تعداد ارزهای دیجیتال: ۳۰,۰۰۲
تعداد صرافی: ۵۱
تحت نظر
BTC
تحت نظر

با کلیک روی ستاره در هر سطر از لیست ارزهای دیجیتال میتوانید آن را به لیست تحت نظر اضافه نمایید و با بوکمارک کردن این صفحه ، صرفا ارزهایی که برای شما مهم هستند را رصد کنید

قیمت لحظه ای Skull Order

17.98%
$0.000367
۲۱ تومان
محاسبه با نرخ تتر: ۵۷,۹۰۶ تومان
معاملات روزانه $468
ارزش بازار $25,693
سکه در گردش 17,500 SKULL
ارزش بازار رقیق شده $25,693

درباره Skull Order

Skull Order با نماد اختصاری SKULL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۰ دلار، در رتبه ۶۱۸۱ بازار قرار داشته و دامیننس Skull Order در حال حاضر ۰ درصد است. هر واحد از Skull Order در این لحظه با قیمت ۰.۰۰۰۳۶۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۷,۹۰۶ تومان معادل ۲۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۶۸ دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۷.۹۸% کاهش یافته است. بالاترین قیمت Skull Order در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۴۰۱(27 February 2023) معادل ۲۵.۹۲ دلار بوده که همینک %۹۹.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Skull Order ۱۷.۵ هزار و ارزش بازار رقیق شده آن در حال حاضر ۲۵,۶۹۳.۴۰ دلار است.

یک ساعتیک روزیک هفتهیک ماهسه ماهیک سالاز ابتدای سال میلادیاز اولین قیمت
0.0001% -17.98% -14.41% -77.84% -93.60% -99.68% -97.91% -99.99%

نمودار قیمت Skull Order و نرخ برابری تومان

نمودار تحلیل تکنیکال Skull Order

alert
سلب مسئولیت :
این صفحه صرفا جهت نمایش اطلاعات قیمتی و وضعیت پروژه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال ساخته شده است و به معنای پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید پروژه موردنظر از سمت سایت ارزدیجیتال نیست. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری در هر پروژه تماما بر عهده سرمایه‌گذاران آن است و ارزدیجیتال تنها به‌عنوان مرجع نمایش داده‌های قیمتی و اخبار این پروژه‌‌ها عمل می‌کند. قوانین سرویس‌دهی ارزدیجیتال

جزییات Skull Order

قیمت Skull Order$0.000367
ارزش بازار$0
سهم از بازار0%
حجم مبادلات روزانه$468.06
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر $0.000447 / $0.000359
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$0.000505 / $0.000359
رتبه در بازار#6181
اوج قیمت دلاری $25.92
تغییرات از اوج تاکنون -99.99%
به تومان۱,۱۱۶,۹۸۴ تومان
نرخ دلار۴۳,۰۹۲ تومان
27 February 2023
تاریخ اوج قیمت۰۸ اسفند ۱۴۰۱
1 سال و 4 ماه قبل
اوج قیمت ریالی ۱,۱۱۶,۹۸۴ تومان
تغییرات از اوج تاکنون -99.99%
به دلار$25.92
نرخ دلار۴۳,۰۹۲ تومان
27 February 2023
تاریخ اوج قیمت۰۸ اسفند ۱۴۰۱
1 سال و 4 ماه قبل
تغییرات 1 ساعته 0.0001%
تغییرات 1 روزه -17.98%
تغییرات 7 روزه -14.41%
تغییرات 30 روزه -77.84%
تغییرات 90 روزه -93.60%
تغییرات یک ساله -99.68%
از ابتدای سال میلادی -97.91%
از اولین قیمت -99.99%
قیمت به بیت کوین1SKULL = 0.000000005BTC
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
Pp
Pp
۶ ماه قبل

سلام
قیمت الان ۰.۰۲۲ دلار دهم دی ماه ۱۴۰۲

پای گیلاس
پای گیلاس
۱ سال قبل

اکوسیستم Skull Order به عنوان خانه ای برای همه معامله گران DeFi ایده آل شد. این اکوسیستم متشکل از 2 DEX با اهداف مختلف و یک پروتکل بیمه ای با ثبات سکه، یک توکن واحد را در تمام پروژه ها به اشتراک می گذارد که آنها را به هم متصل می کند و اجازه می دهد تا تعاملات حول همان توکن متمرکز شوند. انتظار می رود که این به نوبه خود اجازه دهد تا ارزش جذب شده توسط اکوسیستم به دارندگان $SKULL منتقل شود.

1.1. SkullSwap DEX SkullSwap یک صرافی غیرمتمرکز بازارساز خودکار (AMM DEX) با استخرهای نقدینگی متمرکز است که انتظار می‌رود سوآپ‌های ساده با آن انجام شود. Skullswap بر روی چارچوب Quickswap ساخته شده است و استخرهای متمرکز نقدینگی با خرید مجوز از جبر اضافه خواهند شد.

به غیر از انجام مبادله های ساده، کاربران SkullSwap می توانند به 3 روش مجزا جوایزی کسب کنند:

برای دریافت $dSKULL به هر یک از استخرهای مشوق نقدینگی ارائه دهید.

یک سهم $SKULL در "Bag o' Bones" برای جمع آوری بخشی از کارمزدهای جمع آوری شده از هر معامله ای که در پلتفرم انجام می شود به شکل $dSKULL. $dSKULL نسخه سیال استک شده $SKULL است که به گونه ای طراحی شده است که به طور مداوم در طول زمان با افزایش مقدار اساسی $SKULL مربوط به آن ارزش گذاری شود.

$dSKULL («جمجمه الماس»)، و همچنین نشانه‌های دیگر از یک انتخاب از پیش تعیین‌شده، می‌توانند به‌منظور دریافت توکن‌هایی از پروتکل‌های مختلف که فهرست مشارکت‌های اکوسیستم ما را ادغام می‌کنند، در Tower of Skulls تک‌پایه شوند. شرکا زمان و مقدار توزیع جوایز توکن خود را تعیین می کنند.

1.2. صرافی کرانیوم صرافی جمجمه یک مبادله دائمی و نقطه ای غیرمتمرکز است. این پروتکل به کاربران اجازه می دهد تا قراردادهای آتی دائمی دارایی های دیجیتال را با اهرم 30 برابری معامله کنند. به غیر از تجارت، افراد می توانند $ SKULL را در Cranium سهام بگذارند تا بخشی از هزینه های جمع آوری شده را به صورت FTM $ بدست آورند. کاربران همچنین می‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود را با ارائه نقدینگی به $SLP، شاخصی از دارایی‌های مورد استفاده برای مبادلات و معاملات اهرمی در Cranium، که به‌طور خودکار روی نعناع قرار می‌گیرد، وارد کار کنند. ارائه‌دهندگان نقدینگی اکثر کارمزدهای جمع‌آوری‌شده (۷۰٪) را به‌صورت $FTM و مقداری از $esSKULL (نسخه محتوی نماد جمجمه) دریافت خواهند کرد. $esSKULL قرار نیست بین کاربران منتقل شود و می تواند به صورت خطی در طول یک سال به توکن های استاندارد $SKULL تبدیل شود. دارندگان $esSKULL همچنین می توانند توکن های خود را برای کسب مقداری $esSKULL بیشتر و همچنین بخشی از هزینه های جمع آوری شده به اشتراک بگذارند.

SKULL Order
SKULL Order
۱ سال قبل

چند جا خوندم که skull خیلی آینده دار هست و استعداد رشد چند هزار درصدی داره کسی میدونه چه زمان لیست میشه و الان از کجا میشه خریدش کرد؟

پای گیلاس
پای گیلاس
۱ سال قبل

قیمت ۴دلار ۶۰سنت این صرافی غیرمتمرکز جدید الماس