ایالت وایومینگ آمریکا به دنبال قبول ارزهای دیجیتال به عنوان پول !

ایالت وایومینگ آمریکا به دنبال قبول ارزهای دیجیتال به عنوان پول !

بر اساس اطلاعیه‌ای که در ایالت وایومینگ آمریکا منتشر شد، این ایالت لایحه‌ای در خصوص پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پول در ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) تصویب کرده است.

نهاد قانون‌گذاری وایومینگ در ۱۸ ژانویه لایحه‌ای را ارائه کرد که‌ می‌تواند به شفاف‌سازی طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

همان‌گونه که کوین تلگراف پیش از این در ۱۸ ژانویه گزارش کرده بود، سه گروه از دارایی‌های دیجیتال یعنی دارایی‌های دیجیتال مصرفی، اوراق بهادار دیجیتال و ارزهای مجازی مشمول این لایحه می‌‌شوند. هر دارایی دیجیتالی که عضو این سه دسته باشد، به عنوان دارایی‌های شخصی غیرقابل لمس تعریف می‌شوند و با آن‌ها مانند پول برخورد می‌شود.

لایحه‌ی مذکور همچنین، بانک‌ها را برای فراهم ساختن خدمات امانتداری از دارایی‌های دیجیتال به رسمیت شناخته و بانک‌هایی که شرایط لازم را داشته باشند می‌تواند ظرف مدت ۶۰ روز به کمیسیون اعلام آمادگی نمایند.

بر اساس وب‌سایت قانون‌گذاری وایومینگ، این لایحه از اول مارس اجرایی خواهد شد.

لایحه‌ی مبنی بر پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پول، در وایومینگ قانونی می‌شود و این درحالی است که کشورهای دیگر در سراسر دنیا هنوز موضع شفافی در خصوص ارزهای دیجیتال و ماهیت آنها ندارند. مکزیک و دانمارک هنوز ارزهای دیجیتال را دارایی‌هایی بی قاعده و قانون می‌دانند درحالی‌که بر اساس گزارش پیشین کوین تلگراف، آلمان و ژاپن ارزهای دیجیتال را به عنوان پول پذیرفته‌اند.

ایالت وایومینگ آمریکا به دنبال قبول ارزهای دیجیتال به عنوان پول !

ساختمان مجلس وایومینگ

ایالت وایومینگ، تلاش‌های مستمری در راستای تبدیل شدن به قطب کریپتوی ایالات متحده داشته است. در اوایل ماه اخیر، کوین تلگراف گزارش کرده بود که وایومینگ چندین لایحه‌ مربوط به ارزهای دیجیتال را در راستای تسهیل قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به نهاد قانون‌گذاری معرفی کرده است.

منبع: cointelegraph

 

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.