خرید آربیتروم

خرید ارز دیجیتال آربیتروم در ۳ دقیقه! در سریعترین زمان و به راحتی و بدون احراز هویت طولانی، میتوانید برای خرید آربیتروم Arbitrum از طریق سایت ارز دیجیتال اقدام نمایید. فروش آربیتروم ARB با بهترین قیمت آربیتروم امروز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

Arbitrum

0.79%

$1.16

۷۱,۲۹۸ ت

Arbitrum
Arbitrum

آربیتروم در حال کاهش قیمت است!

آربیتروم در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴۷۲.۲۱ میلیون دلار در جهان معامله شده و قیمت آن -۱.۷۵% از دیروز تغییر داشته است. خرید آربیتروم در ایران با محاسبه قیمت جهانی آن که 1.16 دلار آمریکا بوده و قیمت تتر در بازار ایران که ۶۱,۲۳۹ تومان است، ۷۱,۲۹۸ تومان خواهد بود. آربیتروم نسبت به هفته گذشته نزدیک به -۰.۷۹۳۰۳۱% تغییر کرده و هم‌اکنون ارزش بازار آن معادل ۳.۳۷۲ میلیارد دلار است.
ارزش کل بازار 3.372 میلیارد دلار

حجم معامله 472.21 میلیون دلار

عرضه در گردش 10 میلیارد دلار

نرخ تغییر 10.65 ۳۰ روزه

در کمتر از ۳ دقیقه خرید کنید!

۱

انتخاب ارزدیجیتال

از میان ۷۰۰ رمزارز، ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب و مقدار آن را تعیین کنید
۲

ثبت نام فوری

بعد از انتخاب مقدار لازم با وارد کردن شماره خود به سرعت یک حساب کاربری ایجاد کنید
۳

پرداخت

بعد از پرداخت مبلغ ارز مد نظر شما در حساب کاربری شما موجود می شود

چرا از میانبر ارزدیجیتال خرید کنیم؟

 • خرید تنها با ۱۰ هزار تومان

  با حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان خرید رمزارز خود را انجام دهید

 • کیف پول امن

  رمزارزهای خود را به صورت کاملا امن در کیف پول نگهداری کنید

 • کارمزد فروش صفر

  برای فروش رمزارزهای خود هیچ کارمزدی پرداخت نکنید

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات‌رسانی هستیم

نمودار آربیتروم

درباره خرید آربیتروم

آربیتروم چیست؟

آربیتروم (Arbitrum) یک راهکار مقیاس‌پذیری لایه دوم برای اتریوم است؛ به این معنا که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود، اما تراکنش‌هایی سریع‌تر، ارزان‌تر و مقیاس‌پذیرتر ارائه می‌دهد. آربیتروم در سال ۲۰۱۸ توسط شرکت آف چین لبز (Offchain Labs) در نیویورک توسعه یافت. این پلتفرم از یک فناوری بلاک چینی به نام «آپتیمیستیک رول‌آپ» (Optimistic Rollup) استفاده می‌کند.

روش کار آپتیمیستیک رول‌آپ این طور است که چندین تراکنش در یک دسته (batch) جمع‌آوری می‌شوند و در قالب یک تراکنش به شبکه اصلی اتریوم ارسال می‌شوند. شبکه‌ای از اعتبارسنج‌ها این تراکنش‌ها را بررسی و در صورت صحت آنها را تأیید می‌کنند. اعتبارسنج‌ها می‌توانند هر تراکنش نامعتبر یا تقلبی را پیدا کنند. اگر در یک دوره زمانی مشخص یک گواه توسط هیچ اعتبارسنجی نامعتبر یا تقلبی ارزیابی نشود، تراکنش‌ مربوطه بر روی آربیتروم نهایی تلقی شده و اجرا می‌شود.

به بیان دیگر، آربیتروم خود یک شبکه بلاک چین است که اعتبارسنج‌ها و تراکنش‌ها خود را دارد؛ اما تراکنش‌های آن به‌تنهایی اعتباری ندارند، بلکه زمانی معتبر می‌شوند که به بلاک چین اتریوم ارسال شده و در آنجا تأیید شوند. آربیتروم با این روش تراکنش‌های اتریوم را ارزان و سریع‌تر کرده است.

آربیتروم چه ویژگی‌هایی دارد؟

آربیتروم ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که آن را برای توسعه‌دهندگان و کاربران جذاب می‌کند. به‌عنوان‌مثال، آربیتروم به طور کامل با اتریوم سازگار است؛ یعنی هر قرارداد هوشمند یا برنامه‌ای که بر روی اتریوم اجرا می‌شود، می‌تواند به راحتی بدون هیچ‌گونه تغییر در کد روی آربیتروم اجرا شود.

 یک ویژگی دیگر آربیتروم پشتیبانی آن از اجرای کد دلخواه است. اجرای کد دلخواه به این معناست که آربیتروم می‌تواند هر قرارداد هوشمند یا برنامه‌ای که اتریوم قابلیت اجرای آن را دارد، اجرا کند چون به طور کامل با ماشین مجازی اتریوم سازگار است. این مورد مزیت بزرگ آربیتروم نسبت به سایر راهکارهای لایه دو است که ممکن است قابلیت‌ها یا سازگاری محدودی داشته باشند. آربیتروم با استفاده از برخی قراردادهای هوشمند در شبکه اصلی از امنیت و صحت کدی که اجرا می‌شود اطمینان حاصل کرده و از هر گونه تراکنش نامعتبر یا تقلبی جلوگیری می‌کند.

علاوه‌براین، آربیتروم دارای طراحی انعطاف‌پذیر و ماژولاری است که به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که زنجیره‌های رول‌آپ خود را سفارشی‌سازی کرده و گزینه‌های امنیتی خود را انتخاب کنند.

اعتبارسنجی در شبکه آربیتروم چگونه انجام می‌شود؟

آربیتروم تأمین امنیت و درستی‌سنجی کد را از طریق مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند در شبکه اصلی اتریوم و شبکه‌ای از اعتبارسنج‌ها انجام می‌دهد. این اعتبارسنج‌ها همه تراکنش‌ها در زنجیره آربیتروم را بررسی و در صورت درستی تأیید می‌کنند و برای این کار پاداش می‌گیرند. ناگفته نماند که اگر اعتبارسنج‌ها رفتارهای نادرست و اشتباه داشته باشند نیز جریمه می‌شوند.

قراردادهای هوشمند مانند دروازه‌ای برای جابه‌جایی دارایی‌ها و داده‌ها بین آربیتروم و اتریوم عمل می‌کنند و گواه تراکنش‌هایی را که در آربیتروم اجرا شده‌اند ذخیره می‌کنند. این گواه‌ها (Proofs) توسط ماشین مجازی آربیتروم (AVM) که به طور کامل با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است یا توسط اعتبارسنج‌ها تولید می‌شوند. اعتبارسنج‌ها می‌توانند ماشین مجازی آربیتروم را به صورت محلی اجرا کرده و اعتبار تراکنش‌ها را بررسی کنند.

اعتبارسنج‌ها می‌توانند هر تراکنش نامعتبر یا تقلبی را با ارسال اثبات تقلب به قراردادهای هوشمند مشخص کنند. این کار فرایند حل اختلاف را فراخوانی می‌کند که از الگوریتم جستجوی دودویی برای یافتن نقطه دقیقی که تقلب در آن روی داده استفاده می‌کند. سپس، وضعیت زنجیره آربیتروم را به آخرین وضعیت معتبر برمی‌گرداند. فرد متقلب سهام خود را از دست می‌دهد و اعتبارسنجی که تقلب را کشف کرده بخشی از آن سهام را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کند.

تنها وجود یک اعتبارسنج صادق کافی است تا امنیت و صحت کد را تضمین کند، چون هرگونه تقلب توسط قراردادهای هوشمند و فرایند حل اختلاف تشخیص داده و اصلاح می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود آربیتروم یک راهکار لایه دو بسیار امن و مقیاس‌پذیر برای اتریوم باشد.

آربیتروم چه چیزی به اتریوم اضافه می‌کند؟

آربیتروم دارای مزایای زیادی نسبت به سایر راه‌حل‌های لایه دو است. این پلتفرم درواقع از همه امکانات اتریوم استفاده می‌کند و در عین حال مزایایی هم به آن می‌افزاید. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم.

ظرفیت بالا: آربیتروم قادر به پردازش هزاران تراکنش در ثانیه است؛ این در حالی است که اتریوم تنها ۱۵ تراکنش را در ثانیه پردازش می‌کند.

هزینه پایین: آربیتروم می‌تواند کارمزد تراکنش را به یک‌صدم کاهش دهد؛ اما هزینه‌های اتریوم متغیر و بسیار بالا است.

امنیت بالا: آربیتروم هم‌زمان که از امنیت و تمرکززدایی اتریوم بهره می‌برد، لایه‌های دیگر امنیتی مانند اثبات تقلب و ضمانت دسترسی به داده را به آن اضافه می‌کند.

تعامل بالا: آربیتروم می‌تواند از طریق پل‌ها و پروتکل‌های تعامل متقاطع با دیگر راهکارهای لایه دو و همچنین دیگر زنجیره‌ها ارتباط برقرار کند.

 توکن آربیتروم چیست؟

توکن آربیتروم (ARB) توکن اصلی اکوسیستم آربیتروم است. برخی از کاربردهای توکن آربیتروم را در ادامه مرور می‌کنیم.

حق رأی: دارندگان توکن آربیتروم می‌توانند در مورد پیشنهادها و تصمیماتی که بر توسعه و جهت‌گیری شبکه آربیتروم تأثیر می‌گذارند، رأی دهند.

امنیت: دارندگان توکن آربیتروم می‌توانند توکن‌های خود را شرطی کنند تا به‌عنوان اعتبارسنج‌ فعالیت کنند و برای تأیید و اجرای تراکنش‌ها در آربیتروم جایزه بگیرند.

خدمات: دارندگان توکن آربیتروم می‌توانند از توکن‌های خود برای پرداخت هزینه‌ها و خدمات در شبکه آربیتروم استفاده کنند، از جمله برای پرداخت گس فی و هزینه‌های ذخیره‌سازی داده و بریجینگ به دیگر زنجیره‌ها.

از کجا ارز دیجیتال آربیتروم بخریم؟

برای خرید آربیتروم می‌توانید به سراغ صرافی‌های خارجی، صرافی‌های غیرمتمرکز یا صرافی‌های داخلی بروید. البته که هر یک از این گزینه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و شما باید با بررسی همه‌جانبه این موضوع بهترین گزینه را برای خریدتان انتخاب کنید.

به صور کلی خرید آربیتروم از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود. چون به دلیل تحریم‌ها علیه ایران، مراحل ایجاد اکانت و احراز هویت آن در صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی بسیار دشوار و حتی ناممکن است. حتی اگر عملیات ثبت‌نام در صرافی خارجی با موفقیت انجام شود، بیم آن می‌رود که در آینده به دلایل مختلفی هویت اصلی کاربر فاش شود که منجر به بسته‌شدن حساب و ازدست‌رفتن کل سرمایه موجود در آن شود.

نکته مهم اینکه در صرافی‌های خارجی هیچ نوع خدمات پشتیبانی نیز به ایرانیان ارائه نمی‌شود؛ بنابراین خرید از صرافی خارجی گزینه چندان مناسب و امنی نیست.

صرافی‌های غیرمتمرکز هرچند نیاز به احراز هویت ندارند و از این بابت مشکلی ایجاد نمی‌کنند، کارمزد بالایی برای معاملات از کاربر دریافت می‌کنند. معمولاً عملیات خرید و فروش نیز در این صرافی‌ها بسته به ارز دیجیتال مورد معامله مراحل پیچیده‌ای دارد.

راحت‌ترین و امن‌ترین گزینه برای خرید آربیتروم، صرافی‌های داخلی هستند. ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی داخلی به راحتی انجام می‌شود، کار با آنها بسیار ساده است. همچنین، در صورت بروز مشکلات فنی یا مالی، امکان پیگیری آن برای کاربران وجود دارد.

البته این بدان معنا نیست که همه صرافی‌های داخلی معتبر هستند؛ بلکه شما باید در انتخاب صرافی داخلی نیز وسواس به خرج دهید و با دقت به تحقیق و جستجو بپردازید. در انتخاب صرافی به نظرات دیگر کاربران، وجهه صرافی در شبکه‌های اجتماعی، کیفیت پاسخ‌دهی و خدمت‌رسانی و پشتیبانی توجه کنید تا بهترین گزینه را برای خریدتان انتخاب کنید.

با این حال اگر به خرید از صرافی خارجی اصرار دارید، می‌توانید مبلغ ریالی خود را در یک صرافی ایرانی به تتر یا هر استیبل کوین دیگری تبدیل کنید و سپس با تتری که خریداری کرده‌اید، به‌راحتی از صرافی خارجی موردنظرتان ارز دیجیتال آربیتروم بخرید.

راه‌های خرید و فروش آربیتروم

برای خرید آربیتروم از صرافی دو راه وجود دارد:

۱. روش مستقیم یا OTC

در این روش، شما آربیتروم را بصورت مستقیم از صرافی می‌خرید (یا می فروشید) و با شخص ثالث معامله نمی‌کنید. بعد از خرید نیز آربیتروم خریداری‌شده به سرعت به حساب شما در صرافی منتقل می‌شود. به همین دلیل در برخی صرافی‌ها این روش را با نام «خرید سریع» یا «خرید فوری» مشاهده می‌کنید.

۲. روش همتا به همتا یا P2P

در این روش شما آربیتروم را از یک شخص دیگر می‌خرید (یا به شخص دیگری می‌فروشید)؛ بدین ترتیب که سفارش خود را مبنی بر مقدار آربیترومی که می‌خواهید بخرید (یا بفروشید) با قیمت موردنظرتان در پلتفرم صرافی قرار می‌دهید و صبر می‌کنید تا شخص دیگری سفارش شما را بردارد. در این حالت، آن شخص آربیتروم خود را به شما می‌فروشد (یا آربیتروم شما را می‌خرد). در این روش، صرافی تنها نقش واسطی را دارد که کمک می‌کند خریدار و فروشنده یکدیگر را پیدا کنند.

مراحل خرید آربیتروم (ARB) از صرافی ارز دیجیتال

یک راه ساده برای تهیه آربیتروم خرید آن از صرافی ارز دیجیتال است. برای این کار کافیست مطابق مراحلی که در ادامه شرح داده شده است پیش بروید:

۱. در قسمت بالای همین صفحه بخشی ویژه برای خریدوفروش آربیتروم هست که می‌توانید در آن مقدار آربیترومی که قصد خریدش را دارید وارد کنید.

۲. وقتی مقدار ARB را وارد کنید، قیمت آن به تومان در فیلد پایین ظاهر می‌شود. حالا روی دکمه «خرید ARB» کلیک کنید.

۳. در پنجره‌ای که باز می‌شود، شماره موبایل خود را وارد کرده و دکمه «ارسال کد» را بزنید. یک کد برایتان پیامک می‌شود.

۴. کد را از گوشی خود ببینید و آن را در قسمت مربوطه وارد کنید و منتظر بمانید تا شماره موبایلتان در سایت تأیید شود.

۵. دو فیلد جدید کد ملی و تاریخ تولد در صفحه ظاهر می‌شود. این اطلاعات را وارد کنید و روی گزینه «پرداخت آنلاین» کلیک کنید. توجه داشته باشید که پرداخت فقط از طریق کارت‌هایی امکان‌پذیر است که متعلق به کد ملی واردشده در این مرحله باشد.

۶. دکمه «ارسال به درگاه» را بزنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید.

۷. بعد از تکمیل پرداخت و انجام خرید، یک حساب با اطلاعات شخصی شما که در این مراحل وارد کرده‌اید برایتان در صرافی باز می‌شود. با ورود به این حساب می‌توانید به آربیتروم‌های خریداری‌شده‌تان دسترسی داشته باشید.

بلافاصله بعد از احراز هویت خواهید توانست به راحتی و به سرعت آربیتروم خریداری شده را به کیف پول موردنظرتان انتقال دهید.

اگر از قبل در صرافی حساب کاربری داشته باشید، بلافاصله بعد از خرید می‌توانید آربیتروم خود را برداشت و به کیف پول خودتان منتقل کنید.

سؤالات متداول

 • آربیتروم چیست؟
  آربیتروم یک راه حل لایه دوم اتریوم است که برای افزایش مقیاس پذیری، کاهش کارمزدها و افزایش سرعت تراکنش ها طراحی شده است. این پلتفرم از طریق Optimistic Rollups تراکنش ها را خارج از زنجیره اتریوم پردازش می کند و فقط داده های لازم را به زنجیره اصلی ارسال می کند.
 • توکن ARB چیست؟
  توکن ARB ارز دیجیتال بومی شبکه آربیتروم است. از ARB برای پرداخت هزینه های تراکنش ها، مانند انتقال ARB و اجرای قراردادهای هوشمند، استفاده می شود. همچنین برای staking توسط نودها برای تأمین امنیت شبکه و دریافت پاداش استفاده می شود.
 • آیا هنوز امکان شرکت در ایردراپ آربیتروم وجود دارد؟
  در حال حاضر هیچ ایردراپی برای توکن ARB فعال نیست. ایردراپ قبلی آربیتروم در تاریخ 3 فروردین 1402 برگزار شد.
 • آربیتروم را چه کسی ساخته است؟
  آربیتروم توسط Offchain Labs، یک شرکت تحقیقاتی و توسعه ای بلاک چین، در سال 2018 تأسیس شد.
 • شبکه آربیتروم چگونه کار می‌کند؟
  شبکه آربیتروم از دو بخش اصلی تشکیل شده است: لایه اول: زنجیره اصلی اتریوم که امنیت و ثبات را برای شبکه آربیتروم فراهم می کند. لایه دوم: Optimistic Rollup که تراکنش ها را خارج از زنجیره اتریوم پردازش می کند.
 • بلاکچین آربیتروم چطور کار می‌کند؟
  بلاکچین آربیتروم از مکانیزم Optimistic Rollups برای پردازش تراکنش ها استفاده می کند. در این روش، تراکنش ها به صورت دسته ای جمع آوری و سپس در زنجیره اصلی اتریوم ثبت می شوند. این کار باعث افزایش سرعت و کاهش کارمزد تراکنش ها می شود.
 • آربیتروم بلاکچین جداگانه دارد؟
  بله، آربیتروم بلاکچین جداگانه ای دارد که بر روی زنجیره اصلی اتریوم سوار است.
 • آیا کارمزد ARB کمتر از ETH‌ است؟
  بله، به طور کلی کارمزد ARB کمتر از ETH است. دلیل این امر این است که آربیتروم از Optimistic Rollups برای پردازش تراکنش ها استفاده می کند که کارآمدتر از پردازش تراکنش ها در زنجیره اصلی اتریوم است.
 • آیا برای خرید آربیتروم باید بدانیم این ارز دیجیتال چطور کار می‌کند؟
  خیر؛ برای خرید ارز دیجیتال آربیتروم نیازی نیست نحوهٔ کارکرد و جزئیات فنی شبکه‌های آن و زیرساخت‌های بلاک چینی را بدانید. با خواندن سؤالات متداول این صفحه تا حد زیادی به ماهیت و نحوه .کارکرد این ارز دیجیتال پی خواهید برد.
 • میانبر خرید آربیتروم ارزدیجیتال چیست؟
  میانبر یا ویجت خرید ARB ارزدیجیتال، ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید در عرض چند ثانیه از بین بیش از ۷۰۰ رمز ارز بازار خرید کنید. احراز هویت در میانبر بسیار ساده و تنها در عرض چند ثانیه انجام می‌گیرد. پس از خرید و فروش نیز موجودی حساب شما در صرافی تغییر خواهد کرد
 • آیا خرید و فروش آربیتروم گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است؟
  به طور کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشهور گزینهٔ مطمئن‌تری نسبت به ارزهای دیجیتال ناشناخته هستند. تتر نیز به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، ریسک کمتری نسبت به ارزهای کمترشناخته‌شده دارند.
 • آیا امکان خرید آربیتروم با تومن یا ریال وجود دارد؟
  بله؛ در ویجت ارزدیجیتال تنها می‌توانید با ریال (تومن) توکن ARB بخرید. در صورت فروش توکن در ویجت نیز پول در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.
 • کارمزد خرید آربیتروم در میانبر ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر کارمزد خرید آربیتروم از میانبر ۰.۱ درصد است. کارمزد فروش نیز صفر است.
 • اگر بعد از خرید آربیتروم چیزی وارد حسابم نشد، چه کار کنم؟
  در صورتی که پس از تکمیل خرید، آربیتروم وارد حساب شما در صرافی نشد، می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از طریق پشتیبانی نسبت به پیگیری سفارش اقدام کنید.
 • آیا برای خرید آربیتروم باید کارمزد شبکه پرداخت کنم؟
  خیر؛ در صورتی که از طریق میانبر خریدتان را انجام داده باشید، ARB به حسابتان روی صرافی منتقل می‌شود و نیازی به پرداخت کارمزد شبکه نیست.
 • چطور در این صفحه آربیتروم بفروشم؟
  برای فروش ARB در میانبر ارزدیجیتال تنها کافی است از بالای صفحه، گزینه فروش را انتخاب کنید. دقت کنید که پیش از فروش، ارزهای دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی باشد و امکان فروش ارزها از کیف پول شخصی شما در میانبر وجود ندارد.
 • حداقل میزان خرید ARB در ویجت خرید ارزدیجیتال چقدر است؟
  در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل ۱۰ هزار تومن، از ویجت ارزدیجیتال آربیتروم بخرید.
 • آیا خرید و فروش ARB در ویجت ارزدیجیتال مطمئن است؟
  بله؛ خرید و فروش ARB در میانبر ارزدیجیتال کاملاً مطمئن است. احراز هویت شما در بستری کاملاً امن انجام می‌گیرد و بلافاصله بعد از خرید نیز توکن‌های شما روی کیف پول صرافی‌تان شارژ می‌شود.
 • آیا خریدوفروش ARB در ایران مالیات دارد؟
  خیر؛ در حال حاضر هیچ مالیاتی برای خرید و فروش ARB در ایران در نظر گرفته نشده است.
 • بعد از خرید، ARB هایی که خریدم کجا ذخیره می‌شود؟
  بلافاصله پس از خرید در میانبر ارزدیجیتال، ارزهای دیجیتال و توکن‌های ARB خریداری‌شده شما به حسابتان در صرافی اضافه خواهد شد.
 • چقدر طول می‌کشد خریدم تکمیل شود؟
  خرید و فروش آربیتروم در ویجت ارزدیجیتال آنی است.
 • آیا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال با میانبر ارزدیجیتال کارمزد اضافه دریافت می‌شود؟
  خیر؛ در صورتی که از میانبر ارزدیجیتال خرید کنید، هیچ کارمزد اضافه‌ای برای خرید ARB از شما دریافت نخواهد شد.
 • احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال چقدر طول می‌کشد؟
  شما می‌توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه احراز هویتتان را تکمیل کنید.
General mafia artsh taknafare
General mafia artsh taknafare
18 ساعت قبل

وقت خریده

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 روز قبل

دوستان ارزCAW بر بستر اتریوم آرم سه پرنده داره
رویای شکارچیان در صرافی ایرانی بیت آی آر بخرید خوب داره معا مله میشه خلاف بازار بررسی

ShAhAb AfShAr
ShAhAb AfShAr
1 هفته قبل

عجیب و غریب داره خرید و فروش میشه هولد کنید که ضرر نداره

محمدنوحه خوان
محمدنوحه خوان
1 هفته قبل

ارز اشغالی هست نخرید من که ضرر کردم

احمد
احمد
1 هفته قبل

وقت خرید نات کوین هست. نهنگها سمت این میان

یاحق
یاحق
1 هفته قبل

این چه آشغالی بود من خریدم دوج فروختم این آشغال ۱.۵دلارخریدم

Soli
Soli
1 هفته قبل
پاسخ  یاحق

من همون موقع فروختم و الان خریدم

Mohammad
Mohammad
1 هفته قبل

این چه سمی بود من خریدم. ۴۰ درصد تو ضررم

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 هفته قبل

نمیدونم کدوم مثلا استادی بود اینجا همش میگفت آربیتروم بخرید آربتروم بخرید. پولم از نصف هم کمتر شده وحتی نمیتونم بفروشمش ... لطفا چه باسواد چه بی سواد با اطمینان تو این بازار اظهار نظر نکنید ...

مرتضي
مرتضي
2 هفته قبل

این بی پدرو ۵۵ میلیون تومن ازش یکماه پیش خریدم الان شده ۳۴ میلیون تومن!تف ب اون شرفت تیم دزد کثیف آربیتریوم

محمد
محمد
2 هفته قبل

تو این بازار پانزی فقط پله ای بخرید برآیند آخر مثبت میشه در بلند مدت .57هزار 50هزار30هزار

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه