یک کیف پول ۲۶ میلیون دلاری متعلق به دوران ساتوشی پس از ده سال فعال شد!

یک کیف پول ۲۶ میلیون دلاری متعلق به دوران ساتوشی پس از ده سال فعال شد!

یک آدرس قدیمی بیت کوین که بیش از ۹ سال هیچ تراکنشی انجام نداده بود، امروز مجدداً فعال شده است. این کیف پول متعلق به زمانی است که از آن با عنوان «دوران ساتوشی» یاد می‌شود.

به گزارش یوتودی، پلتفرم ویل آلرت (Whale Alert) که فعالیت آدرس‌های مربوط به ارزهای دیجیتال را رصد می‌کند، یک آدرس بیت کوین را شناسایی کرده است که پس از ۹ سال مجدداً فعال شده است.

این کیف پول حاوی ۷۹۱ بیت کوین است که با در نظر گرفتن قیمت‌های امروزی ارزشی ۲۶,۱۴۷,۶۲۱ دلاری دارد.

این کیف پول درست پس از آن ساخته شده است که دیگر از ساتوشی ناکاموتو، خالق افسانه‌ای بیت کوین، اثری دیده نشده است.

برخی از کاربران توییتر زیر پست مربوط به این اطلاعیه ویل آلرت شوخی‌‌هایی را مطرح کردند که مالک این کیف پول پس از ۹ سال تلاش بی‌ثمر بالاخره رمز عبور خود را به یاد آورده است.

اوایل سال جاری در ماه‌های فوریه (بهمن) و مارس (اسفند) مقادیر زیادی بیت کوین در حدود ۵,۰۰۰ و کمی بیشتر از ۲,۰۰۰ واحد که از زمان ساتوشی ناکاموتو دست‌نخورده باقی مانده بودند، توسط صاحبانشان جابه‌جا شدند.

در گذشته زمانی که مقدار زیادی بیت کوین از کیف پول‌های قدیمی ماینرها خارج می‌شد، قیمت بیت کوین هم تحت تأثیر این اتفاق نوسان می‌کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
saeid
saeid
2 سال قبل

این اخبار طبیعیه..هر وقت بیت توی کف معامله میشه،ازین اخبار زیاد میاد

محمد
محمد
2 سال قبل

پول زیادیم نیست. ی خونه تو منهتن بخری تموم میشه

afshin javid
afshin javid
2 سال قبل

من رمز کیف پولم رو یادم نمی آمد دور انداختم بالاخره بعد از ۹ سال زده و پیدا شده ولی متأسفانه دور انداخته بودم مثه اینکه حالا پیدا شده ولی مال من بیت کوین نبود یه دونه شیبا بود با یه دونه دوج کوین حالا میگن شده بیت کوین از این دنیا هر چه بگی بر میاد. 😅😅🤣🤣😂😂

اسعد کریمی
اسعد کریمی
2 سال قبل

خوشبختی یعنی این 🤩🤩🤩

احسان
احسان
2 سال قبل

😍