وضعیت بازار: صعود اتریوم در روزی که آلت کوین‌ها سبز پوشند

وضعیت بازار: صعود اتریوم در روزی که آلت کوین‌ها سبز پوشند

قیمت بیت کوین در ناحیه ۲۳,۰۰۰ دلار مورد حمایت قرار گرفت و مجدداً حرکت صعودی خود را آغاز کرد. بیت کوین حتی از سطح ۲۳,۴۰۰ دلار نیز عبور کرد تا در حال حاضر ۲ درصد نسبت به دیروز و ۱۳ درصد نسبت به هفته گذشته رشد داشته باشد.

به گزارش کریپتو نیوز، امروز اکثر آلت کوین‌های بازار نیز سبز پوش‌اند. اتریوم با افزایش ۹ درصدی توانست از سطح ۱,۶۰۰ دلار عبور کند. ایکس‌آرپی (XRP) به‌سمت ۰.۴۰ دلار می‌تازد و کاردانو نیز با موفقیت از مقاومت ۰.۵ دلاری خود عبور کرده است.

وضعیت بازار: صعود اتریوم در روزی که آلت کوین‌ها سبز پوشند
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از آن‌که بیت کوین پایه‌ای بالاتر از سطح ۲۳,۰۰۰ دلار تشکیل داد، روند افزایشی مجدداً آغاز شده است. عبور از سطوح ۲۳,۲۰۰ دلار و ۲۳,۴۰۰ دلار و سپس چشم به عبور از مقاومت ۲۳,۵۰۰ دلاری وضعیت امروز بیت کوین است. اگر روند افزایشی ادامه داشته‌باشد، رسیدن به مقاومت ۲۴,۰۰۰ دلاری نیز دور از دسترس نخواهد بود. در این صورت مقاومت بعدی پیش روی بیت کوین در ناحیه ۲۴,۵۰۰ دلار قرار داشته و پس از آن هم جای تاخت‌وتاز خوبی برای رشد قیمت وجود دارد.
حال اگر روند بیت کوین نزولی شود، در محدوده ۲۳,۰۰۰ دلار اولین حمایت از بیت کوین صورت خواهد گرفت. حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۲۲,۵۰۰ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند کاهش شدیدتر قیمت را در پی داشته باشد.

قیمت اتریوم

اتریوم پایه‌ای بالاتر از سطح ۱,۵۰۰ دلار تشکیل داد و سپس به بالای مقاومت ۱,۶۰۰ دلاری صعود کرد. اتریوم اکنون تقریباً ۹ درصد نسبت به دیروز و ۳۵ درصد نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است. مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۱,۶۵۰ دلار بوده و در صورت عبور از آن، راه برای رسیدن قیمت به ۱,۷۲۰ دلار هموار می‌شود.
حال اگر اتریوم روندی نزولی در پیش بگیرد، اولین حمایت در ۱,۵۸۰ دلار و حمایت بعدی در ۱,۵۵۰ دلار، می‌کوشند که از افت بیشتر قیمت جلوگیری کنند. عبور از این حمایت‌ها، شانس رسیدن دوباره قیمت به حمایت ۱,۵۰۰ دلاری را افزایش می‌دهد.

قیمت آلت کوین‌ها

از کاردانو در ۰.۴۶۵ دلار حمایت شد و پس از آن با رشدی مداوم به بالای سطح ۰.۵۰ دلار صعود کرد. مقاومت اصلی پیش روی قیمت کاردانو در ۰.۵۲۵ دلار قرار دارد.

بی‌ان‌بی (BNB) با روندی صعودی در حال حاضر بالاتر از ۲۶۲ دلار معامله می‌شود. مقاومت اصلی بعدی در محدوده ۲۷۲ دلار قرار داشته که عبور از آن می‌تواند به‌منزله رسیدن قیمت به سطح ۲۸۸ دلار باشد.

قیمت سولانا با بیش از ۷ درصد افزایش بالاتر از سطح ۴۳ دلار معامله می‌شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۴۵.۵ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند به منزله صعود به سطح ۴۸ دلار تلقی شود.

دوج کوین به بالای ۰.۰۷۰ دلار بازگشته است و حتی به محدوده ۰.۰۷۲ دلار نزدیک شده است. مقاومت کلیدی بعدی در ۰.۰۷۵ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند جرقه‌ای برای رسیدن به ۰.۰۸۰ دلار باشد.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) با عبور از ۰.۳۸ دلار، حال در پی شکستن مقاومت ۰.۴۰ دلاری است، زیرا طرفداران افزایش قیمت یا به اصطلاح گاوهای بازار می‌دانند که عبور از این مقاومت، می تواند سرعت رشد را افزایش دهد.

اکثر آلت‌ کوین‌های بازار روندی روبه‌رشد داشتند. برای مثال آلت کوین‌های متعددی چون اتریوم کلاسیک، نئو، نیر پروتکل، ایپ کوین و چند ارز دیجیتال دیگر طی امروز بین ۱۱ تا ۲۰ درصد افزایش یافته‌اند.

خلاصه امر آن‌که، بیت کوین پیش به‌سمت مقاومت ۲۴,۰۰۰ دلاری خود صعود می‌کند. اگر از پس عبور از این مقاومت بربیاید، ممکن است تا ۲۵,۰۰۰ دلار نیز با خیال راحت صعود کند و اما اگر موفق به این کار نشود، احتمالاً بار دیگر به سطح ۲۲,۵۰۰ دلار بازمی‌گردد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
مهدی
مهدی
۱ سال قبل

آگوست ماه شیرینی برای بیت کوین خواهد بود