هشدار رئیس پلیس فتا اصفهان درباره همستر کامبت

هشدار رئیس پلیس فتا اصفهان درباره همستر کامبت

سیدمصطفی مرتضوی، رئیس پلیس فتای استان اصفهان در گفتگویی اظهار داشته که به‌تازگی شاهد خرید و فروش امتیاز حساب‌های کاربری همستر کامبت یا بازی‌های مشابه هستیم و این در صورتی است که هیچ تضمینی برای تعلق ارزش مالی به نتایج این بازی‌ها وجود ندارد. وی اظهار داشت که خرید و فروش امتیاز این حساب‌های کاربری می‌تواند به ابزاری برای کلاهبرداری تبدیل شود.

مرتضوی تصریح کرد که کاربران فضای مجازی باید مراقب باشند که این موضوع می‌تواند کلاهبرداری در قالب لینک‌های آلوده، فیشینگ و تخلیه حساب‌های بانکی را افزایش دهد، در واقع افراد باید مراقب باشند روی لینک‌هایی تحت عنوان همستر کامبت دارای منبع ناشناس کلیک نکنند و به جای ربات‌های مذکور، اقدام به نصب بدافزار نکنند. او در ادامه گفت که همستر کامبت منبع و مدیریت‌کننده مشخصی ندارد، از جایگاهی داخل کشور برخوردار نیست و هیچ تضمینی برای لیست شدن درآمدهای کسب شده این بازی در صرافی‌ها وجود ندارد؛ افراد به‌منظور پیشگیری از بروز آسیب‌های متعدد بیان شده، باید رعایت توصیه‌ها را مد نظر قرار دهند.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود
سعید نادری
 مشاهده منبع خبر
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
امیر فلاحی فرد
امیر فلاحی فرد
۳ هفته قبل

همین که داخل کشور نیست خیالمون راحت