جریان‌های مهم سال ۲۰۲۲ از نگاه مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال

جریان‌های مهم سال ۲۰۲۲ از نگاه مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال

مایکل سوننشاین (Michael Sonnenshein)، مدیرعامل گری‌اسکیل (Grayscale)، یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال، اخیراً با انتشار مطلبی به جریان‌های مهمی اشاره کرده است که می‌توانند در سال ۲۰۲۲ بازار ارز دیجیتال را تحت‌تأثیر قرار دهند.

به گزارش دیلی هودل، سوننشاین در این نامه به سرمایه‌گذاران گفت که به باور او، اقتصاد ارزهای دیجیتال همچنان در مراحل اولیه خود قرار دارد و در سال جدید، سرمایه‌گذاران باید روند توسعه زیرساخت‌های این صنعت را زیر نظر داشته باشند.

سوننشاین گفته است:

با توجه به اینکه با گذشت زمان، اقتصاد دیجیتال بیشتر در بازارهای مالی تنیده می‌شود، این حوزه می‌تواند یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای بلندمدت باشد. شرکت گری‌اسکیل هم به‌دنبال این است که اصلی‌ترین پروتکل‌های این اکوسیستم را شناسایی کرده و برای دسترسی سریع و یکپارچه به آنها، راهی پیدا کند.

او ضمن اشاره به این موضوع که با گسترش پروتکل‌های جدید ارز دیجیتال، دسته‌بندی پروژه‌ها بسیار چالش‌برانگیز خواهد شد، افزود:

از سال ۲۰۱۳، همواره تلاش کرده‌ایم بهترین و مطمئن‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی کنیم. هدف ما این است که دامنه فعالیت خود را چه در صندوق‌های مختص یک توکن خاص و چه در محصولات سرمایه‌گذاری چندارزی و موضوعی گسترده‌تر کنیم.

مدیرعامل گری‌اسکیل پیش‌بینی کرده است که در سال ۲۰۲۲ نسل سوم وب یا همان «وب ۳.۰» بیش از پیش شناخته شده و مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. به‌گفته سوننشاین، همین موضوع فرصت‌های سرمایه‌گذاری هیجان‌انگیزی در بازار پروژه‌های وب ۳.۰ ایجاد می‌کند. او همچنین باور دارد که NFTها در سال ۲۰۲۲ به رشد و تکامل خود ادامه خواهند داد.

او افزود:

انتظار داریم که دنیای فیزیکی و دیجیتالی بیشتر از این با یکدیگر آمیخته شوند و موضوعاتی مانند اعتبار، اصالت، مالکیت و بخش‌هایی مثل مد، موسیقی و املاک را پوشش دهند. تیم ما از نزدیک رشد صنعت NFTها را تحت‌نظر گرفته است.

همچنین بخوانید: بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۲

سوننشاین در انتهای مطلب خود نتیجه‌گیری می‌کند که در حال حاضر، قانون‌گذاران و سیاست‌گذاران بیشتر از هر زمان دیگری با صنعت ارزهای دیجیتال درگیر هستند.

او در این باره نوشته است:

این امر باعث ایجاد پرسش‌های جدیدی شده است؛ مثل اینکه چگونه این فناوری‌های نو بعد از ترکیب با چهارچوب‌های نظارتی مناسب، شکوفا می‌شوند؟ چگونه می‌توان شرکت‌های فعال در صنعت دیجیتال را در خاک آمریکا حفظ کرد؟ چگونه می‌توان استانداردی جهانی برای نظارت بر صنعت ارزهای دیجیتال طراحی کرد؟

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.