تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟

تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟

شاخص‌های تکنیکال و درون‌زنجیره‌ای دوج کوین نشان از جهش قریب‌الوقوع قیمت دارند. با این حال تأیید این چشم‌انداز صعودی نیازمند فعالیت بیشتر خریداران است.

به گزارش کریپتو بریفینگ، ظاهراً دوج کوین آخرین میم کوینی است که خود را برای ادامه روند صعودی آماده می‌کند. شاخص‌های درون‌زنجیره‌ای و تکنیکال هر دو نشان از آغاز روند صعودی دوج کوین در کوتاه‌مدت دارند.

به‌نظر می‌رسد دوج کوین پس از پشت سر گذاشتن یک دوره تثبیت ۵ ماهه، اکنون برای جهش آماده می‌شود.

از اواخر ماه آوریل (فروردین) الگوی مثلث نزولی در نمای ۱ روزه بازار دوج کوین در حال شکل‌گیری بوده است. از زمان حمایت قیمت در سطح ۰.۱۷ دلار، مجموعه‌ای از سقف‌های نزولی در نمای ۱ روزه بازار دوج کوین تشکیل شده است. منظور از سقف‌های نزولی شرایطی است که سطح قیمتی سقف جدید پایین‌تر از سقف ماقبل خود باشد.

تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟
نمودار قیمت دوج کوین (برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

به نظر می‌رسد افزایش فشار خرید باعث شده تا کندل قیمت از مقاومت مثلث نزولی عبور کند که این خود می‌تواند یک شکست صعودی در نظر گرفته شود. اگر خریداران بتوانند کندل روزانه را با قیمتی بالاتر از ۰.۲۶ دلار ببندند، راه برای رشد ۷۸ درصدی قیمت و بازگشت دوج کوین به سطح ۰.۴۳ دلار هموار می‌شود.

هدف این الگو را می‌توان با اندازه‌گیری درصد تغییرات ضلع عمودی مثلث و اضافه‌کردن آن به نقطه شکست مشخص کرد.

بازگشت نهنگ‌ها به بازار دوج کوین

تعداد تراکنش‌های بزرگ شبکه دوج کوین که ارزشی بیشتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار دارند، می‌تواند به‌عنوان ابزاری برای اندازه‌گیری میزان فعالیت سرمایه‌گذاران نهادی و نهنگ‌های بازار عمل کند. افزایش قابل‌توجه تعداد تراکنش‌های بزرگ شبکه می‌تواند به این معنی باشد که سرمایه‌گذاران ثروتمند خود را برای آغاز یک روند صعودی جدید در بازار این ارز دیجیتال آماده می‌کنند.

اخیراً ۲,۲۰۰ تراکنش بزرگ در شبکه دوج کوین انجام شده است که نشان‌دهنده رشد ۱۰۰ درصدی این معیار کلیدی از ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) است. افزایش حجم فعالیت‌های درون‌زنجیره‌ای می‌تواند به این معنی باشد که نهنگ‌های بازار خود را برای کنترل حرکات بعدی قیمت آماده می‌کنند.

اگر این معیار در ادامه رشد کند و اوج‌های جدیدی به ثبت برساند، شرایط بازار به نفع خریداران خواهد بود و احتمالاً دوج کوین پتانسیل صعودی لازم برای افزایش قیمت خود را به‌دست آورده است.

تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟
نمودار مقایسه قیمت و تعداد تراکنش‌های بزرگ دوج کوین

گفتنی است که دستیابی به این چشم‌انداز صعودی مستلزم بسته‌شدن کندل روزانه بالای سطح ۰.۲۶ دلار است و ناتوانی خریداران در عبور از این سطح می‌تواند به اصلاح قیمت منجر شود. در صورت نزولی‌شدن بازار سطوح ۰.۲۰ و ۰.۱۷ دلار به‌عنوان حمایت‌های کلیدی قیمت عمل خواهند کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

10 دیدگاه
yasin biz
yasin biz
2 سال قبل

تحلیلاتون خوبه ولی بعضی مواقع اشتباه درمیاد
من و چندتا از همکارام با تجزیه و تحلیل ها در اوردیم که ایشالا کمتر از چند ماه دیگه قیمتش بالا میره و ممکنه باز یه افت داشته باشه
خلاصه مراقب باشید دوستان مخصوصا تریدر ها
کسانی هم که هولد میکنن اکثرا سود میکنن یا زیاد ضرر نمیدن مگه اینکه درست تحلیل نکنن

ولی شیبا بنظر من بهتر باشه

Mohammad
Mohammad
2 سال قبل

دوج رو ۲ سال دیگه ۲ دلار هم کسی فروشنده نخواهد بود ولی هر کس داره رو ۱ دلار رسید بفروشه ریزش سنگین میکنه دوباره وارد شه

coin
coin
2 سال قبل

قطعا اینده دارهستش

Abas
Abas
2 سال قبل

عالی

کریپر
کریپر
2 سال قبل

هووهوو

امیر آیرملو
امیر آیرملو
2 سال قبل

به نظرم دوج تا نزدیکی ۵۰ سنت بره به زودی

محمدرضا
محمدرضا
2 سال قبل

به زودی
منتظرش هستیم

بله
بله
2 سال قبل

دوج رشد خودشو کرده الان نوبت شیباست

cardinal
cardinal
2 سال قبل

فقط ترون‌.. الان ترون ۶ ماه منتظر اوجه و میگیرهه

علی
علی
2 سال قبل

هروقت شما ازافزایش قیمت گفتین برعکس میشه...