سناتور لومیس: برای خرید بیت کوین در کف ذوق دارم!

سناتور لومیس: برای خرید بیت کوین در کف ذوق دارم!

سینتیا لومیس، سناتور ایالت وایومینگ و از حامیان پروپاقرص بیت کوین می‌گوید که قصد دارد در صورت ریزش بیشتر قیمت بیت کوین، سرمایه‌گذاری خود در این حوزه را بیشتر کند.

به گزارش کوین تلگراف، سینتیا لومیس (Cynthia Lummis)، ریزش قیمتی اخیر بیت کوین را یک فرصت برای خرید بیشتر کوین توصیف کرده است.

در پی احتمال اصلاح شدید دیگری برای بازار ارزهای دیجیتال، لومیس روز چهارشنبه به خبرگزاری فاکس نیوز درمورد کاهش سریع قیمت بیت کوین گفت:

من واقعاً از این موضوع هیجان‌زده هستم و به محض اینکه قیمت [بیت کوین] کمی دیگر پایین بیاید، قصد دارم مقدار بیشتری از آن را خریداری کنم.

لومیس این افت قیمتی بیت کوین را با عملکرد یکی از سهام‌های مورد علاقه خود به نام یونایتد رنتالز (United Rentals) مقایسه کرد. او در مورد این سهام گفت:

به محض خرید این سهام، شاهد ریزش سنگین آن بودم، اما آن را نگه داشتم و طول چند سال عملکرد بسیار خوبی داشت. به نظر من بیت کوین نیز به دلیل ارزش بنیادی خوبی که دارد عملکردی همانند این سهام خواهد داشت.

لومیس یکی از پرآوازه‌ترین طرفداران بیت کوین در مجلس سنای آمریکا است. در اوایل سال جاری، او کمیته انجمن نوآوری مالی را راه‌اندازی کرد تا به قانون‌گذاران در مورد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال آموزش دهد. او اعلام کرد که با انجمن نوآوری مالی همکاری خواهد داشت تا به بحث‌های اشتباه و روایت‌های غلط در مورد ارزهای دیجیتال از جمله ارتباط آنها با پولشویی و سایر جرایم مالی پایان دهد.

سناتور لومیس در کنفرانس امسال بیت کوین در میامی شرکت داشت، و درباره اهمیت تشویق نوآوری ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
پارسا بختیاری
پارسا بختیاری
6 ماه پیش

خوشبحالش😁

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۶,۰۰۰,۰۰۰
off
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA