بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

این روزها کلاهبرداری‌های مربوط به ماینینگ یا استخراج ابری با سودهای تضمینی و نجومی، به شدت در حال افزایش هستند. پس از راه‌اندازی شدن سایت کلاهبرداری مستر دیجی کوین، حالا وب‌سایت دیگری به نام «ایران‌کوین‌ماین» به آدرس irancoinmine.com ظهور کرده است. در این مقاله به بررسی این پروژه کلاهبرداری می‌پردازیم.

شاید شما هم با دیدن سودهای نجومی استخراج دوج‌ کوین در سایت‌های مختلف، بدون اینکه لازم باشد خودتان تجهیزاتی بخرید و نگران هزینه برق یا خرابی‌ها و سر و صدا و مشکلات دستگاه استخراج خود باشید، دوست داشته باشید سرمایه خود را در اختیار یکی از این سایت‌هایی که ادعا می‌کنند با استخراج دوج‌ کوین می‌توانند سودهای بالایی به شما بدهند، قرار دهید.

تاکنون بارها درباره این‌گونه سایت‌ها در چند مقاله و بخش امنیت وب‌سایت ارزدیجیتال هشدار داده‌ایم که چیزی جز یک طرح پانزی و هرمی کلاهبرداری نیستند و پس از جمع کردن سرمایه زیاد از کاربران، اقدام به مسدودسازی حساب‌ها و در نهایت فرار می‌کنند. در اینجا وب‌سایت کلاهبرداری «ایران کوین ماین» را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سودهای نجومی

پلن‌های سرمایه‌گذاری که توسط این سایت ارائه می‌شوند به شرح زیر هستند:

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

هر جا سود تضمینی با نرخ‌های نجومی دیدید به کلاهبرداری بودن آن شک کنید، مخصوصا اگر در فضای غیرقانون‌گذاری شده ارزهای دیجیتال و ماینینگ ابری باشد.

از آنجایی که در این سایت مطرح شده با استفاده از دستگاه‌های ماین فیزیکی، استخراج دوج‌ کوین صورت گرفته و سود حاصل از استخراج دوج‌کوین بین صاحبان سرمایه تقسیم می‌شود، این سوال پیش میاد که چگونه امکان دارد استخراج دوج کوین انقدر سود‌ ده باشد که با در نظر گرفتن هزینه برق، مشکلات دستگاه‌های ماینینگ، سود خود سایت و .. بازهم چنین سودهایی برای صاحبان سرمایه باقی بماند؟

حال آنکه افراد متخصص در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال می‌دانند دوج‌کوین از جمله ارزهایی بوده که استخراج مستقیم آن همواره نسبت به سایر ارزها با سود کمتری و حتی گاهی با سود منفی همراه بوده است. برای اینکه این موضوع برایتان اثبات شود، مقاله استخراج ترکیبی (Merge Mining) را مطالعه فرمایید.

آیا منطقی ست سود این سایت از سودی که تعهد کرده به سرمایه‌گذاران می‌دهد کمتر باشد؟ با یک حساب سر انگشتی و با در نظر گرفتن سودی که سایت برای خود در نظر گرفته و همچنین هزینه برق و نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها ، استخراج دوج‌کوین باید حداقل ۲ برابر ارقام ارائه شده برای خودشان سود داشته باشد تا بخواهند این سودها را به سرمایه‌گذاران بدهند، یعنی حداقل ۲۰۰% سود! یادتان باشد همیشه برنده نهایی این سایت‌ها هستند.

عدم شفافیت

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

تشخیص یک طرح کلاهبرداری خیلی سخت نیست

در بخش دیگری از سایت قید شده که همه سرمایه‌گذاری آنها در بخش استخراج و آن هم استخراج دوج‌کوین نیست، بر اساس ادعای این سایت، توزیع سرمایه‌گذاری آنها در بخش های مختلف به صورت زیر است:

  • %۴۰ سرمایه گذاری در بازار بورس بین المللی نیویورک(استاک مارکت)
  • %۴۰ از طریق ماینینگ ارزهای پر سود
  • %۲۰ ترید کردن ارزهای دیجیتال

بنا بر ادعای این سایت تنها %۴۰ از سرمایه جذب شده توسط آنها به بخش استخراج اختصاص می یابد که همان هم بین استخراج ارزهای مختلف تقسیم می‌شود. سوال اینجاست که دلیل ارائه ندادن اطلاعات شفاف توسط این سایت چیست؟ چرا بطور واضح بیان نشده که استخراج چه ارزهایی صورت می‌گیرد؟

با وجود اینکه همه ارزها با تجهیزات یکسانی استخراج نمی شوند و همچنین نرم‌افزار لازم برای استخراج ارزهای مختلف نیز متفاوت است، تغییر دادن ارز دیجیتالی که استخراج می‌شود نیز ساده و بدون هزینه نخواهد بود و در بسیاری از مواقع توجیح اقتصادی ندارد، بنابراین ارائه ندادن لیستی برای ارزهایی که استخراج می شوند، می‌تواند نشانه‌ای باشد از این امر که اصلا استخراج و تجهیزات ماینینگی وجود ندارد.

همچنین نام بردن از دو عنوان کلی سرمایه‌گذاری در بازار بورس بین المللی نیویورک و ترید کردن ارزهای دیجیتال که ۶۰% کل سرمایه‌گذاری‌های آنها را در برمیگیرد نیز بسیار بحث برانگیز است.

سود بردن در بازار بورس بین المللی نیویورک به دانش و تجربه بسیار بالایی نیاز دارد، و ترید کردن ارزهای دیجیتال نیز علاوه بر نیاز به تسلط کامل بر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای مختلف بازار بسیار پر ریسکی می‌باشد. بنابراین قطعا نباید سود تضمینی و با چنین نرخی ارائه شود.

شرایط و ضوابط زیرکانه

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

شاید یکی از مواردی که هیچ کدام از ما معمولا توجهی به آن نداریم مطالعه شرایط و ضوابط یک سایت قبل از پذیرش آن است، سایت ایران کوین ماین در بخش شرایط و ضوابط خود موارد عجیبی را مطرح می‌کند که در زیر به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

کارمزد و سود متغیر

لازمه سرمایه‌گذاری درست، آگاهی کامل از تمامی موارد تاثیرگذار در سرمایه‌گذاری ست. سایت Irancoinmine.com با انتشار عبارت زیر در بخش شرایط و ضوابط سایت از همه چیز سلب مسئولیت کرده است:

«ایران کوین ماین حق دارد بدون اطلاع قبلی نرخ سود یا کارمزد و یا میزان پاداش در قبال عضو گیری مشتری‌ها را بنا به شرایط کنونی تغییر دهد. همچنین ایران کوین ماین موظف است از حدود اختیارات خود تعدی ننماید و مشتری این اجازه را به ایران کوین ماین جهت تغییر نرخ سود و میزان کارمزد می دهد.»

ثبت‌نام در سایت و سرمایه‌گذاری در آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط سایت از سوی شما بوده، به این معنی ست که ایران‌کوین‌ماین حق دارد نرخ سود را به صفر یا حتی منفی برساند یا بخشی از سرمایه شما را به عنوان حق عضو‌گیری و یا کارمزد بردارد.

حق تام الاختیار ایران‌کوین‌ماین در برابر سرمایه افراد

دیگر موضوع بحث‌ برانگیزی که در بخش شرایط و ضوابط سایت آمده، داشتن اختیار کامل ایران‌ کوین‌ ماین برای تغییر شرایط و قوانین است. بر اساس این ماده مشتریان این حق را به ایران‌کوین‌ماین می‌دهند که هر زمان که خواست هر یک از قوانین سایت را که تمایل داشت تغییر دهد. این عملا به معنای دادن وکالت تام‌الاختیار سرمایه خود به آنهاست زیرا بر اساس این شرط، ایران‌کوین‌ماین حق دارد هر زمان که بخواهد قوانین را به نفع خود تغییر دهد و مشتریان نیز حق هیچ گونه اعتراض و شکایتی ندارند، زیرا این آیین‌نامه را در ابتدا پذیرفته‌اند.

متن این شرط از آیین‌نامه ایران‌کوین‌ماین عینا در زیر آمده است:

«ایران کوین ماین حق دارد در هر زمان شرایط و قوانین را تغییر دهد، همچنین ایران کوین ماین مختار به عدم ادامه بازی بوده و میتواند هر زمان که بخواهد به آن خاتمه دهد ، از طرفی ایران کوین ماین موظف است حداقل ۳۰ روز قبل از اتمام بازی آن را اطلاع رسانی نماید تا مشتریان خود تصمیم به ادامه بازی یا عدم ادامه بازی بگیرند. درصورتی که مشتری تمایل به پذیرفتن تغییرات یا اضافه شدن ندارد ، حق دارد تا موافقت نامه را تا تاریخی که صلاح می‌داند اجرا نماید و اختیار خروج از وبسایت را بدون هیچ محدودیتی دارد.»

موضوع دیگری که درباره قانون بالا جلب توجه می‌کند، بکار بردن واژه «بازی» از سوی سایت و اختیار ادامه دادن یا توقف بازی از سوی آن‌ها در هر زمانی که بخواهند است. سرمایه‌گذاری در بورس نیویورک، ترید کردن ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج این ارزها هیچ کدام چیزی نیست که بتوان از آن به عنوان بازی یاد کرد. کار کردن در هر کدام از این سه بخش نیاز به علم و تجربه زیادی دارد، و یک کار کاملا تخصصی به حساب می‌آید و به هیچ عنوان نمی‌توان به عنوان به جنبه سرگرمی و بازی نگاه کرد مگر اینکه تعهدی در میان نباشد و حفظ سرمایه‌ای که وارد آن کار شده اهمیت نداشته باشد.

بدون هویت

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

یکی از چندین گاف سایت ایران کوین ماین – تیمی که حتی حوصله طراحی درست سایت خود را ندارند

این وب‌سایت هیچ اطلاعات هویتی درستی از خود منتشر نکرده است.

اعتماد شما به سایت‌هایی نظیر irancoinmine.com مانند این است که فردی در خیابان به شما بگوید اگر سرمایه خود را در اختیارش قرار دهید می‌تواند بعد از یک ماه سود بالایی را به حساب شما واریز کند. آیا به او اعتماد می‌کنید؟

حداقل لازمه این اعتماد، دانستن اطلاعات اولیه راجع به هویت آن شخص و داشتن دسترسی به او از طریق اطلاعات تماس او، محل کار و محل زندگی او و … است. حتی با داشتن این اطلاعات هم اعتماد به آن فرد برایتان سخت خواهد بود.

حال با سر زدن به بخش تماس با ما در سایت irancoinmine.com عملا میبینیم که اطلاعات تماسی وجود ندارد. تنها راه ارتباطی شما با این سایت آدرس ایمیل و آیدی تلگرام و اینستاگرامی می باشد که سایت در اختیارتان گذاشته است. یعنی شما به حداقل اطلاعات اولیه هم دسترسی ندارید و هیچ مدرکی که نشان دهد چه کسانی پشت این پروژه قرار دارند، وجود ندارد.

چیزی که مهر تایید دیگری بر اثبات بی‌هویت بودن این سایت و اسکم بودن آن می‌زند، وجود غلط‌های املایی و نگارشی زیاد در آن است. زمانی که هدف کسب و کاری “ماندن” باشد، بدیهی ست برای راه‌اندازی و شروع آن و در ادامه برای بهبود آن زمان زیادی صرف خواهد کرد، اما با وجود اشتباهات دستوری و املایی دیده شده در سایت می‌توان پی برد که این سایت نیز مانند دیگر سایت‌هایی که ادعا دارند با استخراج ارزهای دیجیتال و مخصوصا دوج‌کوین سودهای هنگفتی در اختیار شما قرار می‌دهند، اسکم بوده و دیر یا زود این موضوع آشکار می‌شود.

پرداخت‌ سود منظم در ابتدا برای جلب اعتماد

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

این تصویر را بارها ببینید

یکی از ویژگی‌های سایت‌هایی مانند ایران‌کوین‌ماین که سرمایه افراد را با تعهد به پرداخت سودهای نجومی جذب می‌کنند، این است که در روزها یا ماه‌های اولیه‌ای که مشتریان قصد برداشت سود خود را دارند، سود به موقع و به همان میزانی که تعهد کرده‌اند، به حساب مشتریان واریز شده تا از این طریق اعتماد آن‌ها جلب شده و این سایت‌ها بتوانند سرمایه بیشتری جذب کنند، اما باید هشیار بود که این به معنای معتبر بودن و اسکم نبودن آن‌ها نیست، بلکه به این معناست که آنها قصد کلاهبرداری وسیع‌تری را دارند. در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف هم این سایت بازخوردهای منفی زیادی توسط کاربران داشته است.

جمع‌بندی

ادعای پرداخت سودهای نجومی و تضمینی، شفاف نبودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری، غیرحرفه‌ای بودن تیم و وجود اشکالات مختلف در نگارش و املای کلمات استفاده شده در سایت، داشتن حق تغییر سود و کارمزد از طرف ایران‌ کوین ماین در هر زمانی که بخواهند، عدم ارائه اطلاعات تماس و در نتیجه عدم دسترسی به تیم ایران‌کوین‌ماین، همه و همه مهر تاییدی بر اسکم بودن این پروژه می‌زنند.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

119 دیدگاه
علی علیمردانی
علی علیمردانی
1 سال پیش

سلام
سایت bestmine.cc و سایت dogecoinmining.com جریانشون چیه؟!
کلاهبرداریه؟!

مهدی
مهدی
1 سال پیش

سلام ببخشید سایت irantradecoin هم اینطوریه ؟کلاهبرداریع؟

المیرا آریایی
المیرا آریایی
1 سال پیش

میخوام یه سایت ابر کلاه بردار رو بهتون معرفی کنم خیلی مراقب باشین در دامش نیفتین.سایت بیت کوین ساز به یه نرم افزار نشون میده بالایسنس که لایسنس الماس رو به عنوان بهترین که بیسترین سود رو به شما میده معرفی میکنه و به قیمت 114 دلار بهتون میفروشه .فیلم کار با نرم افزار هم(که کاملا جعلی و ساختگیه) در سایتش گذاشته که باور کنین واقعا همچین نرم افزاری وجود داره و میگه وقتی پول رو انتقال دادین(در واقع بیت کوین رو انتقال دادین ) به صفحه ی دانلود نرم افزار هدایت میشین در حالیکه که به هیچ جا هدایت نمیشن که فقط پولتونه که بر باد رفته و هیچ جوری هم قابل پیگیری نیست(چون شماره حساب نمیدن که بتونه کسی فردا ازشون شکایت یا پیگیری کنه و فقط واریز به بیت کوین رو قبول دارن که قابل پیگیری نباشه) ایمیلاشون همه جعلیه(میتونین امتحان کنین)پشتیبانی تلگرامشون هرگز آنلاین و جوابگو نیست و هیچ شماره ای هم در سایت نزدن(مثلا به خاطر مزاحمت های تلفنی!!!!) فقط یه پشتیبان آنلاین بعضی وقت ها در سایت هست که گاها جوابگو هست صرفا به خاطر تشویق شما به واریز و نابودی سرمایه افراد و ادامه کلاهبرداریشون.خیلی مراقب باشین .

Any
Any
2 سال پیش

سلام ببخشید میشه یه نقد و بررسی در مورد سایت picoinvester.com داشته باشید؟ آیا مورد اعتماده؟

نیما ملک پور
مدیر
نیما ملک پور
2 سال پیش
پاسخ  Any

سلام کلاهبرداریه

سروش
سروش
2 سال پیش

ایران ماین کوین که گندشو در اورده.یادمه پلن 300 دوجی برای فعال سازیش 5دوج کارمزد میگرفتو دقیقا موقع برداشت هم 6 دوج کوین کارمزد برداشت.این دزدی نیست چیه؟؟؟؟؟چه خبره این کارمزدددد خیلییییه.شما فکرشو کنید سایت از این همه کاربر اینقدر کارمزد بگیره چقدر سود کلانی گیرش میاد

معین
معین
2 سال پیش
پاسخ  سروش

خوب بهتره شما یه سر بزنید به صرافی ها . احتمال زیاد اطلاعاتی درباره ارزدیجیتال و کارمزد ها ندارید

رضا گری
رضا گری
1 سال پیش
پاسخ  سروش

دادا گیر 300تا دجی ادذرس بده من واست 1000تا بریزم زشت اخ 300تا دج !! داری اینجا مینویسی لاقل بگو 3000 تا !!

سهیل
سهیل
2 سال پیش

سلامی دوباره خدمت دوستان من یکبار بالاتر نظر دادم.
آقایون خانمها این سایت ها تماما کلاهبرداریه اگه تو نظر قبلی گفتم 99 درصد الان میگم 100 درصد.اصلا با بعضیا نمیشه بحث کرد از بس که قدرت تفکر ندارن یا شایدم دلشون نمیسوزه برا پولشون.
دوستان این سایت ها تماما اسکم هستن و هر روز هم یه مبحث جدید میاد که از مردم پول بگیرن.تا دیروز سایت هایه کلیکی بود سایت های تبلیغی بود بعد شد ماین کردن بعد شد توکن ها که اونم داستانیییه برا خودش.من نمی فهمم این هایی که نظر هیچکسو قبول ندارن و جانانه هم دفاع میکنن از کجا میان من یقین دارم که از طرف خود این کلاهبردارا هستن.
من دیگه واقعا حرفی در این مورد ندارم فقط به حرف یکسری رسیدم که میگن اقا شماها چیکار دارید میاین نظر میدید تا آگاه کنید بزار پولشونو بخورن به ماچه و واقعا به ما چه.فقط یاسین خوندنه……

محمرضا لشکری
محمرضا لشکری
2 سال پیش

مستر دیجی بیش از ۵۰۰۰۰ تا داج منو خورد و به حسابم نزد الانم حسابمو صفر کرده جواب تیکتم نمیده از اینستا هم بلاک کرده
یه مشت کلاهبردار بی وجودن
هر کس توی این مدل سایتا سرمایشو بزاره مطمنا پشیمون میشه

معین
معین
2 سال پیش

وقتی داشتید طمع میکردید و به سایتی که هیچ مدرکی نداره و فقط به خواطر سود زیادی که میدادن واردش شدید باید به این فکر ها میفتادید. یه سایت یا شرکتی که واقعا بخواد کار کنه نهایتا ماهانه ده درصد بتونه سود بده که اونم بالا پایین داره . طمع رو بزارید کنار و درست کار کنید

ساحل
ساحل
2 سال پیش

در حال حاضر ایران کوین ماین پرداختی داره؟

وندا طیبی
وندا طیبی
2 سال پیش
پاسخ  ساحل

اره

علی امیری
علی امیری
3 سال پیش

مشخصه که تحقیق دقیقی انجام دادی. اولا ممنون از مقاله خوب و کاملتون. دوما؛
من نه طرفداری میکنم نه این مطالب رو نقض میکنم ولی من چندتا پلن که گذاشته بودم سودش ۲۰۰ درصد نیست. نهایتا ۱۱۵ درصده که ۱۰۰درصدشو پول خودت حساب میکنن و ۱۵ درصد در ماه بهت سود میدن.

علی
علی
3 سال پیش

هرکی خربزه خورد پای لرزشم باید بشینه
این سایت که اسکم شد به کنار
من موندم اونی که میدونه 99درصد سایت های سرمایه گذاری اسکم هستن چرا میره پول میلیونی میزاره؟
چندین ساله تو اینترنت کار میکنم حتی یه بار نشده سرمایه گذاری کنم تو سایتی اگه دیگه سایته چندین سال اعتبار داشته باشه و مردم تعریفش رو کنن
یادمه مدیر سایت ان بی کلیک اقای حسین بختیاری میرقاعد بود که اونم یه همچین پولی به جیب زد و دررفت

بابک
بابک
3 سال پیش

جالبه سه ماه از این بحث میگزره ولی سایت جمع نشده تازه آپدیت شده و بهتر کار میکنه عجیبه که کلاه برداره ولی سایتشو آپدیت میکنه.
خدایی فازتون چیه شما؟؟

وندا طیبی
وندا طیبی
2 سال پیش
پاسخ  بابک

دس خوش

رضا
رضا
3 سال پیش

آدم باید خیلی بهره هوشی پایینی داشته باشه که به این سایت‌‌ها اعتماد کنه و سرمایه‌اش رو با این خصوصیات ترکمانچای در اختیار اونا بزاره….

سهیل
سهیل
3 سال پیش

من واقعا متوجه نمیشم که دوستانی که فعال هستن چرا درک نمیکنن. واقعا باید سرمایه از دست بدید تا متوجه بشید که کلاهبرداریه.
دوستان اصلا کاری به این مطلب نداشته باشید. برید تو اینترنت جستجو کنید و تحقیق کنید چهار تا مطلب در مورد سایت های اسکم واین که چگونه کلاهبرداری میکنن بخونید.من واقعا درک نمیکنم که چرا میگید این سایت دشمنی داره با ایران کوین یا مثلا مستردیجی یا هر سایت دیگه ای.
بعضیا میان میگن فازتون چیه یا مثلا دشمنی دارید، یا طرف داره چون سود میده میخوایم زمین بزنیمش.
ما داریم اینجا تجربیاتمون رو در اختیارتون میزاریم.حالا شما حق انتخاب دارید یا سرمایه تون رو میبرید یا نمیبرید.یا سود میکنید یا نمیکنید.
دیگه اینکه دشمنی دارید و فازتون چیه و شما خوبیدو این حرفا معنی نداره.
خیلی جالبه این سایت ایران کوین ماین پلن رایگان هم نداره این سایت های اسکم خارجی یه طرح رایگان داره اما ایرانی هاش انقدر کلاهبردارن که از همون اول پولی کرده.
نکته ی دیگه ای که هست دوستان عزیز شماها برا هزار تومن پولتون زحمت میکشید ، حتی هزار تومن هم با اینکه الان ارزشش پایینه ولی براش زحمت کشیدید و به دست آوردید.
خواهشی که دارم ازتون اینه که حتما حتما در موردش اطلاعات جمع کنید ، تحقیق کنید اول. دیگه اونوقت حق انتخاب با خودتونه.
موفق باشید و به فکر هزار تومن هزار تومن هایی که بسختی در میارید باشید تو این مملکت.
مخلص همتون سهیل

سهیل
سهیل
3 سال پیش

با سلام خدمت تمام دوستان
عزیزان باید بگم که من حدود دو سالی هست که تو این زمینه فعالم و تحقیق میکنم و همچنین مطالعه دارم،از سایت های کلیکی تا ترید کردن و همچنین همین سایت های استخراج.
در مورد سایت های استخراج ارز که شما سرمایه میزارید و بهتون سود پرداخت میشه باید بگم 99 درصد کلاهبرداری هستش چه سایت های خارجی و چه ایرانی.سایت های ایرانی که اصلا اعتباری بهشون نیست.
واقعا موسس این سایت ها چه کسانی هستند؟کجا زندگی میکنن؟آیا شرکتی ثبت کردن؟آیا این شرکت آدرس مشخصی داره؟چرا دامنه ها ir نیست؟ نکته جالب اینه که حداقل سایت های خارجی یه آدرس زیر سایت میزنن که باز کاربرا دلشون خوش باشه اما سایت های ایرانی مانند همین ایران کوین ماین من کل سایتو بالا پایین کردم یه آدرس یه شماره تماس نبود که نبود.
نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که ونزوئلا اومد یک ارز دیجیتال ملی زد که پشتوانه ارزش نفتش بود(برا دور زدن تحریم ها) ولی الان ارزی که زده کجاست دقیقا.الان به جایی رسیده که طرف میاد میگه من یه ارز دیجیتال زدم اسمش آریا کوین ارزشش فلان قدره دوستان گول این حرف ها و سیاه نمایی هارو نخورید.کمی مطالعه کنید اطلاعات کسب کنید.
نکته بعدی که باید بگم اینه اصلا اومدیمو همچی درست بود سایت پرداختی داشت.امروزه ارز ذیجیتال بسیار بسیار نوسان داره اومدیم شما پول گزاشتی دوج کوین یکدفعه شد 500 دلار کل سیستم بهم میریزه بنظره شما توان پرداخت داره این سایت؟اون وقت اگه به شما باید 10 دلار سود بده تو ماه با افزایش قیمت ارز دیجیتال به طور مثال باید 100 دلار تو ماه به شما پرداخت کنه والا اکه من بودم در سایت رو تخته میکردم و فرار.فرقی هم نداره بیت کوین باشه یا دوج یا هر ارز دیگه ای.
دوستان خواهشی که دارم اول از همه مطالعه داشته باشید،علم خودتون رو بالا ببرید در مورد ارز های دیجیتال و اگر میخواهید ارز دیجیتال داشته باشید بهترین و ایمن ترین راهش خرید دستگاه های استراخ ارز هست که میخرید و میزاریدش ور دلتون و استخراج میکنید اونییکه میره 150 میلیون تو پلن این سایت ها سرمایه میزاره سایتی که نه شرکتش ثبت شده نه آدرسی تو سایت داره و اینکه انقدر هم گفته میشه کلاهبرداریه، همون بهتر پولش خرده بشه.

ماهان م
ماهان م
3 سال پیش
پاسخ  سهیل

دوج بشه ۵۰۰ دلار ؟!! اصلا میدونه معنی این جمله یعنی چی یعنی از قیمت فعلیش
172,413.69310344 برابر رشد بکنه همچین چیزی‌شما تو کل ارز های دیجیتال تا حالا دیدید اصلا ؟
اصلا شما بگو بشه یه دلار یعنی حجم مارکتش بشه ۱۲۰ میلیارد دلار از اتر هم بیشتر
میشه همچین چیزی ؟؟؟
من نمیگم کسی سرمایه بذاره یا نذاری ولی شما که ادعا دارید که دوساله تو این کارا هستین همچین گاف بزرگی و نباید بدید

سهیل
سهیل
2 سال پیش
پاسخ  ماهان م

پسر خوب من دارم به طور مثال میگم تو که چشم بسته میخونی اول درست حسابی بخون مطلبو درک کن بعد جواب بده.امیدوارم با واژه مثال بیشتر آشنایی پیدا کنی. تو کل مطلبو ول کردی چسبیدی به مثال ؟؟؟؟ امثال شما ها هستید که هیچیو درک نمیکنید و این درک نکردتون و چشم بسته حرف زدناتون سرمایه خیلی هارو به باد میده.

رضا محمدی
رضا محمدی
3 سال پیش

یعنی با این حساب و کتاب اگه شما فقط هزار تومن بزارید سایت و سود هر ماه رو دوباره سرمایه گزاری کنید و اصلا برداشتی نداشته باشید اونوقت بعد ۲۷ ماه یه میلیاردر میشید.این امکان داره اصلا؟شک نکنید تا چند ماه بعد سایت اسکم میشه.یکم مغزتون رو به کار بندازید و حساب کتاب کنید.معتبرترین بانکای دنیا همچی سودی نمتونن بدن.بیشترین مقدار سودی که من دیدم ing bank بود اونم با ۰/۶ درصد(شش دهم درصد نه شش درصد ) در ماه ?

علی عمادی
علی عمادی
3 سال پیش

دوست عزیز من تو این سایت 7000دوج سرمایه گزاری کردم و 7700 دوج گرفتم اینی که نوشته 110 درصد سود منظورش سود + پول خودته
اینطوری گپزاشته که مشتری طمع کنه
منظوری د ر اصل اینه
مثلا
300 دوج بدید و سر ماه 330 دوج بگیرید
نه اینکه 300 دوج بدید و سر ماه 300+330 دوج بگیرید
من خودم اینو از رو طمع رفتم سرمایه گزاری کردم
اخر ماه هم دوژ 20% سقوط کرد و سایته هم به من 10 درصد سود داد
یعنی 10 درصد ضرر کردم

ehsan
ehsan
3 سال پیش

پس یعنی پرداخت میکنه؟

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.