درخواست ریپل از دادگاه: کمیسیون بورس باید به ما بگوید چرا بیت کوین و اتریوم اوراق بهادار نیستند و XRP هست

درخواست ریپل از دادگاه: کمیسیون بورس باید به ما بگوید چرا بیت کوین و اتریوم اوراق بهادار نیستند و XRP هست

ریپل دادخواستی جهت ملزم کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به تشکیل پرونده در ارتباط با بیت کوین و اتریوم به دادگاه ارائه کرد. طبق درخواست ریپل، این کمیسیون باید روشن کند که چرا این دو ارز اوراق بهادار نیستند.

به گزارش یوتودی، وکلای برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر عامل، و کریس لارسن (Chris Larsen)، هم‌بنیان‌گذار ریپل لبز (Ripple Labs)، از آنالیسا تورس (Analisa Torres)، قاضی فدرال، درخواست کرده‌اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را به تهیه اسناد مربوط به دادخواست این شرکت بلاک چینی ملزم کند.

نمایندگان ریپل در این دادخواست که روز دوشنبه مطرح شده است، ادعا می‌کنند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا موفق نشده‌اند اسنادی غیر از آنچه که تنظیم‌کنندگان مقررات انتخاب کردند تهیه کنند.

ریپل از تنظیم‌کنندگان می‌خواهد اسنادی در مورد بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال بزرگ که در گروه اوراق بهادار تعریف نشده‌اند ارائه کنند.

ریپل در این ادعا مطرح می‌کند که ماهیت تراکنش‌های XRP اگرچه به‌دلیل متمرکز بودنِ آن با انتقادهایی مواجه شده است، اما تفاوتی با ارزهای دیجیتال گفته شده ندارد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در این خصوص اظهار داشت که اسناد مربوط به بیت کوین و اتریوم به این پرونده ارتباطی ندارد.

ریپل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را به ممانعت از ارائه شواهد تبرئه‌کننده متهم کرد و اظهار داشت واضح است که به صرافی‌ها گفته شده است که XRP اوراق بهادار نیست.

بر اساس اطلاعات به‌دست آمده تا به امروز، روشن است که از سوی فعالان بازار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفته شده که XRP جزو اوراق بهادار نیست، اما تا زمان مطرح شدن ادعاهایی درباره این پرونده در دسامبر ۲۰۲۰، بیانیه عمومی در مخالفت با آن منتشر نشد. دانستن تمام موارد مربوط به این حقایق به دفاعیات این پرونده مرتبط است و برای درک و آگاهی دادگاه نسبت به موضوعات حساس این پرونده اهمیت دارد.

ریپل هم‌چنین از دادگاه می‌خواهد تا کمیسیون بورس را ملزم کند اسنادی از ده مسئول از جمله جی کلیتون (Jay Clayton)، رئیس پیشین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، تهیه کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

10 دیدگاه
siavashqdt69111
siavashqdt69111
۳ سال قبل

بیت که معلوم نیی کلا برا کیه اتریوم هم طرف نمیاد هر وقت دوس داش برا سود خودش ببره بالا ریپل قبلا صاحبش ب رتبش حساس بود میومد پایین عرضه میکرد تا رتبشو برگردونه الان ول کرده کلا تا گارلینگ عوض نشه ریپل نمیره بالا بمونه میره و برمیگرده

آلت کوین
آلت کوین
۳ سال قبل

برای اینکه صاحب اتریوم نمیاد دو روز یکبار چند میلیون دلار اتریوم بفروشه. مرد حساب 1پنجم واحدا دست خودته هروقت عشق میکنی میفروشی پرو هم هستی

محمد
محمد
۳ سال قبل

1 پنجم چیه ... نصف بیشترش تو جیبشه مرتیکه

محمد
محمد
۳ سال قبل

🤣
خوشم اومد از جوابت

آمیتیس
آمیتیس
۳ سال قبل

پاسخ قاضی به ریپل : شکر خوریش به شما نیومده

ali
ali
۳ سال قبل
پاسخ  آمیتیس

شما شکرها رو بخور نوش جونت

امیریان
امیریان
۳ سال قبل

کمیسیون بورس آمریکا اگه بخواد از بیت کوین شکایت کنه دقیقا به کجا باید شکایت کنه؟🤔🤔😂
خدایی سر کدوم مرکز و کدوم انسان باید شکایت کنه؟
ساتوشی چیزی ساخته که اگه بخوان هم نمیتونن روش شکایت کنن!

بهنام
بهنام
۳ سال قبل
پاسخ  امیریان

اگه بخواهد از چندتا صرافی بزرگ حذفش کنه نصب می شه قیمتش

Momo
Momo
۳ سال قبل
پاسخ  بهنام

نمیتونن ھمہ صرافی و ارز دیجیتتال یہ جورایی بہ بیت کوین نیازی حیاتی دارن بیت نباشہ ھمشون نابودن واسہ با قیمت بیت تابلو ھا قرمز و سبز میشن

ندا کمال زاده
ندا کمال زاده
۳ سال قبل

عجب این ازونایی که میگه یا منم بازی یا بازی خراب