رایزنی روسیه و ونزوئلا درباره ارزدیجیتال

رایزنی روسیه و ونزوئلا درباره ارزدیجیتال

مقامات رسمی ونزوئلا و روسیه در جریان یک نشست که هفته جاری در روسیه برگزار شد در مورد ارز رمز پایه که جدیداٌ راه اندازی شده است، به بحث و گفتگو پرداختند. سیمون زرپا دلگادو، وزیر اقتصاد ونزوئلا که روز چهارشنبه در روسیه حضور داشت، در توئیتی از همکاری این دو کشور خبر داد. به نقل یکی از رسانه ها در طی این جلسات، ارز رمزپایه  پترو( که در ماه دسامبر رونمایی شد و روز سه شنبه همزمان با راه اندازی، شروع کار خود را جرقه زد)، مطرح شد.

وی در توئیت خود نوشت:

“در این نشست، ما همکاری اقتصادی و مالی بین دو کشور را بررسی کردیم وبا تأکید بر پترو (ارز رمزپایه دولت ونزوئلا)، اطلاعات به روز شده این ارز را، به وزیر سیلوانو، ارائه کردیم”

وی همچنین نوشت :

” ونزوئلا و روسیه به تقویت تعادل تجارت خود ادامه خواهند داد ، ما به پیشرفت درساخت جهانی چند قطبی و به دور از تنش های امپریالیستی، ادامه خواهیم داد”

بر اساس پیام های منتشر شده مشخص نیست که آیا دولت روسیه در توسعه ارز پترو همکاری وسیع خواهد داشت یا نه؟ این در حالیست که رئیس جمهور ونزوئلا، نیکولاس مادورو وعده داده است که از آن برای دور زدن تحریم هایی که علیه کشورش اعمال شده است؛ استفاده کند.

مردم ونزوئلا نسبت به راه اندازی این رمز ارز پایه واکنش های مختلفی داشته اند. عده ای آن را ورود به یک حوزه اقتصادی جدید می دانند در حالیکه عده ای دیکر از آن به عنوان ابزاری برای فساد و انحراف، یاد کرده اند.

 

منبع : Coindesk
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.