحه از سایت ارزدیجیتال است. برای خرید آوه کافی است مراحلی را که در ادامه توضیح داده شده است دنبال کنید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و وارد ویجت سمت چپ شوید.

۲. مقدار آوه که قصد خریدش را دارید در قسمت AAVE وارد کنید.

۳. مشاهده می‌کنید که مبلغ لازم برای این خرید به تومان در قسمت پایین نمایش داده می‌شود. روی دکمه «خرید آوه» کلیک کنید.

۴. شماره موبایلتان را در قسمت مربوطه وارد کنید و روی گزینه «ارسال کد» بزنید. یک کد شش‌رقمی به گوشی شما ارسال می‌شود.

۵. کدی را که برایتان پیامک می‌شود در قسمت مربوطه وارد کنید و کمی صبر کنید تا شماره موبایل شما در سایت تأیید شود.

۶. پس از تأییدشدن شماره موبایل دو فیلد جدید باز می‌شود که باید آنها را با اطلاعات کد ملی و تاریخ تولدتان تکمیل کنید. توجه کنید که پرداخت نیز تنها با کارت‌های بانکی ممکن است که به کد ملی وارد شده در این مرحله مرتبط باشند.

۷. سپس روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید و در نهایت گزینه «ارسال به درگاه» را بزنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید.

پس از پرداخت مبلغ لازم و تکمیل فرایند خرید، یک حساب با مشخصات شما که در این مراحل وارد کرده‌اید در صرافی برایتان باز می‌شود و توکن‌های خریداری شده از طریق این حساب در دسترس شما قرار خواهد گرفت. پس از انجام مراحل احراز هویت، می‌توانید آوه خریداری‌شده را برداشت کنید.

اگر از قبل در صرافی با همین شماره موبایل حساب داشته باشید، بلافاصله بعد از خرید آوه از طریق این ویجت می‌توانید ارز دیجیتال خریداری‌شده را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید آوه باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال آوه نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید آوه ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید AAVE ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش آوه گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید آوه با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن AAVE بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید آوه در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید آوه از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید آوه چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، آوه وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید آوه باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، AAVE به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه آوه بفروشم؟
  برای فروش AAVE در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید AAVE در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال آوه بخرید.
 • آیا خرید و فروش AAVE در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش AAVE در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش AAVE در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش AAVE در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، AAVE هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های AAVE خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش آوه در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید AAVE از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
Hosi
Hosi
1 روز قبل

وقت خریده

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
1 هفته قبل

بیایید فایل بخرید

Action Hunter
Action Hunter
1 ماه قبل

در کوتاه مدت، من انتظار دارم که شاهد حرکت به سمت بالا با تثبیت بالاتر از سطح کاهش بسیار مهم 129.72 دلار باشیم، این دقیقا نقطه شروع رشد بعدی خواهد بود.در میان مدت تر، من 90 درصد مطمئن هستم که شاهد شتاب روند صعودی خواهیم بود، به این معنی که شاهد افزایش 10 تا 30 درصدی خواهیم بود و البته در دراز مدت، اهداف ما دو نوسان بالا یعنی ۲۱۶ دلار و ۲۹۶.۶ دلار است
🔥در نتیجه با توجه به واکنش های خوب به مناطق حمایتی و خرید قوی بازارساز، به جرات می توان گفت که روند صعودی ادامه خواهد داشت. این تحلیل نظر شخصی است و سیگنال خرید نمی باشد.

فریبرز باغ بیشه
فریبرز باغ بیشه
1 ماه قبل

روی هفت میلیون تومن یکی خریدم روی هشت میلیون فروختم ارز خوبیه و روی هفت میلیون خیلی مقاومت داره نه تحلیل گرم نه هیچی فقط زیر نظر گرفتم اگه خواستین بخرین نزدیکای هفت میلیون خوبه

فریبرز باغ بیشه
فریبرز باغ بیشه
1 ماه قبل

حالا دیدی گفتم روی هفت تومن بخرید

محسن
محسن
3 ماه قبل

امشب ۲۴/۱۱/۱۴۰۲ اماده ریزش سنگین باشید.فرصت خرید

mohsen
mohsen
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر
قیمت فعلی(۸۲ دلار) Aave محدوده حمایتی اصلی ۴ ماه گذشته هست که همیشه خوب حمایت شده و کف قیمتی ۴ ماه گذشته اش هست(مگر بیت ریزش سنگین کنه)

الان در مقایسه با سایر ۱۰۰ ارز برتر مارکت طی جز مناسبت ترین ها برای خرید پله ای از همین قیمت ۸۲ دلار هست

موفق و پر سود باشید.

دانیال
دانیال
3 ماه قبل

بازه زمانی : کوتاه مدت

#AAVE #H4 آوه تایم فریم چهار ساعته ☄️ بشدت چارت جذابی داره هم روی حمایت خوبی هم واگرایی مثبت خفنی داره 💰👌 از همین قیمت فعلی میشه پله ای لانگش کرد یا اسپات خرید با تارگت کوتاه مدتی 120 دلار

نقی معمولی
نقی معمولی
3 ماه قبل

عجیبه هفته پیش نهنگا رو ۹۶ مثل خر خریدن ولی ریخت ولی ارز خوبیه یکم باهاش باشی نا امیدت نمیکنه

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 ماه قبل

من ۸۳ خریدم بنظرتون میره پایین تر یا میاد بالا؟

فرید قنواتی نسب
فرید قنواتی نسب
3 ماه قبل

سلام .احتمالا یمقدار زود خرید زدید ، کف فعلی 80 هست اگه حمایت نشه کف بعدی 77 هست که بعد از رعایت کردن این کندل ها صعودی میشه. من خودم 60هزار تا توی 80 دلار اوردر خرید ثبت کردم

F
F
5 ماه قبل

سلام

به اندازه ۱۰ دلار رمز ارز evmos از صرافی کوینکس خریده و در تراست ولت با ۳۵ درصد استیک کنید.
آینده خوبی خواهد داشت.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه