تحلیل قیمت بیت کوین؛ خریداران به‌دنبال رسیدن به اهداف بالاتر هستند

تحلیل قیمت بیت کوین؛ خریداران به‌دنبال رسیدن به اهداف بالاتر هستند

قیمت بیت کوین جای پای خود در بالای ۳۲,۰۰۰ دلار را برای یک صعود دیگر تا حدودی محکم کرده است. بیت کوین دیروز مقاومت ۳۳,۵۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را شکست و وارد محدوده مثبت شد.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، صعود قیمت بیت کوین با عبور از فیبوناچی ۵۰ درصدی که در روند نزولی از ۳۶,۲۰۰ تا ۲۸,۸۵۰ دلار تشکیل شده بود، نیرویی مضاعف گرفت. در تایم فریم یک ساعته، بیت کوین موفق به عبور از خط روند نزولی پراهمیت خود در نزدیکی ۳۳,۵۰۰ دلار شد.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین بالاتر از ۲۴,۰۰۰ و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. از سوی دیگر، قیمت فعلی بالاتر از فیبوناچی ۷۶.۴ درصدی است که در سقوط از ۳۶,۲۰۰ دلار تا ۲۸,۸۵۰ دلار تشکیل شده بود.

تحلیل قمیت بیت کوین؛ خریداران به‌دنبال رسیدن به اهداف بالاتر هستند

وضعیت نمودار حاکی از احتمال تداوم روند صعودی و جهش تا بالای ۳۶,۰۰۰ دلار است. در صورت آغاز این جهش، اولین مقاومت ۳۶,۲۰۰ دلار خواهد بود. اصلی‌ترین مقاومت پیش روی بیت کوین هم در نزدیکی ۳۷,۰۰۰ دلار تشکیل شده است. در صورت شکسته‌شدن این قیمت، ۳۸,۰۰۰ دلار به‌عنوان مقاومت بعدی عمل خواهد کرد.

۳۴,۰۰۰ دلار اولین حمایت بیت کوین در صورت سقوط خواهد بود. حمایت اصلی ۳۳,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. شکسته‌شدن این حمایت راه را برای رسیدن به ۳۲,۰۰۰ باز می‌کند.

شاخص مکدی (MACD) در حال حاضر در حال ورود به محدوده صعودی است و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم بالاتر از ۵۰ است.

۳۴,۴۰۰ و ۳۳,۵۰۰ دلار حمایت‌های اصلی قیمت بیت کوین هستند و ۳۶,۲۰۰، ۳۷,۰۰۰ و ۳۸,۰۰۰ دلار به‌ترتیب مقاومت‌های این ارز دیجیتال روی نمودارند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
بشير
بشير
2 سال قبل

٢٤٠٠٠ تا ٢٧٠٠٠ موقع خريد
ابان ماه تا بهمن ماه هم عشق كنيد
ارزوي موفقيت

اديبى
اديبى
2 سال قبل

کی قراره قیمت بیت کوین به۳۸برسه

الان نزدیک۲ماهه بین۳۰تا ۴۰بالا پایین میشه

بیات
بیات
2 سال قبل

کل تحلیلها مسخره بازیه مطمئنا قیمت بیتکوین میاد زیر ۳۰ و همه این تحلیلهای خطوط مطوطم چیزی جز ترغیب مردم به خرید نیست .نهنگها خوب کارشونو بلدن دوسه روزی روند صعودی و بعدش دوباره میریزه ،،،این وسط نهنگها پول رو پول میزارن و مردمم در حال ضرر ،،،چیزی که از این بازار یاد گرفتم اینه که نه با ی مویز گرمیم کنه و با ی غوره سردی...با عقل و منطق و دید خودتون ترید کنید وگول هیچ تحلیلی هم نخورید‌