خرید سلستیا

خرید ارز دیجیتال سلستیا در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید سلستیا Celestia از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش سلستیا TIA با بهترین قیمت سلستیا امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

Celestia

5.08%

$9.02

۵۵۲,۸۲۴ ت

Celestia
Celestia

سلستیا در حال کاهش قیمت است!

سلستیا در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶۳.۰۲۳ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۱.۷۵% از دیروز تغییر داشته است. خرید سلستیا در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 9.02 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۵۵۲,۸۲۴ تومان خواهد بود. سلستیا نسبت به هفته گذشته نزدیک به -۵.۰۸% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۱.۶۴۵ میلیارد دلار است.
ارزش کل بازار 1.645 میلیارد دلار

حجم معامله 63.023 میلیون دلار

عرضه در گردش 1.041 میلیارد دلار

نرخ تغییر -16.89 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار سلستیا

درباره خرید سلستیا

ارز دیجیتال سلستیا چیست؟

تیا (TIA) توکن بومی شبکه سلستیا است. پروژه سلستیا در سال ۲۰۲۱ توسط گروهی از متخصصین بلاک چین ایجاد شد که هدفشان بهبود بلاک چین و برطرف‌کردن مشکلات معمول آن بود. اما بلاک چین‌ها چه مشکلاتی دارند و سلستیا چگونه این مشکلات را برطرف می‌کند؟

بلاک چین‌ها برای اطمینان از صحت داده‌ها از سیستم توافق استفاده می‌کنند؛ یعنی رایانه‌های موجود در شبکه باید برای تصمیم‌گیری در مورد ترتیب و اعتبار تراکنش‌ها با یکدیگر همکاری کنند. این فرایند زمان و منابع زیادی می‌طلبد و تعداد معاملات قابل‌پردازش در هر ثانیه را محدود می‌کند که سبب می‌شود عملکرد بلاک چین کند، گران و ایجاد تغییر در آن دشوار باشد.

سلستیا این مشکلات را با استفاده از یک روش جدید به نام (DAS) یا «نمونه‌برداری از دسترس‌پذیری داده» حل می‌کند. این روش به کامپیوترها امکان مشاهده داده بدون دانلود آن را می‌دهد؛ به همین دلیل سلستیا از یک بلاک چین عادی، سریع‌تر عمل می‌کند. این به این معناست که رایانه‌های موجود در شبکه نیاز به دانلود و تأیید تمام داده‌ها ندارند، بلکه فقط یک قسمت کوچک از داده برای تأیید داده، دانلود می‌شود. این باعث کاهش زمان و هزینه اجرای شبکه می‌شود و امکان پردازش تعداد بیشتری از تراکنش‌ها را فراهم می‌کند.

علاوه بر این‌ها، سلستیا پلتفرمی است که به شما این امکان را می‌دهد شبکه خود را از کامپیوترهایی ایجاد کنید که برای ذخیره‌سازی و به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها با هم همکاری دارند. هدف دیگر سلستیا این است که هر کس به‌آسانی و بدون ازدست‌دادن سرعت و امنیت قادر به ایجاد و استفاده از شبکه خود باشد.

سلستیا چگونه کار می‌کند؟

سلستیا دارای دو بخش اصلی است:

 • لایه دسترسی به داده
 • لایه اجرا

لایه دسترسی به داده یک شبکه اصلی است که داده‌ها را به شکل ایمن و قابل‌اعتماد ذخیره و توزیع می‌کند و لایه اجرا جایی است که منطق و قوانین هر برنامه تعریف و اجرا می‌شوند.

لایه دسترسی به داده از یک روش خاص برای اعتبارسنجی داده استفاده می‌کند که به DAS یا همان "نمونه‌برداری از دسترس‌پذیری داده" معروف است. فناوری DAS یک مکانیزم نوآورانه است که به شبکه اجازه می‌دهد بدون از دست دادن امنیت، مقیاس‌پذیر شود. DAS با نمونه برداری تصادفی از یک زیرمجموعه کوچک از اعتبارسنج‌ها برای تأیید داده‌های تراکنش کار می‌کند. این بدان معناست که این شبکه می‌تواند در ثانیه تراکنش‌های بیشتری نسبت به شبکه‌های بلاک چین سنتی پردازش کند بدون اینکه خطر تقلب افزایش یابد.

لایه اجرا از یک طراحی انعطاف‌پذیر و ماژولار استفاده می‌کند و افرادی که برنامه‌ها را ایجاد می‌کنند، می‌توانند شبکه‌های خود را بر اساس نیازها و ترجیحات خود، مانند سرعت، هزینه‌ها، قراردادهای هوشمند، حاکمیت و سازگاری سفارشی‌سازی کنند. سلستیا ابزارها و کتابخانه‌ها را فراهم می‌کند تا به افراد کمک کند شبکه‌های خود را ایجاد و اجرا کنند.

  توکن سلستیا چه کاربردهایی دارد؟

توکن تیا (TIA) ارز بومی شبکه سلستیا، اولین شبکه بلاک چین ماژولار است که خدمات دسترسی به داده را برای بلاک چین‌های دیگر فراهم می‌کند. توکن سلستیا ویژگی‌ها و کاربردهای مختلفی در اکوسیستم سلستیا دارد، از جمله:

پرداخت هزینه‌های ذخیره‌سازی داده: کاربرانی که می‌خواهند داده‌های خود را در سلستیا ذخیره کنند، باید بر اساس اندازه و مدت زمان داده‌های خود هزینه‌ها را با توکن سلستیا پرداخت کنند.

توکن گس برای رول‌آپ‌ها: رولاپ‌ها (rollups) نوعی برنامه بلاک چینی هستند که از سلستیا به‌عنوان لایه دسترسی به داده استفاده می‌کنند، اما اجرا و تسویه را خودشان انجام می‌دهند. رولاپ‌ها باید برای تایید تراکنش‌هایشان در سلستیا هزینه‌های گس را با توکن سلستیا پرداخت کنند.

مشارکت در امنیت شبکه: کاربرانی که می‌خواهند امنیت شبکه سلستیا را تقویت کنند، می‌توانند توکن‌های سلستیای خود را استیک کنند و نودهایی را اجرا کنند که داده را تأیید و اعتبارسنجی می‌کنند. این دسته از کاربران می‌توانند برای مشارکت خود توکن سلستیا پاداش بگیرند و نیز بخشی از هزینه‌‌های جمع‌آوری شده توسط شبکه را دریافت کنند.

حق رأی در شبکه: دارندگان توکن سلستیا حق رأی در شبکه دارند و می‌توانند با رأی‌دادن درباره پیشنهادها و تغییراتی که پارامترهای شبکه را تحت تأثیر قرار می‌دهند، در مدیریت شبکه سلستیا مشارکت کنند.

از کجا سلستیا بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال سلستیا می‌توانید از صرافی‌‌های خارجی، صرافی‌های غیرمتمرکز یا صرافی‌های داخلی اقدام کنید. البته هر یک از این گزینه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و شما باید با تحقیق و بررسی همه‌جانبه این موارد، بهترین گزینه را بر اساس شرایط و ترجیحات خود انتخاب کنید.

به‌طورکلی خرید سلستیا از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود؛ چون تحریم‌ها و ممنوعیت‌ها سبب شده است تا فرایند ایجاد اکانت در صرافی‌های خارجی و احراز هویت آن برای شما بسیار دشوار و حتی غیرممکن باشد. با فرض اینکه شما موفق به انجام این کار شوید این خطر وجود دارد که به دلایل مختلفی در آینده هویت ایرانی شما برای صرافی فاش شود و متعاقبا صرافی حساب شما را ببندد و کل سرمایه موجود در این حساب را بلوکه کند؛ بدون که تیم پشتیبانی آن پاسخگوی شما باشد.

صرافی‌های غیرمتمرکز دردسرهای احراز هویت را ندارند؛ اما به این دلیل که اغلب کارمزد بالایی بر روی معاملات و تراکنش‌ها می‌گیرند گزینه مناسبی از لحاظ اقتصادی نیستند.

از توضیحات ارائه شده این‌طور برمی‌آید که بهترین گزینه برای خرید سلستیا صرافی‌های داخلی باشد؛ چون می‌توانید ثبت‌نام و احراز هویت را به راحتی انجام دهید، استفاده از آن برای شما بسیار ساده و در دسترس است و از همه مهم‌تر اینکه در صورت بروز هر مشکلی خدمات پشتیبانی برای برطرف‌کردن مسئله به شما کمک می‌کند. البته این به معنا نیست که هر صرافی داخلی معتبر است. شما باید در انتخاب آن وسواس به خرج دهید، تحقیقات لازم را انجام دهید، از کیفیت خدمات و پشتیبانی مطمئن شوید، نظر دیگر مشتریان را جویا شوید و شبکه‌های اجتماعی را رصد کنید تا بتوانید بهترین صرافی داخلی را برای خرید توکن سلستیا انتخاب کنید.

البته اگر علی‌رغم توضیحات ارائه شده باز هم به خرید سلستیا از صرافی‌های خارجی علاقه‌مند هستید می‌توانید در یک صرافی داخلی بودجه خود را به راحتی از ریال به تتر یا هر استیبل کوین دیگری تبدیل کنید و سپس با تتری که خریده‌اید از صرافی خارجی موردنظر خود سلستیا تهیه کنید.

راه‌های خرید و فروش سلستیا

به‌طورکلی، برای خرید و فروش سلستیا در صرافی دو راه وجود دارد:

 • روش مستقیم یا OTC

در این روش شما ارز دیجیتال سلستیا را به صورت مستقیم از خود صرافی می‌خرید (یا می‌فروشید). بعد از انجام فرایند خرید توکن‌های خریداری شده به سرعت به حساب شما در صرافی منتقل می‌شود و در دسترس شما قرار می‌گیرد. به همین دلیل در بسیاری از صرافی‌ها این روش با نام خرید سریع یا فوری نیز مشاهده می‌شود.

 • روش همتابه‌همتا یا P2P

در این روش شما ارز دیجیتال سلستیا را از صرافی نمی‌خرید؛ بلکه صرافی نقش واسطی را ایفا می‌کند که کمک می‌کند شما فروشنده سلستیا را پیدا کنید و از او ارز دیجیتال سلستیا بخرید. روش کار به این صورت است که شما سفارش خرید سلستیا را مبنی بر مقدار سلستیایی که می‌خواهید بخرید را در پلتفرم صرافی ثبت می‌کنید و منتظر می‌مانید تا شخص دیگری که قصد فروش سلستیای خود را دارد سفارش شما را ببیند آن را بردارد و با شما وارد معامله شود. البته فروشنده سلستیا نیز می‌تواند به همین طریق برای فروش سلستیا در پلتفرم صرافی ثبت سفارش کند.

مراحل خرید سلستیا (TIA) از صرافی ارزدیجیتال

یک راه بسیار آسان برای خرید TIA اقدام از طریق همین صفحه از سایت ارزدیجیتال است. برای خرید سلستیا از صرافی دیجیتال کافیست مطابق مراحلی که در ادامه توضیح داده‌ایم جلو بروید:

۱. به بالای همین صفحه بروید و در ویجت موجود در سمت چپ صفحه، مقدار سلستیایی را که قصد دارید تهیه کنید در فیلد TIA وارد کنید.

۲. مبلغ لازم برای این خرید به تومان در فیلد زیرین نمایش داده می‌شود. روی گزینه «خرید سلستیا» کلیک کنید.

۳. شماره موبایل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید و روی گزینه «ارسال کد» کلیک کنید.

۴. یک کد شش‌رقمی برایتان پیامک می‌شود. کد را در همین فیلد شماره موبایل تایپ کنید.

۵. منتظر بمانید تا شماره موبایلتان در سایت ارزدیجیتال مورد تأیید قرار گیرد. بعد از تأییدشدن شماره موبایل دو فیلد جدید «کد ملی» و «تاریخ تولد» در ویجت ظاهر می‌شود.

۶. اطلاعات لازم را وارد کنید و روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید. دقت کنید پرداخت برای انجام این خرید تنها از طریق کارت‌بانکی امکان‌پذیر است که به کد ملی وارد شده در این مرحله مرتبط باشد.

۷. روی گزینه «ارسال به درگاه» کلیک کنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید.

بعد از تکمیل پرداخت و انجام خرید، یک حساب با اطلاعات شما در صرافی باز می‌شود که از طریق آن به سلستیای خریداری شده دسترسی خواهید داشت. بلافاصله بعد از احراز هویت در صرافی نیز قادر خواهید بود سلستیای موجود در حساب را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.

سؤالات متداول

 • آیا برای خرید سلستیا باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال سلستیا نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید سلستیا ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید TIA ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش سلستیا گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید سلستیا با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن TIA بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید سلستیا در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید سلستیا از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید سلستیا چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، سلستیا وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید سلستیا باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، TIA به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه سلستیا بفروشم؟
  برای فروش TIA در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید TIA در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال سلستیا بخرید.
 • آیا خرید و فروش TIA در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش TIA در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش TIA در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش TIA در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، TIA هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های TIA خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش سلستیا در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید TIA از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
نام و نام خانوادگی
نام و نام خانوادگی
1 هفته قبل

قیمت امروز 8.56
آیا موقع خریده
کف و کنج الگو مثلث هستش

@TehranTrader
@TehranTrader
2 ماه قبل

2.2خریدم و روی10فروختم.چون واسه خودش اکوسیستم داره وشبکه و تعدادتوکن در گردشش محدودهست قابلیت رشد تامحدوده150_200رو برای پایان سال پیشبینی میکنم.🌹👍

@TehranTrader
@TehranTrader
1 ماه قبل
پاسخ  @TehranTrader

ما۲.۲خریدیم برای بلند مدت، دقیقن به همین دلایل. اکوسیستم داره و....

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 ماه قبل

سلام
این ارز تیا را از کجا میشه خرید، کدام صرافی ایرانی یا خارجی

F
F
2 ماه قبل

PEPC

با سلام

از طریق تراست ولت مقداری(در حد دو دلار) ارز پپسی بخرید و نگه دارید. Pepc

با آرزوی موفقیت.

مهدی باقرپور
مهدی باقرپور
3 ماه قبل

سلام به همه عزیزان
به نظر شما تا چه قیمتی میاد پایین تا برای خرید مناسب بشه؟؟
سوال بعدی ام این است که چشم انداز قیمت یک ساله این ارز چقدر هست؟؟

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
3 ماه قبل

سلام وقت خرید یا نه

قلی
قلی
4 ماه قبل

این رشد خودش رو کردی بجاش برید مانتا بخرید بدون شک قیمتش به این میرسه

ArianTQ
ArianTQ
4 ماه قبل

دوستان کدوم صرافی ایرانی داره اینو برا خرید؟

مهدی کوین
مهدی کوین
4 ماه قبل

یه مقدار خریدم گذاشتم کنار بمونه برای حد اقل یک سال آینده . روی 15/5 خریدم
‌‌

کار درستی کردم ؟

YaCn
YaCn
4 ماه قبل

آینده دار دوست داشتنیه ... روی ۶ دلار خرید زدم

JESh378
JESh378
4 ماه قبل

کدوم صرافی ایرانی میشه خرید ؟؟؟

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه