بانک بارکلیز تراکنش‌ها به بایننس را مسدود کرد!

بانک بارکلیز تراکنش‌ها به بایننس را مسدود کرد!

بارکلیز (Barclays)، یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های انگلستان، گفته است از این پس مشتریانش امکان واریز به صرافی بایننس را نخواهند داشت. این اقدام پس از آن صورت گرفت که مرجع راهبرد امور مالی انگلستان (FCA) اعلام کرد بایننس حق انجام هیچ‌گونه فعالیت قانونی در این کشور را ندارد.

به گزارش کوین دسک، بانک بارکلیز انگلستان روز دوشنبه اعلام کرد که استفاده از کارت‌های نقدی یا اعتباری برای انجام تراکنش در صرافی بایننس را ممنوع می‌کند.

بارکلیز با ارسال ایمیلی به کوین دسک اعلام کرده است:

این بانک طبق دستوری که از امروز اجرایی می‌شود قصد دارد تمام تراکنش‌ها با کارت‌های نقدی و اعتباری به مقصد بایننس را مسدود کند. این اقدام تأثیری بر برداشت وجوه مشتریان از صرافی بایننس نخواهد داشت و آن‌ها می‌توانند وجوهی را که در بایننس دارند برداشت کنند.

این تصمیم بلافاصله پس از آن که مرجع راهبرد امور مالی انگلستان (FCA) اعلام کرد بایننس اجازه انجام هیچ‌گونه فعالیت قانونی در این کشور را ندارد گرفته شد.

مراجع قانونی دیگر کشورها مانند ژاپن و کانادا هم در هفته‌های گذشته هشدارهایی این‌چنینی به مشتریان بایننس داده بودند. حتی در یک مورد مقامات تایلندی تهدید کرده بودند که مشتریان را با اتهامات کیفری مورد پیگرد قرار خواهند داد.

گفتنی است بایننس تا کنون به درخواست کوین دسک برای اظهارنظر در این باره پاسخی نداده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه