00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > ico ها > بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!
ico ها اخبار تحقیق و توسعه جرم شناسی

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

این روزها کلاهبرداری‌های مربوط به ماینینگ یا استخراج ابری با سودهای تضمینی و نجومی، به شدت در حال افزایش هستند. پس از راه‌اندازی شدن سایت کلاهبرداری مستر دیجی کوین، حالا وب‌سایت دیگری به نام «ایران‌کوین‌ماین» به آدرس irancoinmine.com ظهور کرده است. در این مقاله به بررسی این پروژه کلاهبرداری می‌پردازیم.

شاید شما هم با دیدن سودهای نجومی استخراج دوج‌ کوین در سایت‌های مختلف، بدون اینکه لازم باشد خودتان تجهیزاتی بخرید و نگران هزینه برق یا خرابی‌ها و سر و صدا و مشکلات دستگاه استخراج خود باشید، دوست داشته باشید سرمایه خود را در اختیار یکی از این سایت‌هایی که ادعا می‌کنند با استخراج دوج‌ کوین می‌توانند سودهای بالایی به شما بدهند، قرار دهید.

تاکنون بارها درباره این‌گونه سایت‌ها در چند مقاله و بخش امنیت وب‌سایت ارزدیجیتال هشدار داده‌ایم که چیزی جز یک طرح پانزی و هرمی کلاهبرداری نیستند و پس از جمع کردن سرمایه زیاد از کاربران، اقدام به مسدودسازی حساب‌ها و در نهایت فرار می‌کنند. در اینجا وب‌سایت کلاهبرداری «ایران کوین ماین» را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سودهای نجومی

پلن‌های سرمایه‌گذاری که توسط این سایت ارائه می‌شوند به شرح زیر هستند:

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

هر جا سود تضمینی با نرخ‌های نجومی دیدید به کلاهبرداری بودن آن شک کنید، مخصوصا اگر در فضای غیرقانون‌گذاری شده ارزهای دیجیتال و ماینینگ ابری باشد.

از آنجایی که در این سایت مطرح شده با استفاده از دستگاه‌های ماین فیزیکی، استخراج دوج‌ کوین صورت گرفته و سود حاصل از استخراج دوج‌کوین بین صاحبان سرمایه تقسیم می‌شود، این سوال پیش میاد که چگونه امکان دارد استخراج دوج کوین انقدر سود‌ ده باشد که با در نظر گرفتن هزینه برق، مشکلات دستگاه‌های ماینینگ، سود خود سایت و .. بازهم چنین سودهایی برای صاحبان سرمایه باقی بماند؟

حال آنکه افراد متخصص در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال می‌دانند دوج‌کوین از جمله ارزهایی بوده که استخراج مستقیم آن همواره نسبت به سایر ارزها با سود کمتری و حتی گاهی با سود منفی همراه بوده است. برای اینکه این موضوع برایتان اثبات شود، مقاله استخراج ترکیبی (Merge Mining) را مطالعه فرمایید.

آیا منطقی ست سود این سایت از سودی که تعهد کرده به سرمایه‌گذاران می‌دهد کمتر باشد؟ با یک حساب سر انگشتی و با در نظر گرفتن سودی که سایت برای خود در نظر گرفته و همچنین هزینه برق و نگهداری و تعمیرات دستگاه‌ها ، استخراج دوج‌کوین باید حداقل ۲ برابر ارقام ارائه شده برای خودشان سود داشته باشد تا بخواهند این سودها را به سرمایه‌گذاران بدهند، یعنی حداقل ۲۰۰% سود! یادتان باشد همیشه برنده نهایی این سایت‌ها هستند.

عدم شفافیت

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

تشخیص یک طرح کلاهبرداری خیلی سخت نیست

در بخش دیگری از سایت قید شده که همه سرمایه‌گذاری آنها در بخش استخراج و آن هم استخراج دوج‌کوین نیست، بر اساس ادعای این سایت، توزیع سرمایه‌گذاری آنها در بخش های مختلف به صورت زیر است:

  • %۴۰ سرمایه گذاری در بازار بورس بین المللی نیویورک(استاک مارکت)
  • %۴۰ از طریق ماینینگ ارزهای پر سود
  • %۲۰ ترید کردن ارزهای دیجیتال

بنا بر ادعای این سایت تنها %۴۰ از سرمایه جذب شده توسط آنها به بخش استخراج اختصاص می یابد که همان هم بین استخراج ارزهای مختلف تقسیم می‌شود. سوال اینجاست که دلیل ارائه ندادن اطلاعات شفاف توسط این سایت چیست؟ چرا بطور واضح بیان نشده که استخراج چه ارزهایی صورت می‌گیرد؟

با وجود اینکه همه ارزها با تجهیزات یکسانی استخراج نمی شوند و همچنین نرم‌افزار لازم برای استخراج ارزهای مختلف نیز متفاوت است، تغییر دادن ارز دیجیتالی که استخراج می‌شود نیز ساده و بدون هزینه نخواهد بود و در بسیاری از مواقع توجیح اقتصادی ندارد، بنابراین ارائه ندادن لیستی برای ارزهایی که استخراج می شوند، می‌تواند نشانه‌ای باشد از این امر که اصلا استخراج و تجهیزات ماینینگی وجود ندارد.

همچنین نام بردن از دو عنوان کلی سرمایه‌گذاری در بازار بورس بین المللی نیویورک و ترید کردن ارزهای دیجیتال که ۶۰% کل سرمایه‌گذاری‌های آنها را در برمیگیرد نیز بسیار بحث برانگیز است.

سود بردن در بازار بورس بین المللی نیویورک به دانش و تجربه بسیار بالایی نیاز دارد، و ترید کردن ارزهای دیجیتال نیز علاوه بر نیاز به تسلط کامل بر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای مختلف بازار بسیار پر ریسکی می‌باشد. بنابراین قطعا نباید سود تضمینی و با چنین نرخی ارائه شود.

شرایط و ضوابط زیرکانه

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

شاید یکی از مواردی که هیچ کدام از ما معمولا توجهی به آن نداریم مطالعه شرایط و ضوابط یک سایت قبل از پذیرش آن است، سایت ایران کوین ماین در بخش شرایط و ضوابط خود موارد عجیبی را مطرح می‌کند که در زیر به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

کارمزد و سود متغیر

لازمه سرمایه‌گذاری درست، آگاهی کامل از تمامی موارد تاثیرگذار در سرمایه‌گذاری ست. سایت Irancoinmine.com با انتشار عبارت زیر در بخش شرایط و ضوابط سایت از همه چیز سلب مسئولیت کرده است:

«ایران کوین ماین حق دارد بدون اطلاع قبلی نرخ سود یا کارمزد و یا میزان پاداش در قبال عضو گیری مشتری‌ها را بنا به شرایط کنونی تغییر دهد. همچنین ایران کوین ماین موظف است از حدود اختیارات خود تعدی ننماید و مشتری این اجازه را به ایران کوین ماین جهت تغییر نرخ سود و میزان کارمزد می دهد.»

ثبت‌نام در سایت و سرمایه‌گذاری در آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط سایت از سوی شما بوده، به این معنی ست که ایران‌کوین‌ماین حق دارد نرخ سود را به صفر یا حتی منفی برساند یا بخشی از سرمایه شما را به عنوان حق عضو‌گیری و یا کارمزد بردارد.

حق تام الاختیار ایران‌کوین‌ماین در برابر سرمایه افراد

دیگر موضوع بحث‌ برانگیزی که در بخش شرایط و ضوابط سایت آمده، داشتن اختیار کامل ایران‌ کوین‌ ماین برای تغییر شرایط و قوانین است. بر اساس این ماده مشتریان این حق را به ایران‌کوین‌ماین می‌دهند که هر زمان که خواست هر یک از قوانین سایت را که تمایل داشت تغییر دهد. این عملا به معنای دادن وکالت تام‌الاختیار سرمایه خود به آنهاست زیرا بر اساس این شرط، ایران‌کوین‌ماین حق دارد هر زمان که بخواهد قوانین را به نفع خود تغییر دهد و مشتریان نیز حق هیچ گونه اعتراض و شکایتی ندارند، زیرا این آیین‌نامه را در ابتدا پذیرفته‌اند.

متن این شرط از آیین‌نامه ایران‌کوین‌ماین عینا در زیر آمده است:

«ایران کوین ماین حق دارد در هر زمان شرایط و قوانین را تغییر دهد، همچنین ایران کوین ماین مختار به عدم ادامه بازی بوده و میتواند هر زمان که بخواهد به آن خاتمه دهد ، از طرفی ایران کوین ماین موظف است حداقل ۳۰ روز قبل از اتمام بازی آن را اطلاع رسانی نماید تا مشتریان خود تصمیم به ادامه بازی یا عدم ادامه بازی بگیرند. درصورتی که مشتری تمایل به پذیرفتن تغییرات یا اضافه شدن ندارد ، حق دارد تا موافقت نامه را تا تاریخی که صلاح می‌داند اجرا نماید و اختیار خروج از وبسایت را بدون هیچ محدودیتی دارد.»

موضوع دیگری که درباره قانون بالا جلب توجه می‌کند، بکار بردن واژه «بازی» از سوی سایت و اختیار ادامه دادن یا توقف بازی از سوی آن‌ها در هر زمانی که بخواهند است. سرمایه‌گذاری در بورس نیویورک، ترید کردن ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج این ارزها هیچ کدام چیزی نیست که بتوان از آن به عنوان بازی یاد کرد. کار کردن در هر کدام از این سه بخش نیاز به علم و تجربه زیادی دارد، و یک کار کاملا تخصصی به حساب می‌آید و به هیچ عنوان نمی‌توان به عنوان به جنبه سرگرمی و بازی نگاه کرد مگر اینکه تعهدی در میان نباشد و حفظ سرمایه‌ای که وارد آن کار شده اهمیت نداشته باشد.

بدون هویت

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

یکی از چندین گاف سایت ایران کوین ماین – تیمی که حتی حوصله طراحی درست سایت خود را ندارند

این وب‌سایت هیچ اطلاعات هویتی درستی از خود منتشر نکرده است.

اعتماد شما به سایت‌هایی نظیر irancoinmine.com مانند این است که فردی در خیابان به شما بگوید اگر سرمایه خود را در اختیارش قرار دهید می‌تواند بعد از یک ماه سود بالایی را به حساب شما واریز کند. آیا به او اعتماد می‌کنید؟

حداقل لازمه این اعتماد، دانستن اطلاعات اولیه راجع به هویت آن شخص و داشتن دسترسی به او از طریق اطلاعات تماس او، محل کار و محل زندگی او و … است. حتی با داشتن این اطلاعات هم اعتماد به آن فرد برایتان سخت خواهد بود.

حال با سر زدن به بخش تماس با ما در سایت irancoinmine.com عملا میبینیم که اطلاعات تماسی وجود ندارد. تنها راه ارتباطی شما با این سایت آدرس ایمیل و آیدی تلگرام و اینستاگرامی می باشد که سایت در اختیارتان گذاشته است. یعنی شما به حداقل اطلاعات اولیه هم دسترسی ندارید و هیچ مدرکی که نشان دهد چه کسانی پشت این پروژه قرار دارند، وجود ندارد.

چیزی که مهر تایید دیگری بر اثبات بی‌هویت بودن این سایت و اسکم بودن آن می‌زند، وجود غلط‌های املایی و نگارشی زیاد در آن است. زمانی که هدف کسب و کاری “ماندن” باشد، بدیهی ست برای راه‌اندازی و شروع آن و در ادامه برای بهبود آن زمان زیادی صرف خواهد کرد، اما با وجود اشتباهات دستوری و املایی دیده شده در سایت می‌توان پی برد که این سایت نیز مانند دیگر سایت‌هایی که ادعا دارند با استخراج ارزهای دیجیتال و مخصوصا دوج‌کوین سودهای هنگفتی در اختیار شما قرار می‌دهند، اسکم بوده و دیر یا زود این موضوع آشکار می‌شود.

پرداخت‌ سود منظم در ابتدا برای جلب اعتماد

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

این تصویر را بارها ببینید

یکی از ویژگی‌های سایت‌هایی مانند ایران‌کوین‌ماین که سرمایه افراد را با تعهد به پرداخت سودهای نجومی جذب می‌کنند، این است که در روزها یا ماه‌های اولیه‌ای که مشتریان قصد برداشت سود خود را دارند، سود به موقع و به همان میزانی که تعهد کرده‌اند، به حساب مشتریان واریز شده تا از این طریق اعتماد آن‌ها جلب شده و این سایت‌ها بتوانند سرمایه بیشتری جذب کنند، اما باید هشیار بود که این به معنای معتبر بودن و اسکم نبودن آن‌ها نیست، بلکه به این معناست که آنها قصد کلاهبرداری وسیع‌تری را دارند. در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف هم این سایت بازخوردهای منفی زیادی توسط کاربران داشته است.

جمع‌بندی

ادعای پرداخت سودهای نجومی و تضمینی، شفاف نبودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری، غیرحرفه‌ای بودن تیم و وجود اشکالات مختلف در نگارش و املای کلمات استفاده شده در سایت، داشتن حق تغییر سود و کارمزد از طرف ایران‌ کوین ماین در هر زمانی که بخواهند، عدم ارائه اطلاعات تماس و در نتیجه عدم دسترسی به تیم ایران‌کوین‌ماین، همه و همه مهر تاییدی بر اسکم بودن این پروژه می‌زنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بررسی وب‌سایت کلاهبرداری ایران کوین ماین/ کلاهبرداری‌های ماینینگ تمامی ندارند!

درباره نویسنده

گروه نقد و بررسی

گروه نقد و بررسی

88
دیدگاه کاربران

avatar
23 Comment threads
65 Thread replies
60 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
52 Comment authors
گمناممجتبیمهدی پویاامیرسپهر Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
کامران
کامران

روش کلاه برداری سایت مستر دیجی کوین که یک سال پیش راه افتاد به این صورت بود که شروع آن از از پنل ۳۰۰ دوجی به مبلغ ۸ هزار تومن برای جلب اعتماد و شروع یه تست استخراج ارزان قیمت که طرف بعد از یک ماه اعتمادش جلب شد که ۳۰۰ دوجش شده ۳۲۰ دوج و میتونه برداشت کنه سرمایه گذاریش به ترتیب بیشتر کنه و به ترتیب پنل های هزار دوج >۵ هزار دوج >۵۰ هزار دوج> ۲۰۰ هزار دوج >۱.۵ میلیون دوج >۳ میلیون دوج >۵ میلیون دوج انتخاب و سود های بسیار کلانی ببره مثلا پنل آخر که ۵ میلیون دوج به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومن ماهی ۶۰ میلیون تومن سود بده که اصلا با هیچ عقلی جور در نمیاد که طرف ۱۵۰ میلیون تومن پول بذاره و راحت خودش بدون دردسر ماهی ۶۰ میلیون سود باور نکردنی ببره و اصل پولشم داشته باشه یعنی ۱۵۰ میلیون بذاری آخر سال ۷۰۰ میلیون سود ببری و ۱۵۰ میلیونتم داشته باشی خیلی خیلی خنده داره که آدم های ساده لوح رو وسوسه یه شبه پولدار شدن بر میداشت و ماشین یا خونشون میفروختن و سرمایه عمرشون میریختن تو حلقوم کلاه بردارها و جالبه من خود از همون یک سال پیش پی گیری این سایت حقه باز بودم و خنده دار اونجا بود که صاحب سایت برای جلب اعتماد بیشتر ادعا می کرد ارز دیجیتال آریا کوین رو افتتاح کرده و قراره به زودی در صرافی های مهم لیست بشه که همه کاربران سایت فکر کنن صاحب سایت شخص بلیونری هست و به فکر خوردن حق مردم نیست و در این آخر هم به روش ماهرانه ای فن آخر رو زد و برای اعتماد بیشتر کاربرا و جمع کردن بیشتر سرمایه مردم قسمت تایید دو مرحله ای گوگل اثینتیکیتور رو اجرا کرد که کاربرا مطمن بشن سرمایشون هک نمیشه و در پرده آخر اومد تو کانال تلگرامش اعلام کرد دامنه سایتش چون اروپا هست و آی پی ایرانی ها تحریم شده مجبوره دامنه سایت تغییر بده به io و اعلام کرد که تایید دو مرحله ای رو از سایت بر میداره و همین چند روز پیشم اومد گفت به سایت حمله شده و مقدار ۸۴ میلیون دوج به سرقت رفته که گناه بندازه گردن هک شدن سایتش و خودشو مبرا کنه و کاربرای مال باخته رو قانع به این کنه که خودش مقصر نیست به سایتش حمله شده و کم کم قضیه سرد بشه و بی خیال بشن .
این خلاصه ای بود از این سایت کلاه برداری

دوج کوین
دوج کوین

دقیقا زدی تو خال

پوریا
پوریا

داداش این همه حرف زدی خوشم میاد خودت صفر تا صدشو میدونی همه ی اینا رو هم دنبال کردی باریکلاااا یعنی وقت گذاشتی این همه مدت این سایت رو دنبال میکردی خوبه خوشم اومد D:
خب حالا اینایی که گفتی یعنی چی
الان سایت جمع شد رفت ؟؟؟
والا نمیدونم فاز شما چیه ؟
اون اریا کوین هم که میگی اونم لیست شد به اونم شک داشتی

امیر
امیر

متاسفانه سایت کلاهبرداره

سپهر
سپهر

داداش شماره آی دی تو بده بگم چندتا رفرال بیاد برات
انقدر که تو توی این سایت فعال و پیگری هستی، خود پارسا نیست و حقته چندتا رفرال داشته باشی
تمام این حرفا رو زدی تهش؟؟؟
سرمایه ما ( من و خودت و بقیه) دزدیده شد؟ دیگه به پولامون دسترسی نداریم؟ برداشت نمیتونیم بزنیم؟
مسخره ترین قسمت حرفت اون قسمت حذف کد دو مرحله ای بود که چه قشنگ به فارسی نوشتیش!!!!
هیجا نگفته که قراره این کد حذف بشه، کانالتو عوض کن داداش! شاید توی کانال اشتباهی عضوی

شما و امثال شما از اون دسته آدم هایی هستین که هم دارین سود مستر رو میگیرین و حالشو میبرین هم بدگویی شو میکنین!!!

پر سود و پر دوج باشید

امیرعلی حیدری
امیرعلی حیدری

سپهر لایک داری
این اقا کامرانمون فکر کنم از اینور اونور یه چیزایی شنیده و یه جمع بندی که خوشگل تموم شه زده تنگ متنش که بقیه باور کنن
این مستر دیجی کوین همه هزینه هک دی داس رو پرداخت و جبران کرد تا امثال شما نگن پول خوری کرده.
بعدشم خدایی تو یه نفرو بگو از این سایت ضرر دیده باشه.
وقتی اولین کوین ایرانی رو زد مطمئن باش افراد هشیار میفهمن که ارز زدن به همین راحتیا نیست .پس سایت مستر دیجی کوین یه پشتوانه قوی داره.
اگه واقعا اینقد از عوض شدن ادرس سایتش ناراحتی میتونی پولاتو از توش برداری.زیادی سود کردی زده زیر دلت.🙂

meisam
meisam

به مستر دیجیکوین متاسفانه اعتماد کرده بودم. سرتونو درد نیارم. فقط این منظره ای که من الان دیدم رو چجور توجیح میکنید !! چند روز پیش گفت برای جبران ضررهاتون از بالانس دوجتون آریا کوین بخرین و حتی چند درصدم میبرم بالا سود پنل آریا کوین رو تا ضررتون جبران شه و گفت زودترم انجام بدین… الان فقط ریزش ارزش آریا کوین رو نظاره کنید که چندصد درصدم سود پنلو بالا ببره باز سرمایمون برنمیگرده ارزشش. قشنگ جیبمونو زد خودمونم نفهمیدیم از کجا خوردیم . و جالبه هنوزم عده ای نفهمیدن . و خیلی بعید میدونم که این آلت کوین با این پشتوانه ی افتضاح سقوطش متوقف شه .

سپهر
سپهر

میثم جان
چه کسی به شما گفت که برای جبران ضررهاتون، دوج رو به آریا تبدیل کنین؟ آقای پارسا گفتن؟
فکر کنم شما هم مثل کامران توی کانال اشتباهی عضو شدی
حرف این بود که کسانی که میخوان زودتر برداشت بزنن، با دوج، پلن آریا فعال کنن چون درگاه آریا آنی هست و بعدا ببرن صرافی بفروشن
افت قیمت آریا هم بخش زیادیش بخاطر سادگی و بچه بازی فروشنده ها در صرافی هستش که قیمت فروش رو پایین میذارن و بخش دیگه اش هم بخاطر حجم زیاد فروشنده هاست
شما جیبت زده نشده، فقط عجله کردی و قبلش تحلیل نداشتی و مثل بقیه، هیجانی رفتار کردی

پر سود و پر دوج باشید

مجتبی
مجتبی

سلام آقا سپهر
من یکی از سرمایه گذارها تو مستر دیجی هستم، تقریبا یک ماهه وارد سایت شدم ولی چند روزه هر چقدر تلاش میکنم از حسابم برداشت کنم متاسفانه موفق نشدم، و مدام این پیغام داده میشه که سرور در حال آپدیت هست یک ساعت بعد تلاش کنید. شما خودت این چند روز برداشت داشتی؟ اگه داشتی ایا ساعت خاصی بوده یا کار خاصی باید انجام داد؟ در ضمن یه خبری تو کانالش منتشر شد که تا ۴۵ روز آینده سیستم برداشت جدیدش فعال میشه آیا تا اون زمان من نمی تونم پولم رو برداشت کنم؟

مهدی پویا
مهدی پویا

سلام من از اول فروردین بصورت روزانع ۵۰۰۰ واحد برداشت زدم و همه سرمایه مو کشیدم بیرون منتظرم اوضاع سایت مشخص بشه شاید دوباره سرمایه گذاری کنم برداشت میشه زد فقط یکم سخته

مجتبی
مجتبی

شما چجوری برداشت زدی، ساعت خاصی داره؟ من هر چقد تلاش کردم نشد

رزیدنت
رزیدنت

اون ۱۱۴ درصد نوشته منظورش ۱۴ درصد هست. ۱۴ درصد خیلی منطقیه. با دو تا سیگنال آسون در ترید میشه ۱۴ درصد گرفت. خیلی سود هنگفتی نیست که میگین

eoep
eoep

چیزی که نوشتن ملاکه. این میتونه دو دلیل داشته باشه:

۱- سوتی دادن که نوشتن ۱۱۴ درصد
۲- قصد اخفال بیشتر مردم رو داشتن

در ضمن داداش ۱۴ درصد در ماه به صورت تضمینی منطقیه؟ وارن بافت هم همچین سودی رو تضمین نمیده. یه خرده فکر کنید یه خرده فکررررررررررررررررررررررررر

رزیدنت
رزیدنت

به نظرم قصد اغفال داشتن. من خودم توی این سایت سرمایه نزاشتم. ولی حرفم اینه که ۱۴ درصد زیاد نیست واقعا که نتونن از پسش بربیان

حمید.ح
حمید.ح

برو تحقیق کن بعد حرف بزن. سایت خودتون از همه خراب تر حد نداره

Sadjat
Sadjat

قربونت برم نوشته سود ماهانه !! تعریف سود اینکه روی پولی که گذاشتی یه مبلغی بدن ، به قول خودشون سرمایت سر جاشه این مقدارم روش میدن …
این مقدار سود اصلا منطقی نیست

رضا
رضا

من طرفدار این سایتها نیستم ولی چون باهاشون کار کردم میگم
سود ماهانه با احتساب سرمایه اولیه که ۱۰۰ درصد است می شود ۱۱۱ درصد و شما خودتون اینو میدونید ولی نمی دونم چرا دارید مردم و گمراه میکنید؟؟؟؟

بهرام شادمانپور
بهرام شادمانپور

عزیز من همه سایتای سرمایه گذاری وقتی مقدار سود رو درج میکنن اینجوری مینویسن
حتی بیشترشون بالاترین سود پلن رو مینویسن ک بگن زیاد سود میدیم
۱۱۰ درصد ینی ۱۰۰ درصد اصل سرمایه با ۱۰ درصد سود ک خیلیم منطقیه

این سایت رو خیلیا به عنوان کم سود ترین سایت این حوزه میشناسن اما چون سود منطقی میده خیلیا قبولش دارن
یادمه روزی ک ارز دیجیتال مقاله در مورد مستر دیجی نوشت من اومدم از مستر دفاع کردم و علیه سایت جبهه گرفتم اما الان میفهمم ک مستر دیجی واقعا کلاهبرداره و با روشهای خیلی زیرکانه پول یوزر ها رو بلوکه و سرقت میکنه و هر روز یه روش جدید رو بکار میبره
هفته گذشته هم با بستن درگاه پرداخت مانع از برداشت سرمایه همه یوزرا شد و خودش با سرمایه اونا در پامپ دوج سود ۹۰ درصدی بدست آورد
اما تا حالا در مورد ایران کوین ماین چیز مشکوکی ندیدم هر چی ک گفتن دقیق بوده همه هم ادمین سایت آقای توسل رو میشناسن و خیلیا باهاش تماس تلفنی داشتن
شاید ماینر نداشته باشن ولی سودش اینقد منطقی هست ک شاید از عهده پرداختش بر بیان
مدیر سایتش گفته بود میخایم برق کشاورزی ارزون گیر بیاریم شاید اگه هزینه برق کم بدن میشه گفت ک میتونن سود مردمو پرداخت کنن
الانم نمیخام رو حرفم پافشاری کنم شاید مث مستر حق با سایت باشه

رضا
رضا

درصد با اصل پول سرمایه گزاری شده می باشد من خودم از هر دوتا سایت سود بردم و اصل پولم و خارج کردم

Arash
Arash

دوست عزیز نوشته ۱۱۴ درصد ماهیانه پس:
۱_اگه منظورش همین باشه که یعنی شما صد هزار تومن پول بزاری اخر ماه ۱۱۴ هزار تومن فقط سود پولت میشه یعنی کل سرمایت ۲.۱۴ برابر میشه تو یک ماه احتمالا بعد از یک سال پولت ۲.۱۴ به توان ۱۲ میشه یه چیزی حدود ۴۰۰۰ برابر، کاملا منطقیه همچین سود نه!!!!!!!!!!!😂
۲_اگرم منظورش ۱۴ درصد بوده ،کاری نداریم اونم میشه سالی ۱۴۰% سود خالص که بازم خیلی خیلی بعیده،ولی اینا چجوری هنوز فرق بین سود و درآمد رو نمی دونن و می خوان تو بازارهای جهانی ترید و سرمایه گذاری کنن😂😂😂😂

meisam
meisam

ه مستر دیجیکوین متاسفانه اعتماد کرده بودم. سرتونو درد نیارم. فقط این منظره ای که من الان دیدم رو چجور توجیح میکنید !! چند روز پیش گفت برای جبران ضررهاتون از بالانس دوجتون آریا کوین بخرین و حتی چند درصدم میبرم بالا سود پنل آریا کوین رو تا ضررتون جبران شه و گفت زودترم انجام بدین… الان فقط ریزش ارزش آریا کوین رو نظاره کنید که چندصد درصدم سود پنلو بالا ببره باز سرمایمون برنمیگرده ارزشش. قشنگ جیبمونو زد خودمونم نفهمیدیم از کجا خوردیم . و جالبه هنوزم عده ای نفهمیدن . و خیلی بعید میدونم که این آلت کوین با این پشتوانه ی افتضاح سقوطش متوقف شه .

رضا همتی
رضا همتی

دوستان من دنبال یه سایت معتبرم از دوستان کسی که یه سایت قانونی و غیر کلاهبرداری داره ممنون میشم معرفی کنه

محمد
محمد

سلام من داخل مستر دوج ۱۰۹۱۳ نفر اول برای ثبت نام بودم خانمم هم زیر مجمعه خودم بود با دو دستگاه جدا سیم کارت و ای پی جدا کیف پول مشترک داشتیم یکی دو بار من با کیف مشترک برداشت و اکتیو کردم بعد با اپراتور انلاین صحبت کردم گفتم اشکال داره با یک کیف من مدیریت کنم بهم گفتن بله مشکل پیش میاد از اون تاریخ من برای خانمم کیف جدا درست کردم و خودش کارشو انجام میداد بعد چند ماه گذشت الان دیدم برای هر دو ما پیام اومد که شما با یک کیف کار کردین حساب شما بصورت تعلیق در اومد .چند بار هم پیام دادم اما کسی جواب نداد.هر چی میبینم من تخلفی نکردم نمیدونم چرا این کار رو کردن بدون هیچ تذکری حسابمو بستن . تو تمام سایتها این پیام و گذاشتم شاید کسی پیدا بشه بتونه کمک کنه با ادمین سایت صحبت کنم تا سرمایه اولیه خودمو و خانمم و بهم برگردونن ۴۴۰ هزار تا من اکتیو داشتم ۲۵۰ هزار تا خانمم

Khorso
Khorso

دوست عزیز وقت بخیر

این سایت با افکار یک ایرانی ساخته شده، یعنی تمام درزهایی که ما ایرانی ها بلد هستیم برای دور زدن درش بسته شده، قطعا اگر این چنین موضوعی رخ داده بابت تعدد اکانت بوده، به هیچ وجه نباید با یک کیف پول به دو حساب نه واریز و نه برداشت داشته باشید و آی پی مشترک!
شما از طریق ایمیل هایی که ثبت نام کردید به پشتیبانی ایمیل بزنید و موضوعی که از ابتدا انجام شده به صورت کامل و شفاف توضیح بدید، از هر دو ایمیل ثبت نام شده!

موفق باشید

سعید پرویزی
سعید پرویزی

شما که گذاشتی کلاهبرداریه اول برو ببین سود پلن هاش از ۱۰ درصد تا ۱۴.۷ درصده بعد بیا جوسازی کن،فکر کردی نمیدونیم میرید حمله دیداس میزنید به این سایت و اون سایت.جمع کن سایتتو

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز
حملات و اینجور چیزها یک بازی روانیه که اون وب‌سایت برای توجیه کلاهبرداری‌های خودش و کم کردن موجودی از حساب‌ها شروع کرده وگرنه ما در ابتدا چنین وب‌سایت‌هایی رو اصلا نمی‌شناختیم اما بعد از مشاهده فعالیت‌های کلاهبرداری گسترده از جانبشون، به آگاه‌سازی اقدام کردیم.
درباره سودها هم باور بفرمایید هیچ مکان معتبری وجود نداره که به شما ماهانه ۱۴ درصد سود تضمینی بده و فقط این وعده ها رو در سایت‌های پانزی مشاهده می‌کنیم.
موفق باشید.

سپهر
سپهر

با سلام
من نمیخوام راجب سیستم درست سود دهی و منطق درست در تقسیم سود پلن های مستردیجی حرف بزنم، چون هم سایرین گفتن و هم خود شما وقتی وارد پنل کاربریتون بشید!! میتونید ببینید سود پلن ها بر اساس مارکت کم و زیاد میشه. حرف من چیز دیگه است.
یک حرکت انفعالی دیگه از خودتون نشون دادین!
شما اگر واقعا هدفتون معرفی سایت های پانزی است، چرا به سایت های دیگه ای که اونا نیز همه گیر شدن اشاره نمیکنید و وقت برای کوبیدن و توپیدن بهشون صرف نمیکنید؟
تصور من اینه که این مقاله شما که نتیجه عکس خواهد داشت به چند دلیل
۱- کاربران سایت های مستر دیجی کوین و ایران کوین ماین میان و از تجریه های شخصی و خوبشون میگن و هرچه شما رشته کرده بودین برای بد گفتن از این دو سایت، پنبه خواهد شد
۲- ادامه حیات این دو سایت و قدرت گرفتن شون و عملکرد پایدارشون، کل پیش بینی های منفی شما رو زیر سوال خواهد برد
۳- استدادل های شما دونه به دونه زیر سوال میره و با موجی از حمایت کاربران این دو سایت مواجه خواهید شد

بقول یکی از دوستان که نظر گذاشته بود، ما ایرانی ها نمیتونیم ببینیم یک ایرانی دیگه داره به محبوبیت میرسه و توی زمینه حرفه ای که داره رو به رشد هست
هرچقدر هم این حملات و مشکلات سایت مستر دیجی روی اعصاب ما یوزرها باشه، بازم توجهی به این جو منفی و اشاعه ترس شما و امثال شما و باقی دلالان نمیکنیم! چون ما یه خانواده شدیم

انشالله که همه یوزرهای این دو سایت، مخصوصا مستر دیجی کوین پر سود و پر دوج باشن و این هکرها و دلالان داخلی هم سر عقل بیان و بجای هزینه برای حمله به مستر دیجی، بیان اونا هم سرمایه گذاری کنن و یه سود مناسب و منطقی ببرند. لینک رفرال هم خواستن من درخدمتم :دی

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز
اگر کمی جستجو بفرمایید ما درباره چندین طرح کلاهبرداری (خارجی و داخلی) مثل بیت کانکت، pm7 و wcx هم هشدار داده بودیم که نتیجه ش هم مشخص شد.
ما هیچ‌گونه مشکل شخصی با کسی نداشتیم که قصد مزاحمت برای کسب و کار معتبری رو داشته باشیم اما این وب‌سایت‌ها قطع به یقین کلاهبرداری هستند.
حمله و اینجور مسائل فقط یک بازی روانی توسط اون وب‌سایته که برای کم کردن موجودی‌ها و توقف فعالیت‌های سایتشون دلیل داشته باشن. تنها هدف ما آگاه‌سازی کاربرانه. اگر فکر میکنید معتبره بسیار خب ادامه بدید.
زمان همه چیز رو ثابت خواهد کرد.
موفق باشید.

Arash-zr
Arash-zr

اگه اين سايت ميتونه چنين سودى بده و درآمدزايى بالايى داشته باشه ديگه چه نيازى به سرمايه هاى خرد مردم داره؟ ميتونه يك يا چند سرمايه گذار بزرگ پيدا كنه و قرارداد ببنده (بازى كنه!) ، ديگه نيازى نيست با اين همه آدم سر و كار داشته باشه و بخواد درد سر واسه خودش درست كنه.
آخه مردم عزيز يكم عقلتونو به كار بندازيد.
اين طرح از نظر من كاملا پانزى اسكم هست و به زودى محو خواد شد و “بازى” رو تموم ميكنه.
لطفا سرمايه هاتونو بيرون بكشيد و به خودتون رحم كنيد.
ممنون ارز دیجیتال بابت مقاله هاى خيلى خوبتون، دمتون گرم 👍🏻

سپهر
سپهر

حالا یکی دو نفر ( مستر دیجی و ایران کوین ماین) پیدا شدن و میخوان این سود بالاشونو به هموطنانشون بدن و در ازاش سرمایه جذب کنن برای توسعه کارشون، شما اذیت شدی؟
دوست عزیز، طرح های پانزی بیشتر از ۳ ۴ ماه بیشتر دوام ندارند
نظرت محترم ولی کاملا ساده لوحانه و سطحی است!

رضا
رضا

سلام من با اون دوتا سایت کاری ندارم ولی سایت goex یکسال و خورده ای دووم اورد بعدش اسفند ماه پارسال اسکم شد.

Arash-zr
Arash-zr

نه من اذيت نشدم دوست گرامى و واسه سود هموطن هام اتفاقا خيلى هم خوشحال ميشم، من ناراحت ضرر عزيزانى هستم كه اينجورى پولشونو (به احتمال قطع به يقين)از دست ميدن ، دقيقا ميدونستم يكى همچين حرفيو ميزنه ولى مثاله اينه كه همچين چيزى نيست و طرح هاى پانزى با طول عمر بيشتر از ٣ ٤ ماه هم داريم ، هيچكس سود خودشو رها نميكنه به فكر سود ديگران باشه.
اصولا هر شخص يا شركتى كه ادعا كنه سود بالا به صورت ماهانه تضمينى پرداخت ميكنه اسكم هست و اين همه جا ثابت شدست ، ولى متاسفانه هر بار مردم از روى نا آگاهى جيب اين اشخاص رو پر مى كنن و متضرر ميشن،
به هر حال قصد من اطلاع رسانى و آگاه سازى بود با توجه به تجربه شخصى خودم وظيفه دونستم.
موفق باشيد

Arash
Arash

هم وطن چی میزنی??!!😂😂😂😂

عرفان
عرفان

دلیل حمایتت چیه؟؟

مجتبی
مجتبی

متاسفانه شما مفهوم طرح های پانزی خوب متوجه نشدی شما فقط خودتو میبینی اطراف تو نمیبینی که چند نفر بخاطر این سایت مستر دوج کوین سرمایه شو از دست دادن کاملا مشخصه شما جزو یکی از افراد خود سایت هستی و میخواهی بگی که قضیه اصن اینطور نیستو این چیزا

علی رضا
علی رضا

من همین امروز ۲۲ فروردین مقدار ۵۵۰۰۰ دوج از ایران کوین برداشت کردم
چرا با دروغ هایتان در رابطه مستر دیجی و ایران کوین جو را مسموم می کنید
خدا ی هم وجود داره
مرد باشید
خودتون رو عقل کل ندونید

سعید پرویزی
سعید پرویزی

این ارز دیجیتال فقط بلده سایت ها رو تخریب کنه،شما برو ببین سودش چقدره؟
بنده خداها دارن ۱۰ تا ۱۵ درصد نهایت سود میدن
ارزدیجیتال چرت میگه

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز تیم ما در این سایت‌ها عضو نشده که ببینه نرخ واقعیش چقدره
هر چی هست در صفحه اصلی اون درصدها نوشته شده
در ضمن ۱۰ الی ۱۵ درصد سود تضمینی (تاکید میکنم تضمینی) فقط در سرویس‌های کلاهبرداری امکان پذیره و هیچ کسب و کار معتبری چنین سودی رو تضمین نمیده
ما قبلا درباره کلاهبرداری‌های دیگری هم مثل بیت کانکت، pm7 و wcx هشدار داده‌ بودیم.
این بار هم زمان همه چیز رو ثابت خواهد کرد
موفق باشید

دانشجو
دانشجو

پس اگه اینجور باشه که بانکهای خودمون هم همشون کلاهبردارن دیگه چون میگن مثلا ۲۰ درصد سود تنضمینی!!!! ایران کوین که کلا سوداش از همون اول کمترین سود میان کل سایتهای ماینینگ بود و مستردیجی هم که اوایل کار تا ۴۰ درصد هم سود می داد ولی با نزولی شدن بازار برای اینکه شرکت دوام بیاره در ۳ مرحله سودهاشو کم کرد و الان فقط ۱۸ درصد داره میده پس اینقدر حرف از تضمین نزنید وگرنه مستردیجی هم هیچ تضمینی نداده که سوداش برای همیشه مثلا ۴۰ درصد می مونه… شما اول خودتون عضو سایت بشید بعد اگه مطمئن شدید که طرف کلاهبرداره بعد بیاد قصه برای مردم تعریف کنید… حالامرد باشید این نظرو بزارید

Arash-zr
Arash-zr

يك: بله بانك ها اگه نگيم همشون و اكثرشوت كلاه بردار هستن و با روش هاى عجيب غريبشون اقتصاد كشور رو دچار آسيب هاى جدى كردن.
دو: اون ٢٠ درصدى كه بانك ها حساب ميكنن كاملا با اين ١٠ ١٥ درصد متفاوت هست، بانك ها سالانه و با جمع سود هاى ماهانه كه به سرمايه اوليه اضافه شده حساب ميكنن اما پانزى اسكم ها عموما سود رو ماهانه حساب ميكنن و ادعا ميكنن كه اصل پولتون هم سر جاش هست.
موفق باشيد.

Nova
Nova

واقعا آدم ناراحت میشه می بینه بعضی ها علاوه بر اینکه در مورد ارزهای دیجیتال اطلاعات درستی ندارند در مورد سیستم بانکداری سنتی هم اطلاعاتشون غلطه!
درصد سودی که بانکها اعلام میکنن برای یک سال هست دوست عزیز.
برای اینکه کامل متوجه بشید، مثلا وقتی میرید بانک حساب باز میکنید با عنوان سپرده گذاری یک ساله با سود ۱۵%، یعنی اگر ۱ میلیون بزارید به مدت یک سال بمونه تو بانک، سود سالیانتون ۱۵۰ هزار تومن میشه که اگر این مقدار رو بر تعداد ماه های سال تقسیم کنید، سود ماهیانه ای که بهتون میدن ۱۲۵۰۰ تومن میشه، یعنی ۱.۲۵% سود ماهیانه میدن نه ۱۵ درصد ماهیانه.
ولی سایت هایی مثه ایران کوین ماین اول اینکه نوشتن ۱۱۵% سود ماهیانه و اگر کسی حداقل دانش ریاضی هم داشته باشه میتونه متوجه شه که اگر منظورشون از این ۱۱۵ درصد این باشه اصل پول ثابت می مونه و ۱۵ درصد سود ماهیانه میدن کاملا با نیت اغفال افراد نوشته شده، اگر اینجوری بود بانک هم سپرده میزاری اصل پولت رو بعد از یک سال بهت میدن باید مینوشتن ۱۱۵ درصد سود سالیانه!

علی
علی

آقای آذرنیوار عزیز من خودم نزدیک به ۷ ماهه که تو مستر دیجی دارم کار میکنم و هیچ مشکلی نداشتم باهاش .
یه سوال دارم ازتون اونم اینه که شما چطور بدون اینکه عضو سایت بشین تونستید توی صفحه اصلی درصدها رو مشاهده کنید ؟؟
عزیز من صفحه اول فقط واسه رجیستر هست ، بعد از رجیستر وارد صفحه اصلی میشن ….

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز
صفحه اصلی ایران کوین ماین رو دیدم
این پست درباره ایران کوین ماینه
در ضمن برای متوجه شدن درباره درصدها نیاز به عضویت نیست
کاربرا در نظراتشون بارها گفتن
موفق باشید

علی
علی

بر فرض اینکه حرف شما درست باشه و فقط صفحه ایران کوین ماین رو دیده باشید ، به نظر شما نقد کردن سایتی چه خوب چه بد از روی (( نظرات کاربران )) کار درست و ((حرفه ای )) هست ؟؟؟
شما حتی یک درصد احتمال نمیدین که آیا اون کاربرانی که این اطلاعات رو به گوشتون رسوندن واقعا کاربران مستر دیجی کوین بودند یا فقط میخواستن سایت رو خراب کنن؟؟
آیا سایت بزرگی متل سایت شما که دم از سابقه و حرفه ای بودن و تجربه میزنه همه نقدهایی که انجام میده اینقدر بی اصول و غیر حرفه ای هست ؟؟
واقعا متاسفم …

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

دوست عزیز اصلا ما کاربران رو ملاک قرار ندادیم. همه شواهد میگن که این یک سیستم کلاهبرداریه
آیا نانی که کپک زده رو باید حتما خورد تا فهمید مسمومه؟
زمان همه چیز رو ثابت خواهد کرد
موفق باشید

دانشجو
دانشجو

ای اقایونی که اینقدر ادعا دارید که میخاید به هموطناتون کمک کنید که چشمشونو باز کنن و مراقب کلاهبردارا باشن ایا شما برای سیل زدگان کاری کردید و حرکتی کردید؟ ولی همین سایتی که اینقدر میکوبینش خودش اینجا نبود ولی دلش در کنار سیل زدگان و مردم کشورش بود و قسمتی در سایت طراحی کردن و از کاربرا خاستن که با دوج هاشون از سیل زده ها حمایت کنن و حدود ۳هزاردلار هم جمع شد.. اون موقع شما کجا بودید و چکاری برای مردم کشورتون کردید که بهش افتخار کنید؟ اشاله که سایت با دعای کاربراش موندگاره و شما جز شرمندگی چیزی براتون نمیمونه.. زمان همه چیزو روشن میکنه هرچند دشمنان همیشه دنبال توطئه و خراب کاری هستن

محمد Ho3n
محمد Ho3n

این ظاهرنماییاشون آخرسر به جایی نمیرسه
ارز دیجیتال تا اینجام دین خودش رو با آموزش و اطلاع رسانی ادا کرده و لازم نیست شما با این حرفای پیش پا افتاده که شاید ۲۰ سال پیش واسش خریداری پیدا میشد ، دل بسوزونی
رفتار حرفه ای و غیر حرفه تفاوتش کاملا مشخصه . دقیقا مثل کلاهبرداری شماها از مردم که بعدا قراره صداش دربیاد

Arash
Arash

ای اقایی که نگرانه سیل زده هایی به جای کامنت گراشتن اینجا برو به سیل زده ها کمک کن. پاشو پاشو 😂😂😂

دانشجو
دانشجو

من و بچه های تیمم که کمک کردیم خاستی بهت ثابت هم می کنم ولی شما چه کاری ای هموطن نگران

گمنام
گمنام

مطمئنی که واقعا کمک کرده و دزدی نکرده به اسم خیریه؟؟؟

سناتور
سناتور

سلام
نکاتی که گفتید رو با دقت بررسی کردید و خب این خودش در جایگاه خودش بنظرم خوبه
مثلا بخش اول که سود هارو گفتین سود ۱۱۴ درصد و این حرفا اصلا اینجوری نیست
بنظرم کاملا اشتباه زدن
اگر یه حساب کتاب ساده کنیم سودشون اگر اشتباه نکنم حدودا ۱۴ درصد میشه که این سایت اومد اون سرمایه ای که برمیگرده رو هم زده و کلا زده ۱۱۴ درصد که این اشتباهه تعریف سود ینی مقدار پولی که میزاری چقد بهش اضافه شده حالا این تعریف دقیق سود نیست ولی خب عامیانش همینه
نکات دیگه که گفتید خب بهتر میبود مثل هویت سایت یا طراحی و تولید محتوا بیشتر روش کار میشد
ولی خب الان من خودم با این سایت کار کردم با سایت mrdigicoin هم کار کردم از ۲ تاش برداشت داشتم و اوکی بودن
یک کاربر معمولیم که سرمایه گذاری کردم
بحثی که هست از چند جای مختلف سود دهی دارن که خب مثلا من الان برام فرق نداره پوله که میارن از کجاست چون تولید این ارز با دستگاهه و سرمایه گذاری که میکنن بیشتر در بورس ها و شرکت های بیمه ای آمریکا و کانادا هست
چون یکسری فرصت های سرمایه گذاری به خود من پیشنهاد شد برای همین شرکت ها
در کل بخواهیم نتیجه گیری کنیم واقعا کلاه بردار نیستن این سایت ها تا اینجاش که هیچ کلاهی بر نداشتن و کاملا دارن با سود دهی خوب کار میکنن
حتی مثلا ایران کوین ماین از مستر دیجی هم بهتره طراحیش پنلش خیلی قشنگ کار میکنه و منظم و دقیق حسابارو میگه بهت

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز
سود تضمینی ماهانه ۱۴ درصد به جز کلاهبرداری هیچ چیز دیگری نیست. حتی بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری و سهام در ایالات متحده سود تضمینی (تاکید میکنم تضمینی) ماهانه ۱۴ درصد نمیدن.
موفق باشید

سناتور
سناتور

ببینید اینکه میگید ۱۴ درصد نمیدن رو من اطلاع دقیقی ندارم ولی الان من یک شرکت بیمه ای بهم پیشنهاد سرمایه گذاری دادن که باید با ۱۰۰۰ دلار سرمایه شروع کنی و ماهانه ۶% سود میدن بهت
و بیشترین درامد از مجموعه سازی هست که پلن های خیلی قوی برای مجموعه سازی داشت که سود بسیار بالایی میشد از بگیری شرکتشم یونیک فاینانس بود
در کل سایت هایی مثل ایران کوین ماین الان بنظرم دارن اصولی کار میکنن به وعده ای که دادن عمل کردن
پول رو پرداخت کردن و دارن کار میکنن پولو نخوردن لفظ کلاه برداری برای چیزی به کار مییره که پول رو خورده باشن دیگه وگرنه سایتی که داره کار میکنه و پرداخت داره چرا باید بهش بگیم کلاه بردار؟ من خودم سرمایه گذاشتم داخل سایتش ولی دارم استفاده میکنم ازش بنظرم که خوب بوده

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام
بسیار خب اگر فکر میکنید معتبره ما جلوی شما رو نمیگیریم
ما هشدارهای لازم رو بهتون دادیم. بقیه ش به خودتون بستگی داره
موفق باشید

علی رضا
علی رضا

یکی از برنامه های مستر دیجی این هست که ارز دیجیتال خودش را بنام AYA یا همون آریا کوین وارد بازار کند که این کار را هم کرده و ارزشش هر AYA حدود ۷۵ سنت می باشد و دارد خرید و فروش می شود
وقتی سایت مستر می تونه با فروش ارز دیجیتالش صد ها میلیون دلار درآمد کسب کنه چه نیازی داره با کلاهبرداری از اعضای سرمایه واقعی مستر هستند سرمایه گذارانشن ناراضی و از دست بدهد و صدها میلیون دلار سود خودش را نابود کند
لطفا یکم تحقیق کنید و بعد بیاید تحلیل از کسب و کار ها و سایت های رقیبتون انجام دهید

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز
با پرداخت مبلغ بسیار پایینی میتونید یک کوین درست کنید و در صرافی لیست کنید.
حجم روزانه اینجور صرافی‌ها به ۱۰ هزار دلار هم نمیرسه.
موفق باشید

پیام
پیام

با سلام

بنده مدتی هست که در سایت مستر دیجی کوین سرمایه گذاری کردم و به صورت آنی برداشت کردم و مشکلی نداشته تاحالا
حتی این سایت به تازگی اولین ارز دیجیتال ایرانی به نام “آریا کوین” رو معرفی کرده که در چند صرافی معتبر تاحالا لیست شده
متاسفانه تخریب کسی که داره به موفقیت میرسه یک ترفند عادی برای رشد در ایران شده که سایت شما هم شروع به استفاده از این ترفند کرده

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار

سلام دوست عزیز
ما هیچ‌گونه مشکل شخصی با کسی نداشتیم که قصد مزاحمت برای کسب و کار معتبری رو داشته باشیم اما این وب‌سایت‌ها قطع به یقین کلاهبرداری هستند. سود تضمینی ماهانه ۱۴ درصد به جز کلاهبرداری چیز دیگری نیست. خصوصیات طرح‌های پانزی این هست که در ابتدای طرح سود ها رو واریز میکنن اما کم کم زمانی که کاملا اعتماد کردید بهشون، اقدام به مسدودسازی حساب‌ها خواهند کرد.
تا الآن چندین مورد به ما گزارش شده که حساب رو مسدود کردن و وفتی هم در اینستاگرام گفتن بلاک شدن.
تنها هدف ما آگاه‌سازی کاربرانه.
در ضمن با پرداخت مبلغی بسیار کم میشه کوین ساخت و در صرافی های کوچک لیست کرد. صرافی‌هایی که حجم روزانه شون به ۱۰ هزار دلار هم نمیرسه
موفق باشید.