افزایش واریز نهنگ‌های بیت کوین به صرافی‌ها؛ منتظر نوسان شدید قیمت باشیم؟

افزایش واریز نهنگ‌های بیت کوین به صرافی‌ها؛ منتظر نوسان شدید قیمت باشیم؟

یکی از تحلیلگران فعال در کریپتو کوانت می‌گوید بخشی از نهنگ‌های بیت کوین اخیراً مقدار نسبتاً زیادی از این ارز دیجیتال را به صرافی‌ها واریز کرده‌اند. او می‌گوید این جریان می‌تواند مقدمه‌ای برای افزایش فشار نزولی بر قیمت باشد.

به گزارش کریپتو پوتیتو، بازار بیت کوین طی روزهای اخیر نسبتاً راکد بوده و قیمت نوسان درخورتوجهی از خود نشان نداده است. این روند کسل‌کننده با نوسان‌های بسیار جزئی قیمت در محدوده ۱۹٬۰۰۰ دلار همراه بوده است.

با این حال، ممکن است این روند در ادامه دست‌خوش تغییر شود؛ چراکه نهنگ‌های این ارز دیجیتال در حال واریز بیت کوین به صرافی‌های اسپات (Spot) در مقادیر زیاد هستند.

داده‌های پلتفرم تحلیلی کریپتو کوانت (CryptoQuant) نشان می‌دهد واریز بیت کوین از آدرس‌های متعلق به نهنگ‌ها (هولدرهای بزرگ) به صرافی‌ها در حال افزایش است.

به‌گفته آبرام چارت (AbramChart)، یکی از تحلیلگران فعال در این پلتفرم، آدرس‌هایی که بین ۱۰۰ تا ۱٬۰۰۰ واحد بیت کوین موجودی دارند، اخیراً مقدار زیادی از این ارز دیجیتال را به صرافی‌های واریز کرده‌اند.

این تحلیلگر می‌گوید:

به نظر می‌رسد نهنگ‌ها خواهان قیمت‌هایی پایین‌تر از این برای بیت کوین هستند. واریز مقدار زیادی بیت کوین از آدرس‌های با موجودی بین ۱۰۰ تا ۱٬۰۰۰ واحد به صرافی‌های اسپات در ساعات اخیر، می‌تواند فشار نزولی بیشتری بر قیمت وارد کند و باعث توزیع این واحدها میان آدرس‌های مختلف شود. با فرض نزولی‌شدن بازار، انتظار یک سناریو منفی را دارم و احتیاط به خرج می‌دهم.

افزایش واریز نهنگ‌های بیت کوین به صرافی‌ها؛ منتظر نوسان شدید قیمت باشیم؟
نمودار بیت کوی‌های واریزشده از آدرس‌های با موجودی ۱۰۰ تا ۱٬۰۰۰ بیت کوین به صرافی‌های اسپات.

در همین حال، احساسات قالب بر بازار همچنان وضعیت «ترس شدید» را نشان می‌دهد. در واقع، نوسان محدود ارزهای دیجیتال با شیب نزولی طی چند روز گذشته، باعث تشدید ترس در بازار شده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
کاوه
کاوه
1 سال قبل

بیت کوین کلاهبرداریه مواظب پولتون باشید

میلاد
میلاد
1 سال قبل

باار بیت گوین همواره داری نوسانات زیاد بوده و خواهد بود باید با علم و دانش در این بازار سرمایه گزاری کرد تا سرمایه در معرض اسیب زیاد قرار نگیرد و اورده مناسبی داشته باشد

Wise Trader
Wise Trader
1 سال قبل

تف به این بازار سراسر کلاهبرداری

مهدی
مهدی
1 سال قبل
پاسخ  Wise Trader

بازار مالی از هر نوعش همراه با کلاهبرداریه اگر اینطور نبود این همه فاصله طبقاتی در جهان وجود نداشت انسانها در طول تاریخ به سمت خصلت حیوانی حرکت کردند و درصد ناچیزی انسان به معنای واقعی داریم