رونالدینیو ارزدیجیتال خود را برای ساخت استادیوم واقعیت مجازی ارائه می‌دهد

رونالدینیو ارزدیجیتال خود را برای ساخت استادیوم واقعیت مجازی ارائه می‌دهد

ستاره‌ی فوتبال برزیلی رونالدو ده آسیس موریرا که با نام رونالدینیو شناخته شده است؛ پروژه‌ی بلند پروازانه‌ی ارزدیجیتال خود را با هدف ایجاد یک آکادمی فوتبال و برگزاری لیگ‌های آماتور و حرفه‌ای در سراسر جهان راه اندازی می‌کند.

هدف این پروژه یک پلتفرم شرط‌بندی و فروشگاه، همچنین ایجاد یک استادیوم واقعیت مجازی به منظور تحلیل مهارت بازیکنان و تهیه‌ی یک پایگاه داده برای ایجاد تیم جدید است.

این استادیوم‌های مجازی در ۳۰۰ نقطه‌ی جهان، با امکانات برنامه‌ریزی شده برای کشورهای آفریقایی و آسیایی و خاورمیانه در سه سال آتی تاسیس می‌شوند.

این پروژه با نام «سکه‌ی فوتبال رونالدینیو» شناخته‌ می‌شود. در اوایل سال جاری رونالدینیو درباره‌ی این پروژه در صفحه‌ی شخصی توئیتر خود با بیش از ۱۸ میلیون دنبال‌کننده پستی را ارسال کرد و الان وارد فار فروش اولیه‌ی سکه (ICO) شده است.

رونالدینیو ارزدیجیتال خود را برای ساخت استادیوم واقعیت مجازی ارائه می‌دهد

توئیت رونالدینیو در مورد پروژه‌ی ارزدیجیتال‌اش

وقتی شما فوتبال بازی می‌کنید؛ آزاد هستید؛ خوشحال هستید. شادی برای همه‌ی عاشقان فوتبال در سراسر جهان. ممنون برای تمام حمایت‌های شما! پروژه‌ی سکه‌ی رونالدینیو!

برنامه ارائه شده‌ی اولیه (Roadmap) نشان می‌دهد که دو پروژه‌ی استادیوم آسیایی در ماه ژولای و یا قبل از پایان سال شروع به کار می‌کند. همچنین یک اتحادیه بین پنج استادیوم جنوب شرقی آسیا تشکیل شده است این پروژه با افزایش توسعه و پیشرفت واقعیت مجازی و خدمات مجازی ادامه پیدا می‌کند که جنبه‌ی بازی‌های ویدیویی پروژه افزایش پیدا می‌کند؛ که همچنین پروژه در مارس ۲۰۱۹ راه اندازی می‌شود.

این استادیوم‌ها در ویتنام، تایلند و فیلیپین دایر می‌شوند و مسابقات بازی‌های ویدیویی در ژولای ۲۰۱۹، در شهر بانکوک برگزار خواهد شد. استفاده از  تمام خدمات از جمله ثبت‌نام در آکادمی و شرکت در شرط‌بندی و شرکت در مسابقات بازی‌های ویدیویی و واقعیت مجازی توسط ارزدیجیتال نئو (NEO) انجام می‌شود.

همچنین رونالدینیو درباره‌ی عزم راسخ خود گفت:

از وقتی فهمیدم که یک روز بازنشسته می‌شوم به فکره زندگی بعد از بازنشتگی‌ افتادم؛ آرزو می‌کنم تا آنجایی که در توانم هست به دنیا کمک کنم.

ررونالدینیو این ورزشکار محبوب، اولین شخصی نیست که وارد حوزه‌ی ارزدیجیتال می‌شود.

پروژه‌ی ناموفقِ توکن Centra که توسط قهرمان بوکس جهان فلوید می‌ودر حمایت شد ولی پروژه متهم به کلاهبرداری و موسس آن دستگیر شد.

ستاره‌ی اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا استیون کری ابتدای سال وارد دنیای ارزدجیتال شد و همان موقع صندوق پول ارزدیجیتال خود را تاسیس کرد؛ اما با توجه به اتهاماتی که برای او وجود داشته پروژه‌اش به تعلیق در آمده است.

منبع:cnn
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه