خرید فلر

خرید ارز دیجیتال فلر در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید فلر Flare از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش فلر FLR با بهترین قیمت فلر امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

Flare

5.4%

$0.027261

۱,۶۶۹ ت

Flare
Flare

فلر در حال کاهش قیمت است!

فلر در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۷.۴۷ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۲.۴۵% از دیروز تغییر داشته است. خرید فلر در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 0.027261 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۱,۶۶۹ تومان خواهد بود. فلر نسبت به هفته گذشته نزدیک به -۵.۴۰% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۱.۱۱۲ میلیارد دلار است.
ارزش کل بازار 1.112 میلیارد دلار

حجم معامله 7.47 میلیون دلار

عرضه در گردش 100.56 میلیارد دلار

نرخ تغییر -11.70 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار فلر

درباره خرید فلر

فلر چیست؟

فلر (Flare) یک پروتکل مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که امکان دسترسی به داده‌های اینترنتی و دیگر بلاک چین‌ها را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند. فلر با استفاده از قراردادهای هوشمند، ایجاد و استفاده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز یا همان دی‌اپ‌ها (dApps) را امکان‌پذیر می‌کند.

به‌عنوان‌مثال، می‌توانید در این پلتفرم برنامه کاربردی غیرمتمرکزی ایجاد کنید که از فناوری فلر برای دریافت داده‌ها از اینترنت، مانند اخبارو ترندها و نظرات، بهره می‌گیرد. همچنین می‌توانید از این فناوری برای اتصال به دیگر بلاک چین‌ها مانند اتریوم و انجام عملیات و پرداخت‌های میان‌زنجیره‌ای استفاده کنید.

فلر برای تأمین امنیت شبکه خود از مکانیسم اجماع ویژه‌ای به نام اجماع بیزانس فدرال (Federated Byzantine Agreement یا FBA) بهره می‌برد که سریع‌تر، ارزان‌تر، و مقیاس‌پذیرتر از دیگر سازوکارهای اجماع است. اجماع بیزانس فدرال فلر را قادر می‌سازد به دیگر بلاک‌چین‌ها مانند بیت کوین متصل شود و از داده‌ها و دارایی‌های آن‌ها در قراردادهای هوشمند خود استفاده کند.

توکن فلر چیست؟

فلر توکنی اختصاصی با نماد FLR دارد. می‌توان از توکن فلر برای انجام پرداخت‌ها، هزینه‌های‌ تراکنش‌، سهام‌گذاری و مشارکت در حاکمیت شبکه استفاده کرد. همچنین می‌توان از توکن رپد فلر (WFLR) که توکنی با استاندارد ERC-20 است در انواع برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند شبکه استفاده کرد.

میزان عرضه فلر ثابت نیست و براساس تقاضا و میزان استفاده از شبکه تنظیم می‌شود. عرضه FLR بر اساس فرمولی که نرخ تورم، نرخ سوزاندن، و فعالیت شبکه را در نظر می‌گیرد می‌تواند به‌مرورزمان افزایش یا کاهش یابد.

فلر چگونه کار می‌کند؟

فلر یک بلاک چین لایه اول برای داده است که دو پروتکل اختصاصی برای جمع‌آوری داده دارد: اوراکل FTSO و اتصال‌دهنده وضعیت (State Connector). این دو پروتکل به ترتیب اطلاعات قیمت و داده غیرمتمرکز را برای دی‌اپ‌ها در فلر فراهم می‌کنند و اطلاعات را از بلاک چین‌های دیگر و اینترنت به صورت امن و بدون واسطه (Trustless) با قراردادهای هوشمند در فلر قابل‌استفاده می‌کنند.

 • پروتکل اتصال‌دهنده وضعیت (State Connector) به فلر این امکان را می‌دهد که اطلاعات رویدادها مانند تراکنش‌ها، موجود‌ی‌ها، اوراکل‌ها و رابط‌های برنامه‌نویسی (APIs) را از بلاک چین‌های دیگر و اینترنت به دست آورد. این اطلاعات می‌توانند در قراردادهای هوشمند فلر بدون نیاز به اعتماد به ارائه‌دهندگان یا واسط‌های ثالث استفاده شوند. امنیت اتصال‌دهنده وضعیت توسط مجموعه‌ای از اعتبارسنج‌های مستقل تأمین می‌شود. این اعتبارسنج‌ها باید در مورد اعتبار هر رویداد توافق کنند تا بتواند در فلر استفاده شود.
 • پروتکل اوراکل FTSO اطلاعات قیمت و داده‌های غیرمتمرکز و قابل‌اطمینان را برای فلر فراهم می‌کند، مانند قیمت ارزهای دیجیتال، نرخ تبادل و داده‌های بازار. این فرایند توسط خود شبکه اداره می‌شود؛ یعنی توسط دارندگان توکن فلر و ارائه‌دهندگان داده که بابت ارائه داده دقیق تشویق می‌شوند. این پروتکل می‌تواند در دیگر بلاک‌چین‌ها و پلتفرم‌هایی که به داده با کیفیت بالا نیاز دارند، استفاده شود.

از ویژگی‌های جالب‌توجه فلر سازگاری آن با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است؛ یعنی فلر می‌تواند هر قرارداد هوشمند نوشته شده با زبان سالیدیتی (Solidity) یا دیگر زبان‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم را اجرا کند. در نتیجه، فلر هر دی‌اپ و قرارداد هوشمندی را که بر پایه اتریوم ساخته شده باشد بدون نیاز به تغییر یا جابه‌جایی پشتیبانی می‌کند.

همچنین، فلر از کوین‌های بدون قرارداد هوشمند مانند بیت کوین، دوج (DOGE) و لایت کوین (Litecoin) که روی بلاک چین دیگری نیستند و بلاک چین اصلی خود را دارند، نیز پشتیبانی می‌کند؛ یعنی این توکن‌ها نیز قادر هستند با قراردادهای هوشمند در فلر تعامل کنند. به همین دلیل، فلر پلتفرمی قدرتمند برای ساخت برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز است که می‌توانند از داده‌های رسیده از منابع و اکوسیستم‌های مختلف بهره‌مند شوند.

از کجا فلر بخریم؟

ما می‌توانیم از صرافی‌های خارجی، غیرمتمرکز یا داخلی اقدام به خرید فلر کنیم. البته هر یک از این موارد ویژگی‌های مخصوص خود را دارند و ما باید با بررسی همه‌جانبه هر یک از آنها گزینه‌ای که بیشترین مطابقت را با ترجیحات و نیازها و شرایط ما دارد انتخاب کنیم.

مثلاً برای خرید فلر از صرافی‌های خارجی به احراز هویت نیاز است، چراکه تقریباً همه صرافی‌های معتبری خارجی احراز هویت را اجباری کرده‌اند. انجام این عملیات برای ما کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها بسیار دشوار و حتی ناممکن است.

با فرض اینکه با ترفندهایی موفق به ایجاد اکانت در این صرافی‌ها شویم، باز هم این احتمال وجود دارد که صرافی هویت واقعی ما را کشف کند. این امر به بسته‌شدن حساب ما در صرافی و بلوکه‌شدن کل سرمایه موجود در آن منجر می‌شود. اغلب در چنین مواردی خدمات پشتیبانی نیز به کاربر ارائه نمی‌شود؛ لذا خرید فلر از صرافی‌های خارجی گزینه آسان و امنی نیست.

صرافی‌های غیرمتمرکز نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت ندارند و از این بابت مشکلی برای کاربران ایرانی ایجاد نمی‌کنند؛ اما اغلب بسته به نوع ارز دیجیتال مورد معامله، کارمزدهای بالایی بر روی تراکنش‌ها از کاربر دریافت می‌کنند. به همین دلیل، خرید فلر از صرافی‌های غیرمتمرکز نیز می‌تواند گزینه دشواری باشد؛ به ویژه که پیچیدگی‌های فنی آن می‌تواند برای کاربران عادی و تازه‌وارد باعث دردسر شود.

با توجه به این توضیحات، صرافی‌های داخلی گزینه مناسبی برای خرید فلر هستند. استفاده از این صرافی‌ها ساده است، به راحتی در دسترس هستند، ثبت‌نام و احراز هویت در آنها به آسانی انجام می‌شود و خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهند.

فراموش نکنیم که همه صرافی‌های داخلی معتبر و مطمئن نیستند؛ بلکه باید در انتخاب صرافی ایرانی نیز با دقت تحقیق کنیم. برای سنجش اعتبار صرافی می‌توانیم به نظرات مشتریان، گفته‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی، کیفیت خدمات و سرعت پاسخگویی یک صرافی توجه کنیم.

اگر به هر دلیلی همچنان به خرید فلر از صرافی خارجی علاقه‌مند هستید، کافی است بودجه ریالی خود را در یک صرافی ایرانی به تتر یا هر استیبل کوین دیگری تبدیل کنید و سپس با استیبل کوین خریداری‌شده از صرافی خارجی موردنظرتان فلر تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش فلر

برای خرید و فروش فلر از صرافی دو راه وجود دارد.

۱. روش مستقیم

در این روش، شما فلر را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خرید و با شخص ثالث وارد معامله نمی‌شوید. در این روش لازم نیست منتظر تکمیل‌شدن سفارش خود بمانید. بلافاصله پس از خرید نیز توکن‌های خریداری شده به حسابتان در صرافی منتقل می‌شود. این روش در صرافی‌ها با نام خرید سریع یا خرید فوری نیز شناخته می‌شود.

۲. روش همتا به همتا

در این روش، شما سفارش خرید خود را در پلتفرم صرافی ثبت می‌کنید و منتظر می‌مانید تا سفارش فروش متناظر با سفارش شما پیدا شود. در روش همتا به همتا صرافی فقط واسطی است که کمک می‌کند خریدار و فروشنده یکدیگر را پیدا کنند.

مراحل خرید فلر (FLR)  از صرافی‌های ارز دیجیتال

خرید فلر از صرافی‌های ارز دیجیتال بسیار آسان است. برای این کار کافی است مراحلی را که در ادامه توضیح داده شده است، دنبال کنید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و وارد ویجت سمت چپ صفحه شوید.

۲. مقدار فلری را که می‌خواهید بخرید در فیلد FLR وارد کنید. مشاهده می‌کنید که مبلغ لازم برای این خرید به تومان در فیلد زیرین به شما نمایش داده می‌شود.

۳. روی دکمه «خرید فلر» کلیک کنید.

۴. در فیلدی که باز می‌شود شماره موبایلتان را وارد کنید و روی گزینه «ارسال کد» کلیک کنید.

۵. کد شش‌رقمی که برایتان پیامک می‌شد را در فیلد مربوطه وارد کرده و کمی صبر کنید تا شماره موبایلتان در سایت تأیید شود.

۶. کد ملی و تاریخ تولدتان را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

۷. روی گزینه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید.

۸. در نهایت روی گزینه «ارسال به درگاه» کلیک کنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید و خریدتان را تکمیل کنید. دقت کنید که پرداخت فقط از طریق کارت‌های بانکی امکان‌پذیر است که به کد ملی وارد شده در مرحله ۶ مرتبط باشد.

پس از تکمیل فرایند خرید، حسابی با اطلاعات شخصی شما که در این مراحل وارد کرده‌اید در صرافی برایتان باز می‌شود و با ورود به این حساب شما به فلر خریداری شده خود دسترسی خواهید داشت. البته شما می‌توانید بلافاصله بعد از احراز هویت، خرید خود را به کیف پول شخصی‌تان انتقال دهید.

در صورتی که از قبل با همین شماره موبایل در صرافی حساب داشته باشید، فلر خریداری‌شده بلافاصله قابل‌برداشت خواهد بود.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید فلر باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال فلر نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید فلر ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید FLR ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش فلر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید فلر با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن FLR بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید فلر در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید فلر از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید فلر چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، فلر وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید فلر باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، FLR به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه فلر بفروشم؟
  برای فروش FLR در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید FLR در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال فلر بخرید.
 • آیا خرید و فروش FLR در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش FLR در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش FLR در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش FLR در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، FLR هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های FLR خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش فلر در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید FLR از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
Alireza
Alireza
1 ماه قبل

این ارز flr اگر از مقاومت 42300 با قدرت و کندل قوی عبور کند در مرحله نخست یه سود کوچک 25الی 30درصدی نصب هولدهایش میکند ناحیه مقاومت بعدی 55هزار است که یک مقاومت بسیار سنگین است اگر با کندل سبز و قوی ازش عبور کند سود انچنانی به هولدهاش میدهد که برای اکثریت غیر قابل باور است سودی بالای200درصد این ارز یک ارز قابل رشد با پتانسیل بالا پامپ این ارز اغلب پس از فلوکی وسپس slp و بعداز ان یا همردیف با ان است درسبد داشته باشید قطعا ضرر نمیکند این ارز برای کسانیکه هر لحظه و هر ان پرتفوی خود را چک میکنند مناسب نیست زیرا پامپ ان بطور ناگهانی و جهشی است این ارز بیشتر بدر هولدرها میخورد که صبور باشند این دیدگاه یک نظریه شخصی است سیگنالی برای خرید یا فروش نیست

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 ماه قبل

ریپل روی این شبکه میخواد راه‌اندازی بشه با عنوان fxrp که این موضوع باعث صعود عالی ارز flr (شبکه flare) خواهد شد .

همیشه ارزی رو بخرید که بازار بهش آگاهی نداره .

ارشان
ارشان
2 ماه قبل

دوستان حجم خرید خیلی بالاست

mohmad.abri
mohmad.abri
2 ماه قبل

رو ۹۰۰ تومن یه خرید زدم روی ۱۲۰۰ فروختم!!!
پشیمون کردم..
ولی حس کردم بازم دیر نیست و پتانسیلشو راحت تا ده هزار تومن داره تا چند وقت دیگه
دیشب ۸ میلیون روی قیمت ۲.۷۰۰ تومن خرید زدم
به امید خدا 🙏🏾
بماند به یادگار تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

فرهاد
فرهاد
2 ماه قبل

Flr ,بخرید عقب نیوفید .منفجر میشه این ارز

محسن
محسن
3 ماه قبل

سلام دوستان بابرسی های که انجام دادم فلر سکوی پرتاب ریپل هست خریدش سودمنده فقط ۳ماه به پاش صبر لازمه تا مشخص کنه چیکاره این بازاره

Mona
Mona
3 ماه قبل

27دی 2سنت بود من خریدم گفتم بخرید اون موقع هیشکی اینجا نبود عب نداره الان هم دیر نیست خیلی میره بالا تا آخر 2024نگه دارید

ieman
ieman
3 ماه قبل

داره روز به روز رشد میکنه بخرید تا جایی که میتونید با تتر میره بالا

Ali kkk
Ali kkk
3 ماه قبل

دوستان این ارزی هست که امسال قراره رشد خیره کننده داشته باشه گوگل کلود یکی از اعتبارسنج هاش شده و امسال ممکنه حتی به یه دلار برسه تقریبا ۳۰ برابر با یه پولی که در حد توانتون هست خریداری کنید ریسک ۳۰ برابری ارزش داره

فرزاد بنفشي
فرزاد بنفشي
3 ماه قبل

,دوستان به نظر من این ارز میترکونه،البته وقتی ریپل ترند بشه فقط بخرید هولد کنین یل استیک کنید بلاکچین خودش رو روی ریپل داره ریپل خودش نمیتونه با بلاک چین‌های دیگه ارتباط بکیره فلر این مشکل رو حلکروه ،در واقع چیزی فراتر از لینک هستش رو شبکه ریپل.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه