احراز هویت حساب‌های بایننس برای کاربران کیف پول سیف پل اجباری شد

احراز هویت حساب‌های بایننس برای کاربران کیف پول سیف پل اجباری شد

طبق اطلاعیه رسمی تیم توسعه‌دهنده کیف پول ارز دیجیتال سیف پل (SafePal)، آن دسته از کاربرانی که پیش‌تر از طریق این کیف پول و بدون نیاز به ساخت حساب یا احراز هویت، به نسخه اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApp) صرافی بایننس دسترسی داشتند، از روز ۱۲ مه (۲۲ اردیبهشت) ملزم به احراز هویت خواهند بود.

به گزارش ارزدیجیتال، در متن اطلاعیه کیف پول سیف پل آمده است:

سیف پل اولین کیف پول غیرمتمرکزی است که امکان انجام معاملات ارز دیجیتال در صرافی بایننس را برای کاربران اپلیکیشن موبایلی خود فراهم کرد. این اقدام سیف پل (اجباری‌کردن احراز هویت) به‌منظور کمک به بایننس در احراز هویت مشتریان صرافی و مبارزه با پول‌شویی است.

به‌گفته تیم سیف پل، از ساعت ۰۰:۰۰ روز ۱۲ مه به وقت هماهنگ جهانی (۴:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت) تمام کاربران جدید سیف پل برای استفاده از برنامه بایننس در این کیف پول ملزم به احراز هویت خواهند بود. کاربران فعلی هم از این تاریخ به بعد، در صورتی که احراز هویت نکرده باشند، تنها قادر خواهند بود دارایی‌های خود را از حساب بایننس متصل به کیف پولشان برداشت کنند. گفتنی است سفارش‌ها و موقعیت‌های معاملاتی کاربران برنامه بایننس در سیف پل، از این تاریخ به بعد به‌طور خودکار لغو و بسته خواهد شد.

گفتنی است از تاریخ ۱۲ مه (۲۲ اردیبهشت) کاربرانی که قصد داشته باشند از طریق سیف پل در بایننس معامله کنند، باید حساب احرازهویت‌شده خود را به این برنامه متصل کرده یا اینکه اگر حسابی در وب‌سایت و برنامه اصلی این صرافی ندارند، یک حساب جدید ساخته و سپس مراحل احراز هویت خود را در آن تکمیل کنند.

شایان ذکر است که مجموعه بایننس یکی از سرمایه‌گذاران اصلی کیف پول سیف پل محسوب می‌شود.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
FEFERY70
FEFERY70
2 سال قبل

همه جوره ایرانی جماعت رو داره دور میرنه این بایننس...اه اه

ابراهیم عاشوری
ابراهیم عاشوری
2 سال قبل

سلام یعنی فقط تا 12می وقت داریم واریز و برداشت کنیم

F.zafari
F.zafari
2 سال قبل

ببخشید آیا کیف پولشم که ارز نگهداری میکنیم شامل این داستان هست و باید ارز رو خارج کنیم. ؟.

صادق‌نیکبین
صادق‌نیکبین
2 سال قبل
پاسخ  F.zafari

ایا‌ خود کیف پول مشکل داره

تام شلبی
تام شلبی
2 سال قبل

همینو کم داشتیم این دیگه چه کیف پولیه که نیاز به احراز هیت داره؟

اسماعیل
اسماعیل
2 سال قبل

کیف پول نیاز نداره، از طریق کیف پول بدون نیاز به احراز هویت وارد بایننس می‌شدیم واسه فیوچرز، الان دیگه بدون احراز هویت نمی‌تونید وارد قسمت بایننسش بشی

تام شلبی
تام شلبی
2 سال قبل

همینو کم داشتیم. این دیگه چه مدل کیف پولیه که نیاز به احراز هویت داره؟