00: 00: 00
ارز دیجیتال > آموزش بلاکچین > بیت کوین > بیت کوین چیست؟ حباب اقتصادی یا طلای جدید
بیت کوین تجزیه و تحلیل

بیت کوین چیست؟ حباب اقتصادی یا طلای جدید

بیت کوین حباب یا طلای جدید

جین پیر ورستر که نامش به دلیل پیشبینی سقوط بانک مرکزی آفریقای جنوبی بر سر زبان ها افتاد و یکی از مقامات ارشد شرکت Fairtree Capital در آفریقای جنوبی است، از جمله کسانی است که معتقد است افزایش اخیر قیمت بیت کوین تا ۵۰۰۰ دلار حباب بوده است.

ورستر اذعان کرد که بیت کوین درمحدوده حباب قراردارد و او روی آن سرمایه گذاری نخواهد کرد.

حقیقت دروغین

ورستر در مقایسه بیت کوین و فناوری پایه آن (بلاک چین) گفت: پول دیجیتال “حقیقتی دروغین ” است در حالی که بلاک چین یک حقیقت واقعی است.

ورستر یکی از چند سرمایه گذار بزرگ است که معتقد است سرمایه گذاری بر ارزهای دیجیتال کاملا بی فایده است. او با بلاک چین به شدت موافق است ولی به نظر او ارزهای دیجیتال روی بلاک چین موفق نیستند.

طلای جدید

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری Ashburton، وین مک کری نظر دیگری درباره بیت کوین دارد. او معتقد است که بیت کوین نسخه دیجیتالی طلا است که بسیار مورد تایید است.

این دو از نظر ذخیره به عنوان ثروت، افزایش قیمت درگذر زمان، محدودیت منابع و نیاز به استخراج مشابه هستند. همچنین از هر دوی آن ها برای تجارت استفاده می شود.

وین مک کوری گفت که طلا و بیت کوین مشابه هستند، زیرا آنها ارزهای مستقلی هستند که هیچ دولتی نمی تواند آن ها را کنترل کند،شما می توانید با این دو در همه زمینه ها و با همه کشورها تجارت کنید.

مک کری، اضافه کرد که طلا بیش از ۵۰۰۰ سال است که مورد استفاده قرارگرفته است اما بیت کوین فقط چند سال قدمت دارد.

پيش بيني مک کوری اين است که اگر بيت کوين رشد کند و به موفقیت برسد، باید به صورت پول قانونی دربیاید.

وی گفت: “دولت ها هرگز سیستم پولی دیگری را جایگزین سیستم پولی فعلی خود نمی کنند، مگر اینکه بیت کوین آنقدر بزرگ شود که بتواند جایگزین پول رسمی شود.”

تعطیلی ICO ها

این روزها، ICO های جدید در معرض کنترل دولت ها به ویژه در چین هستند.

جلوگیری از ICO ها بسیار متفاوت از پیشبینی مک کری است، با این حال، قطعا بیت کوین می تواند تبدیل به کالای با ارزشی شود که به طور به صورت رسمی بتوان از آن استفاده کرد و بازار ارزهای دیجیتال روز به روز به این مهم نزدیک می شوند.

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

بیت کوین چیست؟ حباب اقتصادی یا طلای جدید

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از