۵ ارز دیجیتال که می‌توانید قبل از شروع بازار صعودی بعدی انباشت کنید

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید قبل از شروع بازار صعودی بعدی انباشت کنید

پس از عملکرد خوب بازار ارزهای دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۳، شاهد کاهش نسبی قیمت‌ها در یک هفته گذشته بودیم. در حالی که چنین شرایطی می‌تواند باعث ناامیدی بخشی از سرمایه‌گذاران شود، فرصتی مناسب برای ورود به بازار پیش از شروع روند صعودی بعدی است. بنابراین در این مطلب ۵ ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم که می‌توانند گزینه‌های خوبی برای انباشت قبل از شروع بازار صعودی بعدی باشند.

مطلبی که در ادامه می‌خوانید بر اساس مقاله‌ای از وب‌سایت بیت کوینیست نوشته شده است.

۱. بیت کوین

بدیهی است که بیت کوین، اولین ارز دیجیتالی باشد که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید. بیت کوین اغلب عاملی است که خود باعث افزایش قیمت دیگر ارزهای دیجیتال می‌شود. در نتیجه، با شروع بازار صعودی، به‌طور قطع روند رشد قیمت بیت کوین پیش از بقیه بازار آغاز می‌شود.

علاوه بر این، بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال بازار است و به‌عنوان قابل‌اعتمادترین دارایی دیجیتال، امن‌ترین انتخاب برای کسانی است که به‌دنبال پذیرش ریسک بیشتر با سرمایه‌گذاری در آلت کوین‌ها نیستند. بیت کوین، پیش از این بارها و بارها توانایی خود را برای افزایش قیمتش ثابت کرده و این بار نیز تفاوتی با قبل ندارد.

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید
نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

۲. اتریوم

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بازار، دومین گزینه‌ای است که می‌توانید آن را برای انباشت انتخاب کنید. این آلت کوین پس از انجام به‌روزرسانی تاریخی مرج به یک دارای غیرتورمی تبدیل شده است و عرضه در گردش آن طی ماه‌های گذشته و تحت‌تأثیر افزایش فعالیت‌ها در شبکه اتریوم، پیوسته در حال کاهش بوده است.

تا زمانی که روند صعودی بیت کوین ادامه دارد، افزایش قیمت اتریوم نیز تقریباً تضمین شده است. هم‌بستگی نزدیک میان قیمت این دو دارایی تضمین می‌کند هنگامی که جهش بازار شروع می‌شود، رشد اتریوم شانه‌به‌شانه بیت کوین خواهد بود.

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید
نمودار هفتگی قیمت اتریوم

۳. لایت کوین

لایت کوین گاهی اوقات مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرید، هرچند که در طول سال‌های گذشته ثابت کرده که گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری است. لایت کوین از نظر ساختار شبکه، عملکردی بسیار شبیه به بیت کوین دارد، اما در مقایسه با آن بسیار ارزان‌تر و سریع‌تر است.

یکی از دلایلی که لایت کوین را به ارز دیجیتال خوبی برای انباشت تبدیل می‌کند، این مسئله است که چند ماه بیشتر تا زمان هاوینگ آن فاصله نداریم. درست مانند بیت کوین، هاوینگ برای لایت کوین نیز یک رویداد بسیار صعودی است. انتظار می‌رود هاوینگ این ارز دیجیتال در اوایل اوت (مرداد) انجام شود؛ کاتالیزوری که به‌طور بالقوه می‌تواند قیمت لایت کوین را خیلی سریع به بالای ۱۲۰ دلار برساند.

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید
نمودار هفتگی قیمت لایت کوین

۴. دوج کوین

دلیل حضور دوج کوین در این لیست، علاقه ایلان ماسک به این میم کوین است. اکنون، این توکن برای بسیاری از افراد هیچ کاربردی ندارد. با این حال، بازار ارزهای دیجیتال بارها ثابت کرده است که اکثر سرمایه‌گذاران به‌جای کاربردی‌بودن یک توکن، به ظرفیت رشد آن توجه می‌کنند.

قیمت دوج کوین به‌دلیل حمایت‌های ایلان ماسک توانسته است در مقاطعی عملکرد بسیار بهتری نسبت به همتایان بزرگتر خود داشته باشد و این بار نیز تفاوتی ندارد. در نتیجه، سرمایه‌گذاران می‌توانند از ارز دیجیتال موردعلاقه ایلان ماسک انتظار رشد بیشتری را داشته باشند؛ به‌ویژه در زمان شروع روند صعودی بازار.

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید
نمودار هفتگی قیمت دوج کوین

۵. بایننس کوین

بایننس کوین، توکن بومی صرافی بایننس، یکی از باثبات‌ترین عملکردها را نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال بازار داشته است. طی آخرین بازار صعودی، قیمت این ارز دیجیتال از حدود ۵۰دلار به مرز ۷۰۰ دلار رسید. سرمایه‌گذاران با شروع بازار صعودی بعدی نیز انتظارات مشابهی دارند و پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بایننس کوین این بار به بالای ۱٬۰۰۰ دلار برسد.

برنامه توکن‌سوزی فصلی بایننس نیز در رشد قیمت بایننس کوین مؤثر است. هر بار که صرافی هر سه‌ماه یک‌ بار مقدار مشخصی توکن را از گردش خارج می‌کند، ارزش این توکن بیشتر می‌شود. این امر باعث شده تا بایننس کوین انتخاب خوبی برای انباشت پیش از شروع بازار صعودی بعدی باشد. 

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید
نمودار هفتگی قیمت بایننس کوین

در حال حاضر، بازار ارزهای دیجیتال روندی خنثی را دنبال می‌کند و هیچ نشانه‌ قابل‌توجهی از شروع حرکت صعودی یا نزولی وجود ندارد. با این حال، با نزدیک‌شدن به زمان هاوینگ بعدی بیت کوین در سال ۲۰۲۴، انتظارات صعودی در میان سرمایه‌گذاران افزایش پیدا خواهد کرد.

با این همه، به‌دلیل ماهیت بی‌ثبات ارزهای دیجیتال، بسیار مهم است که با پذیریش مسئولیت و مدیریت ریسک کافی سرمایه‌گذاری کنید. با این نگاه، امکان کسب سود را در عین مدیریت ضررهای احتمالی خواهید داشت.

همچنین بخوانید: هاوینگ بیت کوین چیست و چه تاثیری بر قیمت دارد؟

۵ ارز دیجیتال که می‌توانید در آستانه شروع بازار صعودی انباشت کنید
ارزش کل بازار همچنان بالای یک تریلیون دلار باقی مانده است
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

10 دیدگاه
Mahdi
Mahdi
1 سال قبل

من خودم دوج کوین گرفتم ضرر کردم
اونایی که میخوان سود کنن این کیف پول رو نصب کنن برن قسمت بیشرین صود پر صود ترین ارز رو بخرن شاید بعد یک روز سود زیادی به دست بیارید https://kifpool.me?referral=64KZPGoWKwVl

WhiteShadow
WhiteShadow
1 سال قبل

دوستان تا حالا حساب کردید چندتا ارز داریم و اگه همین پنج ارز قرار به میلیونر کردن من و شما با ارقام سرمایه گذاری زیرصدمیلیون داشته باشند چه حجم از نقدینگی ایجاد میکنن به طور مثال تعداد اتریوم،بیت،باینس،دوج کوین ضربدر قیمت های که تحلیل ها و پیش بینی ها می‌کنه بکنید تا متوجه بشید نمیتونه تمام این ارزها به این قیمت ها برسه
این بازار حواستون باشه هم وطن های عزیزم بیشتر از اون تعداد خاصی که سرمایه دار کرده باشه سرمایه ها رو ازبین برده،اگه منطقی حساب کتاب کنید می‌بینید در تمام بازارها همیشه بودن تعداد خاص و حرفه ای که میلیونر شدن اما تعداد زیان این بازار از تمام بازارهای دیگر بیشتر بوده

gamberoon
gamberoon
1 سال قبل

هاوینک لایت کوین تموم‌شد هر پنج ساله صد درصد هم رشد کرد قیمت از زیر ۴۰ دلار به صد دلار رسید

امیر حسین
امیر حسین
1 سال قبل

پس کاردانو چی شد؟

Reza Akbarnejad
Reza Akbarnejad
1 سال قبل

ارز دیجیتال آینده برتر هر جوان وسفر به قله خوشبختی

Mr.H
Mr.H
1 سال قبل

همین که دوج کوین تو این لیسته یعنی این لیست ارزشی نداره

جاوید
جاوید
1 سال قبل
پاسخ  Mr.H

برنامه های بزرگی برای دوج دارند مطمئن باشید تا دوسال دیگه دوج زندگی خیلی هارو متحول میکنه

محمد
محمد
1 سال قبل
پاسخ  جاوید

بشین تا متحولت کنه

مهرزاد
مهرزاد
1 سال قبل

slp

جاوید
جاوید
1 سال قبل
پاسخ  مهرزاد

تا یکسال دیگه این ارز همه رو شوکه میکنه