دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد؛ همه منتظر برنامه فردای ایلان ماسک

دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد؛ همه منتظر برنامه فردای ایلان ماسک

روز شنبه ساعت ۲۳:۳۰ به‌وقت نیویورک (حدود ۸ صبح یکشنبه به‌وقت تهران) ایلان ماسک در برنامه «Saturday Night Live» شبکه NBC، یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی آمریکا، حاضر می‌شود تا یک برنامه کمدی را اجرا کند. هیچ‌کس بیشتر از طرفداران بی‌شمار دوج کوین منتظر این برنامه نیست، چراکه موضوع اصلی آن همین ارز دیجیتال است. دوج کوین حالا یک شوخیِ بسیار جدی‌ است!

اختصاصی ارزدیجیتال – بازار هم به این برنامه واکنش نشان داده است و در زمان نگارش این گزارش، طبق داده‌های وب‌سایت ارزدیجیتال قیمت هر واحد دوج کوین با ۳۰٪ جهش طی ۲۴ ساعت، به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۰.۷۳ دلار رسیده است.

ایلان ماسک، کارآفرین جنجالی و ثروتمندترین فرد جهان از نظر مجلات متعدد که با توییت‌ها و حمایت‌هایش در رشد عجیب ۲۷,۰۰۰ درصدی دوج کوین طی یک سال اخیر نقش اصلی را ایفا کرده است، حالا قرار است درباره دوج کوین اجرای کمدی داشته باشد. با بررسی مخاطبان این برنامه در اپیزودهای قبلی، می‌توان حدس زد که حداقل ۶ میلیون نفر این برنامه را به‌طور زنده تماشا کنند.

در همین حال، در توییترِ آمریکا هشتگ «DogeCoinTo۱Dollar#» داغ شده است که نشان‌دهنده انتظار طرفداران دوج کوین برای رسیدن قیمت به ۱ دلار است؛ چیزی که زمانی رویای افراد فقیر در نزد تحلیل‌گران بازار تلقی می‌شد، اما حالا دوج کوین فقط باید ۳۸٪ دیگر رشد کند تا به آن برسد.

در توییت اخیر ایلان ماسک هم به‌وضوح به دوج کوین اشاره شده است.

دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد؛ همه منتظر برنامه فردای ایلان ماسک
توییت اخیر ایلان ماسک

با این حال، گروهی دیگر از طرفداران دوج کوین نگران هستند که صحبت‌های غیرقابل‌پیش‌بینی ایلان ماسک موجب سقوط شدید قیمت شود. از آنجا که این برنامه کمدی است و ایلان ماسک هم قبلاً اقدامات غیرمنتظره کم انجام نداده است، نمی‌توان این سناریو را در نظر نگرفت.

سناریو هر چه که باشد، بازار دوج کوین احتمالاً امشب و فردا آرام و قرار نخواهد داشت. تحلیل‌گران زیادی در شبکه‌های اجتماعی در مقابل نوسانات شدید قیمت دوج کوین به معامله‌گران هشدار داده‌اند.

ایلان ماسک از دوج کوین تمجید خواهد کرد یا آن را به سخره خواهد گرفت؟ کمتر از ۲۰ ساعت دیگر مشخص خواهد شد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

70 دیدگاه
sمهر
sمهر
3 سال قبل

بسیار هوشمندانه و باخصوصیات اخلاقی شوخ طبعانه خود خیلی کوتاه وارد مبحث دوج گردید با آن مزاح کرد و سپس بعد از مدتی راجع به هدیه دادن به مادر خود سخن گفت. البته که نگفت چه هدیه ایی؟ ایلان ماسک دارای یک تیم مشاوره بسیار قوی می باشد . چه دیگر می توانست بگوید ؟ آیا می توانست بطور مستقیم از دوج تعریف کند ؟ می دانید چقدر توییت در 24 ساعت گذشته دریافت کرده است ؟ ا<b>b:صلا حضور وی دراین برنامه با ورود و خروج اجمالی وی به مبحث دوج بنظر بنده بسیار زیرکانه بوده و رشد دوج ادامه خواهد داشت.<b>

منوچهر
منوچهر
3 سال قبل
پاسخ  sمهر

ولی مادرش مستقیم به دوج کوین اشاره کرد ...

mahdixrey
mahdixrey
3 سال قبل

با سلام
اقای ماسک به هیچ عنوان حرف های قبلی خودرا در یک مصاحبه خراب نمیکند قطعا سعودی در پیش است

نیمانامی
نیمانامی
3 سال قبل

خدالعنتت کنه ایلان ماسک ضرر کردم با این دوج

سارا مرادی
سارا مرادی
3 سال قبل

چرا اومده پایین😕

Arezo
Arezo
3 سال قبل

دست شمادردنکنه بااین حمایت کلاارزش ارزدوج ازاعتبارانداختید

Ali
Ali
3 سال قبل

اگه با نظر گرفتن چند سال قبل (5_6) ارز های که با پیشرفت رو به رو بودن و جای خوبی در بین ارز های دیگه و مردم برای خودشون پیدا کردن .میشه گفت دوج اینده روشنی دارد حتی از اتریوم هم روشن تر طوری سال های اینده میشه معروفیتشو بین نقل قول های مردم شنید.
نظر شخصی من اینه صبر داشته باشیم و فک کنیم این ارز رو نخریدم .تا در اینده نزدیک سود کلان از این ارز داشته باشیم.
با سپاس.علی احمدی

مصطفی
مصطفی
3 سال قبل

کم کم داره به 50 درصد ضرر میرسه

سیدعلی آقاسیدجوادی
سیدعلی آقاسیدجوادی
3 سال قبل

میره بالا نگران نباشید

جواد محیسن پور شریف
جواد محیسن پور شریف
3 سال قبل

این ارز دیجیتال در ایراندهم در بین قشر پایین دست اجتماع طرفداران زیادی دارد امیدوارم صحبتهای فردای ایلان ماسک برای مردم وطنم خیر و‌برکتی داشته باشد

سعید
سعید
3 سال قبل

راحت بگیرید بخوابید. انشاءالله هرچی که قسمتش باشه اتفاق میفته. خدا بزرگه.... 😊✋