ریپل به‌عنوان یک کسب‌وکار در ایالت وایومینگ آمریکا به رسمیت شناخته شد

ریپل به‌عنوان یک کسب‌وکار در ایالت وایومینگ آمریکا به رسمیت شناخته شد

مقام ارشد ایالت وایومینگ اعلام کرده است که شرکت ریپل مارکتز وایومینگ با مسئولیت محدود (Ripple Markets WY LLC) فعالیت خود را به‌صورت رسمی در این ایالت آغاز کرده است. وایومینگ یکی از ایالت‌های دوستدار بلاک چین و فناوری‌های مبتنی بر آن در آمریکا است.

به گزارش کوین تلگراف، مقام ایالتی وایومینگ در امور خارجه اعلام کرده است که شرکت ریپل مارکتز وایومینگ با مسئولیت محدود فعالیت خود را در وایومینگ به‌صورت رسمی آغاز کرده است. این شرکت پیش‌تر و در فوریه ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) درخواست ثبت را تسلیم مقامات این ایالت کرده بود. فعالیت این شرکت با مسئولیت محدود خواهد بود و در شهر شاین، مرکز ایالت وایومینگ، به‌عنوان نماینده رسمی ریپل فعالیت می‌کند.

کیتلین لانگ (Caitlin Long)، مدیرعامل بانک دیجیتالی و صندوق اوانتی (Avanti Bank & Trust) و عضو کمیته منتخب بلاک چین، فناوری‌های مالی و نوآوری‌های دیجیتال وایومینگ، در این باره گفت:

به‌واسطه قوانین سهل‌تر در حوزه ارزهای دیجیتال در وایومینگ، شرکت‌های بیشتری به این نتیجه‌گیری می‌رسند که این ایالت بهتر از ایالت دلاور است.

او در ادامه افزود که شرکت‌های بیشتری مثل ریپل باید به فکر تغییر مقر خود و انتقال به وایومینگ باشند؛ چراکه در این ایالت مالیات‌های تجاری و مالیات‌های شرکت‌های چند شعبه‌ای اخذ نمی‌شود. او همچنین اعلام کرد که ارزهای دیجیتال در این ایالت از مالیات فروش و مالیات دارایی‌ها معاف هستند.

علاوه بر این، حضور سناتور سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) هم از جمله عوامل مثبت برای ارزهای دیجیتال است. لومیس که نماینده وایومینگ در سنای آمریکا است، یکی از اولین قانون‌گذارانی است که اعلام کرده است اقداماتی مثبت در حوزه قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال انجام خواهد داد. مدیر سیاست‌های داخلی لومیس در پاسخ به خبر ثبت ریپل در وایومینگ گفت:

ماکسیمالیست‌های بسیاری در وایومینگ هستند.

هنوز مشخص نیست که مقر اصلی ریپل در آمریکا هم به وایومینگ منتقل خواهد شد یا نه. در حال حاضر دفتر اصلی ریپل در سانفرانسیسکو قرار دارد. این در حالی است که برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) و کریس لارسن (Chris Larsen)، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذاران ریپل، نسبت به خلاء قانونی در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین در آمریکا معترض هستند.

مدتی است که وایومینگ نظر بسیاری از شرکت‌های فعال در صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. سال گذشته، هیئت بانکی وایومینگ به صرافی کراکن اجازه فعالیت به‌عنوان یک بانک حوزه ارزهای دیجیتال را اعطا کرد. اوانتی هم از دیگر شرکت‌هایی است که مجوز ارائه خدمات امانت‌داری ارزهای دیجیتال به شیوه سنتی را دریافت کرد. پس از انتشار خبر خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا، لومیس از ایلان ماسک خواست تا انتقال این شرکت به وایومینگ را بررسی کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

40 دیدگاه
rabin
rabin
3 سال قبل

هیچی فعلا با قرار وثیقه ازادن
سند گذاشتن دادگاه بعثت وفعلا رفتن

علیرضا
علیرضا
3 سال قبل

به امید صعود xrp

امیر حسام
امیر حسام
3 سال قبل

نتیجه ریپل چیشد ؟

حسین قندهاری
حسین قندهاری
3 سال قبل

چ خبر از دادگاه

Saeed
Saeed
3 سال قبل

آقا نتیجه دادگاه امروزش چی شد؟
بخریم یا نه؟

ابی
ابی
3 سال قبل

سلام

Hossein
Hossein
3 سال قبل

سلام کسی خبر داره ریپل چی شد؟
منظورم دادگاهشه و ازکجا خبرش رو ادامه بدم.

حسین قندهاری
حسین قندهاری
3 سال قبل

خبری از دادگاه نشده

Farnad
Farnad
3 سال قبل

نتیجه دادگاه چیشد؟

فرهادس
فرهادس
3 سال قبل

سلام بچه ها کسی خبر داره چی شد نتیجه دادگاه ؟بردیم یا باختیم؟