وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌روی ارزهای دیجیتال

وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌روی ارزهای دیجیتال

بیت کوین مقاومت ۴۳,۵۰۰ دلاری خود را شکست. اکثر آلت کوین‌های اصلی روندی صعودی را تجربه کرده‌اند. برای مثال اتریوم مقاومت ۳,۰۸۰ دلاری خود را پشت‌سر گذاشته است. ایکس‌آرپی (XRP) اما همچنان با مقاومت ۰.۸۵ دلاری خود دست‌به‌گریبان است. در همین حین سولانا با افزایشی ۹ درصدی، از سد مقاومت ۱۰۰ دلاری خود عبور کرد و ارز دیجیتال بازی محبوب اکسی اینفینیتی نیز جهشی ۲۰ درصدی را در قیمت خود تجربه کرد. کاردانو نیز قبل از کاهش قیمت مجدد خود، افزایشی ۱.۲۰ دلاری را ثبت کرد.

به گزارش کریپتو نیوز، قیمت بیت کوین با عبور از از مقاومت ۴۳,۳۵۰ دلاری، حتی از سطح ۴۴,۲۰۰ دلار نیز فراتر رفته است. در حال حاضر روند قیمتی بیت کوین در حال تثبیت سودهای بالای ناحیه ۴۳,۹۰۰ دلاری بوده و تلاش می‌کند مقاومت ۴۴,۳۵۰ دلاری خود را پشت‌سر بگذارد.

همچنین بخوانید: وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در روزهای تعطیل چگونه است؟

وضعیت بازار: بررسی سطوح حمایت و مقاومت پیش‌روی ارزهای دیجیتال
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از اندک کاهشی در قیمت بیت کوین، بار دیگر قیمت بزرگترین ارز دیجیتال از سطح ۴۳,۰۰۰ دلار عبور کرده و بدون این‌که با مقاومتی جدی مواجه شود تا ۴۴,۲۰۰ دلار نیز پیش‌روی کرد. در حال حاضر قیمت در حوالی ۴۴,۰۰۰ دلار در حال تثبیت است و شیب روند افزایش قیمت برابر با ۳ درصد در روز است. نزدیک‌ترین مقاومت در سطح ۴۴,۲۰۰ دلار قرار گرفته و مقاومت‌های بعدی در ۴۴,۳۵۰ و ۴۴,۵۰۰ دلار قرار دارند.
اگر بازار اصلاح شود و بیت کوین روندی نزولی در پیش بگیرد، ممکن است قیمت در حوالی ۴۳,۵۰۰ دلار حمایت شود. حمایت اصلی بعدی نیز نزدیک ۴۳,۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورت شکسته‌شدن این حمایت، قیمت ممکن است تا ۴۲,۵۰۰ دلار نیز پایین بیاید.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم نیز با عبور از مقاومت‌های ۳,۰۰۰ دلاری و ۳,۱۲۰ دلاری، در حال حاضر با شیبی ۴ درصدی در روز افزایش می‌یابد. مقاومت کلیدی بعدی اتریوم احتمالاً نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار باشد. در صورت عبور از این مقاومت، دستیابی به سطح قیمتی ۳,۲۲۰ دلاری نیز دور از دسترس نخواهد بود.

اگر اتریوم روند قیمت نزولی در پیش گیرد، در محدوده ۳,۰۵۰ دلار اولین حمایت را مشاهده می‌کند. حمایت اصلی بعدی نزدیک سطح ۳,۰۰۰ دلار خواهد بود و در صورت شکسته‌شدن این حمایت نیز قیمت می‌تواند تا ۲,۹۵۰ دلار نیز پایین بیاید.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو با عبور از ناحیه مقاومتی خود، تا ناحیه ۱.۱۲ دلار رشد کرد و حتی به ۱.۱۵ دلار نیز رسید؛ اما بازار این ارز دیجیتال انرژی کافی برای عبور از مقاومت ۱.۲۰ دلاری نداشت.

بی‌ان‌بی (BNB) با عبور از سطح مقاومت ۴۱۲ دلاری، اکنون به ۴۱۵ دلار رسیده است. مقاومت کلیدی بعد نزدیک به سطح ۴۲۰ دلار است. در صورت عبور از این سطح مقاومتی، بی‌ان‌بی قادر خواهد بود تا ۴۳۲ دلار رشد کند.

سولانا با افزایشی ۹ درصدی از ۱۰۰ دلار عبور کرد. مقاومت کلیدی بعدی این ارز دیجیتال در ناحیه ۱۰۵ دلاری قرار دارد. در صورت عبور سولانا از این ناحیه مقاومتی، رسیدن به سطح ۱۱۲ دلاری دور از دسترس نخواهد بود. سولانا در یک هفته اخیر افزایشی ۱۷ درصدی را شاهد بوده است.

دوج کوین نیز با قدرت مقاومت ۰.۱۳۲ دلاری خود را پشت‌سر گذاشته و حتی بعد از آن بدون اصلاح قیمت از سطح ۰.۱۴۰ دلاری نیز بالاتر رفته است. این ارز دیجیتال اکنون در حال تثبیت سود بالای حمایت ۰.۱۳۲ دلاری خود بوده و در شبانه روز گذشته تقریباً تغییر خاصی نداشته است.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) اما همچنان زیر مقاومت ۰.۸۵ دلاری خود باقی مانده است. شکستن این سد مقاومتی و بسته‌شدن در ناحیه ۰.۸۵ دلاری برای حفظ ثبات روند صعودی این ارز دیجیتال ضروری است. در صورتی که ایکس‌آرپی روندی نزولی در پیش گیرد، باید به حمایت ۰.۸۰ دلاری خود امیدوار باشد.

آلت کوین‌های دیگر بازار نیز غالباً رشدی ۵ درصدی را ثبت کرده‌اند. اما در این بین قیمت ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی با عبور از سطح ۷۰ دلار عملکرد خیره‌کننده‌ای داشت و توانست با ۲۰ درصد افزایش قیمت، سود هفتگی خود را به ۴۱ درصد برساند.

به‌طور کلی، بیت کوین بالاتر از سطح ۴۳,۵۰۰ دلار معامله می‌شود. اگر این ارز دیجیتال قادر باشد مقاومت ۴۲,۲۰۰ دلاری خود را پشت‌سر بگذارد، در کوتاه‌مدت می‌تواند از مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری نیز عبور کند.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

1 دیدگاه
محمد یاسینی
محمد یاسینی
10 ماه و 7 روز قبل

43200ادمین عزیز نه 42200..اشتب تایپ کردی بزرگوار ☺️

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.