تیم تِرا در حال جمع‌آوری اطلاعات هولدرهای لونا برای برگزاری ایردراپ توکن جدید است؛ هر گروه چقدر دریافت می‌کند؟

تیم تِرا در حال جمع‌آوری اطلاعات هولدرهای لونا برای برگزاری ایردراپ توکن جدید است؛ هر گروه چقدر دریافت می‌کند؟

تیم تِرا ظاهراً جمع‌آوری اطلاعات مربوط به هولدرهای لونا و «UST» را آغاز کرده و قرار است در صورت نهایی‌شدن طرح راه‌اندازی فورک، با استفاده از این اطلاعات توکن‌های شبکه جدید را میان هولدرهای خسارت‌دیدهٔ این دو ارز دیجیتال تقسیم کند؛ اما در این ایردراپ احتمالی، هر گروه از هولدرها چه مقدار توکن دریافت خواهند کرد؟

به گزارش ارزدیجیتال، دو کوان، بنیان‌گذار شبکه تِرا، روز گذشته در توییتر خود اعلام کرد که تیم آنها در حال تهیه اسنپ شات (Snapshot) از اطلاعات مربوط به موجودی هولدرهای لونا و US، قبل و بعد از سقوط ارزش این توکن‌هاست. اسنپ شات روشی برای جمع‌آوری اطلاعات در بلاک چین است که می‌توان با آن آمار مربوط به موجودی آدرس‌های مختلف را در تاریخی مشخص گردآوری کرد.

کوان در توییتر خود نوشته است:

در حال تهیه اسنپ شات و جمع‌آوری اطلاعات از چندین صرافی‌ هستیم. صرافی‌های زیادی برای بررسی وجود دارد و از آنجا که باید داده‌های مربوط به گذشته را از آنها دریافت کنیم، این کار کمی زمان‌بر خواهد بود.

این اقدام تیم تِرا در حالی صورت می‌گیرد که ۳ روز مانده به پایان رأی‌گیری جامعه این ارز دیجیتال برای راه‌اندازی یک فورک جدید از شبکه تِرا، حدود ۶۳ درصد از مشارکت‌کنندگان موافق و ۱۷ درصد مخالف ایده راه‌اندازی فورک هستند. گفتنی است ۲۰ درصد مابقی رأیی ممتنع دارند و بخشی از اعتبارسنج‌های ترا نیز هنوز در این رأی‌گیری شرکت نکرده‌اند.

تیم تِرا در حال جمع‌آوری اطلاعات هولدرهای لونا برای برگزاری ایردراپ توکن جدید است؛ هر گروه چقدر دریافت می‌کند؟
آخرین نتایج رأی‌گیری مربوط به پیشنهاد راه‌اندازی فورک جدید از شبکه تِرا.

هر گروه چه مقدار توکن دریافت خواهد کرد؟

راه‌اندازی یک فورک از بلاک چین تِرا و جبران خسارت هولدرهای لونا و UST با توکن‌های شبکه جدید، پیشنهاد خودِ دو کوان بوده و اجرای آن هنوز قطعی نشده است. با این حال، آن‌طور که در آخرین نسخه از متن این پیشنهاد آمده، قرار است ۳۰ درصد از عرضه کل توکن‌های جدید (که احتمالاً ۱ میلیارد واحد است) به استخری ویژه برای جامعه لونا اختصاص داده شود.

۳۵ درصد بین آن دسته از هولدرهای لونا تقسیم خواهد شد که قبل از سقوط قیمت این ارز دیجیتال از این توکن در حساب صرافی یا کیف پول خود نگهداری می‌کردند. ۱۰ درصد هم بین کاربرانی توزیع می‌شود که پس از سقوط قیمت‌ها اقدام به خرید لونا کرده‌اند. ۱۰ درصد دیگر سهم آن دسته از هولدرهای UST است که پیش از سقوط، از این استیبل کوین در انکر پروتکل (Anchor Protocol) نگهداری می‌کردند و کسانی هم که پس از سقوط اقدام به خرید UST کرده‌اند، در مجموع ۱۵ درصد از عرضه کل لوناهای جدید را در قالب ایردراپ دریافت خواهند کرد.

نکته‌ای که بیشتر از هرچیز برای هولدرهای خسارت‌دیده لونا و UST اهمیت دارد، این است که در مجموع چند دلار در ایردراپ شبکه جدید دریافت خواهند کرد. با فرض اینکه تعداد کل توکن‌های شبکه جدید همان یک میلیارد واحد باشد و درصد‌های اختصاص‌داده‌شده به هر دسته از هولدرها دوباره تغییر نکند، باز هم از آنجا که قیمت توکن‌های شبکه جدید مشخص نیست، فعلاً نمی‌توان گفت هولدرهای ضررکردهٔ لونا و UST «چند دلار» در این ایردراپ احتمالی خسارت دریافت خواهند کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
سعید
سعید
۲ سال قبل

سقوط قیمت ایردراپ به محض باز شدن، قرار واسه پروژه ای که تمام شده از جیب مردم جدید هزینه اش پرداخت بشه

Vahid
Vahid
۲ سال قبل
پاسخ  سعید

ای کره ای ها هم دارن گرگ میشن،