شرکت سرمایه‌گذاری روتشیلد یک‌چهارم کل سهام صندوق اتریوم گری‌اسکیل را خریداری کرد

شرکت سرمایه‌گذاری روتشیلد یک‌چهارم کل سهام صندوق اتریوم گری‌اسکیل را خریداری کرد

شرکت سرمایه‌گذاری روتشیلد (Rothschild) بیش از ۲۵۰,۰۰۰ سهم صندوق اتریوم گری‌اسکیل را خریداری کرده است. این شرکت همچنین ۸,۰۰۰ سهم نیز به سهام خود از صندوق بیت کوین گری اسکیل افزوده است. گفتنی است این شرکت هیچ ارتباطی با خاندان مشهور روتشیلد ندارد.

به گزارش کوین تلگراف و بر اساس اطلاعاتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در تاریخ ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین) منتشر کرده است، شرکت سرمایه‌گذاری روتشیلد که در شیکاگو مستقر است، ۲۶۵٬۳۰۲ سهام صندوق اتریوم گری اسکیل را خریداری کرده است.

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین به موجودی سهام خود در صندوق بیت کوین گری‌اسکیل افزوده است. آخرین اسنادی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر کرده نشان می‌دهد تعداد این سهام از ۳۰,۴۵۴ در ماه ژانویه (دی) به ۳۸,۳۴۶ عدد در این ماه افزایش پیدا کرده است.

شرکت سرمایه‌گذاری روتشیلد از سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶) در حال انباشت سهام صندوق بیت کوین گری‌اسکیل است و آخرین گزارش منتشرشده نیز نشان می‌دهد اشتهای این شرکت برای سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال کاهش نیافته است. رایان آدامز (Ryan Adams)، یکی از هواداران اتریوم و بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال میتوس کپیتال (Mythos Capital) و بنکلس (Bankless)، با بازنشر خبر مربوط به اقدام اخیر شرکت روتشیلد در توییتر نوشت:

بیت کوین دروازه ورود به اتریوم است.

تاریخچه این شرکت کارگزاری به سال ۱۹۰۸ میلادی (۱۲۸۷ شمسی) برمی‌گردد و در مقایسه با شرکت‌های متعددی که طی ۱۲ ماه گذشته وارد حوزه ارزهای دیجیتال شده‌اند، سابقه نسبتاً طولانی‌تری دارد. یکی از گزارش‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیش از این نشان داده بود که این شرکت در ژوییه سال ۲۰۱۷ (تیر ۱۳۹۶) معادل ۲۱۰ هزار دلار از سهام صندوق بیت کوین گری اسکیل را در اختیار داشته است. در آن زمان قیمت بیت کوین حدود دو هزار دلار بود.

مونرو روتشیلد (Monroe Rothschild) و برادر همسرش ساموئل کرگِر (Samuel Karger) که از بنیان‌گذاران این شرکت به‌حساب می‌آیند، ظاهراً ارتباط فامیلی با خاندان مشهور روتشیلد نداشته‌اند. با وجود آنکه روزنامه نیویورک‌تایمز در سال ۱۹۹۵ (۱۳۷۴) با انتشار مقاله‌ای این موضوع را روشن کرد اما این شباهت اسمی باعث سردرگمی جامعه ارزهای دیجیتال شد.

یکی از کاربران توییتر با نام یان رانچر (Yann Ranchere) در سال ۲۰۱۷ با بازنشر خبری در توییتر مربوط به سرمایه‌گذاری این شرکت در صندوق گری‌اسکیل، سعی در توضیح ارتباط نداشتن این شرکت با خاندان روتشیلد داشت. او نوشت:

نه آن روتشیلدی که شما فکر می‌کنید.

گری اسکیل شرکت مدیریت دارایی برجسته آمریکایی است که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. این شرکت تقریباً ۶۶۰ هزار بیت کوین در اختیار دارد که ۳٫۵ درصد از بیت کوین‌های در گردش را تشکیل می‌دهد.

این شرکت روز گذشته اعلام کرد که مجموع دارایی‌های تحت مدیریتش اکنون به ۵۰٫۶ میلیارد دلار رسیده است. ارزش صندوق اتریوم این شرکت اکنون به بیش از هفت میلیارد دلار رسیده و سهام آن حدود ۲۴ دلار معامله می‌شود. دارایی تحت مدیریت صندوق بیت کوین گری‌اسکیل نیز از ۴۱ میلیارد دلار عبور کرده است و سهام آن حدود ۵۹ دلار خرید و فروش می‌شود. این شرکت در توییتی که روز گذشته منتشر کرد نوشت:

به‌روزرسانی ۱۵ آوریل ۲۰۲۱: دارایی خالص تحت مدیریت، موجودی هر سهم و قیمت بازار هر سهم از محصولات سرمایه‌گذاری ما. مجموع دارایی تحت مدیریت: ۵۰٫۶ میلیارد دلار و متشکل از BTC، BCH، ETH ،ETC ،ZEN ،LTC ،XLM ،ZEC ،BAT ،LINK ،MANA ،FIL و LPT است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
صالحی
صالحی
۲ سال قبل

صددرصد خانواده روتشیلدها راکفلرها و کارنگی ها پشت بیت کوین و ارزهای رده بالا هستند شک نکنید... بزرگترین سهام دار بانکهای جهان... اعضای کلوپ سری بیلدربرگ...میخوان که قانون اساسی امریکا رو به زیر بکشند و به سلطه دلار خاتمه بدن

محمد
محمد
۳ سال قبل

سلام خدمت شما خواهش میکنم اگه میشه راهنماییم کنید
من دیشب ساعت ۹ وارد حسابم شدم با آی پی همیشگی آلمان یکساله که با همین آی پی میرم اما امروز ساعت ۱۱ وارد شدم دیدم آی پی من ایتالیا زده نمیدونم چرا اینطوری شد آیا مشکلی در حسابم ایجاد خواهد شد دیگه هم خارچ شدم و دوباره نرفتم حالا اگه چند روز بیخیال بشم آیا بازم مشکلی ایجاد خواهد شد

Milad
Milad
۳ سال قبل

نه همون به روتشلید ها مرتبط هست اما آشکار نمیکنن

اتریوم ۲
اتریوم ۲
۳ سال قبل

جونم اتریوم!از وقتی ۳۰۰ دلار بودی دارمت قصد فروشم ندارم همینجوری هم بریزی فقط خریدارم....دشمن زیاد داری اونم به خاطره اینکه دیر اومدن خوش ندارن رشد چشم گیرتو ببینن یا پولشو ندارن که بخرن.چشم دشمنات کور!

Essi
Essi
۳ سال قبل

Ok