میزان ورود ارزهای دیجیتال به صندوق‌های سرمایه‌گذاری به پایین‌ترین حد ۵ ماه گذشته رسیده است

میزان ورود ارزهای دیجیتال به صندوق‌های سرمایه‌گذاری به پایین‌ترین حد ۵ ماه گذشته رسیده است

آمارهای تازه کوین شیرز (CoinShares) حاکی از آن است که در یک بازه ۷ روزه، نرخ ورود سرمایه به محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال با کاهشی ۷۹ میلیون دلاری به ۲۱ میلیون دلار رسیده است. این میزان کمترین نرخ سرمایه ورودی از ماه اکتبر (آبان ۹۹) تا به حال است.

به گزارش کوین دسک، کاهش میل سرمایه‌گذاران نسبت به ورود به بازار ارزهای دیجیتال را در نوسانات عرضیِ روی نمودار هم می‌توان مشاهده کرد. در طول هفته گذشته، قیمت بیت کوین بین ۵۰,۰۰۰ دلار تا ۶۰,۰۰۰ دلار در نوسان بوده است. کوین شیرز در بخشی از گزارش خود می‌نویسد:

در هفته‌های گذشته و همزمان با بالا ماندن نوسانات و نوسانات عرضی قیمت بیت کوین، میل سرمایه‌گذاران به دارایی‌های دیجیتال هم کاهش یافت.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است:

اخیراً در ارتباط با محصولات سرمایه‌گذاری قدیمی‌تر و بزرگترِ متعلق به پیش از سال ۲۰۱۶، شاهد کاهش قابل‌ملاحظه نرخ ورودی و در برخی مواقع نرخ خروجی سرمایه بودیم. بر این عقیده هستیم که این اتفاق ناشی از اقدام سرمایه‌گذارن مبنی بر برداشت سودهای چندساله خود باشد.

طبق آمارها، نرخ ورودی سرمایه‌های کاربران آمریکایی در حال کاهش است. از سوی دیگر کاربران اروپایی و کانادایی همچنان ارزهای خود را نگه می‌دارند.

هفته گذشته، حجم معاملات روزانه محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال تا ۷۸۸ میلیون دلار کاهش یافت. میانگین حجم معاملات روزانه این محصولات تا به اینجای سال ۲۰۲۱ حدود ۹۰۰ میلیون دلار بوده است.

سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتال
سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتال

در این گزارش همچنین عنوان شده است که بیت کوین بیشترین سهم را در ارتباط با سرمایه‌های ورودی داشته است.

این در حالی است که اتریوم نسبت به ارزش بازارش، با ۵ میلیون دلار سرمایه ورودی، همچنان محبوب‌تر است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
Alireza
Alireza
3 سال قبل

اتریوم کاردانو چینگ لینک