ماجرای تریدری معمولی که به یک نهنگ ارز دیجیتال تبدیل شد؛ ۱۰هزار درصد سود در ۵ ماه!

ماجرای تریدری معمولی که به یک نهنگ ارز دیجیتال تبدیل شد؛ ۱۰هزار درصد سود در ۵ ماه!

حساب کاربری «Crypto Nova» در توییتر که در زمینه تجزیه‌وتحلیل داده‌های درون‌زنجیره‌ای و بررسی فعالیت نهنگ‌ها کار می‌کند، اخیراً آدرس یک معامله‌گر معمولی را پیدا کرده که در عرض ۵ ماه به یک نهنگ ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این کیف پول که با بخشی از آدرس خود یعنی «0x743» نام‌گذاری شده است، از ژانویه امسال (دی ۱۴۰۱) تاکنون در مجموع ۱۰٬۰۰۰درصد سود تحقق‌یافته ثبت کرده است.

به گزارش کریپتو پوتیتو، نووا می‌گوید این موفقت نه به‌خاطر شانس، بلکه حاصل استراتژی‌های درست 0x743 بوده و آن طور که پیداست، او در این مدت هر سود و یا زیانی را به‌خوبی مدیریت کرده است.

به گفته نووا، 0x743 از سایر آدرس مشابه متمایز است، چراکه سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌های این کیف پول تحقق‌یافته هستند؛ یعنی 0x743 پس از رشد قیمت دارایی‌های خود را فروخته و ذخیره سود کرده است.

نووا درباره 0x743 می‌گوید:

نهنگ‌های زیادی در بازار وجود دارد، اما همه آنها لزوماً معامله‌گر خوبی نیستند. یک شخص پولداری می‌تواند پورتفولیو (سبد سرمایه) خود را پر از پول کند و در عین حال معامله‌گری افتضاح باشد. آدرس 0x743 اما مثل این دست از نهنگ‌ها نیست. عجیب‌تر اینکه او کار خود را همین امسال شروع کرده است.

بررسی دقیق‌تر فعالیت‌های این آدرس نشان می‌دهد او هرگز مقدار زیادی از یک ارز را برای طولانی‌مدت نگهداری نکرده و خریدهای بی‌ملاحظه هم انجام نداده است. نووا می‌گوید 0x743 به‌خوبی با ضررهای معاملاتی خود کنار آمده و روی معاملات خود اصرار نکرده است و با این کار انضباط و رفتار معاملاتی درست خود را به نمایش گذاشته است.

ماجرای تریدری معمولی که به یک نهنگ ارز دیجیتال تبدیل شد؛ ۱۰هزار درصد سود در ۵ ماه!
تغییرات ارزش پورتفولیوی 0x743.

پورتفولیوی 0x743 در حال حاضر ۶۶۳٬۲۶۴ دلار ارزش دارد و نسبت به چند روز گذشته تا حدی افت کرده است. در واقع بیشتر این دارایی‌ها حاصل معاملات قبلی این آدرس است.

نووا می‌گوید 0x743 توانسته در یک معامله و با خرید ۳۵٬۰۰۰ دلار ریفاند کوین (RefundCoin)، در عرض ۴ روز ۴۰۰٬۰۰۰ دلار سود به دست آورد. او ماه گذشته هم با خرید ۱۰٬۰۰۰ دلار ووجک (Wojak) موفق شد بود سودی چندصدهزار دلاری به جیب بزند.

او در جریان رشد دیوانه‌وار قیمت پپه (Pepe) نیز موفق شده بود با مجموعاً ۸٬۰۰۰ دلار سرمایه سودی چندصدهزار دلاری و ۳٬۰۰۰ درصدی ثبت کند.

ماجرای تریدری معمولی که به یک نهنگ ارز دیجیتال تبدیل شد؛ ۱۰هزار درصد سود در ۵ ماه!
اطلاعات مربوط به معامله ۳۵٬۰۰۰ دلاری 0x743 در بازار ریفاند کوین.

آدرس 0x743 در این مدت هرگز بیشتر از چند هزار دلار سرمایه از دست نداده است و بزرگترین ضرر معاملاتی او ۱۲٬۰۰۰ دلار برای خریدوفروش توکنی به نام ریبیت (Ribbit) است.

درست است که 0x743 در معاملات خود توجه ویژه‌ای به میم کوین‌ها داشته است، اما توجه داشته باشید که بازی‌کردن با میم کوین‌های می‌تواند بسیار پرریسک باشد و بخش زیادی از معامله‌گران کم‌تجربه‌تر به خاطر خرید‌وفروش این دارایی‌ها متحمل ضررهای سنگین می‌شوند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
Ahuramazda is the infinite god
Ahuramazda is the infinite god
1 سال قبل

اطلاعات این تریدر هارو از کجا میبینید؟

Xptrader
Xptrader
1 سال قبل

ترید تا ترید داریم بنظر من این فقط اسپات زده ! اونم تو صرافی های غیرمترکز .

کپی بردار
کپی بردار
1 سال قبل

جریان بلاکچین تو ایران داره تبدیل میشه به جریان ترید چین،سایت شما فقط نیست خیلی از سایت های ایرانی رو میبینیم که به جای پوشش دادن و تبلیغ و آموزش هر چه بیشتر مبحث بلاکچین به موضوعات ترید و تحلیلگری میپردازند،برای همینه الان بچه ۲ ساله هم اسم خودشو گذاشته استاد،در باغ سبز نشون دادن خود خیانته،به مردم درباره امنیت بازار آموزش بدید،اگر دادید بازم آموزش بدید تبلیغ کنید،رساله رسانه امثال شما آموزش بلاکچینه نه ترید کردن و تحلیلگری

خسرو خانXOSROV-XAN
خسرو خانXOSROV-XAN
1 سال قبل

اینگونه خبرها مانع آموزش نیستن برادر من.
هر کس میتونه آموزش ببینه. مطالعه کنه.
بره دانشگاه رشته نرم افزار بخونه.
در دوره‌های مختلف شرکت کنه.

S.Morteza.M
S.Morteza.M
1 سال قبل

سلام دوست عزیز میشه یه مقدار توضیح بدین بلاکچین چه کاربردی داره برای ما غیراز ترید وانتقال پول ممنون.

SiriuS
SiriuS
1 سال قبل

👍