تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین، کاردانو، بایننس کوین، پولکادات، استلار و چین لینک را برای امروز (۹ دی) در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۱۷ دسامبر یک کندل دوجی با فتیله بلند در تایم فریم روزانه تشکیل داده است. این شمع قیمتی نشان از ذخیره سود معامله‌گران در بالای سطح ۲۷,۰۰۰ دلار دارد. خریداران در روز جاری در تلاش به‌منظور تثبیت قیمت در بالای این سطح هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر خرس‌‌های بازار موفق به پایین آوردن قیمت به زیر ۲۵,۸۱۹.۶۹ دلار شوند، احتمال ریزش سریع آن تا ۲۴,۳۰۲.۵۰ دلار و سپس تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۲,۹۵۱ دلار ممکن خواهد بود.

جهش قوی قیمت از این حمایت نشان از این دارد که روند صعودی همچنان دست‌نخورده باقی مانده است و خریداران در ریزش‌ها به بازار ورود می‌کنند. در چنین شرایطی خریداران برای ادامه روند صعودی تلاش خواهند کرد.

به‌هرحال، اگر فروشندگان قیمت را به زیر این میانگین متحرک هدایت کنند، سطح ۲۸,۴۲۲ دلار احتمالاً سقف کوتاه مدت قیمت بوده است. در چنین شرایطی احتمال عمیق‌تر شدن اصلاح قیمت تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۹,۵۷۷ دلار وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل، اگر خریداران موفق به هدایت و تثبیت قیمت در بالای ۲۸,۴۱۹.۹۴ دلار شوند، قیمت ممکن است سطح روانی ۳۰,۰۰۰ دلار را آزمایش کند، که احتمالاً این سطح به‌عنوان مقاومتی کلیدی بر سر راه قیمت قرار خواهد گرفت.

 • مقاومت‌ها: ۲۸,۴۲۲ – ۳۰,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۲۵,۸۱۹.۶۹ – ۲۴,۳۰۲.۵۰ – ۲۲,۹۵۱ – ۱۹,۵۷۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در ۲۳ دسامبر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۵۶۶ دلار به‌سمت بالا جهش کرده است. این نشان از جریان خرید به‌دست گاوها در هر ریزش قیمت دارد. این گروه در ۲۵ دسامبر قیمت را بار دیگر به بالای ۶۲۲.۸۰۷ دلار هدایت کرده‌اند، که این امر می‌تواند به‌معنی اتمام اصلاح قیمت باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شتاب قیمت اتریوم در ۲۷ دسامبر افزایش یافته و مقاومت بالاسر در ۶۷۶.۳۲۵ دلار را نقض کرده است. این امر نشان از ادامه روند صعودی قیمت دارد. هدف بعدی در مسیر صعودی ۸۰۰ دلار خواهد بود.

شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه بیشینه یا اشباع خرید، نشان از برتری خریداران دارد. دیدگاه صعود قیمت با چرخش آن و ریزش به زیر حمایت ۶۲۲.۸۰۷ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌: ۸۰۰
 • حمایت‌: ۶۲۲.۸۰۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در یک روند نزولی قرار گرفته است. قیمت در ۲۳ دسامبر به زیر حمایت کلیدی ۰.۴۳۵ دلار رفته و این امر باعث افزایش فشار فروش و ادامه ریزش تا ۰.۲۱۳۲ دلار شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی خود نشان از برتری فروشندگان دارد. هنگامی‌که احساسات بازار نزولی باشد، فروشندگان در هر موج بازیابی قیمت بار دیگر به بازار ورود می‌کنند. در ۲۵ دسامبر قیمت از سطح ۳۸.۲ درصد اصلاحی فیبوناچی آخرین موج نزولی در ۰.۳۸۴۹۹۸ دلار به‌سمت پایین چرخیده است.

به‌هرحال خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای حفظ قیمت در بالای حمایت ۰.۲۵ دلار هستند. در این صورت احتمال نوسانات عرضی قیمت در ناحیه ۰.۲۵ الی ۰.۳۸ دلار به‌مدت چند روز وجود خواهد داشت. اولین نشانه تقویت قیمت، شکست آن به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۰.۴۲۶ دلار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۳۸ – ۰.۴۲۶
 • حمایت‌ها: ۰.۲۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین در ۲۵ دسامبر به بالای الگوی پرچم و مقاومت ۱۲۴.۱۲۷۸ دلار خود رفته است. این نشانه‌ای از ادامه روند صعودی قیمت است. هدف این الگو سطح ۱۶۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به‌هرحال فروشندگان به‌راحتی تسلیم نخواهند شد و برای به تأخیر انداختن روند صعودی در مقاومت بالاسر در ۱۴۰ دلار تلاش خواهند کرد. اگر این افراد موفق به پایین آوردن قیمت به زیر ۱۲۴.۱۲۷۸ دلار شوند، ادامه ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۰۷ دلار ممکن خواهد بود.

از طرفی اگر خریداران موفق به دفاع از قیمت در سطح ۱۲۴.۱۲۷۸ دلار شوند، این امر نشانه‌ای از تبدیل این مقاومت به حمایت خواهد بود. چنین حرکتی احتمال شکست قیمت به بالای ناحیه مقاومتی ۱۴۰ الی ۱۴۵ دلار را افزایش خواهد داد.

شیب صعودی میانگین متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه اشباع خرید به‌معنی احتمال ادامه روند صعودی قیمت است.

 • مقاومت‌ها: ۱۴۰ – ۱۶۰
 • حمایت‌ها: ۱۲۴.۱۲۷۸ – ۱۰۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت قیمت بیت کوین کش به بالای مقاومت ۳۷۰ دلار هستند. موفقیت در این حرکت نشانه مثبتی برای قیمت خواهد بود، زیرا طی دو دفعه گذشته که قیمت به این سطح حمله کرده، به‌سرعت جهت خود را تغییر داده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای ۶۴ نشان‌دهنده برتری خریداران است. اگر خریداران موفق به هدایت و تثبیت قیمت در بالای سطح ۳۷۰ دلار شوند، رشد قیمت تا ۴۰۹ دلار و در بالای آن تا ۴۳۰ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل، اگر خریداران بار دیگر از مقاومت ۳۷۰ دلار دفاع کرده و قیمت به‌سرعت به‌سمت پایین چرخش کند، نوسانات محدود قیمت بین دو حد ۲۵۵ و ۳۷۷ دلار طی چند روز آینده ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۳۷۰ – ۴۰۹ – ۴۳۰
 • حمایت‌ها: ۲۵۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت پولکادات

قیمت پولکادات طی چند هفته گذشته در محدوده ۳.۵۳ الی ۵.۶۰ دلار در حال معامله شدن است. خریداران در روز گذشته موفق به هدایت قیمت به بالای ناحیه مقاومتی ۵.۶۰ الی ۶.۰۸۵۷ دلار شده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای ۶.۰۸۵۷ دلار شوند، احتمال شروع موج بعدی صعودی با هدف ۶.۸۶۱۹ دلار و در بالای آن تا ۷.۶۷ دلار وجود خواهد داشت. شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی در بالای سطح ۶۸، نشان از برتری گاوهای بازار دارد.

احتمالاً فروشندگان از سطح ۶.۸۶۱۹ دلار دفاع خواهند کرد، اما اگر خریداران به قیمت اجازه ریزش به زیر ۶ دلار را ندهند، نشانه‌ای از این موضوع خواهد بود که روند صعودی همچنان دست‌نخورده باقی مانده است. این دیدگاه صعودی قیمت در صورتی که بار دیگر به زیر ۵.۶۰ دلار ریزش داشته باشد، منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۶.۰۸۵۷ – ۶.۸۶۱۹ – ۷.۶۷
 • حمایت‌ها: ۶ – ۵.۶۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در ۲۴ دسامبر از حمایت ۰.۱۳ دلار به‌سمت بالا جهش کرده است و خریداران از این زمان در تلاش برای تثبیت آن در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۵۴ دلار بوده‌اند. این نشانه مثبتی برای قیمت خواهد بود، زیرا نشان‌دهنده آمادگی آن برای حرکت به بالای ناحیه مقاومتی ۰.۱۷۵ الی ۰.۱۸۲۶۳۱۵ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه مثبت خود ورود کرده و شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به‌تدریج در حال افزایش است. این به‌معنی تلاش خریداران به‌منظور تثبیت برتری در بازار است. اگر این گروه موفق به هدایت قیمت به بالای ناحیه مقاومتی مذکور شوند، ادامه روند صعودی با هدف ۰.۲۲ دلار و در بالای آن تا ۰.۲۳۵ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت از سطح ۰.۱۷۵ دلار به‌سمت پایین چرخش کند، احتمال نوسانات محدود قیمت به‌مدت چند روز وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۷۵ – ۰.۱۸۲۶۳۱۵ – ۰.۲۲ – ۰.۲۳۵
 • حمایت‌ها: ۰.۱۳

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت قیمت بایننس کوین به بالای مقاومت ۳۵.۶۹ دلار هستند. در صورت موفقیت، ادامه روند صعودی با هدف سقف تاریخی (ATH) در ۳۹.۵۹۴۱ دلار ممکن خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

فروشندگان به‌احتمال زیاد از ادامه روند صعودی در بالای سقف تاریخی ممانعت خواهند کرد، اما شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت، برتری خریداران را نشان می‌دهد.

در بالای سطح ۳۹.۵۹۴۱ دلار، احتمال افزایش شتاب قیمت و رشد آن تا ۵۰ دلار وجود خواهد داشت. این دیدگاه صعودی با چرخش قیمت از سطوح فعلی و ریزش آن به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۳۰ دلار منتفی خواهد شد. چنین حرکتی ذخیره سود به‌دست معامله‌گران در سطوح بالاتر قیمتی را نشان می‌دهد.

 • مقاومت‌ها: ۳۵.۶۹ – ۳۹.۵۹۴۱ – ۵۰
 • حمایت‌ها: ۳۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

قیمت چین لینک در ۲۳ دسامبر تا سطح ۸.۰۵ دلار در قیمت به پایین آمده است، اما با توجه به فتیله بلند شمع‌های قیمت در تایم فریم روزانه می‌توان گفت با قدرت از سطوح پایین‌تر خود فاصله گرفته است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

موفق نبودن فروشندگان در تثبیت قیمت در زیر ۱۱.۲۹ دلار، موجب جذب خریدارانی شده است که قیمت را در ۲۷ دسامبر تا ۱۳.۲۴۴۸ دلار هدایت کرده‌اند. به‌هرحال با توجه به شمع بلند قیمت در نزدیکی سطح ۱۳.۲۸ دلار می‌توان گفت که فروشندگان به‌راحتی تسلیم نخواهند شد.

شیب هر دو میانگین متحرک افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در زیر ناحیه میانی خود قرار گرفته است. این عوامل تعادل میان عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد.

ممکن است خریداران با هدایت و تثبیت قیمت در بالای خط روند نزولی به برتری در بازار دست پیدا کنند. در طرف مقابل، شکست قیمت به زیر ۱۰ دلار نشانه برتری فروشندگان خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۳.۲۸
 • حمایت‌ها: ۱۱.۲۹ – ۱۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار

خریداران در تلاش برای تثبیت قیمت استلار در بالای حمایت ۰.۱۴ دلار هستند. به‌هرحال هرگونه جهش قیمت از سطوح فعلی با مقاومت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۵۹ دلار و در بالای آن با ۰.۱۷ دلار مواجه خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ دسامبر (۹ دی)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از مقاومت بالاسر به‌سمت پایین چرخش کند، احتمال شکست قیمت به زیر ۰.۱۴ دلار منتفی خواهد شد. حمایت بعدی قیمت در مسیر نزول در ۰.۱۱ دلار و در زیر آن در ۰.۰۸ دلار قرار گرفته است.

در طرف مقابل اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۰.۱۷ دلار شوند، احتمال رشد آن تا خط روند نزولی قیمت وجود خواهد داشت. احتمالاً احساسات بازار تا زمانی که قیمت درون الگوی مثلث نزولی محبوس شده است، منفی باقی خواهند ماند.

شکست قیمت به بالای این الگو، سناریو نزول را منتفی کرده و احتمال دیده شدن هدف ۰.۲۳۱۶۵۵ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۵۹ – ۰.۱۷ – ۰.۲۳۱۶۵۵
 • حمایت‌ها: ۰.۱۴ – ۰.۱۱ – ۰.۰۸

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

29 دیدگاه
امیر جراح
امیر جراح
2 سال و 9 ماه قبل

سلام
میخواستم بدونم تحلیل های هفتگی ک تو سایت قرار میدین تو کدوم قسمت سایتت کویین تلکراف قرار دارن

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 9 ماه قبل

سلام روزتون بخیر
در بخش Markets قسمت Top Ten Cryptocurrency و Market Analysis میتونید این تحلیل‌ها رو مطالعه بفرمایید.

امیر جراح
امیر جراح
2 سال و 8 ماه قبل

اقای غلامی شما خیلی زحمت میکشی ک ترجمه تحلیل هارو واسمون میزاری ولی اگ امکانش هست زودتر تحلیلا رو بزارید الان ۳ روز از تحلیل جدید سایت کویین تلگراف گذشته

امیر جراح
امیر جراح
2 سال و 8 ماه قبل

عذر خواهی میکنم تقریبا یه روز گذشته

Massood
Massood
2 سال و 9 ماه قبل

سلام. اگر ممکنه تحلیل دش رو هم اضافه بفرمایید.
متشکرم.

Alireza
Alireza
2 سال و 9 ماه قبل

سلام خدمت دوستان عزیز
برای ورود به بایننس از چه vpn استفاده میکنید که هم آی پی ثابت داشته باشه وهم سرعتش خوب باشه
آیا به vps هم نیاز هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

علی صمدی فر
علی صمدی فر
2 سال و 9 ماه قبل

به نظر من بازار ارز دیجیتال توسط ربات ها اداره میشه برا خالی کردن جیب ملت

اردبیل بالاسی
اردبیل بالاسی
2 سال و 9 ماه قبل

آفرین این شد تحلیل خوب خودمم لایت کوینو خیلی قبول دارم لایت کوین هم بیت کوین حساب میشه و هم آلت کوین اسه هولد عالیه با آلت پارتیم میره بالا با بیت کوینم میره بالا :)) هیشکی اینو نمیبینه واقعا جای تعجب داره ؟! قدرت خریدار ها رو نمیبینید بخرید واقعا فرصت خوبیه قیمت 300 هزار دلار رو رد میکنه بیت کوین شک نکنید و بعد ریزش شدید

کیان طالبی
کیان طالبی
2 سال و 9 ماه قبل

سلام لطفا در مورد ترون هم تحلیل بزارید ممنون

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 9 ماه قبل

سلام کیان جان روزت بخیر
ما در واقع سعیمون بر این هست که شرطمون رو بر روی اسب برنده ببندیم. ترون نوسانات جالبی از خود نشون نداده، منتها به دلیل درخواست‌های شما عزیزان سعی میکنیم حتماً لحاظ کنیم.

امیر حسین بابایی
امیر حسین بابایی
2 سال و 9 ماه قبل

سلام
شما آموزش هم دارید؟

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 9 ماه قبل

سلام امیرحسین جان روزت بخیر
در حال حاضر آموزش‌های بنده رو در قسمت تحلیل بازار می‌توانید مشاهده کنید. اما برای شروع می‌توانید پکیج‌های اطلس ارز دیجیتال رو هم خریداری و استفاده کنید.

علی بشارتی
علی بشارتی
2 سال و 9 ماه قبل

ریپل پرونده قضایی رو به SEC باخت. امروز نهم دی ۹۹، قیمت هر واحد از این ارز حدود ۰.۱۸ دلاره. آیا این پایان کار ریپل هست؟

حسن باقری
حسن باقری
2 سال و 9 ماه قبل

دادا پیروز شد .خواب دیدی خیر باشه

علی بشارتی
علی بشارتی
2 سال و 9 ماه قبل

دادا از تو نظر نخواستیم. روی سخنم با ادمینه. ایشالا ضرر نمی‌کنی. خواب رو هم خودت می‌بینی.

siavashnam
siavashnam
2 سال و 9 ماه قبل

باینانس گیر داده حسابارو تا هفت روز خالی کنیم

مسعود
مسعود
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  siavashnam

باید فقط از یک آدرس آی پی ثابت و فقط از یه کشور وارد بشی،خوب معلومه وقتی در یک روز با دوتا آی پی آدرس متفاوت و دو کشور متفاوت وارد میشی متوجه میشه آدرس آی پی هات حقیقی نیست و داری از وی پی ان استفاده می کنی.

محمد عجمی
محمد عجمی
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  siavashnam

وقتی بدون vps بری همین میشه دیگه، بازم خداروشکر بایننس هشدار میده میگه تا فلان تاریخ خالی کن صرافی های دیگه ای که ایران تحریم کردن بفهمن ای پی ایران داری سرمایتو ضبط میکنن

amirfb
amirfb
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  siavashnam

چرا ایمیلی ب ما نیومده پس

Newbe
Newbe
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  amirfb

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین خرید با بایننس با وی پی ان کافیه و یا حتما باید از وی پی اس استفاده کنم برای اینکه بلاک نشم

siavashnam
siavashnam
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  amirfb

ایمیلی نیومده من از آی پی رومانی و آلمان استفاده میکردم دیدم سفارش نمیزاره امروز دوباره که وارد اکانتم شدم گفت یک هفته وقت داری وسایلاتو جمع کنی بری هر دفعه خارج میشدم درست میشد این دفعه دیگه بدگیر داده من روی OKEX حساب تایید شده دارم ولی باینانس یه چیز دیگست کارمزداشم ناچیزه حواستون باشه با این دوتا آی پی دیگه نرید باید قوانینشو بخونم ببینم چه کشورایی تازگیا محدود کرده

علی
علی
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  siavashnam

دوست عزیز سعی کنین فقط با یک آی پی مشخص و همیشگی از باینانس استفاده کنین نه با دو یا چند آی پی کشور مختلف چون اگه حتی آی پی اون دوکشور توسط باینانس مسدود و تحریم نشده باشن هم باینانس به فعالیتتون مشکوک میشه که شاید از کشور تحریم شده و با استفاده از وی پی ان در صرافی فعالیت میکنین
به نظر من یک اکانت دیگه با یک آدرس آی پی ثابت و دائمی در باینانس ایجاد کنین و تمام دارائی تون رو به همون اکانت انتقال بدین
البته برای اینکه باینانس متوجه نشه اکانت جدید هم متعلق به شماس بهتره ابتدا تمام دارائی تون رو به کیف پول و یا صرافی دیگه ای انتقال بدید بعد اکانت جدید رو ایجاد کنین و در آخر هم دوباره تمام دارائی تون رو انتقال بدید به اکانت جدید در باینانس

علیرضا
علیرضا
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  siavashnam

مطمئن هستی من خبری در این ارتباط نشنیدم

فاطمه لطفی
فاطمه لطفی
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  siavashnam

واقعا؟؟؟

هانی
هانی
2 سال و 9 ماه قبل

سلام...کاش میشد این تحلیل هفتگی رو ک میذارین،نمودارها در طول هفته متحرک باشن ک هر روز بیایم و ببینیم و در موقع مناسب خرید وارد بازار بشیم

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
2 سال و 9 ماه قبل
پاسخ  هانی

سلام به شما
پیشنهادتون رو با تیم مطرح خواهم کرد
ممنون از نظرتون

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.