وضعیت بازار: چه زمانی باید نگران سقوط بیت کوین باشیم؟

وضعیت بازار: چه زمانی باید نگران سقوط بیت کوین باشیم؟

در حالی که توقف روند افزایش نرخ بهره ایالات متحده در هفته گذشته، اتفاقی مثبت برای بیت کوین بود، برخی تحلیلگران عقیده دارند سقوط قیمت پیش از شروع روند صعودی در آینده اجتناب‌ناپذیر است.

به گزارش کوین دسک، هفته معاملاتی آسیا در حالی آغاز می‌شود که قیمت بیت کوین با کاهش ۰.۵ درصدی در محدوده ۲۶٬۴۰۰ دلار و قیمت اتریوم نیز با کاهش ۰.۴ درصدی در محدود ۱٬۷۲۰ دلار معامله می‌شود.

رشد ۲.۲درصدی قیمت بیت کوین و کاهش ۱ درصدی قیمت اتریوم طی ۷ روز گذشته نیز نشان می‌دهد که این ۲ دارایی هفته نسبتاً آرامی را پشت سر گذاشتند. شاخص بازار کوین دسک (CMI) که عملکرد وزنی ارزش بازار ارزهای دیجیتال را اندازه‌گیری می‌کند، کمی منفی بود.

وضعیت بازار: چه زمانی باید نگران سقوط بیت کوین باشیم؟
نمودار یک روزه قیمت بیت کوین

جو دی‌پاسکوال (Joe DiPasquale)، مدیر عامل صندوق ارز دیجیتال بیت‌بول کپیتال درباره شرایط کنونی بازار در یادداشتی نوشت:

با توجه به اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش نداد، به نظر می‌رسد که شرایط برای شروع روند صعودی ارزهای دیجیتال مناسب باشد. اگرچه تأکید فدرال رزرو بر کاهش‌نیافتن نرخ بهره در کوتاه‌مدت، چالشی برای بازار بود.

دی‌پاسکوال می‌گوید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، طی این مدت نسبتاً قیمت خود را خوب حفظ کرده‌اند و عقیده دارد که این یک فرصتی مطلوب برای خرید و سرمایه‌گذاری در میان‌مدت تا بلندمدت است. او افزود:

با این حال، در حال حاضر، همه نگاه ها به بیت کوین معطوف است، به‌ویژه که دامیننس آن به‌دلیل فشار فروش آلت کوین‌ها رو به افزایش بوده است. تا زمانی که رهبر بازار ارزها دیجیتال، محدوده قیمت ۲۰ تا ۲۲هزار دلاری را حفظ کند، خریداران نباید زیاد نگران باشند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
علی بروممد
علی بروممد
11 ماه قبل

همیشه باید نگران سقوط قیمت باشیم چون یک حبابی است که هیچ پایه و اساسی ندارد و هر لحظه امکان صفر شدن قیمت مثل لونا داریم. حتی بیت کوین

محمد
محمد
10 ماه قبل

قرار باشه هرکی از ننش قهر کنه بدونه بیت کوین چیه که الان قیمتش صدمیلیون دلار بود امثال شماها زمانی میفهمید بیت کوین چیه که دنبال ساتوشی خریدن به قیمت هزاردلار باشید
درضمن برای اثبات اینکه چیزی نمیدونی فقط میگم لونا صاحب داشت و کلاهبرداری کرد فروخت والفرار
بیت کوین صاحبانش هودرهاش هستند و هیچ کس هیچ دسترسی به همه بیت کوینها نداره وقتی کسی میفروشه کسی دیگه میخره پس هیچوقت از بین نمیره ممکنه قیمت اصلاح بخوره که این برای صعود لازمه اما از بین نمیره درثانی بیت کوینه فروخته نشده با قیمت نزدیک صفر استخراج شده یعنی یک جواهر ناب خیلی خیلی مونده تاامثال شما حتی معنی بیت رو بفهمید