نوزدهمین رویداد فیناپ با موضوع رمزارز؛ پلی میان دو دنیای مالی سنتی و نوین

نوزدهمین رویداد فیناپ با موضوع رمزارز؛ پلی میان دو دنیای مالی سنتی و نوین

با شروع هفتمین سال فعالیت فیناپ، نوزدهمین رویداد آن پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ با موضوع رمزارز به‌صورت هیبرید (آنلاین و حضوری) برگزار خواهد شد.

رمزارزها طی چند سال گذشته ساختارهای پولی و مالی رایج را به چالش کشیده‌اند. شاید همچنان دور از ذهن به نظر برسد که این دارایی‌ها در آینده به‌طور کامل جای ارزهای فیات را در مبادلات تجاری فرامرزی و حتی پرداخت‌های خرد روزمره بگیرند یا اینکه شیوه ارائه خدمات مالی به چیزی که اکنون در فضای رمزارزها دیده می‌شود، تغییر کند. با وجود این، ظرفیت‌های موجود در این فضا باعث شده است تا در کمتر از ۱۰ سال، اکوسیستمی از کسب‌وکارهای متمرکز بر این دارایی‌ها و فناوری بلاکچین شکل بگیرد و مؤسسات بزرگی نیز از سراسر جهان روی کسب‌وکارها و ایده‌های این فضا سرمایه‌گذاری کرده یا مستقیماً اقدام به توسعه کسب‌وکار مرتبط با رمزارزها کنند.

تعداد پروژه‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های تخصصی فعال در فضای رمزارز طی سالیان گذشته با سرعتی مثال‌زدنی افزایش یافته است و این موضوع در رابطه با کسب‌وکارهای فعال در حوزه رمزارز ایران نیز صدق می‌کند. اکوسیستم رمزارز ایران حالا تنها با تعداد محدودی پلتفرم معاملاتی تعریف نمی‌شود و کیفیت و گستره ارائه خدمات بین کسب‌وکارهای ایرانی فعال در این فضا مشخصاً بیشتر از گذشته شده است.

موضوع نوزدهمین رویداد فیناپ رمزارز، کسب‌وکارهای فعال در این زمینه و همین طور قانون‌گذاری این دارایی‌هاست. در فیناپ نوزدهم، کسب‌وکارهای ایرانی حوزه رمزارز از تجربه خود در ارائه خدمات به کاربران این فضا می‌گویند، نیازهای اساسی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان این دارایی‌ها در داخل کشور بررسی و به گذشته، حال و آینده قانون‌گذاری رمزارزها در ایران پرداخته می‌شود.

بهزاد ناصرفلاح، مدیر بازاریابی دیجیتال مجموعه ارزدیجیتال نیز در فیناپ نوزدهم، ارائه‌ای درباره آخرین وضعیت کسب‌وکارهای ایرانی فضای ارزهای دیجیتال و نیازهای کاربران این حوزه خواهد داشت.

نوزدهمین رویداد فیناپ با موضوع رمزارز؛ پلی میان دو دنیای مالی سنتی و نوین

جزئیات رویداد و نحوه ثبت‌نام

نوزدهمین رویداد فیناپ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۲ الی ۲۰ در تالار ایوان شمس برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه بلیت در رویداد حضور پیدا کنند.

همچنین برای رضایت مخاطبان فیناپ در شهرهای دیگر، رویداد به‌صورت زنده از آپارات فیناپ پخش خواهد شد.

ثبت‌نام و خرید بلیت از طریق ایوند امکان‌پذیر است و فقط شرکت‌کنندگان امکان حضور در رویداد و استفاده از فضای شبکه‌سازی را خواهند داشت.

سایر جزئیات و برنامه زمان‌بندی رویداد نوزدهم در وب‌سایت فیناپ در دسترس است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه