مورگان استنلی بیش از ۲۸,۰۰۰ سهم در صندوق بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است

مورگان استنلی بیش از ۲۸,۰۰۰ سهم در صندوق بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است

اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نشان می‌دهد که یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری وابسته به مورگان استنلی (Morgan Stanley) بیش از ۲۸,۰۰۰ سهم از صندوق بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است.

به گزارش «The Block»، صندوق آپرتونیتی (Europe Opportunity Fund)، وابسته به مورگان استنلی، ۲۸,۱۸۹ سهم از صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است. ارزش این سهم‌ها چیزی در حدود ۱.۳ میلیون دلار است. صندوق آپرتونیتی به بسیاری از شرکت‌های اروپایی خدمات سرمایه‌گذاری ارائه می‌کند. مورگان استنلی ماه آوریل (فروردین) اعلام کرد که به برخی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری وابسته به خود، اجازه سرمایه‌گذاری در ابزارهای مختلف مالی را داده است. صندوق سرمایه‌گذاری نهادی مورگان استنلی و صندوق اینسایت (Insight Fund) از جمله دیگر صندوق‌هایی هستند که این شرکت به آنها مجوز سرمایه‌گذاری داده است. این مجوز شامل سرمایه‌گذاری در ابزارهایی است که به‌صورت غیرمستقیم به بیت کوین مرتبط هستند.

اسناد منتشرشده نشان می‌دهد که مورگان استنلی اجازه داده است تا برخی شرکت‌های وابسته تا ۲۵ درصد از کل سرمایه تحت‌مدیریت خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

گری اسکیل که بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در دنیا است، امکان سرمایه‌گذاری امن و بدون دردسرهای قانونی را برای شرکت‌های بزرگ فراهم می‌کند. سهم‌های گری اسکیل در بیشتر مواقع با قیمت بیت کوین در صرافی‌های آنی متفاوت است.

دارایی‌های تحت‌مدیریت گری اسکیل
دارایی‌های تحت‌مدیریت گری اسکیل

سرمایه‌های تحت‌مدیریت گری اسکیل در ماه‌های گذشته و همزمان با سقوط بازار ارزهای دیجیتال کاهش یافته است. داده‌های تازه نشان می‌دهد که صندوق بیت کوین گری اسکیل ۲۱ میلیارد دلار سرمایه تحت‌مدیریت در اختیار دارد.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
Nima Heidar
Nima Heidar
2 ماه پیش

لطفاً مقاله مینویسین درست بنویسین. ارزش ۲۱ هزار بیت ۱.۳ میلیارد دلار هست، نه ۱.۳ میلیون دلار.

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off