تحلیل قیمت بیت کوین؛ چه چیزی می‌تواند قیمت بیت کوین را تا ۳۵ هزار دلار کاهش دهد؟

تحلیل قیمت بیت کوین؛ چه چیزی می‌تواند قیمت بیت کوین را تا ۳۵ هزار دلار کاهش دهد؟

قیمت بیت کوین در روزهای گذشته موفق به حفظ ناحیه حمایتی ۴۰,۰۰۰ دلاری نشد و سقوط تازه‌ای را آغاز کرد. در این سقوط ابتدا شاهد رسیدن به ۳۹,۵۰۰ دلار و پس از آن به ۳۸,۵۰۰ دلار بودیم.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، قیمت بیت کوین در حال حاضر در زیر فیبوناچی ۵۰ درصدی معامله می‌شود که از جهش ۳۴,۸۲۲ دلار تا ۴۱,۳۸۰ دلار تشکیل شده بود. قیمت فعلی بیت کوین پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه در ۳۹,۰۰۰ دلار نیز هست. از سوی دیگر، شاهد تشکیل یک خط روند نزولی پراهمیت هستیم. در تایم فریم ۱ ساعته، مقاومت این خط روند در ۳۸,۵۰۰ دلار قرار دارد.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

در صورت سقوط بیشتر، اولین حمایت پیش روی بیت کوین ۳۷,۲۰۰ دلار است. این سطح نزدیک به فیبوناچی ۶۱.۸ درصدی است که از جهش ۳۴,۸۲۲ دلار تا ۴۱,۳۸۰ دلار تشکیل شده بود.

اگر قیمت بیت کوین به زیر ۳۷,۲۰۰ دلار برسد، احتمال سقوط بیشتر تا حمایت ۳۶,۵۰۰ دلار وجود دارد. شکستن این حمایت، راه را برای سقوط تا ۳۵,۰۰۰ دلار باز می‌کند.

در صورتی که قیمت بیت کوین بالای ۳۷,۲۰۰ دلار بماند، احتمال آغاز یک روند صعودی تازه وجود دارد. شکسته‌شدن مقاومت خط روند می‌تواند به رسیدن به ۳۹,۵۰۰ دلار بینجامد که به‌عنوان یک مقاومت عمل می‌کند. در این ناحیه میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. عبور از این مقاومت به احتمال زیاد شروع‌کننده جهشی تازه تا بالای ۴۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.

شاخص مکدی (MACD) به‌آرامی در حال ورود به ناحیه نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) پایین‌تر از ۵۰ قرار دارد. ۳۷,۲۰۰ و ۳۶,۵۰۰ دلار هم حمایت‌های پیش روی بیت کوین هستند. پراهمیت‌ترین مقاومت‌های بیت کوین هم به‌ترتیب در ۳۸,۲۰۰ دلار، ۳۸,۵۰۰ دلار و ۴۰,۰۰۰ دلار تشکیل شده‌اند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

36 دیدگاه
محمد جوان پور
محمد جوان پور
2 سال قبل

معلومه خرید زدن من

احسان
احسان
2 سال قبل

این بیت کوین هم هممون رو مسخره خودش کرده ها 😂😂😂😂

Alireza
Alireza
2 سال قبل

این هم افتاده دیگه به سوال؟ میاد نزدیک ۳۲تا ۳۳بعد پامپ پولبک به بالا

Nima
Nima
2 سال قبل

قیمت بیت کوین‌ متاثر از عوامل متعددی هست. افزایش سختی شبکه؛ کارکرد ماینرها و ... نکته جالب اینکه قیمت بیت کوین با توییت چهره های سرشناش اقتصادی ارتباط خاصی نداره و بر اساس رمز نگاریهایی که شده نرخ میپذیرد. اگر هم اخیرا ریزش بیت کوین با توییت ماسک مبنی بر تعلیق استفاده از بیت کوین در معاملات تسلا همزمان بود صرفا بدلیل باهوشی ماسک بود که خوب می دانست قیمت بیت کوین مدتی ریزشی خواهد شد و لذا برای برجسته کردن خودش سیاست جدیدش که بیشتر نمایشی بود را توییت کرد و اکثریت ریزش بیت را ناشی از تاثیر گذاری ماسک دانستند.
بیت احتمالا تا ۲۰،۰۰۰ دلار اصلاح خواهد داشت اما تابستان امسال مجدد رشد خوبی خواهد کرد.

حسین حقیقت
حسین حقیقت
2 سال قبل

قشنگ یاد کوئست میفتم که همه همینجوری امید داشتن،اخرش هم یسریا پولشون رفت و ....

کامبیز
کامبیز
2 سال قبل

شماها پا نزارید جایی نمیگن چرا نیومدی شما که تو زندگیت ریسک نمیکنی هیسس

رضا
رضا
2 سال قبل

این نتیجه بی دانشی شما هست. کمی در مورد بلاکچین که به اعتقاد برخی بعد از برق مهمترین اختراع بشر هستش مطالعه بفرمایید. چه ربطی به نتورک داره؟!

كيوان
كيوان
2 سال قبل
پاسخ  رضا

مهمترين اختراع بشر چرخ هستش نه برق

بهداد بهرامی
بهداد بهرامی
2 سال قبل

یعنی واقعا شما یک پدیده علمی مثل بلاکچین رو در حد گلدکوئست میدونی؟؟؟!!! یمقدار مطالعه بفرمائید.

علی سرایی
علی سرایی
2 سال قبل

تازه فهمیدم کلا ارز دیجیتال یک بازار برای کلاه برداری پولدارها از قشرمتوسط جامعه هست... کسانی که سربه سرهستن خارج بشن.من حماقت کردم دوباره اومدم.وهروقت برمیگردم ریزش شدید همراهش میاد...اینبار سربه سربشم میرم بیرون کلا.مارا به خیرتوامید نیست شرمرسان.
راستی نیازی به بستن درگاه نیست.تا شهریور70درصد دوستان خارج میشن.اینو تضمین میدم به همه

shahrzad
shahrzad
2 سال قبل

شما بگو برامون

Afshin
Afshin
2 سال قبل

واقعا این التهاب کی تموم میشه؟

سلام
سلام
2 سال قبل

رضایت صرافی ها از فروش در قیمت بالاتر و آماده شدن پول از طرف نهنگ‌ها برای خرید در قیمت پایین تر.

روح اله پریشانی
روح اله پریشانی
2 سال قبل

باسلام.احتمالا قیمت۵۹۹۰۰تا۳۶۱۰۰ناحیه برگشتی بیت کوین باشه

روح اله پریشانی
روح اله پریشانی
2 سال قبل

۳۵۵۰۰تا۳۶۲۰۰