زمزمه‌های ورود اسپاتیفای به حوزه ارزهای دیجیتال

زمزمه‌های ورود اسپاتیفای به حوزه ارزهای دیجیتال

بر اساس اعلام رسمی اسپاتیفای، این شرکت قصد دارد فردی را در جایگاه معاون بخش استراتژی‌های پرداخت خود استخدام کند. این فرد با تیم پرداخت‌های اسپاتیفای همکاری خواهد کرد.

به گزارش «The Block» و بر اساس آگهی استخدام منتشرشده در وب‌سایت اسپاتیفای، این سرویس پخش موسیقی در حال انجام فعالیت‌هایی در حوزه ارزهای دیجیتال است. هنوز مشخص نیست که فعالیت این شرکت در زمینه دارایی‌های دیجیتال تا چه حدی است و چه استفاده‌هایی دارد.

گفته می‌شود که فرد مذکور نقشی کلیدی در «تعریف کاربردهای استراتژی پرداخت اسپاتیفای» ایفا می‌کند. وی همچنین به‌عنوان فرد اصلی در فعالیت‌های اسپاتیفای و همکاری این شرکت با لیبرا کار خواهد کرد.

این معاون در تعریف و پیاده‌سازی استراتژی‌های پرداختی و پیشبرد اسپاتیفای در فعالیت‌های مرتبط با پروژه لیبرا (Libra) و فضای ارز دیجیتال نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. لیبرا، پروژه ارز دیجیتال فیس‌بوک، در اوایل این هفته به دییِم (Diem) تغییر نام پیدا کرد.

فرد مذکور در اسپاتیفای وظیفه دارد فرصت‌های جدید و نوآوری‌های مرتبط با فناوری‌های غیر‌متمرکز‌سازی، بلاک چین، ارز دیجیتال، ارز دیجیتال ملی (CBDC) و سایر دارایی‌ها را مورد بررسی قرار دهد. همان‌طور که در متن آگهی استخدام آمده است، معاون جدید اسپاتیفای در یکی از شهر‌های لندن یا استکهلم مشغول به کار خواهد شد.

اسپاتیفای هنوز واکنشی در مورد سؤالات خبرگزاری‌ها نشان نداده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
سامان کریمی
سامان کریمی
5 ماه پیش

ارز دیجیتال اسپاتیفای؟! نویسنده مطمئنه که خبر رو درست متوجه شده؟ صرفا احتمال داره که اسپاتیفای ارزهای دیجیتال رو به عنوان یک روش پرداختی قبول کنه. حتی منبع هم ننوشته اسپاتیفای ارز دیجیتال میخواد بزنه… چرا خبر اشتباه به مخاطب میدین

بهزاد ناصرفلاح
مدیر
بهزاد ناصرفلاح
5 ماه پیش

سلام و درود خدمت شما. متن خبر اصلاح شد.

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off