رشد ۵,۹۰۰ درصدی یک آلت کوین ناشناخته در ۷ روز!

رشد ۵,۹۰۰ درصدی یک آلت کوین ناشناخته در ۷ روز!

ارز دیجیتال آلکمی پی (Alchemy Pay)، یک آلت کوین ناشناخته که ارزش بازار کمی هم دارد، هفته‌ای باورنکردنی را سپری کرده و تحت‌تأثیر دو محرک فاندامنتال کلیدی تنها در ۷ روز ۵,۹۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

به گزارش دیلی هودل، قیمت ارز دیجیتال آلکمی پی (Alchemy Pay) که در رتبه ۲۳۰ بازار قرار دارد، در عرض ۷ روز از ۰.۰۰۳ دلار به ۰.۱۸ دلار رسیده است. این افزایش قیمت حدود ۶,۰۰۰ درصد سود نصیب سرمایه‌گذارانی کرده است که این روند صعودی را از ابتدا تا انتها همراهی کردند.

رشد ۵,۹۰۰ درصدی یک آلت کوین ناشناخته در ۷ روز!
نمودار قیمت آلکمی پی (نمای ۴ ساعته بازار آلکمی پی/تتر)

آلکمی پی یک درگاه پرداخت ترکیبیِ ارز دیجیتال و ارزهای فیات است که در ۶۵ کشور فعالیت می‌کند. آلکمی پی به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا صرف نظر از روش پرداختی و ارزی که فرستنده از آن استفاده می‌کند، وجه پرداخت‌شده را با ارز محلی دلخواه خود دریافت کنند.

این پروژه بستر لازم را برای پردازش تراکنش‌های ارز دیجیتال و ارز فیات برای کسب‌و‌کارها، شبکه فروشندگان و مؤسسات مالی فراهم می‌کند.

آلکمی پی پیش از این هم در هفته گذشته و تحت‌تأثیر اخبار مرتبط با اضافه‌شدن آن به فهرست ارزهای صرافی کوین بیس، تنها در ۲۴ ساعت رشدی ۷۰ درصدی را تجربه کرد.

گفتنی است که صرافی ارز دیجیتال بایننس هم برای تسهیل خدمات پرداخت مشتریان و فروشندگان در سیستم‌های فیات و ارز دیجیتال با آلکمی پی همکاری می‌کند. هدف از این همکاری ایجاد یک پل پرداختی بر بستر بایننس پی (Binance Pay) است. بایننس پی یکی از بخش‌های اپلیکیشن بایننس است که امکان پرداخت ارز دیجیتال به صورت «کاربر به کاربر» را فراهم می‌کند.

در زمان نگارش این گزارش حجم معاملات ۲۴ ساعته آلکمی پی از ۶۸۵ میلیون دلار عبور کرده و ارزش بازار آن به ۱۶۸.۱۲ میلیون دلار رسیده است. آلکمی پی از زمان ثبت اوج قیمتی ۷ روزه خود دوباره به سطوح قبلی بازگشته و اکنون با قیمت ۰.۰۹ دلار معامله می‌شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
Hafez
Hafez
۲ سال قبل

يكي تحليل كنه ببينيم برا هولد بلند مدت مناسبه

احسان
احسان
۲ سال قبل
پاسخ  Hafez

رشد خودش رو کرده و ریزش رو باید انجام بده بعد بره توی یک فاز استراحت بلند مدت بعد نهایتش میتونه دوباره قیمت قبلش رو بزنه. ارزی که 5900 درصد رشد کرده دوباره رشد نمی کنه... تا کجا قرار هست بره بالا به نظرتون؟!

حسنی
حسنی
۲ سال قبل
پاسخ  احسان

تا جایگاه ریپل