وضعیت بازار: ارزهای دیجیتال باز می‌گردند

وضعیت بازار: ارزهای دیجیتال باز می‌گردند

بیت کوین به‌خوبی موج نزولی را مهار کرده و همچنان بالای محدوده ۲۵,۰۰۰ دلار باقی مانده است که نشان می‌دهد احتمال صعود آن وجود دارد. در حال حاضر بیت کوین کمی بالاتر از مقاومت کلیدی ۳۰,۰۰۰ دلاری قرار داشته و در حوالی ۳۰,۵۰۰ دلار معامله می‌شود. با اینکه نسبت به دیروز ۶ درصد افزایش قیمت داشته است؛ اما هنوز نسبت به هفته گذشته کاهشی ۱۷ درصدی را تجربه کرده است.

تتر که دیروز ثبات خود را از دست داده بود، بار دیگر میخ خود را محکم کوبید و به ثبات رسید.

به گزارش کریپتونیوز، در نمودار اکثر آلت کوین‌های اصلی بازار نیز موج‌های بازیابی قیمت مشاهده می‌شود. اتریوم به بالای منطقه مقاومت ۲,۰۰۰ دلار بازگشته است. ایکس‌آرپی (XRP)، بالاتر از محدوده ۰.۴۰ دلار تثبیت می‌شود. کاردانو نیز از مقاومت ۰.۵ دلاری عبور کرد.

وضعیت بازار: ارزهای دیجیتال باز می‌گردند
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از کاهش شدید قیمت بیت کوین، حمایت ۲۵,۰۰۰ دلاری بالاخره روند نزولی را متوقف کرد. با بازگشت بیت کوین و عبور از سطح ۲۹,۰۰۰ دلار، اکنون قیمت به بالای منطقه مقاومت کلیدی ۳۰,۰۰۰ دلاری رسیده است. مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۳۱,۲۰۰ دلار مشاهده می‌شود.
اگر روند نزولی دیگری ظاهر شود، ممکن‌ است قیمت در محدوده ۲۸,۸۰۰ دلار حمایت شود. حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۲۷,۵۰۰ دلار است، که امکان سقوط قیمت به زیر این ناحیه هم وجود دارد.

قیمت اتریوم

اتریوم نیز در سطح ۱,۸۸۰ دلار ترمز سقوط قیمت را کشید و روند را معکوس کرد. حال اتریوم بالای سطح ۲,۰۰۰ دلار قرار دارد و سیگنال‌های مثبتی در آن دیده می‌شود. نزدیک‌ترین مقاومت پیش‌ روی قیمت فعلی در محدوده ۲,۱۲۰ دلاری و مقاومت کلیدی بعدی در محدوده ۲,۲۰۰ دلار شکل می‌گیرد. اتریوم نسبت به دیروز ۳ درصد افزایش قیمت و نسبت به هفته گذشته ۲۴ درصد کاهش قیمت داشته است.
در صورت شکل‌گیری روند نزولی، اولین حمایت در محدوده ۲,۰۰۰ دلار است و حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۱,۸۸۰ دلار مشاهده می‌شود. اگر این مقاومت شکسته شود، موج جدید نزولی در قیمت اتریوم مشاهده خواهد شد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو پیش از شروع بازگشت قیمت‌ها به سطح ۰.۴۰ دلار افزایش یافت. حال قیمت به بالای ۰.۵۰ دلار بازگشته و حتی در کوتاه‌مدت امکان گرفتن سطح ۰.۵۵ دلار وجود دارد.

قیمت سولانا  در محدوده ۵۰ دلار بازگشته و اکنون نسبت به دیروز افزایشی ۹ درصدی را تجربه کرده است. اگر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده بیش از ۵۰ دلار بسته شود، نوید یک افزایش قوی‌تر به گوش فعالان بازار می‌رسد.

قیمت دوج کوین با بهبود ۱۶ درصدی به بالای سطح ۰.۰۹۲ دلار صعود کرد. یک مقاومت کلیدی اکنون در نزدیکی سطح ۰.۱۰ دلار در حال شکل‌گیری است. دوج نسبت به هفته گذشته ۲۸ درصد از بهای خود را از دست داده است.

بهبود قیمت ایکس‌آرپی (XRP) در بالای محدوده ۰.۴۴ دلار رخ داد. مقاومت کلیدی در نزدیکی ۰.۴۵ دلار مشاهده می‌شود و در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، قیمت تا ۰.۵۰ دلار بالا می‌رود.

همچنین بخوانید: با وجود سقوط قیمت‌ها سرمایه‌گذاران سازمانی مشغول خرید بیت کوین هستند

آلت‌ کوین‌های دیگر بازار نیز امروز اکثراً صعودی بودند. در این میان قیمت میکر، در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، با رشد ۵۰ درصدی طی یک شبانه‌روز و عبور از محدوده ۱,۵۸۸ دلار، بهترین عملکرد را به ثبت رساند. ارزهای دیگری چون ایپ کوین و گالا نیز بیش از ۴۲ درصد افزایش قیمت را تجربه کردند. از آن‌طرف لونا به قهقرا رفته و با سقوط ۱۰۰ درصدی طی یک روز، حال با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۹۴۴ دلار معامله می‌شود.

خلاصه مطلب آن‌که، بالای سطح ۲۹,۰۰۰ دلار، نمودار قیمت بیت کوین سیگنال‌های مثبتی را منتشر می‌کند. اگر قیمت در بالای منطقه ۳۰,۰۰۰ دلاری بسته شود، در کوتاه‌مدت یک حرکت صعودی ثابت در قیمت رخ خواهد داد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

9 دیدگاه
علی یوسفیان
علی یوسفیان
2 سال قبل

ترا نابود کرد همه رو 😔😔😔😔😔

سعید بخشی کاشی
سعید بخشی کاشی
2 سال قبل

احتمالا بیت تا ۲۷هم بریزه.
بازار تا برج ۵ که جلسه بعدی فد هست همینه.
فقط جنگ بین روسیه و اوکراین میتونه بالا و پایین کنه
تکنیکال و نمودار دیگه جواب نمی‌ده،فاندامنتال برید جلو

هومن یوسف ابادی
هومن یوسف ابادی
2 سال قبل

کریپتو یک قمااااره لونا این و به همه ثابت کرد در عرض 12ساعت پووودر شد و همه رو نابود کرد یه نصیحت میکنم به هیچ وجه به چشم درامد و پولدار شدن تو این بازار پا نگذارید چون همان چیزی که دارید هم از دست خواهید داد حق زن و بچتونو نابود نکنید

جمال غلامپور
جمال غلامپور
2 سال قبل

خلاصه اینکه از نظر من قشنگ معلومه که کار کار خرسا بوده بازار دست خرساست جمعه باشه و بازار صعودی باشه این واقعا مسخرست قشنگ معلومه که کار خرسا بوده

MasoudArab
MasoudArab
2 سال قبل

آخرعاقبت لونا به کجا ختم میشه
ممنون اگر لطف بفرمایید

Mehrnia
Mehrnia
2 سال قبل

این صعود می تونه موقتی و جهت اصلاح قیمت یا پولبک باشه، دراینصورت قیمت به کلنال ۲۸۰۰۰ تومانی برمی گرده.

محمد چوبکیان
محمد چوبکیان
2 سال قبل

پیش به سوی ۴۰۰۰۰ دلار

saleh fereidouni
saleh fereidouni
2 سال قبل

فریب بازار سبز رو نخورید بعد از خرید شما دوباره میریزه بعد از فروش همه مقداری بردن بالا تا مردم رو فریب بدن

محمود مرادی
محمود مرادی
2 سال قبل

خدا از دهنت بشنوه