00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > ico ها > بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!
ico ها اخبار تحقیق و توسعه جرم شناسی

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

این روزها کلاهبرداری‌های مربوط به ماینینگ یا استخراج ابری با سودهای تضمینی و نجومی، به شدت در حال افزایش هستند. پس از راه‌اندازی شدن سایت کلاهبرداری مستر دیجی کوین، حالا وب‌سایت دیگری به نام «ایران‌کوین‌ماین» به آدرس irancoinmine.com ظهور کرده است. در این مقاله به بررسی این پروژه کلاهبرداری می‌پردازیم.

شاید شما هم با دیدن سودهای نجومی استخراج دوج‌ کوین در سایت‌های مختلف، بدون اینکه لازم باشد خودتان تجهیزاتی بخرید و نگران هزینه برق یا خرابی‌ها و سر و صدا و مشکلات دستگاه استخراج خود باشید، دوست داشته باشید سرمایه خود را در اختیار یکی از این سایت‌هایی که ادعا می‌کنند با استخراج دوج‌ کوین می‌توانند سودهای بالایی به شما بدهند، قرار دهید.

تاکنون بارها درباره این‌گونه سایت‌ها در چند مقاله و بخش امنیت وب‌سایت ارزدیجیتال هشدار داده‌ایم که چیزی جز یک طرح پانزی و هرمی کلاهبرداری نیستند و پس از جمع کردن سرمایه زیاد از کاربران، اقدام به مسدودسازی حساب‌ها و در نهایت فرار می‌کنند. در اینجا وب‌سایت کلاهبرداری «ایران کوین ماین» را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سودهای نجومی

پلن‌های سرمایه‌گذاری که توسط این سایت ارائه می‌شوند به شرح زیر هستند:

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

هر جا سود تضمینی با نرخ‌های نجومی دیدید به کلاهبرداری بودن آن شک کنید، مخصوصا اگر در فضای غیرقانون‌گذاری شده ارزهای دیجیتال و ماینینگ ابری باشد.

از آنجایی که در این سایت مطرح شده با استفاده از دستگاه‌های ماین فیزیکی، استخراج دوج‌ کوین صورت گرفته و سود حاصل از استخراج دوج‌کوین بین صاحبان سرمایه تقسیم می‌شود، این سوال پیش میاد که چگونه امکان دارد استخراج دوج کوین انقدر سود‌ ده باشد که با در نظر گرفتن هزینه برق، مشکلات دستگاه‌های ماینینگ، سود خود سایت و .. بازهم چنین سودهایی برای صاحبان سرمایه باقی بماند؟

حال آنکه افراد متخصص در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال می‌دانند دوج‌کوین از جمله ارزهایی بوده که استخراج مستقیم آن همواره نسبت به سایر ارزها با سود کمتری و حتی گاهی با سود منفی همراه بوده است. برای اینکه این موضوع برایتان اثبات شود، مقاله استخراج ترکیبی (Merge Mining) را مطالعه فرمایید.

آیا منطقی ست سود این سایت از سودی که تعهد کرده به سرمایه‌گذاران می‌دهد کمتر باشد؟ با یک حساب سر انگشتی و با در نظر گرفتن سودی که سایت برای خود در نظر گرفته و همچنین هزینه برق و نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها ، استخراج دوج‌کوین باید حداقل ۲ برابر ارقام ارائه شده برای خودشان سود داشته باشد تا بخواهند این سودها را به سرمایه‌گذاران بدهند، یعنی حداقل ۲۰۰% سود! یادتان باشد همیشه برنده نهایی این سایت‌ها هستند.

عدم شفافیت

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

تشخیص یک طرح کلاهبرداری خیلی سخت نیست

در بخش دیگری از سایت قید شده که همه سرمایه‌گذاری آنها در بخش استخراج و آن هم استخراج دوج‌کوین نیست، بر اساس ادعای این سایت، توزیع سرمایه‌گذاری آنها در بخش های مختلف به صورت زیر است:

  • %۴۰ سرمایه گذاری در بازار بورس بین المللی نیویورک(استاک مارکت)
  • %۴۰ از طریق ماینینگ ارزهای پر سود
  • %۲۰ ترید کردن ارزهای دیجیتال

بنا بر ادعای این سایت تنها %۴۰ از سرمایه جذب شده توسط آنها به بخش استخراج اختصاص می یابد که همان هم بین استخراج ارزهای مختلف تقسیم می‌شود. سوال اینجاست که دلیل ارائه ندادن اطلاعات شفاف توسط این سایت چیست؟ چرا بطور واضح بیان نشده که استخراج چه ارزهایی صورت می‌گیرد؟

با وجود اینکه همه ارزها با تجهیزات یکسانی استخراج نمی شوند و همچنین نرم‌افزار لازم برای استخراج ارزهای مختلف نیز متفاوت است، تغییر دادن ارز دیجیتالی که استخراج می‌شود نیز ساده و بدون هزینه نخواهد بود و در بسیاری از مواقع توجیح اقتصادی ندارد، بنابراین ارائه ندادن لیستی برای ارزهایی که استخراج می شوند، می‌تواند نشانه‌ای باشد از این امر که اصلا استخراج و تجهیزات ماینینگی وجود ندارد.

همچنین نام بردن از دو عنوان کلی سرمایه‌گذاری در بازار بورس بین المللی نیویورک و ترید کردن ارزهای دیجیتال که ۶۰% کل سرمایه‌گذاری‌های آنها را در برمیگیرد نیز بسیار بحث برانگیز است.

سود بردن در بازار بورس بین المللی نیویورک به دانش و تجربه بسیار بالایی نیاز دارد، و ترید کردن ارزهای دیجیتال نیز علاوه بر نیاز به تسلط کامل بر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای مختلف بازار بسیار پر ریسکی می‌باشد. بنابراین قطعا نباید سود تضمینی و با چنین نرخی ارائه شود.

شرایط و ضوابط زیرکانه

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

شاید یکی از مواردی که هیچ کدام از ما معمولا توجهی به آن نداریم مطالعه شرایط و ضوابط یک سایت قبل از پذیرش آن است، سایت ایران کوین ماین در بخش شرایط و ضوابط خود موارد عجیبی را مطرح می‌کند که در زیر به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

کارمزد و سود متغیر

لازمه سرمایه‌گذاری درست، آگاهی کامل از تمامی موارد تاثیرگذار در سرمایه‌گذاری ست. سایت Irancoinmine.com با انتشار عبارت زیر در بخش شرایط و ضوابط سایت از همه چیز سلب مسئولیت کرده است:

«ایران کوین ماین حق دارد بدون اطلاع قبلی نرخ سود یا کارمزد و یا میزان پاداش در قبال عضو گیری مشتری‌ها را بنا به شرایط کنونی تغییر دهد. همچنین ایران کوین ماین موظف است از حدود اختیارات خود تعدی ننماید و مشتری این اجازه را به ایران کوین ماین جهت تغییر نرخ سود و میزان کارمزد می دهد.»

ثبت‌نام در سایت و سرمایه‌گذاری در آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط سایت از سوی شما بوده، به این معنی ست که ایران‌کوین‌ماین حق دارد نرخ سود را به صفر یا حتی منفی برساند یا بخشی از سرمایه شما را به عنوان حق عضو‌گیری و یا کارمزد بردارد.

حق تام الاختیار ایران‌کوین‌ماین در برابر سرمایه افراد

دیگر موضوع بحث‌ برانگیزی که در بخش شرایط و ضوابط سایت آمده، داشتن اختیار کامل ایران‌ کوین‌ ماین برای تغییر شرایط و قوانین است. بر اساس این ماده مشتریان این حق را به ایران‌کوین‌ماین می‌دهند که هر زمان که خواست هر یک از قوانین سایت را که تمایل داشت تغییر دهد. این عملا به معنای دادن وکالت تام‌الاختیار سرمایه خود به آنهاست زیرا بر اساس این شرط، ایران‌کوین‌ماین حق دارد هر زمان که بخواهد قوانین را به نفع خود تغییر دهد و مشتریان نیز حق هیچ گونه اعتراض و شکایتی ندارند، زیرا این آیین‌نامه را در ابتدا پذیرفته‌اند.

متن این شرط از آیین‌نامه ایران‌کوین‌ماین عینا در زیر آمده است:

«ایران کوین ماین حق دارد در هر زمان شرایط و قوانین را تغییر دهد، همچنین ایران کوین ماین مختار به عدم ادامه بازی بوده و میتواند هر زمان که بخواهد به آن خاتمه دهد ، از طرفی ایران کوین ماین موظف است حداقل ۳۰ روز قبل از اتمام بازی آن را اطلاع رسانی نماید تا مشتریان خود تصمیم به ادامه بازی یا عدم ادامه بازی بگیرند. درصورتی که مشتری تمایل به پذیرفتن تغییرات یا اضافه شدن ندارد ، حق دارد تا موافقت نامه را تا تاریخی که صلاح می‌داند اجرا نماید و اختیار خروج از وبسایت را بدون هیچ محدودیتی دارد.»

موضوع دیگری که درباره قانون بالا جلب توجه می‌کند، بکار بردن واژه «بازی» از سوی سایت و اختیار ادامه دادن یا توقف بازی از سوی آن‌ها در هر زمانی که بخواهند است. سرمایه‌گذاری در بورس نیویورک، ترید کردن ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج این ارزها هیچ کدام چیزی نیست که بتوان از آن به عنوان بازی یاد کرد. کار کردن در هر کدام از این سه بخش نیاز به علم و تجربه زیادی دارد، و یک کار کاملا تخصصی به حساب می‌آید و به هیچ عنوان نمی‌توان به عنوان به جنبه سرگرمی و بازی نگاه کرد مگر اینکه تعهدی در میان نباشد و حفظ سرمایه‌ای که وارد آن کار شده اهمیت نداشته باشد.

بدون هویت

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

یکی از چندین گاف سایت ایران کوین ماین – تیمی که حتی حوصله طراحی درست سایت خود را ندارند

این وب‌سایت هیچ اطلاعات هویتی درستی از خود منتشر نکرده است.

اعتماد شما به سایت‌هایی نظیر irancoinmine.com مانند این است که فردی در خیابان به شما بگوید اگر سرمایه خود را در اختیارش قرار دهید می‌تواند بعد از یک ماه سود بالایی را به حساب شما واریز کند. آیا به او اعتماد می‌کنید؟

حداقل لازمه این اعتماد، دانستن اطلاعات اولیه راجع به هویت آن شخص و داشتن دسترسی به او از طریق اطلاعات تماس او، محل کار و محل زندگی او و … است. حتی با داشتن این اطلاعات هم اعتماد به آن فرد برایتان سخت خواهد بود.

حال با سر زدن به بخش تماس با ما در سایت irancoinmine.com عملا میبینیم که اطلاعات تماسی وجود ندارد. تنها راه ارتباطی شما با این سایت آدرس ایمیل و آیدی تلگرام و اینستاگرامی می باشد که سایت در اختیارتان گذاشته است. یعنی شما به حداقل اطلاعات اولیه هم دسترسی ندارید و هیچ مدرکی که نشان دهد چه کسانی پشت این پروژه قرار دارند، وجود ندارد.

چیزی که مهر تایید دیگری بر اثبات بی‌هویت بودن این سایت و اسکم بودن آن می‌زند، وجود غلط‌های املایی و نگارشی زیاد در آن است. زمانی که هدف کسب و کاری “ماندن” باشد، بدیهی ست برای راه‌اندازی و شروع آن و در ادامه برای بهبود آن زمان زیادی صرف خواهد کرد، اما با وجود اشتباهات دستوری و املایی دیده شده در سایت می‌توان پی برد که این سایت نیز مانند دیگر سایت‌هایی که ادعا دارند با استخراج ارزهای دیجیتال و مخصوصا دوج‌کوین سودهای هنگفتی در اختیار شما قرار می‌دهند، اسکم بوده و دیر یا زود این موضوع آشکار می‌شود.

پرداخت‌ سود منظم در ابتدا برای جلب اعتماد

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

این تصویر را بارها ببینید

یکی از ویژگی‌های سایت‌هایی مانند ایران‌کوین‌ماین که سرمایه افراد را با تعهد به پرداخت سودهای نجومی جذب می‌کنند، این است که در روزها یا ماه‌های اولیه‌ای که مشتریان قصد برداشت سود خود را دارند، سود به موقع و به همان میزانی که تعهد کرده‌اند، به حساب مشتریان واریز شده تا از این طریق اعتماد آن‌ها جلب شده و این سایت‌ها بتوانند سرمایه بیشتری جذب کنند، اما باید هشیار بود که این به معنای معتبر بودن و اسکم نبودن آن‌ها نیست، بلکه به این معناست که آنها قصد کلاهبرداری وسیع‌تری را دارند. در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف هم این سایت بازخوردهای منفی زیادی توسط کاربران داشته است.

جمع‌بندی

ادعای پرداخت سودهای نجومی و تضمینی، شفاف نبودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری، غیرحرفه‌ای بودن تیم و وجود اشکالات مختلف در نگارش و املای کلمات استفاده شده در سایت، داشتن حق تغییر سود و کارمزد از طرف ایران‌ کوین ماین در هر زمانی که بخواهند، عدم ارائه اطلاعات تماس و در نتیجه عدم دسترسی به تیم ایران‌کوین‌ماین، همه و همه مهر تاییدی بر اسکم بودن این پروژه می‌زنند.

[تعداد: 6    میانگین: 3.5/5]

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

درباره نویسنده

گروه نقد و بررسی

گروه نقد و بررسی

107
دیدگاه کاربران

avatar
30 Comment threads
77 Thread replies
84 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
69 Comment authors
ماهان معلی امیریاحمدعلیاسماعیل رئوف Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
کامران
کامران

روش کلاه برداری سایت مستر دیجی کوین که یک سال پیش راه افتاد به این صورت بود که شروع آن از از پنل ۳۰۰ دوجی به مبلغ ۸ هزار تومن برای جلب اعتماد و شروع یه تست استخراج ارزان قیمت که طرف بعد از یک ماه اعتمادش جلب شد که ۳۰۰ دوجش شده ۳۲۰ دوج و میتونه برداشت کنه سرمایه گذاریش به ترتیب بیشتر کنه و به ترتیب پنل های هزار دوج >۵ هزار دوج >۵۰ هزار دوج> ۲۰۰ هزار دوج >۱.۵ میلیون دوج >۳ میلیون دوج >۵ میلیون دوج انتخاب و سود های بسیار کلانی ببره مثلا پنل آخر که ۵ میلیون دوج به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومن ماهی ۶۰ میلیون تومن سود بده که اصلا با هیچ عقلی جور در نمیاد که طرف ۱۵۰ میلیون تومن پول بذاره و راحت خودش بدون دردسر ماهی ۶۰ میلیون سود باور نکردنی ببره و اصل پولشم داشته باشه یعنی ۱۵۰ میلیون بذاری آخر سال ۷۰۰ میلیون سود ببری و ۱۵۰ میلیونتم داشته باشی خیلی خیلی خنده داره که آدم های ساده لوح رو وسوسه یه شبه پولدار شدن بر میداشت و ماشین یا خونشون میفروختن و سرمایه عمرشون میریختن تو حلقوم کلاه بردارها و جالبه من خود از همون یک سال پیش پی گیری این سایت حقه باز بودم و خنده دار اونجا بود که صاحب سایت برای جلب اعتماد بیشتر ادعا می کرد ارز دیجیتال آریا کوین رو افتتاح کرده و قراره به زودی در صرافی های مهم لیست بشه که همه کاربران سایت فکر کنن صاحب سایت شخص بلیونری هست و به فکر خوردن حق مردم نیست و در این آخر هم به روش ماهرانه ای فن آخر رو زد و برای اعتماد بیشتر کاربرا و جمع کردن بیشتر سرمایه مردم قسمت تایید دو مرحله ای گوگل اثینتیکیتور رو اجرا کرد که کاربرا مطمن بشن سرمایشون هک نمیشه و در پرده آخر اومد تو کانال تلگرامش اعلام کرد دامنه سایتش چون اروپا هست و آی پی ایرانی ها تحریم شده مجبوره دامنه سایت تغییر بده به io و اعلام کرد که تایید دو مرحله ای رو از سایت بر میداره و همین چند روز پیشم اومد گفت به سایت حمله شده و مقدار ۸۴ میلیون دوج به سرقت رفته که گناه بندازه گردن هک شدن سایتش و خودشو مبرا کنه و کاربرای مال باخته رو قانع به این کنه که خودش مقصر نیست به سایتش حمله شده و کم کم قضیه سرد بشه و بی خیال بشن .
این خلاصه ای بود از این سایت کلاه برداری

دوج کوین
دوج کوین

دقیقا زدی تو خال

پوریا
پوریا

داداش این همه حرف زدی خوشم میاد خودت صفر تا صدشو میدونی همه ی اینا رو هم دنبال کردی باریکلاااا یعنی وقت گذاشتی این همه مدت این سایت رو دنبال میکردی خوبه خوشم اومد D:
خب حالا اینایی که گفتی یعنی چی
الان سایت جمع شد رفت ؟؟؟
والا نمیدونم فاز شما چیه ؟
اون اریا کوین هم که میگی اونم لیست شد به اونم شک داشتی

امیر
امیر

متاسفانه سایت کلاهبرداره

سپهر
سپهر

داداش شماره آی دی تو بده بگم چندتا رفرال بیاد برات
انقدر که تو توی این سایت فعال و پیگری هستی، خود پارسا نیست و حقته چندتا رفرال داشته باشی
تمام این حرفا رو زدی تهش؟؟؟
سرمایه ما ( من و خودت و بقیه) دزدیده شد؟ دیگه به پولامون دسترسی نداریم؟ برداشت نمیتونیم بزنیم؟
مسخره ترین قسمت حرفت اون قسمت حذف کد دو مرحله ای بود که چه قشنگ به فارسی نوشتیش!!!!
هیجا نگفته که قراره این کد حذف بشه، کانالتو عوض کن داداش! شاید توی کانال اشتباهی عضوی

شما و امثال شما از اون دسته آدم هایی هستین که هم دارین سود مستر رو میگیرین و حالشو میبرین هم بدگویی شو میکنین!!!

پر سود و پر دوج باشید

kevin
kevin

بخدا دقیقا 😂😂

امیرعلی حیدری
امیرعلی حیدری

سپهر لایک داری
این اقا کامرانمون فکر کنم از اینور اونور یه چیزایی شنیده و یه جمع بندی که خوشگل تموم شه زده تنگ متنش که بقیه باور کنن
این مستر دیجی کوین همه هزینه هک دی داس رو پرداخت و جبران کرد تا امثال شما نگن پول خوری کرده.
بعدشم خدایی تو یه نفرو بگو از این سایت ضرر دیده باشه.
وقتی اولین کوین ایرانی رو زد مطمئن باش افراد هشیار میفهمن که ارز زدن به همین راحتیا نیست .پس سایت مستر دیجی کوین یه پشتوانه قوی داره.
اگه واقعا اینقد از عوض شدن ادرس سایتش ناراحتی میتونی پولاتو از توش برداری.زیادی سود کردی زده زیر دلت.🙂

meisam
meisam

به مستر دیجیکوین متاسفانه اعتماد کرده بودم. سرتونو درد نیارم. فقط این منظره ای که من الان دیدم رو چجور توجیح میکنید !! چند روز پیش گفت برای جبران ضررهاتون از بالانس دوجتون آریا کوین بخرین و حتی چند درصدم میبرم بالا سود پنل آریا کوین رو تا ضررتون جبران شه و گفت زودترم انجام بدین… الان فقط ریزش ارزش آریا کوین رو نظاره کنید که چندصد درصدم سود پنلو بالا ببره باز سرمایمون برنمیگرده ارزشش. قشنگ جیبمونو زد خودمونم نفهمیدیم از کجا خوردیم . و جالبه هنوزم عده ای نفهمیدن . و خیلی بعید میدونم که این آلت کوین با این پشتوانه ی افتضاح سقوطش متوقف شه .

سپهر
سپهر

میثم جان
چه کسی به شما گفت که برای جبران ضررهاتون، دوج رو به آریا تبدیل کنین؟ آقای پارسا گفتن؟
فکر کنم شما هم مثل کامران توی کانال اشتباهی عضو شدی
حرف این بود که کسانی که میخوان زودتر برداشت بزنن، با دوج، پلن آریا فعال کنن چون درگاه آریا آنی هست و بعدا ببرن صرافی بفروشن
افت قیمت آریا هم بخش زیادیش بخاطر سادگی و بچه بازی فروشنده ها در صرافی هستش که قیمت فروش رو پایین میذارن و بخش دیگه اش هم بخاطر حجم زیاد فروشنده هاست
شما جیبت زده نشده، فقط عجله کردی و قبلش تحلیل نداشتی و مثل بقیه، هیجانی رفتار کردی

پر سود و پر دوج باشید

مجتبی
مجتبی

سلام آقا سپهر
من یکی از سرمایه گذارها تو مستر دیجی هستم، تقریبا یک ماهه وارد سایت شدم ولی چند روزه هر چقدر تلاش میکنم از حسابم برداشت کنم متاسفانه موفق نشدم، و مدام این پیغام داده میشه که سرور در حال آپدیت هست یک ساعت بعد تلاش کنید. شما خودت این چند روز برداشت داشتی؟ اگه داشتی ایا ساعت خاصی بوده یا کار خاصی باید انجام داد؟ در ضمن یه خبری تو کانالش منتشر شد که تا ۴۵ روز آینده سیستم برداشت جدیدش فعال میشه آیا تا اون زمان من نمی تونم پولم رو برداشت کنم؟

مهدی پویا
مهدی پویا

سلام من از اول فروردین بصورت روزانع ۵۰۰۰ واحد برداشت زدم و همه سرمایه مو کشیدم بیرون منتظرم اوضاع سایت مشخص بشه شاید دوباره سرمایه گذاری کنم برداشت میشه زد فقط یکم سخته

مجتبی
مجتبی

شما چجوری برداشت زدی، ساعت خاصی داره؟ من هر چقد تلاش کردم نشد

امیر زند وکیلی
امیر زند وکیلی

اقا یه خبر جدید دیگه هم هست قرار چندتا نمایندگی فروش اریا هم باز بشه گفتم در جریان این کلاهبرداری بزرگ هم باشی

رزیدنت
رزیدنت

اون ۱۱۴ درصد نوشته منظورش ۱۴ درصد هست. ۱۴ درصد خیلی منطقیه. با دو تا سیگنال آسون در ترید میشه ۱۴ درصد گرفت. خیلی سود هنگفتی نیست که میگین

eoep
eoep

چیزی که نوشتن ملاکه. این میتونه دو دلیل داشته باشه:

۱- سوتی دادن که نوشتن ۱۱۴ درصد
۲- قصد اخفال بیشتر مردم رو داشتن

در ضمن داداش ۱۴ درصد در ماه به صورت تضمینی منطقیه؟ وارن بافت هم همچین سودی رو تضمین نمیده. یه خرده فکر کنید یه خرده فکررررررررررررررررررررررررر

رزیدنت
رزیدنت

به نظرم قصد اغفال داشتن. من خودم توی این سایت سرمایه نزاشتم. ولی حرفم اینه که ۱۴ درصد زیاد نیست واقعا که نتونن از پسش بربیان

حمید.ح
حمید.ح

برو تحقیق کن بعد حرف بزن. سایت خودتون از همه خراب تر حد نداره

مسیح امینی
مسیح امینی

دوست من. وقتی میگه ۱۱۴ درصد، یعنی شما میری ۳۰۰ تا دوج میدی به سایت و روزی ۱۱ تا میگیری تا یک ماه دیگه ۱۰۰ درصد سرمایت را میده به علاوه ۱۴ درصد سود. درضمن اونا سود شماره اینطور میدن: شما با ۳۰۰ تا دوج کوین یه ماینر به صورت کرایه میگیری و با ۳۰۰ تا دوجت سلامت ماینر را تضمین میکنی. بعد این ماینری که کرایه کردی طبق الگوریتمی ۳۰۰ تا دوجت را تا روز ۲۶ ، ۲۷ بهت میده و ۳ روز به تو سود میده. حالا این سایت به علاوه این که ۲۷ روز دوج شما دستش بوده، ماینر هم کار میکرده که سود خوبی درآورده و اونا هم ۱۴ درصد سود ماینرشون را به شما میدن.
یعنی سیستمی هستش که خیلی پیچیده و توضیح زیادی داره. جوری که دو طرف سود میکنه.
موفق و سربلند باشی.

Sadjat
Sadjat

قربونت برم نوشته سود ماهانه !! تعریف سود اینکه روی پولی که گذاشتی یه مبلغی بدن ، به قول خودشون سرمایت سر جاشه این مقدارم روش میدن …
این مقدار سود اصلا منطقی نیست

رضا
رضا

من طرفدار این سایتها نیستم ولی چون باهاشون کار کردم میگم
سود ماهانه با احتساب سرمایه اولیه که ۱۰۰ درصد است می شود ۱۱۱ درصد و شما خودتون اینو میدونید ولی نمی دونم چرا دارید مردم و گمراه میکنید؟؟؟؟

بهرام شادمانپور
بهرام شادمانپور

عزیز من همه سایتای سرمایه گذاری وقتی مقدار سود رو درج میکنن اینجوری مینویسن
حتی بیشترشون بالاترین سود پلن رو مینویسن ک بگن زیاد سود میدیم
۱۱۰ درصد ینی ۱۰۰ درصد اصل سرمایه با ۱۰ درصد سود ک خیلیم منطقیه

این سایت رو خیلیا به عنوان کم سود ترین سایت این حوزه میشناسن اما چون سود منطقی میده خیلیا قبولش دارن
یادمه روزی ک ارز دیجیتال مقاله در مورد مستر دیجی نوشت من اومدم از مستر دفاع کردم و علیه سایت جبهه گرفتم اما الان میفهمم ک مستر دیجی واقعا کلاهبرداره و با روشهای خیلی زیرکانه پول یوزر ها رو بلوکه و سرقت میکنه و هر روز یه روش جدید رو بکار میبره
هفته گذشته هم با بستن درگاه پرداخت مانع از برداشت سرمایه همه یوزرا شد و خودش با سرمایه اونا در پامپ دوج سود ۹۰ درصدی بدست آورد
اما تا حالا در مورد ایران کوین ماین چیز مشکوکی ندیدم هر چی ک گفتن دقیق بوده همه هم ادمین سایت آقای توسل رو میشناسن و خیلیا باهاش تماس تلفنی داشتن
شاید ماینر نداشته باشن ولی سودش اینقد منطقی هست ک شاید از عهده پرداختش بر بیان
مدیر سایتش گفته بود میخایم برق کشاورزی ارزون گیر بیاریم شاید اگه هزینه برق کم بدن میشه گفت ک میتونن سود مردمو پرداخت کنن
الانم نمیخام رو حرفم پافشاری کنم شاید مث مستر حق با سایت باشه

رضا
رضا

درصد با اصل پول سرمایه گزاری شده می باشد من خودم از هر دوتا سایت سود بردم و اصل پولم و خارج کردم

Arash
Arash

دوست عزیز نوشته ۱۱۴ درصد ماهیانه پس:
۱_اگه منظورش همین باشه که یعنی شما صد هزار تومن پول بزاری اخر ماه ۱۱۴ هزار تومن فقط سود پولت میشه یعنی کل سرمایت ۲.۱۴ برابر میشه تو یک ماه احتمالا بعد از یک سال پولت ۲.۱۴ به توان ۱۲ میشه یه چیزی حدود ۴۰۰۰ برابر، کاملا منطقیه همچین سود نه!!!!!!!!!!!😂
۲_اگرم منظورش ۱۴ درصد بوده ،کاری نداریم اونم میشه سالی ۱۴۰% سود خالص که بازم خیلی خیلی بعیده،ولی اینا چجوری هنوز فرق بین سود و درآمد رو نمی دونن و می خوان تو بازارهای جهانی ترید و سرمایه گذاری کنن😂😂😂😂

احمد
احمد

بله دقيقا همينطوره، من براي تست دوتا پنلشو خريد بعو از يک روز تست متوجه شذم که ۱۴ درصد سودشه نه ۱۱۴ درصد. پيام دادم به مديرش گفت بله ۱۴ درصد سودشه و توي ورژن بعدي اصلاح ميشه . منم بش گفتم کار شکا مصداق بارز کلاهبرادري و عوام فريبيه

علی امیری
علی امیری

مشخصه که تحقیق دقیقی انجام دادی. اولا ممنون از مقاله خوب و کاملتون. دوما؛
من نه طرفداری میکنم نه این مطالب رو نقض میکنم ولی من چندتا پلن که گذاشته بودم سودش ۲۰۰ درصد نیست. نهایتا ۱۱۵ درصده که ۱۰۰درصدشو پول خودت حساب میکنن و ۱۵ درصد در ماه بهت سود میدن.

علی
علی

هرکی خربزه خورد پای لرزشم باید بشینه
این سایت که اسکم شد به کنار
من موندم اونی که میدونه ۹۹درصد سایت های سرمایه گذاری اسکم هستن چرا میره پول میلیونی میزاره؟
چندین ساله تو اینترنت کار میکنم حتی یه بار نشده سرمایه گذاری کنم تو سایتی اگه دیگه سایته چندین سال اعتبار داشته باشه و مردم تعریفش رو کنن
یادمه مدیر سایت ان بی کلیک اقای حسین بختیاری میرقاعد بود که اونم یه همچین پولی به جیب زد و دررفت

بابک
بابک

جالبه سه ماه از این بحث میگزره ولی سایت جمع نشده تازه آپدیت شده و بهتر کار میکنه عجیبه که کلاه برداره ولی سایتشو آپدیت میکنه.
خدایی فازتون چیه شما؟؟

رضا
رضا

آدم باید خیلی بهره هوشی پایینی داشته باشه که به این سایت‌‌ها اعتماد کنه و سرمایه‌اش رو با این خصوصیات ترکمانچای در اختیار اونا بزاره….

سهیل
سهیل

من واقعا متوجه نمیشم که دوستانی که فعال هستن چرا درک نمیکنن. واقعا باید سرمایه از دست بدید تا متوجه بشید که کلاهبرداریه.
دوستان اصلا کاری به این مطلب نداشته باشید. برید تو اینترنت جستجو کنید و تحقیق کنید چهار تا مطلب در مورد سایت های اسکم واین که چگونه کلاهبرداری میکنن بخونید.من واقعا درک نمیکنم که چرا میگید این سایت دشمنی داره با ایران کوین یا مثلا مستردیجی یا هر سایت دیگه ای.
بعضیا میان میگن فازتون چیه یا مثلا دشمنی دارید، یا طرف داره چون سود میده میخوایم زمین بزنیمش.
ما داریم اینجا تجربیاتمون رو در اختیارتون میزاریم.حالا شما حق انتخاب دارید یا سرمایه تون رو میبرید یا نمیبرید.یا سود میکنید یا نمیکنید.
دیگه اینکه دشمنی دارید و فازتون چیه و شما خوبیدو این حرفا معنی نداره.
خیلی جالبه این سایت ایران کوین ماین پلن رایگان هم نداره این سایت های اسکم خارجی یه طرح رایگان داره اما ایرانی هاش انقدر کلاهبردارن که از همون اول پولی کرده.
نکته ی دیگه ای که هست دوستان عزیز شماها برا هزار تومن پولتون زحمت میکشید ، حتی هزار تومن هم با اینکه الان ارزشش پایینه ولی براش زحمت کشیدید و به دست آوردید.
خواهشی که دارم ازتون اینه که حتما حتما در موردش اطلاعات جمع کنید ، تحقیق کنید اول. دیگه اونوقت حق انتخاب با خودتونه.
موفق باشید و به فکر هزار تومن هزار تومن هایی که بسختی در میارید باشید تو این مملکت.
مخلص همتون سهیل

سهیل
سهیل

با سلام خدمت تمام دوستان
عزیزان باید بگم که من حدود دو سالی هست که تو این زمینه فعالم و تحقیق میکنم و همچنین مطالعه دارم،از سایت های کلیکی تا ترید کردن و همچنین همین سایت های استخراج.
در مورد سایت های استخراج ارز که شما سرمایه میزارید و بهتون سود پرداخت میشه باید بگم ۹۹ درصد کلاهبرداری هستش چه سایت های خارجی و چه ایرانی.سایت های ایرانی که اصلا اعتباری بهشون نیست.
واقعا موسس این سایت ها چه کسانی هستند؟کجا زندگی میکنن؟آیا شرکتی ثبت کردن؟آیا این شرکت آدرس مشخصی داره؟چرا دامنه ها ir نیست؟ نکته جالب اینه که حداقل سایت های خارجی یه آدرس زیر سایت میزنن که باز کاربرا دلشون خوش باشه اما سایت های ایرانی مانند همین ایران کوین ماین من کل سایتو بالا پایین کردم یه آدرس یه شماره تماس نبود که نبود.
نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که ونزوئلا اومد یک ارز دیجیتال ملی زد که پشتوانه ارزش نفتش بود(برا دور زدن تحریم ها) ولی الان ارزی که زده کجاست دقیقا.الان به جایی رسیده که طرف میاد میگه من یه ارز دیجیتال زدم اسمش آریا کوین ارزشش فلان قدره دوستان گول این حرف ها و سیاه نمایی هارو نخورید.کمی مطالعه کنید اطلاعات کسب کنید.
نکته بعدی که باید بگم اینه اصلا اومدیمو همچی درست بود سایت پرداختی داشت.امروزه ارز ذیجیتال بسیار بسیار نوسان داره اومدیم شما پول گزاشتی دوج کوین یکدفعه شد ۵۰۰ دلار کل سیستم بهم میریزه بنظره شما توان پرداخت داره این سایت؟اون وقت اگه به شما باید ۱۰ دلار سود بده تو ماه با افزایش قیمت ارز دیجیتال به طور مثال باید ۱۰۰ دلار تو ماه به شما پرداخت کنه والا اکه من بودم در سایت رو تخته میکردم و فرار.فرقی هم نداره بیت کوین باشه یا دوج یا هر ارز دیگه ای.
دوستان خواهشی که دارم اول از همه مطالعه داشته باشید،علم خودتون رو بالا ببرید در مورد ارز های دیجیتال و اگر میخواهید ارز دیجیتال داشته باشید بهترین و ایمن ترین راهش خرید دستگاه های استراخ ارز هست که میخرید و میزاریدش ور دلتون و استخراج میکنید اونییکه میره ۱۵۰ میلیون تو پلن این سایت ها سرمایه میزاره سایتی که نه شرکتش ثبت شده نه آدرسی تو سایت داره و اینکه انقدر هم گفته میشه کلاهبرداریه، همون بهتر پولش خرده بشه.

ماهان م
ماهان م

دوج بشه ۵۰۰ دلار ؟!! اصلا میدونه معنی این جمله یعنی چی یعنی از قیمت فعلیش
۱۷۲,۴۱۳.۶۹۳۱۰۳۴۴ برابر رشد بکنه همچین چیزی‌شما تو کل ارز های دیجیتال تا حالا دیدید اصلا ؟
اصلا شما بگو بشه یه دلار یعنی حجم مارکتش بشه ۱۲۰ میلیارد دلار از اتر هم بیشتر
میشه همچین چیزی ؟؟؟
من نمیگم کسی سرمایه بذاره یا نذاری ولی شما که ادعا دارید که دوساله تو این کارا هستین همچین گاف بزرگی و نباید بدید

رضا محمدی
رضا محمدی

یعنی با این حساب و کتاب اگه شما فقط هزار تومن بزارید سایت و سود هر ماه رو دوباره سرمایه گزاری کنید و اصلا برداشتی نداشته باشید اونوقت بعد ۲۷ ماه یه میلیاردر میشید.این امکان داره اصلا؟شک نکنید تا چند ماه بعد سایت اسکم میشه.یکم مغزتون رو به کار بندازید و حساب کتاب کنید.معتبرترین بانکای دنیا همچی سودی نمتونن بدن.بیشترین مقدار سودی که من دیدم ing bank بود اونم با ۰/۶ درصد(شش دهم درصد نه شش درصد ) در ماه 😂

علی عمادی
علی عمادی

دوست عزیز من تو این سایت ۷۰۰۰دوج سرمایه گزاری کردم و ۷۷۰۰ دوج گرفتم اینی که نوشته ۱۱۰ درصد سود منظورش سود + پول خودته
اینطوری گپزاشته که مشتری طمع کنه
منظوری د ر اصل اینه
مثلا
۳۰۰ دوج بدید و سر ماه ۳۳۰ دوج بگیرید
نه اینکه ۳۰۰ دوج بدید و سر ماه ۳۰۰+۳۳۰ دوج بگیرید
من خودم اینو از رو طمع رفتم سرمایه گزاری کردم
اخر ماه هم دوژ ۲۰% سقوط کرد و سایته هم به من ۱۰ درصد سود داد
یعنی ۱۰ درصد ضرر کردم

ehsan
ehsan

پس یعنی پرداخت میکنه؟

meisam
meisam

ه مستر دیجیکوین متاسفانه اعتماد کرده بودم. سرتونو درد نیارم. فقط این منظره ای که من الان دیدم رو چجور توجیح میکنید !! چند روز پیش گفت برای جبران ضررهاتون از بالانس دوجتون آریا کوین بخرین و حتی چند درصدم میبرم بالا سود پنل آریا کوین رو تا ضررتون جبران شه و گفت زودترم انجام بدین… الان فقط ریزش ارزش آریا کوین رو نظاره کنید که چندصد درصدم سود پنلو بالا ببره باز سرمایمون برنمیگرده ارزشش. قشنگ جیبمونو زد خودمونم نفهمیدیم از کجا خوردیم . و جالبه هنوزم عده ای نفهمیدن . و خیلی بعید میدونم که این آلت کوین با این پشتوانه ی افتضاح سقوطش متوقف شه .

رضا همتی
رضا همتی

دوستان من دنبال یه سایت معتبرم از دوستان کسی که یه سایت قانونی و غیر کلاهبرداری داره ممنون میشم معرفی کنه

محمد
محمد

سلام من داخل مستر دوج ۱۰۹۱۳ نفر اول برای ثبت نام بودم خانمم هم زیر مجمعه خودم بود با دو دستگاه جدا سیم کارت و ای پی جدا کیف پول مشترک داشتیم یکی دو بار من با کیف مشترک برداشت و اکتیو کردم بعد با اپراتور انلاین صحبت کردم گفتم اشکال داره با یک کیف من مدیریت کنم بهم گفتن بله مشکل پیش میاد از اون تاریخ من برای خانمم کیف جدا درست کردم و خودش کارشو انجام میداد بعد چند ماه گذشت الان دیدم برای هر دو ما پیام اومد که شما با یک کیف کار کردین حساب شما بصورت تعلیق در اومد .چند بار هم پیام دادم اما کسی جواب نداد.هر چی میبینم من تخلفی نکردم نمیدونم چرا این کار رو کردن بدون هیچ تذکری حسابمو بستن . تو تمام سایتها این پیام و گذاشتم شاید کسی پیدا بشه بتونه کمک کنه با ادمین سایت صحبت کنم تا سرمایه اولیه خودمو و خانمم و بهم برگردونن ۴۴۰ هزار تا من اکتیو داشتم ۲۵۰ هزار تا خانمم

Khorso
Khorso

دوست عزیز وقت بخیر

این سایت با افکار یک ایرانی ساخته شده، یعنی تمام درزهایی که ما ایرانی ها بلد هستیم برای دور زدن درش بسته شده، قطعا اگر این چنین موضوعی رخ داده بابت تعدد اکانت بوده، به هیچ وجه نباید با یک کیف پول به دو حساب نه واریز و نه برداشت داشته باشید و آی پی مشترک!
شما از طریق ایمیل هایی که ثبت نام کردید به پشتیبانی ایمیل بزنید و موضوعی که از ابتدا انجام شده به صورت کامل و شفاف توضیح بدید، از هر دو ایمیل ثبت نام شده!

موفق باشید