atlasarzdigital

ریپل پلتفرم Xpring را بازسازی می‌کند؛ توسعه روزافزون XRP!

ریپل پلتفرم Xpring را بازسازی می‌کند؛ توسعه روزافزون XRP!

ریپل (Ripple) با بازسازی پلتفرم گسترده «اکسپرینگ» (Xrping)، تمامی خدمات آن را در داخل یک سایت واحد متمرکز کرد.

به گزارش کوین‌دسک، هدف پلتفرم جدید این است که به کاربران ارزهای دیجیتال و توسعه‌دهندگانی که در این بازار فعال نیستند، این امکان را بدهد که خدمات پرداخت را در هر نرم‌افزار موبایلی که می‌خواهند ادغام کنند. حالا Xpring.io امکانات کیف پول، ابزار جدید، اسناد فنی و خدمات مشتری اکسپرینگ را به توسعه‌دهندگان ارائه می‌کند.

«ایتن برد» (Ethan Beard)، معاون ارشد اکسپرینگ در این مورد می‌گوید:

این پلتفرم جدید در ماه اکتبر (مهر) به صورت رسمی راه‌اندازی شد، با این حال این شرکت به دو ماه زمان برای ساختن ویژگی‌هایی نیاز دارد که به کاربران امکان می‌دهد یک حساب کاربری با این سیستم عامل داشته باشند.

وی در مورد پرداخت‌ها گفت:

در زمان ادغام پرداخت‌ها در نرم‌افزارهای موبایلی توسط توسعه‌دهندگان، این سیستم عامل در مرکز توجه توسعه‌دهنده‌ها خواهد بود.

اکسپرینگ ادعا می‌کند که کیت توسعه نرم‌افزاریِ پلتفرم (SDK)، صد خط کد را دریافت کرده و آن را در ۲۱ خط فشرده می‌کند. این یک پلتفرم جدید برای اکسپرینگ است که بیش از یک سال به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری ریپل عمل می‌کند، و هدف آن ایجاد شبکه‌ای از شرکت‌ها و موارد کاربردی مربوط به ریپل است. هدف این طرح سرمایه‌گذاری روی یک پایگاه توسعه‌دهنده در فضای ارزهای دیجیتال و گسترش این پایگاه است.

با استفاده از این کیف پول که در حال حاضر در شبکه آزمایشیِ (تست‌نت) XRP در دسترس است، توسعه‌دهندگان می‌توانند اعتبارنامه حساب خود را تولید و مدیریت کرده، مانده حساب خود را مشاهده کنند، ارزهای دیجیتال مختلف را دریافت و پرداخت کنند و تاریخچه تراکنش‌ها را بررسی کنند. ایتن برد در این مورد می‌گوید:

توسعه‌دهندگان همچنین می‌توانند انتظار داشته باشند در آینده عملکردهای جدید پلتفرم آتی اکسپرینگ، در کیف پول راه اندازی شود.

او در ادامه گفت:

این موضوع قبلاً خیلی پیچیده بود و از طریق خط دستوری یا از طریق ترکیب تعداد زیادی از ابزارهای مختلف انجام می‌شد. دلیلی که بیشتر مردم دارایی‌های دیجیتال خود را در کیف پول صرافی‌ها نگه می‌دارند همین پیچیدگی‌هاست.

در حال حاضر SDK مربوط به اکسپرینگ از ثبت معاملات قابل اعتماد تست‌نت و شبکه مربوط به توسعه‌دهندگان پیشتیبانی می‌کند و با این کار به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا معاملات را در دفتر کل XRP ثبت و تایید کنند. این کیت هم‌اکنون از «پایتون» و «Go» در مجموعه زبان‌های برنامه‌نویسی خود پشتیبانی می‌کند، که شامل جاوا، جاوااسکریپت و سویفت هم می‌شود.

اکسپرینگ همچنین دسترسی به دفتر کل پایدار ریپل، نسخه ۱.۴.۰ را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. این دفتر کل می‌تواند از حساب‌هایی که امکان حذف دارند پشتیبانی کند و به کاربران این امکان را بدهد که حداکثر ۱۵ ریپل از مانده حساب خود را بازیابی کنند. قبلاً برای داشتن کیف پول ریپل، هر کاربر حداقل باید ۲۰ ریپل دست‌نخورده و غیرقابل انتقال در حساب خود نگه می‌داشت.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه ریپل پلتفرم Xpring را بازسازی می‌کند؛ توسعه روزافزون XRP! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x