آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است

آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است

همزمان با تلاش بازار ارزهای دیجیتال برای تازه‌کردن نفس خود و پایان‌دادن به وضعیت نزولی فعلی، داده‌های تازه نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۹۹) رسیده است. به‌گفته برخی کارشناسان کاهش آدرس‌های فعال به معنای کاهش تقاضا برای بیت کوین است.

به گزارش کوین دسک، داده‌های گلاسنود نشان می‌دهد که میانگین هفت روزه آدرس‌های فعال بیت کوین روز چهارشنبه به ۷۵۸,۱۶۵ آدرس رسیده است که از آوریل ۲۰۲۰ تا به حال بی‌سابقه بوده است.

چارلی موریس (Charlie Morris)، مدیر ارشد بخش سرمایه‌گذاری بایت‌تری (ByteTree)، در اظهارنظری گفت:

کاهش کاربران فعال نشانه‌ای از کاهش تقاضا است. حالا دیگر چرخه هایپ به اتمام رسیده است و بازار دیگر نمی‌تواند با همان سرعتی که قبلاً می‌توانست، درهای تازه‌ای به روی خودش بگشاید.

آمارهای گلاسنود نشان می‌دهد که میانگین هفت‌روزه تراکنش‌های روزانه بیت کوین هم به زیر ۳۰۰,۰۰۰ تراکنش رسیده است که از ماه مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) تا به حال بی‌سابقه بوده است.

میزان استفاده از شبکه، بر میزان تقاضا و به تبع آن، روی قیمت یک ارز دیجیتال تأثیرگذار است. فیلیپ گردول (Philip Gradwell)، مدیر ارشد بخش اقتصاد شرکت چینالیسیس (Chainlaysis)، سال گذشته در مصاحبه‌ای گفته بود:

وقتی که استفاده [از شبکه] بیشتر باشد، تقاضا برای یک ارز دیجیتال بیشتر است و این مسئله قیمت را بیشتر می‌کند.

نباید فراموش کرد که در سه‌ماهه پایان سال ۲۰۲۰، شاهد افزایش تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین و به‌دنبال آن افزایش شدید قیمت بیت کوین بودیم.

در حال حاضر قیمت بیت کوین نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵ درصد کاهش داشته است و در محدوده ۳۲,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
ابوذر احمدی تحلیلگر ارزهای دیجیتال
ابوذر احمدی تحلیلگر ارزهای دیجیتال
۳ سال قبل

همه دارند بیت کوین ها را به YFT که بیست و سه هزار توکن کلا داره و دوازده هزار در گردش تبدیل میکنند این توکن بزودی ویعد از ممیزی شدن رقیب توکن YFI میشود و دارندگان توکن هزار برابر سود میکنند با مراجعه به کیف پول تراست ولت در قسمت صرافی های غیر متمرکز یونی ساپ یا یک اینچ بخرید یا تبدیل کنید توکن. YFT تنها در کل صرافی ها صد و پنجاه توکن برای فروش می‌باشد و چون همه بالای هزار دلار خریداری شده در این قیمت ها کسی فروش نمیکند برو زودتر بخرید